www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Циганска Атака в Ботевград


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Циганска Атака в Ботевград
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Едни и същи лица вече 16 години окупират цялото политическо пространство и водят всяка партия и всяка идея към провал. Целта е все те да дърпат конците и бизнесът им да върви. Пък вярата да върви по дяволите и народа кучета го яли. Така е навсякъде в България. Ботевград не прави изключение.

Вече и слепия видя как през 1989 г. ДС създаде СДС и как демокрацията се превърна в демонокрация. Как великите демократи се оказаха обикновени демокрадци. Как подмяната на моралните ценности доведе до истински геноцид над българската нация. Как съюзът на призвания да бъде Цар с комунистите докара в страната ни ново турско робство. Измамата никога не води до нищо добро.

Дойде ред на национализма като последна надежда за отчаяните и съсипани българи. Знаем, че национализмът е имунната защита на всяка нация. В случай на смъртоносна болест нямаше как тази имунна защита да не се включи. Защита на българското, ред и законност, справедливост и връщане на достойнството. Така се роди Атака. Дотук добре, само че още в зародиша на прекрасната идея се намърдаха разни хитреци. Търгаши на дребно. Спекуланти с човешката надежда. Някой си Манолов от някаква си измислена партия. Някой си Величков от милиционерската “Защита”. Някой си друг Величков от някаква си “Зора”. Все политически плужеци, все отбор предатели. Така е в центъра. А в провинцията как е?

Същото. Та дори и по-лошо.

Още преди изборите писах многократно как в Ботевград е идвал Петър Кирилов Берон, агент на ДС с псевдоним Бончо. Как Берон искал от кмета на Ботевград /!!!/ да му организира комитет на Атака. И как кметът му предложил един преуспяващ бизнесмен, неуспял функционер на разни евролеви и розови партии и коалиции. Писах си аз, но кучето си пише, керванът си върви. Глас народен – глас в пустиня. Какво е последното развитие на събитията?

Според г-н евролевия новоназначен лидер на Атака Филип Филипов /който само допреди две седмици твърдеше, че не е от Атака, ами е от “Защита”/ пак отново Берон му е поръчал да изрови компромати срещу реалните националисти в Ботевград. Такива компромати му били осигурени от неговия стар колега, някога офицер от ДС, а сега шеф на НСС – Ботевград Петър Петров. Как тези компромати вече били представени в централата на Атака в София и как с националистите било свършено. Поне на местна ботевградска почва. Това беше действие първо.

Действие второ е още по-странно. Довчерашни активисти на ДПС и Евророма вече набират членска маса за Атака. Между циганите. Защото някои българи, вбесени от поредната лъжа вече се заканват и човекът трябва да се пази. С помощта на недосегаемите за правосъдието мангали, естествено.

За действие трето, когато дойдат избори няма да ви казвам. Без значение е, че офицерите, комсомолските и партийни секретари, преобразени за една нощ в националисти обещават още отсега двама избрани депутати от Ботевград. Те и на Евролевите обещаваха, и на Евророма обещаваха, и но Коалиция на Розата обещаваха… Да не говорим, че част от същите въодушевени днешни активисти на Атака преди изборите бяха облепили цялата Ботевградска община с плакати на ДПС. Чувствам се длъжен, обаче да кажа: Честита ни циганска атака и Бог да ни е на помощ!


--------------------
PM
Top
krasy
Публикувано на: 16.8.2005, 10:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



За мен това опит за превземане на АТАКА. Защото другарите които правят пари на наш гръб, усетиха че при предсрочни избори ще спечели АТАКА, те ще изгубят протежетата си във властта и няма да могат да крадът на воля. За това те гледат да си внедрат свои хора така че пак да са добре. Ако Волен Сидеров не вземе мерки по този въпрос, АТАКА няма вече да е тази идея която 400 000 БЪЛГАРИ подкрепиха. Не трябва да допускаме това да се случи.




--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.8.2005, 11:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вече позволиха. Отговориха ми, че аз съм бил оплювал Атака.


--------------------
PM
Top
krasy
Публикувано на: 16.8.2005, 11:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Има ли начин да спрем унищожаването на АТАКА?


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.8.2005, 11:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз направих каквото можах. Нека всеки направи каквото сметне за нужно. Заповеди не мога да давам. Ако преценя, че нещо може да се направи - правя го.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.8.2005, 12:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Изобри няма да има, което е лошо, в действителност е кофти, че АТАКА, започна да се пълни с измет. Създадена като националистическа партия (формация), може би за да опетни името на националзма, сега се започва това да се прави със страшна сила и без минута забавяне. Един човек тук от форума ми даде една идея, която доста ми допадна. Навлизаме в АТАКА със страшна сила, масово и изгонваме полицейските доносници, подлогите на БКП и АТАКА запричлива, на това което искаме. Но дали някой ще ни даде.
Елтимир, можеш да ми се разсърдиш, но мнението ми е, че няма смсисъл да се държиш така. Момчето/момичето те пита за съвет и е нормално поне да се опиташ да му помогнеш. В действително тук вози форум, без теб нямаше да е нищо. Аз го посещавам заради теб и мисля и доста други хора. Не за друго, а за да науча нещо от теб, защото от теб има много какво да се научи. Но така като се държиш като обиден или пазиш идейте си и преживяното в себе си няма да има кой да го научи и няма да има кой да поеме от теб, един ден водачеството на Войните


