www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Посрещане на Бойко Тулупа в САЩ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Посрещане на Бойко Тулупа в САЩ, Елена Гунчева
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 16:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ПРОТОКОЛЪТ НЕ СЕ УЧИ, ДОКАТО ЯДЕШ ФИЛИЯ С МАС

Трагикомедия! С тази дума може да се опише политическото събитие на годината "Бойко Борисов пристигна във Вашингтон". Публичното унижение, на което беше подложен, е показателно за отношението не само към него, но и към България, която търпи подобен интелектуално и образователно обран индивид да я управлява!

Това е новият ви Голям Брат! Пращат заповеди, имат изисквания, продават ни залежалите си стоки и искат цените авансово и прескъпо. И понеже знаят, че насреща им не е нито Стамболов, нито Тодор Живков, нито някой, който може да им се опъне, се гаврят откровено със самоповярвалото си момче за всичко на бившия Първи в България.

В цял свят има протокол. И уважение. До милиграм. Ще получиш толкова уважение от големите, колкото си заслужиш. И ако не ставаш за нищо, ще ти го заявят по много дипломатичен начин, така, че всички да го разберат.

Посрещането на военното летище край Вашингтон беше не само кръвна обида за самочувствието на нашата мутра. Беше знак какво мислят американците за настоящото ни управление - като дори нямаше необходимото уважение, което една личност би наложила.

Потресаващият и шокиращ вид на Каракачанов просто налага този човечец да бъде разкаран по-далеч от армията. Българските войници и офицери не заслужават подобен срам. Как е възможно толкова години да работиш само политик и да не си се научил поне да се обличаш.

И най-лошото е, че не протоколът е виновен. Виновни са липсите на първите седем години в живота им. Селската външна тоалетна може и човекът да я напусне, но тя не напуска човека никога. И бележи всичките му постъпки. Цървул трандафор не става!

Вината е наша. Защото допускаме да избираме простаци на политически постове. Хора, смятащи анцузите за нормално облекло за разходка, смятащи, че костюмът не е задължителен за официални и бизнес срещи, неумеещи да се вписват в официални събития и дори не знаещи как да се държат с другите. Оставихме простаците да триумфират. Сега се видя как гледа света на тях. А и на нас!

Унижението е пълно. И с мазни метани и поза "партер" това само ще се задълбочи. Борисов се съгласява с абсолютно всичко, за да запази властта си. А в момента положението е много сериозно. И заради неговото оцеляване, рискуваме България. Верните хиени на САЩ вече започнаха да лаят, че НАТО трябва да има Черноморска база у нас. В друга държава трябваше прокуратурата директно да им повдигне обвинение за държавна измяна. А тук си имаме Гешев и Цацаров.

Българи, време е да осъзнаем, че не можем да се разграничим от тези, които ни управляват. И затъваме заедно с тях, но на нас ще ни коства оцеляването. Ние го допускаме това! Защото тия цървули като се върнат, трябва от летището с ритници да ги натирим!

Елена Гунчева

ПЛАЧИ, НАРОДЕ, ЕГОТО МУ БЕШЕ СМЪРТНО НАРАНЕНО!

Още когато се разбра, че го привикват във Вашингтон, се видя, че от Борисов не бликна никаква радост. Някак си пропускаше да се похвали с този факт. И един притеснен...

Днес се видя, че е имало защо. Както се казва, денят си личи от заранта. Доналд го нямаше. Ни патокът, ни Президентът! За Мелания пък съвсем. На стратегическите ни партньори даже и оркестър не им се откъсна от сърцето да зарадват нашия Капо ди тути капи. И килимчето беше едно тясно, тясно, Каракачанов едва се събра по него....

Но пък гледката на българската правителствена делегация ще остане в историята, без съмнение. А аз не вярвах! Подобна гледка не може да се забрави поколения наред. Борисов, решен като наркопласьор на едро, естествено, с ръка в джоба /като се сещам предупреждения на по-задръстени лекари, че джобният тенис води до дебилност и поникване на косми по дланите, започвам да се замислям дали това не е причината за Баце/, с кръвнишки поглед, се смъкна по стълбата. Плътно следван от гордостта на българската армия - Шкембо войвода. С дънки, сако явно втора употреба и корем, навяващ мисли за скорошно раждане на тризнаци. Естествено, също като Бай Ганьо, Каракачанов не си дава дисагите и не иска да се разделя с тях. Добре, че едно от момчетата от охраната реагира много адекватно и бързо и категорично му ги иззе от ръцете, преди да започне да се здрависва с посрещачите.

