www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Войната срещу България


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Войната срещу България
Eлтимир
Публикувано на: 21.4.2006, 15:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мисля, че досега всички ние, включително и аз малко хаотично анализирахме военните действия срещу България и срещу българската нация. Знаем кой стои зад тази война - някои еврейски кръгове, които искат да превърнат страната ни в своя втора родина. След като ни изтребят, разбира се. Знаем и голяма част от изпълнителите. Разглеждали сме различни аспекти на тази война. Циганизация, разграбване, унищожение на икономика и селско стопанство, ликвидиране на българския интелектуален елит и т. н.
Картината обаче като цяло е твърде неясна. Предлагам да направим пълен анализ на военните действия и тогава да преценим как можем да противодействаме. Имам предвид анализ, лишен от емоции и заклеймявания. Нещо като карта на Войната. Това си мислех през последните дни, докато ме бяха ангажирали с безсмислена дейност в моята месторабота. Та докато вършех общо взето глупости, си мислех за тези неща. Посока на главния удар, диверсионни действия, отвличащи маневри. Предлагам да почнем от целите на войната - геноцида над Българите. Там е Щабквартирата. От там определят накъде да тръгне една или друга армия. Давам ви идеята в твърде суров вид, не съм сигурен дали имам възможност да реализирам своя замисъл и да напиша това, което искам. Но вие можете. Всички вие, ако обедините своите сили можете да го направите по-добре от мен.
направете го, приятели! Заслужава си!


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.4.2006, 16:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Apr 21 2006, 03:11 PM)
Давам ви идеята в твърде суров вид, не съм сигурен дали имам възможност да реализирам своя замисъл и да напиша това, което искам.

Ами да се съберем за целта и да детайлизираме.
Да намерим място за целта - да е удобно по възможност за всички. И да изберем време когато не е работно.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.4.2006, 16:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Явно не съм се изразил правилно. Да съставим карта на Войната и да покажем нейния истински лик. Да покажем реалната картина на нещата. Да степенуваме по важност. Да съставим план за действие. Тоест да свършим подготвителната работа. Да покажем, че сме наясно с положението, от което ще следва, че знаем и как да го преодолеем.
Ако условно казано генерал Геноцид е главнокомандващ /Над него може да има Цар, президент и т. н., но това е отделен въпрос/, да видим кои са неговите командири на армии и как се осъществават нападенията. Пък после ще решим как можем да ги отбием и какви капани да им заложим. Тук някой офицер може да свърши чудесна работа. да видим коя е авиацията на Врага, коя е артилерията, накъде настъпва пехотата. Тези понятия, разбира се, са условни. Но иначе просто не мога да го кажа.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 21.4.2006, 18:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Аз пък си мисля за една друга аналогия от биологията. Споделям идеята, че войната срещу българското (и срещу Бялата раса в общия случай) е не точно война, а бих го нарекъл инфекция, зараза, инвазия на чужди тела, които са малко познати и за които няма изградени работещи антитела. Същите стъпки, които се предприемат за лекуване на болен Човек, могат да се предприемат и за лекуване на Нацията. Но за такова лечение са нужни достатъчно знания. Първото нещо е определяне на симптомите. Затова искам да ви подсетя за онази идея, която имахме да направим един отделен сайт с база от информация за всички действия на врага, които водят до нашето унищожение. Разполагаме с доста информация, но трябва да се събере, да се проучи, подреди и да се извлече най-същественото. Може да се обособи в няколко аспекта - примерно биологически аспект на Геноцида, политически, икономически, здравен, духовен, интелектуален, исторически и др. Информацията я има, но е много разхвърляна - по сайтове, предавания, публикации, документи, постинги от форуми и какво ли не още. Помислете си, ако не го направим ние, едва ли някой друг ще го направи, а съм убеден че е нужно такова нещо.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Иван
Публикувано на: 25.4.2006, 10:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Предлагам да направим пълен анализ на военните действия и тогава да преценим как можем да противодействаме. Имам предвид анализ, лишен от емоции и заклеймявания. Нещо като карта на Войната.


И аз отдавна си мисля за това.
Темата не е обикновена. По нея е писано само идейно за сега - в "Противоционските протоколи".

Да направим карта на войната срещу България, да съставим план за защита и да го приведем в действие означава да направим нещо като цяла Държава!

Готови ли сме да започнем нещо толкова велико?

Помислете. Ще се наложи всеки да жертва свободно време и средства. Може да се появи страх, може да има удари срещу нас, срещу семействата ни.
Иска ми се да споделите - усещате ли, че сме станали достатъчно като жива сила и дух, за да започнем.

Имайте пред вид, че работата е доста. Ако решим да започнем, предлагам да се разпределим по направления. Икономика, финанси, наука, здравеопазване, психотроника, военна област - всичко трябва да се разнищи.
А може да има и по-пряк път?!
PM
Top
IYI
Публикувано на: 25.4.2006, 17:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



В момента това се прави от други структури.Необходими са ресурси, тъй като има над 20ина дейности в над 20ина нива по отношение на всичко ставащо в България.Дейностите на враговете ни са толкова много и става дума за такива неща че не са за вярване, но не само че сме открили и разбрали действията, методите и насоките им, но имаме и противодействие, липсва един елемент, за да предизвика действие от наша страна, въпрос на време е.


ВЕРЕН


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020