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 16.8.2005, 12:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Копирам коментара на Иван:

"Елтимире,
писал ли си за тези неща на Волен?
Много важно е да се прецени какво е здравословното състояние на АТАКА, която действително за сега е единствения събект в България, даващ някаква светлинка в тунела.
Може и да си правил опити да се свържеш и да взаимодействаш с Волен. Извини ме, ако не съм в час!
Но нали ако нещата не вървят на добре, ако АТАКА е на път да попадне в ръцете на развалени хора, трябва да реагираме, трябва да направим тъй щото истинските националисти да са в АТАКА - понеже началото е поставено и хората гледат с надежда към АТАКА.
Пък да вземем да се съберем и да направим обща среща с представители на АТАКА и да поставим ясно и конкретно нещата. Какво да се бавим или крием. Все пак властта все още не е у АТАКА и нашите действия по прочистването й не биха срещнали държавен терор."
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.8.2005, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Писал съм, разбира се. Нямам отговор и едва ли ще имам. За да напиша тези неща открито, значи има и още нещо, още по-лошо.
Не мога да направя нищо повече от това да изнеса тези факти. Нататък съм безсилен. Но вижте дискусията във форума на Атака. Нарекоха ме параноик и изкуфял. И какво ли не, когато се опитвам да им отворя очите. Те не искат очите им да се отварят, на тях си им е хубаво така. Ако някой мисли, че може да направи нещо повече - да го направи. Аз не мога. Нито телефон имам, нито мога да отида до София. Можах да го напиша и го написах.


--------------------
PM
Top
тохол
Публикувано на: 16.8.2005, 16:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



Вижте какво е в душите на хората! Гневът се измества от подлост, а тя от отчаяние! Това са българите днес. Заслужават ли помощ? Да, защтото сме една кръв. Тогава атакувайте злото в душите на близките. Приказките срещу политическите пумияри са си чиста патология. Кога са променяли нещата те?


--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 16.8.2005, 16:35
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Може и да си правил опити да се свържеш и да взаимодействаш с Волен. Извини ме, ако не съм в час!

На 5 април 2005 г (12 дни преди учредяването на партия "Атака") в телефонен разговор Волен Сидеров парира опита на Елтимир за тяхна лична среща. Предлогът бе: липса на време.
На 12 април разговарях с Капка (спътницата му) на домашния им телефон - след като разбра от чие име търся Сидеров ме помоля да го потърся пак привечер. Чухме се - отново отказа да се срещнат на място и в ден, който му е удобен.
После ... доколкото знам Колобърът му е писал на личната поща няколко пъти - без отговор.
После ... се радвахме на пробива на Коалицията на изборите.
С хунор присъствахме на срещата на пишещите във форума на атака. Споделихме вижданията си и дадохме конкретни предложения за установяване на контакт с Лидера на Коалицията или поне с представител на партия "Атака". Бе решено да му се даде информацията от срещата.
На 27-и се включих наживо в едно Дискусионно студио и ми бе обещано да ме потърсят, ма ... още не са го сторили. Не съм крила името си. Сидеров знае номера на мобилния ми телефон, но коогато го потъся - ме прехвърля на "гласова поща"...

QUOTE
Пък да вземем да се съберем и да направим обща среща с представители на АТАКА и да поставим ясно и конкретно нещата. Какво да се бавим или крием.


1. Волен Сидеров на желае да се срещне с Елтимир.
2. От парламентарната група на Коалиция "Атака" не търсят потенциални помощници в лицето на националистическите неформални обединения.
2. От "Атака" не се интересуват от мнението на симпатизантите си и от разширяване на базата си.

smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 16.8.2005, 17:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



А какво стана с писмото от името на форума ataka.e-bg.net? Беше добра идея, но не знам какво стана с нея. Ако не са го пратили, мисля че все още има смисъл да се прати.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 16.8.2005, 18:21
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
А какво стана с писмото от името на форума ataka.e-bg.net? Беше добра идея, но не знам какво стана с нея.

Остана си само ... на лист.
Със "Сашока" и `модел`(ако не бъркам) преборихме `бъбривостта` на Блаже и Андрешко, партийните пропагандистки речи на `Магнум`, сръдливостта на анонимен алкохолик (май ревнуваше, че не той насочваше дискусиите вечерта, а бе инициатор на сбирката!!!) и помогнахме на `мзк`(един от Модераторите) да стигнем до ... СЪГЛАСИЕ ПО 4 основни точки.
Всички приеха формулираните от мен изречения, НАПИСАХ ИМ ГИ и ... допуснах ФАТАЛНА ГРЕШКА, за която Елтимир с право ме нахока:
ДАДОХ ШИБАНИЯ ЛИСТ НА `мзк` да го публикува ВЕДНАГА във форума - като ОТЧЕТ пред хората, които не можаха да присъстват в "Клуба на архитектите".
А той ... не изпълни задачата си. И ... колкото и да настоявах в ЛС-та и постинги по темите: `4-те точки` не видяха бял свят.

