www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> КАК ГО ПРАВЯТ ... на "Изток"


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> КАК ГО ПРАВЯТ ... на "Изток", челен опит!!!
Eлтимир
Публикувано на: 19.8.2005, 20:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Те се бият за своята свобода и независимост.
Когато трябва да избирам между руснаци и американци, аз съм на страната на руснаците. Между тях и чеченците обаче, заставам на страната на чеченците.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 19.8.2005, 20:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Поздравления!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Лемс - ако искаш да подтикнеш млади български момчета къд ДЕЙСТВИЯ - кажи го - те искат ясни указания от ВОДАЧИ. Хора, които не се оплакват, не се самокритикуват, не са в постоянна позиция на защита от членове на форуми като мен, от обществеността, от полицията и правителството.

Те търсят ВОДАЧИ, а не Жертви, в каквото се обърнаха членовете не този сайт.

Кажи го - аз го направих преди два месеца и доста неща се промениха в някои области на Велико Търново и Троян. Просто бъди смела.

В крайна сметка - жените управляват - мъжете филосостват! (И се оплакват.)
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 21.8.2005, 9:41
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Aug 21 2005, 03:58 AM)
Лемс - ако искаш да подтикнеш млади български момчета къд ДЕЙСТВИЯ - кажи го - те искат ясни указания от ВОДАЧИ. Хора, които не се оплакват, не се самокритикуват, не са в постоянна позиция на защита от членове на форуми като мен, от обществеността, от полицията и правителството.

Те търсят ВОДАЧИ, а не Жертви, в каквото се обърнаха членовете не този сайт.

Кажи го - аз го направих преди два месеца и доста неща се промениха в някои области на Велико Търново и Троян. Просто бъди смела.

В крайна сметка - жените управляват - мъжете филосостват! (И се оплакват.)

Младежите не са стадо, че да ги "тикам", Mistique. Те имат право ДА ЗНАЯТ и затова като имам инфо - давам им го. И според мен е добре да споделя с тях мнението си и размислите по въпроса, пък те да решат доколко то им е полезно и доколко ... "не струва". И след това БЪЛГАРИТЕ - и млади и на чак толкова млади : ДЕЙСТВАТ, а не философстват!

Теорията за "Лидерство/Водачество" (чифутско изобретение, ама ОТ НАЙ-ЗОМБИРАЩИТЕ!!!!) ИМ е известна. И ... не се `връзва` с българската традиция.
Лидер/Водач ... на местно/глобално ниво ... шибано е и все е въпрос на "Ораторски" способности. ПЛЯВААААА!!!!! smil3dbd4e5e7563a.gif

Българските думи от по-ново време са "ВЕСТИТЕЛ", "БУДИТЕЛ" , "ХАЙДУТИН", ..."ВОЙВОДА"! А прадедите ни са говорили с : багатур, колобър, кан ... Отключено НЕБЕ.

Победители - Жертви ... Двоично Мислене. Пак чифутска техника...
Яко са те `промили`, жено! smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Останалото - на ЛС! Щот никак не е за МЪЖКИ УШИ!!!!
smil3dbd4dcd7b9f4.gif
ЛЕМС




--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 10:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Leaderless Resistance Mistique! Това му е майката.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 21.8.2005, 11:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Ама и аз защо се "включих"? Сигурно защото ме е страх за ИДЕЯТА Атака и какво ще стане от сега нататък. и сигурно ми е промит мозъка, ако е останало нещо от него след (дето викаш) толкова чифутско обработване.
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 21.8.2005, 11:42
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Aug 21 2005, 01:00 PM)
Ама и аз защо се "включих"? Сигурно защото ме е страх за ИДЕЯТА Атака и какво ще стане от сега нататък. и сигурно ми е промит мозъка, ако е останало нещо от него след (дето викаш) толкова чифутско обработване.

Ти си знаеш ЗАЩО си се включила.
А страхът е деструктивно чувство и ... е основен `бутон` за промиване на СЪЗНАНИЕ.
_____________________

Щеше да се свързваш с `местните националисти`. Докъде стигна, Mistique?


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 12:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE
Щеше да се свързваш с `местните националисти`. Докъде стигна, Mistique?


