www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движение “Воини на Тангра” -> "Борисов 4" падна, иде ли "Борисов 5"?

Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 4" падна, иде ли "Борисов 5"?
Йордан_13
Quote Post

Админ

Група: Админ
Съобщения: 15 556
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

Тенгри кан
преди 1 секунда
Къде е националното предателство извършено от оста Мунь Узунов - Кирча Кокорчов? В това, че освен, че се признава съществуването на нов, македонски език създаден през 1945 г., се признава и съществуването на македонска народност създадена също през 1945 г., т.е. признава се победата на УДБА и Москва в случаят! Българите са признати за малцинство, едно от многото! Досещате ли се? Това е моделът, по който след време ще бъде ликвидирана и България!
ПроСоТо
преди 1 минута
ти само глей кък и шопите и жъ обяват шопския диалект за "изначален,небългарски език"..После ония от Великотърновския край,после "мякащите" варналии,..и така..Ще се окаже накрая,че български език изобщо нема,а има различни "балкански езици"...

Османи: Македонският език ще стане официален в ЕС
Оспорваният езиков въпрос е затворен веднъж завинаги, допълни той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/eu/2022/07/02/osmani-ma...#comment-newest

Другото, което трябва да зададем като въпрос е имали реципричност в бройката на дипломатите на САЩ в България и България в САЩ? С една дума, американските тук, повече ли са от нашите там. Аз съм убеден, че са много повече;))) И да каа кат софиянките: И кво прайм ся?:)))

Бориславчу Сандов, даебарчето;))) вика, че им трябвали още дупетати за правителството, чи от Славчу само 5-тима са явили днес и отправяла апел към Гунчева, че, ако се откажела от национализма си, защото той бил нещо много лошо, този национализъм, можела да стане част от управляващата кокалиция;))) Значи, глейте, ква оферта, а? Мое сичку друго да си, само националист, не мой да си в България, ако си си маргинал;))), нема мамбо и кинти;)))

„И то може да бъде избрано лесно, тъй като се заговори, че чуждо посолство е направило сондажи сред опозицията да помогнат с отсъствие на техни депутати от залата, за да мине кабинетът на Асен Василев.”

Тенгри кан
преди 0 секунди
Работата в България отива към въстание срещу САЩ! Освободихте се от руско иго, но от американското, никак лесно, нема се освободите, гальфонье! Все искате да бъдете роби! Американското посолство управлява опозиционните партии и Василев си го казва, без да му мигне окото!

Василев връща неизпълнен мандат, ако не събере твърда подкрепа в НС
Целта била не само подкрепа към кабинет, а и приемането на важни закони

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/04/vas...#comment-newest
В американското поолство в Бългрия работят 2300 души! Това е полк и половина бойна единица според стандартит на БНА и Варшавският договор!;))) Днес, Василев каза, че може да направи съвсем спокойно "правителство на малцинството" с плаващи 121 дупетата, защото американското посолство оказало натиск върху опозиционните партии (не се уточнява, кои, но ние се досещаме) да не присъстват с определена бройка дупетати в пленарна зала и правителството му да бъде гласувано! Затова, ние настояваме за РЕЦИПРОЧНОСТ НА ПОСОЛСТВАТА - НАШЕТО В САЩ И ТЯХНОТО ТУКА! Инак, отиваме на вариант за въоръжено въстание срещу американското присъствие в България! Прогонването на поссраника им ще е най-малката стъпка!

Tенгри кан
преди 1 секунда
Ниските доходи и инфлацията са и резултат от ръчното управление на американското посолство в България. За да бъдат увеличени доходите и за да бъдем истински социалисти, не като тези на Корнелия - американски социалисти;))) трябва реципрочно да прогоним необходимото количество американски дипломати, както и да национализираме всичко в икономиката с американско управление!

БСП не са поставяли условия за кабинета с премиер Василев
Хората се интересуват от доходи и инфлация
БСП не са поставяли условия за кабинета с премиер Василев - Последни Новини от DNES.BG

Смъртта на една държава е, когато силовите органи заемат челните места в управлението й. Много хора, не го разбират това. Фащат се, се за силоваци, които искат да направят политици;))) Но, не разбират - силовака цял живот изпълнява заповеди и желанието да стане шеф сега, е, за да може да си отмъсти на всички останали - те да му изпълняват заповедите!

