www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> КАК ГО ПРАВЯТ ... на "Изток"


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> КАК ГО ПРАВЯТ ... на "Изток", челен опит!!!
ЛЕМС
  Публикувано на: 15.8.2005, 12:41
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



РУСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ ЗАПОЧВАТ ФОРМИРАНЕ НА БОЙНИ ОТРЯДИ

Руските националисти преминаха от пропаганда на идеите си към създаване на въоръжени формирования и провеждане на бойни операции. По данни на вестник "Новые Известия" ("Горещи Новини"), днес на "боен отчет" се водят към 15 хиляди пълнолетни бойци и около 50 хиляди непълнолетни привърженици-скинари. На `сметката` на бойците вече се водят няколко погрома и терористични актове.
Вестикът се позовава на доклад на Московското бюро по правата човека, според който на територията на Руската Федерация действат 7 националистически партии и движения.

Първите въоръжени намеси на бойното ядро са през месец март тази година в резултат на цигански вандализъм и нарко-трафик през февруари.
В отговор на разграбените и опожарени от цигански банди 40 къщи в село Искитим (Новосибирска област) , `бойците` подпалват къща на циганско семейство в село Череповец.
През април "Отряд Че Гевара" ("Дружина имени Че Гевары"),организиран от депутата в ярославската градска Дума Сергей Кривнюков разбива няколько коли на цигански наркодилъри.
Друга интересна инициатива на бойните формирования на националистите е публикуване на "черни" списъци в които попадат имената на доказали предателството си спрямо руския народ публични личности. Сред тях са няколко учени и природозащитници (обвинени в шпионаж в полза на САЩ), както и отделни правоозащитници, разследващи дела на националисти.
Активните си действия за съхранение на НАЦИОНАЛНАТА ИДЕЯ националистите провеждат и в Интернет пространството: през пролеттта доста от сайтовете на правозащитните организации "се обогатиха" с националистическа символика!!! , както и с предупредителни банери, че " и за в бъдеще ще се атакуват и затварят сайтове, пропагандиращи толерантност, комунизъм, иудаизъм и всякакъв род сексуални извращения".
Друго масово явление в Росия в последните години е "скинхед". Числеността им варира между 10 и 50 хиляди човека, без централизирани органи за координирани действия.Според статистиката на Московското бюро за правата на човека за първото полугодие на 2005 година има 10 убити и повече от 200 пострадали от нападения на скинхедс хора с неславянска външност.

Резонен е въпросът: Каква е Държавната политика спрямо националистическите партии, формални движения и неформални обединения в Русийската Федерация?
Според статията липсва държавна стратегия за борба с националистическата идеология!!! и висшите длъжностни лица се ограничават само с декларации от рода на: "за Русия е разрушителна всака проява на национализъм и ксенофобия, тъй като сме ... многонационална държава". А проявите на `бръснатите глави` класифицират като ... „хулиганство”.
Тази директива спазват и от нея се ръководят в действията си и органите на охрана и безопасност на гражданите на РФ.
Според руски милиционери обаче, когато скинхедс биват арестувани за побой над циганин, например, към тях се отнасят снизходително. Вкарват ти в милицията през единия вход, а ги пускат през другия. В България се върши абсолютно същото, но не спрямо скиновете, а спрямо циганите - грабители, насилници и убийци.
http://top.rbc.ru/index.shtml?/news/societ...93110_bod.shtml


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 15.8.2005, 12:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Единствения коментар тук може да бъде: Combat 18 Terrormachine!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.8.2005, 13:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Понеже нямам опция за редактиране, финалът да се чете: "Според руски милиционери обаче, когато скинхедс биват арестувани за побой над циганин, например, към тях се отнасят снизходително. Вкарват ги в милицията през единия вход, а ги пускат през другия. В България се върши абсолютно същото, но не спрямо скиновете, а спрямо циганите - грабители, насилници и убийци. Затова в 12 милионна Москва за седмица се извършват по-малко престъпления, отколкото в 7 милионна България за ден. А вие избирайте - десен екстремизъм или грабежи, насилия и убийства. Или едното или другото. Видя се, че където едното липсва, идва другото."

Към материала има и снимки, обаче липсва възможност да се покажат. Ако някой знае как да ги пусне, да ми пише.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 15.8.2005, 14:08
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Успях да кача снимките в "Галерията":
Албумът е `Статии за циганите`.
ето и линка:
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal/index.php?cat=21

smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 15.8.2005, 14:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ето ги снимките. Те са от Руско Национално Единство на Андрей Баркашов.