Трябваше да си прибера листа И с риск да ме обвинят за Узурпатор на "Властта им" във форума ... да `разлая псетата` ... ма Го осъзнах чак ... на другия ден.

QUOTE
Ако не са го пратили, мисля че все още има смисъл да се прати.

Едва ли, Севар. Смисъл да се прати сега - може и да има, но ... къде са Хората с МИСЪЛ, които да го обсъдят ... ?

smil3dbd4d75edb5e.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 16.8.2005, 20:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Aug 16 2005, 06:21 PM)
Със "Сашока" и `модел`(ако не бъркам) преборихме `бъбривостта` на Блаже и Андрешко, партийните пропагандистки речи на `Магнум`, сръдливостта на анонимен алкохолик (май ревнуваше, че не той насочваше дискусиите вечерта, а бе инициатор на сбирката!!!)

ЛЕМС, грешиш тотално в преценката си, в часта и която се отнася до мене!

Първо, идеята за срещата беше на друг! Аз просто я прегърнах, а след това някой ме подхвърли мен да я организирам във форума и това беше! Не можах да откажа и я организирах във форума!

Второ не съм имал никакви намерения да правя нещо на срещата! Пък камоли да я водя или ръководя!

Както не веднъж споменах на срещата, че ще си пасувам и ще оставя останалите да вършат нещо, ако са решили! Даже имаше подхвърляня шеговити, аз да почна да говоря и ръководя срещата, но на тях отвърнах така както съм описал в горното изречение! Явно това ти е отбягнало! Ако исках да водя и ръководя срещата, щях да го направя! Още повоче, че бях подканен, но както казах отказах!

Единствената причина поради която дойдох, е да видя що за хора са пишещите във форума на АТАКА! Друга причина просто няма!

Даже до последния момент се чудех дали да идвам изобщо на срещата! Това го бях и написал преди нея във въпросния форум, може да отидеш и да провериш!

Трето, не мога дори и да имам намерения да водя среща съставена от привържаници на създадената и контролираната от евреите и ченгетата от ДС партия АТАКА!

Просто отидох да видя дали има читави хора от пишещите във форума и дали поне малко не са забелязали, че АТАКА е поредната лъжа и измама, не по малко от лъжата СДС и лъжата НДС2!

Надявах се да срещна такива хора! Е нямаше! Едно че половината от тях изобщо не бяха националисти! Просто поредните недоволни, или вечно недоволни, с плаващи политически убеждения, на които хора, АТАКА е поредния им пристан, но не и последния им, вЕрвайте ми!

Добро впечатление, от дистанцията на времето ми направи "Модел"! Само той май беше националист, сериозен и готов да прави нещо, а не от чакащите да ги "ОПРАВЯТ"! Лошото е, че не е видял, че АТАКА е измама! Демек, таланта му е пропилян! За модератора МЗК нищо не мога да кажа, той е младо момче и надъхано, това е позитивното, но заради младоста си е доста далече от политиката, за това не я разбира и за това лесно може да се подлъже, явно се е подлъгал по АТАКА! Питаше ме какво е ставало през януари 97-ма??? Тука младоста не го оправдава, щото аз бях на 7 годинки през 89-та/90-та година, но бях по митингите! Или най-малкото знам какво е ставало тогава!

Сашока и Доцент Вълев ми се сториха добри хора в човешки план, на пръв поглед, но нищо повече! Те иначе май спадаха към тези с плаващата политическа ориентация чийто пореден политически пристан е АТАКА!

Пък за сърдене някакво е просто смешно да се говори и мисли! Аз първо на първо попринцип не се сърдя! Сърденето е за дечицата и за жените! Аз мога да се ядосвам или гневя, но да се сърдя просто немога! Сърдене, цупене и т.н. са повтарям женски и детски състояния на духа!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 16.8.2005, 21:39
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
ЛЕМС, грешиш тотално в преценката си, в часта и която се отнася до мене!


РЯДКО ГРЕША ... ДВА ПЪТИ!

..."не можах да откажа", "не съм имал намерение" , "щях да го направя", "не мога" , "до последния момент се чудех" , "надявах се" ....
Ти сам си се охарактеризирал прекрасно и сега: напълно МЪЖКИ и мъжествен изказ. Признавам ТИ го.

Не съм те ПРЕценявала, а споделих Впечатлението си от Цялостното Ти присъствие на вечерта. А за `след това` ... ти си знаеш.
Аз - също.

smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 16.8.2005, 21:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Aug 16 2005, 09:39 PM)
А за `след това` ... ти си знаеш.
Аз - също.

smil3dbd4e398ff7b.gif

Всъщност не знам! Ще ме светнеш ли?


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020