Тенгри кан
преди 1 секунда
А, затварянето на американското посолство - Дар! Не подарък, Дар! Едно е, да получиш подарък, друго е да си дарен! А, ти не си надарен, Василев! Василев, ти си абсолютен житейски пъдпъдък, брат;))) истинска долнопробна гювендия;))) И сега да ти кажа, кельо, такива кат тебе ги лопам в суратя, докато им разбия празните манерки, а след това отивам да запълня и кладенците на майките им да не фунтат!

Илиян Василев: Затваряне на руското посолство би било подарък за нас
Митрофанова попадна в дипломатически абсурд с ултиматума си

Прочети още на: https://www.dnes.bg/rusia/2022/07/04/iliian...#comment-newest
Тенгри кан
преди 0 секунди
Тъй е Бойко, сичку е верно, дет го казваш, но ние тва го знаем отдавна, че ти си най-гадният чифутин от всички чифути и най-подлият еничарин от сички еничаре;))) и че в твое лице, вън от управлението мръсните евреи загубиха много, лошото е, че ние, не можахме да спечелим нищо в българска полза!

Борисов се изпъчи: Опозицията върши работата на правителството
Хванали са се за столовете и няма измъкване, обвини той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/05/bor...#comment-newest

Възгечев
преди 0 секунди
Сбогом, камарад!;))) Нивгаш повек управление, нема да видите с камарад Курнелис! Задето ми са прайхте на велики с онуй първенешкото гувяду!;))) Смърт за всички вас и възтленен гроб на вечна забрава!

БСП: Не е невъзможно да преодолеем различията с ПП - Последни Новини от DNES.BG
Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/05/bsp...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
Златото на Яга - Око на Истината! Всичко тази година, ще се види! Видя се, че американското посолство създава правителствата в България владеейки всяка една партия. За да стане една партия, парламентарно представена, тя трябва да бъде одобрена от посолства США. Ако случайно, това не стане, тази партия се изолира и не участва в никое правителство. Ако случайно, като Слафчу се осъзнае;))) се започва грубо и вулгарно пазаруване на дупетатите му и внасяне на съмнение в лидера! Вие, представят ли си, аз дa имам партия и такова пичлеме като Киру да ми купува дупетатите? Нема му поръчвам убийството, сам ще намеря начин да го застрелям лично, ебати гнусното копеленце, особено, когат имам пари, много пари;)))

Петков: Няколко души трябва да решат към кого са лоялни
Това е шансът да не влезем в политическа криза, допълни той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/05/pet...#comment-newest

https://zanas.top/737091/…

Един управляващ тръгне ли на къндърми и пазарлъци с останалите, за да си спаси управлението, не само губи авторитет, но и губи възможността да присъства в политиката след време, независимо, че има пари;)))

Радостен застой:)))
преди 0 секунди
Аз много се радвам, че ти, мръсни Бойко не си на власт, да ми прайш пътища, там дет, не са та не канили и да ми рисуваш пътеки, там, дет ни ста калесвале! Я, марш ве, бурсук! Марш под магнолията, киртак! Затва дойдоа тия - нищо не правят, само лъжат, добре;))) Добре е;))) Аз не искам "правене". Правенето на Бойко е еничерство, поевропейчване, т.е. нова римлянизация на България! След този, тук ще стане като Сахара. Сахара, навремето не е била пустиня! Досетете се, защо е станала!

Борисов за ПП: Радев, който ги създаде, вече за тях е "оня"
Това е година на застой, ще влезе в учебниците, каза още той
Борисов за ПП: Радев, който ги създаде, вече за тях е "оня" - Последни Новини от DNES.BG

Tенгри кан
преди 1 секунда
Неслучайно, Киру го накрекохме Про100 Киру;))) Явно е, че от ИТН вече няма какво да се вземе;))) и Киру, инак лукав и гнъсен канадски чафар атакува най-малката парламентарна група, като правилно се ориентира, че там може да има дупетати гладни за пари и политическа кариера;))) Голем резил, ще е за Костя, ако негови дупетати подкрепят гадният и гнъсен еврочафут КироКури!;))) Слава на Тангра, йеееее, мрррете евреи, йееееее! Златото на Яга - Око на Истината, йеееееееее....!