И кой са й местните Националисти? Лоялистте или Ц18 или БНП. Успех!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 21.8.2005, 12:36
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 21 2005, 02:00 PM)


QUOTE
И кой са й местните Националисти? Лоялистте или Ц18 или БНП. Успех!


Мистик живее в Англия. smil3dbd4e398ff7b.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 12:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Точно ЛЕМС, трите споменати по-горе (организации) са от Англия, ако иска може да ни обясни малко повече за тези три организации и за НФ. Ако й се стори маловажно и не желае. Аз ще понапиша нещо. Но ми е интересно, тя какво ще каже.
Гладен съм и мисълтта ми тече по-бързо от писането и изпускам думи.

Това съобщение е редактирано от bgskin на 21.8.2005, 12:40


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 21.8.2005, 13:04
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 21 2005, 02:08 PM)
Точно ЛЕМС, трите споменати по-горе (организации) са от Англия, ако иска може да ни обясни малко повече за тези три организации и за НФ. Ако й се стори маловажно и не желае. Аз ще понапиша нещо. Но ми е интересно, тя какво ще каже.
Гладен съм и мисълтта ми тече по-бързо от писането и изпускам думи.

ОК!
Тогава, ако тя се забави ... пускай материалите, ама в НОВА ТЕМА: "КАК го правят ... На Запад". Ще ми е интересно да прочета повече за "Ц18".

Ясна ти е логиката ми, бгскин, нали?

А най-ми се иска да прочета: Как го правим в България...

smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 21.8.2005, 13:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Интересен паралел Bgskin - благодаря за отзива и за поканата ти. Ако съдя по псевдонима ти, ти би трябвало да бъдеш в Ц18 - те са скинове. Ратници на бялата раса.

БНП-то е по-сериозна работа. Националисти, чийто лозунг е "Да върнем Британия на Британците". Интересно нали? Техния основател Джон Тиндал почина наскоро точно преди делото му да го осъдят за расизъм. Той се отцепи преди 2-3 години и създаде своя организация. Сегашния лидер също води дела за расизъм. Едно от ключовите обвинения е, че преди 3 години предсказа, че терористите ще ударят метрото, че най-вероятно ще са родени в англия второ или трето поколение емигранти с пакистанско потекло или нови мюсюлмански имигранти от този район.

Съда обяви, че "казването на истината не е защита". Делото продължава. Те са единсвените, които осъзнаха опастността от ислямизация на европа и в частност - на Англия.

Тяхната партия за разлика от Атака, не влезе в парламента.

Аз поддържах връзка с тях, както и със скинове и националисти в България, но вече не защото съм умряла психически.

Лоялистите най-вероятно са на заплати от английското правителство да поддържат размириците в северна ирландия и да внушават, че там още живеят поданници на кралицата, за да не могат ирландците да си вземат целия остров.

Какво толкова интересно има за тях? Ако искаш повече информация за техните действия и методи мога да напиша - нали темата е как го правят на изток (сега включваме и на запад), но факта, че не влязоха в парламента говори, че Атака го прави по-добре от тях. Не е ли така?
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 21.8.2005, 14:59
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Аз поддържах връзка с тях, както и със скинове и националисти в България, но вече не защото съм умряла психически.


Значи смяташ че този форум е "ЛЕКАРСТВОто ЗА ТЕБ"?

С нищо не показваш, че ИСКАШ ДА СЕ ИЗЛЕКУВАШ!

smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 15:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Доколкото съм запознат БНП, на няколко пъти за много малко не влизат в Парламента. А и там той е доста по-малък за доста по голямо население. Те са може би истинска националиситческа партия за разлика от А Така! (мое мнение) и може би в това се крие разковничето, че не могат да влязат in the Houses of Parliament.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
тохол
Публикувано на: 31.8.2005, 21:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



Лемс, ти защо спря да пишеш във форума?
Много ти се радвам на постовете.
Не се чувствай задължена да отговаряш, просто по свой начин те питам как си. Бъди здрава smil3dbd4daabd491.gif

А по темата - още по-наизток в Япония имат ли проблеми с "малцинствата". Знаете ли нещо?


--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020