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 15.8.2005, 17:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Андрей се смята за заместник на Жириновски, ако въобще можем да кажем че лудя еврейн е какъвто и да е националист. Очаква се Баркашов и неговото РНЕ да влязат в следващата дума. ЗА сега имат доста места по местните паралменти, което за една област е нещо като нашия парламент.
Андрей Баркашов е "близък приятел" на БНРП, на всяка свой реч в четвъртък, доктора обявява, че до преди малко е говорил с Аадрей и той ще му прати определен, всеки път променящ се, а понякога примесен с танкове, брой Руски Националисти, за да направи преврат.
Ако трябва да сме сериозни действително РНЕ набира много сила.
Нормално е скинхеадс да влиза в РПУ-то и да излиза от задната. Все пак в Русия отдавна националзма е на власт. Не случайно Джордж Линкълн Рокуел е обявил Моксва, за най-блята столица в света.
Дори комунизма беше национална идея на Русия или СССР тогава, защото техните сателити от, които бяхме и ние работехме за изгода на СССР, така че дори и след перестойката в Русия се гледа всичко да е в името на Русия. А тук при нас всияко се гледа да е в името на Големия Брат, едно време това беше ВКП сега е Еврейския Съюз или JewSA.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
тохол
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



Тези от снимките какво мислят за това: http://news.bg/article.php?cid=31&pid=0&aid=155772






--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Направо кажи, че искаш ние да кажем какво мислим. Още от РНЕ не са почнали да влизат във форума.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Интересно ми е мнениеот на Елтимир за Чеченските Бойци за Свобода, наричани, от някой сепаратисти и терористи.
Ones man terrorist anothers` man freedom fighter.
Както каза осъдения на смърт и убития за Оклахома Сити Бомбинг - Тимати Магвей.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 17.8.2005, 11:02
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Преди време ме помолиха да преведа едно стихотворение на чеченец. Публикувах го в сатрия сайт на Воините. Ето го отново :

НИКОГА НЕ ПАДАЙ ДУХОМ
Тимур Муцараев

Много болка, тъга и лишения
На нас, приятелю, съдбата ни поднася.
Понякога намираме у хората
Нищожно кратки мигове на откровенност.
Никога не падай духом, друже мой –
Защото Знаеш - имаш Верните приятели.
Спомни си ти за тях и мигом превърни Адът си във Рай.
А болката ? ... пусни я да отплува в Нищото:
Като самотен кораб – без своя капитан.

Когото уморен от битки си и ти се струва че
Стигнат е предела на страданието
И слънцето помръкнало е в теб
,
Спомни си ти за мен и всичките прители
Сърцата ни що бият в единен ритъм всеки ден!


Тогава ще поседнем с теб, приятелю, на чашка кафе
И щом започнем разговор сърдечно-задушевен,
С теб двама ще разсеем и мъката, и болката в сърцата ни.
Навеки ще изчезнат те от общия ни Дом !


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.8.2005, 11:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Може да съм глупак, но не чак толкова, та да не осъзнавам какво се случва около мен. АЗ НЕ СЪМ АЛЧЕН БЕДНЯК, ЛЕМС!!! Как съм стигнал до изводите, си е моя работа. Логиката ми не е двоична и разбирам доста от онова, което хората си въобразяват, че са успели да скрият.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 17.8.2005, 11:19
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 17 2005, 12:42 PM)
АЗ НЕ СЪМ АЛЧЕН БЕДНЯК, ЛЕМС!!! Как съм стигнал до изводите, си е моя работа. Логиката ми не е двоична и разбирам доста от онова, което хората си въобразяват, че са успели да скрият.

Доста сме го коментирали тоя въпрос, Елтимире - за богатството и ЩЕДРОСТТА.

Пак се САМОНАВИВАШ.
Твоя си работа.

QUOTE
Може да съм глупак, но не чак толкова, та да не осъзнавам какво се случва около мен.


знаеш мнението ми по въпроса, Колобъръ:

ТИ СИ ТОВА, за КОЕТО СЕ МИСЛИШ.





--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.8.2005, 11:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В такъв случай се получава разминаване между онова, което аз мисля за себе си и другото, което мислят околните за мен. В такъв случай се вземат резултатите и се сравняват. Казах ти, много неща мога да изтърпя, но е и унижението.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 17.8.2005, 12:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



И все пак не това е коментара от Елтмири, които чаквах. Действаите с ЛС по лесно е и не занимавате хората.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 19.8.2005, 19:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Елтимир, щеше да ми е интересно да чуя от теб, мнението за Чечня и Чеченците и тяхната война с Русия. Явно имаш причини да не ми отговориш. Поне ако е така кажи.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020