ПП търсили подкрепа от трима от "Възраждане"
Костадинов: Парламентът се превърна в организирана престъпна група

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/05/pp-...est%D1%80%D1%80

Те и без тва принципно липсват в зала, но от пасольства США пришьол приказ към Бойко Кеседжи: Бойко Кеседжи, Кеседжи,йощ чекмеджи, депутатите си крий в жоб дълбок и ги изкарай пак в уреченият срок, но не и не, не и днес, когато ша варим петмез;)))

Измислиха врътката: Кабинетът „Василев” става факт и без 121 депутати, ето как
Измислиха врътката: Кабинетът „Василев” става факт и без 121 депутати, ето как | България 2017 (zanas.top)

Браво, Тоше! Всъщност, Тошко ми е любимец, още като сценарист, а сега още повече ме кефи, понеже е откровен тип, като мен;))) Ренде е и ги лопа кат брашняни чували:))) Не мисля, че Слачу има влияние върху него. Тошко си има своя концепция за нещата и си е бунтар по душа. Не знам само как стои в НС, аз ку бех, щех да предизвикам масов въргал и тепане, още в първият си час работа там;)))

„ Мирослав Иванов го разкритикува, че не отива на председател на парламентарна група да използва такъв език.
Иван Ченчев се обърна към Йорданов с думите: "Възмутихте целия български народ с този език".
"Тяхната ПГ се управлява от диванчето и тъмната стаичка и след като Тошко Йорданов е проводникът на решенията на техния лидер, какъв е дясна ръка, лява ръка или кой точно орган на техния лидер е", коментира той.
Йорданов му отговори, че лицемерието в този парламент е много голямо.
"Примерно БСП - едно се говори, друго се върши. ПП - вашите лидери се скъсват да звънят на нашите депутати, това е гнусотия и лицемерие", скочи той.
"И да попитам вашият лидер кой точно орган е от Корнелия Нинова", обърна се Йорданов към Ченчев, след което Иванов даде почивка.”

Махленско НС: Смотано правителство, шизофрения, че и органите на лидерите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/mah...t2gB7h3GuM905UU

Браво Тоше!
преди 1 секунда
Тошко винаги ме е кефил, дори като сценарист! Абсолютно ренде е, не си поплюва и ги лопа кат брашняне чувале, фризираните и гримирани льольовци за дупетати от 80%-товият мат'рял;))) Сега не им дават шансова за НС, ма се чуда, дали да не гласувам за тях и нарочно да ги оставим над чертата, за да мътат водата на тие имбесили!

МФ е блокирало парите на Руското посолство
Това твърди лидерът на ПГ на ИТН Тошко Йорданов

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/mf-...7MdTszSohpLp4PQ

Отново на избори!
преди 0 секунди
Не може да си пазаруваш правителство, Гюров! НС не е битпазар! Дупетатите не са чушки и домати, Гюров!;))) Ах, защо не съм в НС, да видиш какви тукати щех ти навърта в суратя грозен! Момченце, затова съществува понятието партия и парламентарна група. Дупетатът , априори не може да взема собствени решения, когато е излъчен от партия. Ако е кандидатствал независим, избран е и е влезнал в НС, да! В другите случаи, той следва политиката на своята партия! КУПУВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

ПП не кани ръководството на ИТН на разговори, само депутати
Програмата на кабинета „Василев“ готова до обяд
6 юли 2022 11:05, Камелия Цветанова
23

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/pp-...#comment-newest

Калъфов
преди 1 секунда
След седмата линия бело, БВП изпревари този на САЩ! България се превърна в световен икономически тигър! Населението надхвърли 250 млн. души! България окупира Луната, Марс и Венера. А Киро и Лена са цар и царица, ох, тези извратени, остарели понятия... Киро и Лена са Успелите!;)))
Анонимен
преди 6 минути
Хахаха, расте расте колко да расте, при инфлация от 16%!!!! Бизнесът пораснал с 2%...ти на луд ли ни правиш??? Тя само ифлацията ви събира 10-15% повече данък бе!!! АМА това не значи, че бизнесът расте!!! И скоро ще го осетите с големите лихви, които са наточили хамериканците.....до седмица-две ще има и 1 долар = 1 евро, миналата година по това време 1.2 долара бяха 1 евро....ей ти ОЩЕ инфлация в Европа, а ИДВА ЗИМА!!! И няма газ и ток...

Шалъфов: БВП расте рекордно
Бизнесът надхвърля очакванията
6 юли 2022 13:06, Росен Стойчев
54

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/sha...ISJvwKtkN-PdXjw

Тошко Йорданов
преди 1 секунда
Лумпени;))), подигравахте ме в предната статия, нали? Кой сега е номер 1? Тошко е номер 1, лумпени!;))) Вижте си, само управляващите! Нима си мислите, че ние щехме да стоим в Парламата и да подкрепяме безумията на Киро Корокорв? Нима? Ако безмозъчните ви гласоподаватели, тези на ПП са такива, нашите, мое са чалги, ма се пак имат малко мозък;)))

Анонимен
преди 18 секунди
Нинова нали беше против Петков ако се зкарие руското посолство. Но сега е с Василев само и само да не я уволнят и остане още 6 месеца или 200 дни.