А посрещачите бяха военни с българска униформа, явно наши, двама - трима американски охранители и шофьор. Всичко това се разиграва насред къра, както казваме тук. Гол плац с метални хангари. Ни Тръмп, ни Мелания, нито даже Пейнс. Поне портиерът на Белия дом да бяха пратили, ама - нъц!

Е, това разби Баце. Погледът му беше разочарован също като на дете, разопаковало подарък за Коледа и видяло вътре учебник по математика. Огледа се, огледа се, явно напълно неразбиращ какво се случва. Набута се в джипа, докато продължаваше да се оглежда като гърмян заек.

Е, това е великото посрещане на Мутрата във Вашингтон. Някой вече има ли съмнения какво е отношението към Борисов там? И изобщо има ли някакво уважение.. И...американците не са чак толкова прости. Това беше показателно за всички и най-вече за Борисов. Че не е поканен на визита, а на "конско".

Резил - голям! Егото на Баце рита и се гърчи в агония....ако сме късметлии, може съдбата да реши проблема с кротък инфаркт, ако Доналд откаже да го гушне!

Елена Гунчева
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 16:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Еленка е яка и точнаsmil4334ad8a149e0.gif Може би, щото е и пловдивчанка smil4334ad8a149e0.gif Нъл не си представяте, че някой от София, ще се напъне да апе ръката дет го рани?smil4334ad8a149e0.gif Блажени са те, софиянцитеsmil4334ad8a149e0.gif Бойко е техен, но не и наш! Нъл ви думам, на мен ми мирише на уволджакsmil4334ad8a149e0.gif Странното е, че въпреки, очеизвадната ни трета победа, аз не се радвам, като виждам какво илюмини-масоните ми позиционират в гърба в Ситово начело с тяхната Про-кур-орка, т.е. Нашата Борба тепърва започва! И хем казвах, на някои наши хора: "купете я таз къща, че имам лошо предчувствие. Хем ще имам сигурен гръб, хем ще си заформим солидно ядро". И на, сбъдна се, кофти интуиция имам, мамка му и винаги е вярна!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 16:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И моят коментар по-рано:

Уволджака иде, Бойче, много тъжно гледаш;))) И тая ръка в джеба, кът некой пехливан! Етикет нема ли за тебе? И одиш кът некой дерибей по летището. Най-лошото е, че те посрещат некви треторазрядни типове;))) нема висше представителство. Мирише ми, на уволжак;)))
И тва Каракачун, голема излагация брат, военен министър - носачка на куфари;))) И с тва сако, милиарди минаха през него, едно ново сако не си взе. Ай, то никой не го кара да слага военна униформа, с медали, че нит му приляга, нит ги има, ама и с вехто сако.... Направо сте кът банда клошари, майка;))) все едно мен си гледам;)))

https://web.facebook.com/100013838834432/vi...4336780187/?t=0


Ииииииии, жив го изядохте Бойко;))) По-лоши сте и от мен;)))

https://web.facebook.com/stoyan.tonchev.7/p...216545910502676
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 18:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Затова като казах, че ще ударим американските бази в България и ме блокираха за цял месец! Без обяснения! Нарушавал съм бил "стандартите на общността". Г-да, "стандартите на общността", американските бази на Борисов, ли са? Пишете ги бегали!
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


Джон Байърли за Бойко Борисов: Мръсотията
Кратък репортаж по секретната дипломатическа грама от 9 май 2006 г. на посолството на САЩ в България за най-популярния тогава политик в страната. Източници: https://youtu.be/X4HORRgHOv4
https://wikileaks.org/plusd/cables/06SOFIA647_a.html

https://web.facebook.com/watch/?v=2465041887098370
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020