www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Американски войски в България?


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Американски войски в България?
Gil
Публикувано на: 20.4.2006, 22:44
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 336
Дата на регистрация: 20-April 06



Казаха ми(сигурен източник) че в България има вече разположени американски войници,и то още преди да приемат онова решение за разполагане на базите им на нашата земя.Но само толкова!Някой от вас знае ли случайно нещо по-подробно този въпрос? Или да е чувал нещо,да е видял нещо и т.н.
благодаря предварително
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



И на мен така ми казаха още към края на миналата година но нямам подробна информация!
PM
Top
SK_RaZoR
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



Хахахах.

Извинявам се че подхождам така но според мен нищо не пречи на няколко легиона американски воиски + съответните апаратури да седят под стола на баба цеца и никой да не знае нищо за това освен тези които трябва ...

Кои точно може да разбере освен ако не изтече информация от някъде или някой буден човек да се усети и да я пусне така че да не му хвръкне главата.

Иначе кой ще ти каже ? Хората в провинцията дето се чудят как да преживяват от немотия, и са толкова изостанали от реалната представа за света че ако мине танков полк покраи тях ще си помислят че е поредната прищявка на политиците ( : ?

Една хубава закопана базичка като по филмите ще я направят за няколко месеца и никой бъкел няма да разбере. Даже няма нужда и хора да изчезват, могат така да им замажат очите че името да си забравят.
PM
Top
Sinclaire
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



Преди няколко дни ми се наложи да пътувам до Видин с влак (положението по Дунав е много страшно, поне от това, което видях), та значи влака спря във Враца. И в съседния коловоз какво да видя??? Няколко платформи с джипове Hummer. Значи 100% вече има американски войници, просто никой не го казва официално. Да ме поправи някой ако греша, може би нашата армия да си е купила от тия джипки, не знам. Казвам само какво видях!


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Жалко, че не си имал фотоапарат... но и така информацията е доста полезна.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гледайте нещата в развитие. Щом в България са разположени американски войски, това означава, че в едно обозримо бъдеще ще бъдем окупирани от руската армия. Можеше да бъдем неутрални, но щом нашите управници са решили да викат тук руската армия, може би пък е за добро. По-добре руска, отколкото турска.
Лошия вариант е, ако ни ударят руски ядрени ракети, но не вярвам. Сърбия е твърде близо до нас. Значи остава окупацията. Поне езиците ни са близки и пишем на една и съща азбука. Остава те да научат, че това е нашата, българска азбука, а не я е измислил Ленин.


--------------------
PM
Top
Sinclaire
Публикувано на: 23.4.2006, 10:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



Елтимире никой няма да ни напада! Спокойно! Вече не сме в периода на Студената война, а и сме член на НАТО. С турците сме съюзници, имат си ДПС, а руснаците си имат АТАКА като мажоретка. Всички са доволни и щастливи. Но факта че прикриват американските войски ме дразни!!! Все едно сме им колония!!! Като се замисля това придвижване на войски може да има и по-рационално обяснение - срещата на НАТО в София. Може тези войски да част от охраната на срещата. Нали вече всички ги е страх от терористи.


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 23.4.2006, 12:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Fuck the Jew$A! Повода не ме интересува. smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 25.4.2006, 21:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Един приятел служеше в поделението в Земен-едно от най-добрите ни поделения. Значи тогава, през 99-та се започнало внасянето на американска техника в това поделение и малко след като той се уволни "затворили" базата и съкратили местните военни за да се настанят там американците....това са подробностите, които ми разказа този близък приятел! Всичко това през 1999, пак подчертавам, са данни за присъствие на американци и то от отдавна. Най-малкото това показва, че всичко е било договорено много преди наще да ни съобщят офицялно, че въобще имат намерение да водят преговори за такива бази! Само че тези неща са си останали скрити покрити.....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020