Василев потвърди: България е блокирала $890 хил. за посолството на Русия
Няма наложени запори

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/vas...#comment-newest

Одрин Битпазарлъ
преди 0 секунди
Ма ся, то, нивгаш не се слага магарето пред коня и тигана, докато рибата е още в реката;))) Киру сега е на пазар! Кат са върни от пазара Курни, шти кай, шта еца ли или шта клецъ;))) Чи то и едното и другото ийй кърску мандръсанье!;))) Без да си напазарувала дупетати, ни мой са инати!;))) Айдеее, народе на дупетатитеее - ИТН, Възраждане, търсим да купиииим;))) Има ли стокаааа, има ли стокаааааа...

Нинова доволна от програмата на кабинета, министрите - ясни утре
БСП бил социалният стълб на управлението

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/nin...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
Майче зайче;))) аз навремето ви думах: промяна, но каква и накъде?:))) Защото Промяната, която е промяната, не е промяната, която е Промяната;))) Има Промяна и промяна. А без промяна на геополитическата ориентация в България не може да настъпи никаква Промяна! Разберете: никаква! Това, което прай Киро Кокоров не е Промяна, а задълбочаване процеса на американизация и пълна ликвидация на националният суверенитет, т.е. убийство на Българската държавност, вследствие, на което тя ще изчезне и като територия! Като народност, тя отдавна е дала фира;)))

Манолова: Не си представяхме, че Промяната ще катастрофира
Исканията на "Изправи се, България" били да не се краде

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/06/man...qhm5wQh_p_O2ITQ

Тенгри кан 0 секунди
До До 29"Борисов 3" падна още с отстраняването един път на сивият кардинал Цвъчко, втори път с премахването на бургаският гларус като зам.мин. председател и трети път с оттеглянето на Волен от коалиционното споразумение! Тук вече се злоупотреби законово и те останаха на власт незаконно и с подкрепата на ДПС. ДПС, тогава, ако си спомняте с реч на Доган на Българската нова година (21-22 декември) подкрепи Бойко;))) Aбе, меткаха се кат риби на сухо, такъв разгром "армията на генерала" не бе преживявала, откак бе създадена;))) Той затва ми отмъсти кат асфалтира пътя до Ситово, ама и него нема го бъде дълго;))) Всичко създадено от "генерала" молци ще поядат и земьоса, че си го земе!

До 29
преди 5 минути
Точно така е. Само една подробност. Те не успяха да свалят правителството. Кабинета Борисов 3 изкара пълен мандат. Явиха се на избори поради изтичане на 4 г.мсндат. На изборите с машините на Мадуро се изпраха в последния час резултатите. За това никоя социологическа агенция не позна резултатите. Както и да е. Като цяло сте абсолютно точно в преценката си за Манолова.

Тенгри кан
преди 1 секунда
ПП систематично звъни по телефоните на дупетатите на ИТН, както самият Киру каза по телевизията: До последно звъняхме на дупетатите на ИТН с молба да проявят чувство за независимост!;))) Можете ли, да си представите? Ами, ако някой по-силен политически от Киру, започне да звъни на неговите дупетати с молба да станат независими? Хм?;))) Каква пор.но.графия е българската политика! И вие ги избирате! Същите като вас са, същите!;)))

Простото връщане на мандата е капитулация на ПП
Според Панчугов е изненадващ начинът, по който е станало
Обновена: 8 юли 2022 18:57 | 8 юли 2022 18:45, Александър Попов

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/08/pro...#comment-newest

Тенгри кан
преди 0 секунди
Аз не знам, кои са тези българи, дето подкрепят ПП и Кокалиция;)))? Те могат да са по паспорт българи, но по самосъзнание, не са, те са хеуропци или американци! Същото важи и за тези, дето подкрепят останалите;))) Инак, аз одобрявам конфликтността между небългарите - едните свалят другите, това е много добре;))) Това съм искал, това съм желал;))) И да извикам, пак: ПОБЕДАААААААААААААААА...!;)))

Кабинетът падна, но ПП, ДБ и БСП бележат ръст в одобрението на българите
Искащите нови избори губят подкрепа

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/08/kab...PkbRDb3G9o7vzIo

PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Участник # 544

Полицайката Симона разказва публично как се изпразвали върху нея (ВИДЕО)

https://365novini.eu/2022/07/%d0%bf%d0%be%d...uhFYKE2nH7IiE44

Държавата се управлява от такива, защото те в една оргия, могат да навържат достатъчно мъже на важни постове и длъжности, които след това им изпълняват желанията:))) Ако нещо се обърка, самите те искат да ги назначат на определени постове и влиятелните мъже, немат избор;))) Просто от личен опит знам как става, понеже върху мен се изсипа целият този процес и бях удивен как мъже на различни постове се вързват бързо и лесно на акъла на една от тия;))) Още по-опасно става, когато неколко от тие се сдружат в неправителствена организация;))) която систематично изнасилва административните и управленски органи на държавата;))), а силовите органи сиреч МВР и правните органи сиреч прокуратурата ги пазят:))) Те майсторски завладяват всички органи на държавата и умело жестикулират с тях;)))
PM
Йордан_13
Публикувано на: 10.7.2022, 12:21
Quote Post

Админ

Участник # 544

"Ти си като баща на всички. Трябва да имаш държавнически подход и всички тези фирми, които строят по пътищата, ако изведнъж спрат да го правят, ще загубим човешки животи. Ще увредим здравето на много хора, което е самата истина. В този смисъл трябва наистина държавнически да балансираш." Казах му, че всички те са негови деца. След това той в срещи каза: ония, твоите бебета.", обясни той

Караджов: Махнахме се от управлението и Петков в яростта си ни нарече мафия
Според него коалицията се е разпаднала заради невъзможност за консенсус

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/10/kar...e-mafiia.536384

Тенгри кан
преди 0 секунди
Неслучайно нарекох това управление "Борисов 4", защото идеята за "Бащицата", който оправя всички, продължи да живее!;))) Наскоро, една приятелка ме пита, къде съм аз в цялата картина. Ами някъде в картината съм, в ретушите й, в сенките на пастелите... Защо? Ами, защото, вие искате моят образ да блесне ярко като Бащица и да ви опраа сичките;))) и вие цел живот да ядети и да пийти на корем и да мъ пцоете, по стар обичай!;))) Тва винаги, дълбоко съм ненавиждал: некой да чака от мен, да му кажа, какво да прави. Навремето, за тва ни обучаваха за офицери. Аз не ставам за офицер, абе и за войник не ставам, защото съм воин по природа, не по обучение и творец по същност. Воини и Творци ми трябват! Не просто изпълнители, на които да казвам, какво да правят! Това е лична незрялост, липса на лична йерархична възможност да градиш своят личен път в бъдещето. А, като не можеш своят път в бъдещето да изградиш, как пътя на държавата ще прокараш? Значи, виждаме, колко е голяма разликата с днешните политически партии, които искат да градят европейска инфраструктура, а ние искаме да прокараме Българският Път в съзнанието на днешният българин. Не пътища, нито пътеки!

PM
Петър.
Публикувано на: 10.7.2022, 15:33
Quote Post

Участник

Група: Участници
Съобщения: 445
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13

Не виждам кой е първоизточникът на това пагубно и дълбоко вкоренено в съзнанието на българите разбиране за живот ако не християнството. Докато други авраамически религии като исляма все още дават на вярващия причини да се бори и да бъде воин, дори ако тези причини са изключително прости, християнството учи да бъдеш смирена овца, която трябва да обърне другата буза. Да си постоянно нащрек да не съгрешиш, защото ще отидеш в Ада. И прочие, и прочие... българинът не иска да бъде войн. Той не иска да воюва и да се бори. Той иска някой да дойде и да оправи всичко. Ето защо такива произведения като ОСМИЯТ ПЪТ (ПЪТЯТ НА ВОИНА) от "Сказанието за Чулман", "Песента на потомците на Атай", Седма песен трябва да се изучават от българските деца в предучилищните и началните класове. Тенгрианството прави българина, Българин!

--------------------
За българите Загубата беше чужда,непозната,противна.Победата беше най-нормалното нещо,беше в природата им.Част от самите тях.Те знаеха,че Тя им принадлежи.Те идваха на този свят като Победители.
PM
Йордан_13
Публикувано на: 12.7.2022, 12:55
Quote Post

Админ

Участник # 544

QUOTE (Петър. @ 10.7.2022, 17:33 )
Не виждам кой е първоизточникът на това пагубно и дълбоко вкоренено в съзнанието на българите разбиране за живот ако не християнството. Докато други авраамически религии като исляма все още дават на вярващия причини да се бори и да бъде воин, дори ако тези причини са изключително прости, християнството учи да бъдеш смирена овца, която трябва да обърне другата буза. Да си постоянно нащрек да не съгрешиш, защото ще отидеш в Ада. И прочие, и прочие... българинът не иска да бъде войн. Той не иска да воюва и да се бори. Той иска някой да дойде и да оправи всичко. Ето защо такива произведения като ОСМИЯТ ПЪТ (ПЪТЯТ НА ВОИНА) от "Сказанието за Чулман", "Песента на потомците на Атай", Седма песен трябва да се изучават от българските деца в предучилищните и началните класове. Тенгрианството прави българина, Българин!

Не просто не иска да се бори, но и да си бъде роб, който папка и слушка smil4334ad8a149e0.gif иска. Християнството е само единият пласт, впоследствие се натрупват върху съзнанието и поредица от политико-идеологически пластове и представи и цялата тази амалгама формира днешният безропотен роб, който дори личният си комфорт не може да пожертва. Затова се роди и фразата "лична зона на комфорт". Ти не знаеш, но по времето на социализма, например, такава фраза на съществуваше. Затова казвам, че има натрупване и на политико-идеологичекси пластове, които от поколение на поколение набъбват неудържимо. Българите са много малко, екзотично малцинство, без права, обаче smil4341944e6b0c8.gif Останалите са европейци или американци. Затова се дивя на македонците, които говорят, че сме ги бугаризирали, при положение, че в България към днешна дата, Българите са екзотика, т.е. присъединяването на Македония към България ще ги направи по-големи европейци и американци, дори от самите енгилизета, франчуля, таляне, джърмаляне и кво ли не, еуропска паплач на "Старият континент".
PM
anti666
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 2 076
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06

При соца нямаше такова животно "зона на комфорт", защото самият обществен строй залагаше на колективното пред индивидуалното. Не казвам че индивидуализма е нещо лошо, но когато собственото его вземе превес над чувството за дълг, отговорност пред народа и родината си - тогава започват проблемите. Същото нещо се отнася и за другата крайност, подобно на маоизма, където индивидуалността беше смачкана.
Тенгрианството само по себе си е Вяра, в която индивидуализма, най вече творчеството и свободата е преплетeнo с отговорността към род и родина. В това отношение народите в останалата част на някогашната Велика България са запазили доста повече от нас колективното начало. Което ги прави много по-добри воини от която и да е западна армия.
И тук да припомним една от целите и задачите на Саракта.
9. Сарактът издига знамето на отговорността на личността към Цялото, споделена с нейните права
PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Участник # 544

Лапай ми хуя изчадие на Яга!;))) Правителство ще има, когато Тангра реши! Слава на Тангра, йеееееееееее, американско гевезе! Уакан Танка, йеееееееееееееееееееее, американско леке! Насърчавам мощен небесен кур в смрадливият американски гъз! Златото на Яга-Око на Истината, йееееееееее, Америка ке умреееееееееееееееееее!

САЩ: Насърчаваме формирането на правителство в България
България ще трябва да се справя с предизвикателства, които стават все по-големи заради войната на Русия в Украйна, обяви Нед Прайс

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/sa...uPYcJJ3nBz-S-sc

Вижте ся, наясно сте, че сегашната Българска дръжава в тази й форма, всекидневно убиваща държавотворният етнос - българите, няма как да съществува. Небето я изсмуква, подобно, както Шива е изсмукал отровата от змията Васуки при биенето на Млечното море. Образно ви го казвам;))) Още по-интересно ще става, както казах на една моя приятелка;))) Окото на Истината ще изгрее на хоризонта подобно Витлеемската звезда;))) Толкова много неща ще се разкрият, че, де факто, държавата ще престане да съществува.

От криза в криза към национален хаос
Няма ясно мнозинство, което да успокои страната след падането на правителството

https://segabg.com/category-observer/kriza-...zl0_hbTzXmCus0E
PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 0 секунди
Даебарите - гадни евроатлантици, гнъсни шизофреници ша видат изгрев в следващата Парлама, само, ако отидaт в "Страната на изгряващото слънце"
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

След предсрочните избори ДБ не изключва коалиция с ГЕРБ
Това щяло да се случи, ако има главно путинофилски организации в парламента

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/15/sle...a-s-gerb.536969
PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Участник # 544

Бащице Мунь, кардинал Узунь, акони изберете ИТН, ние вечи ша слушками и папками, па, ку ни избирети ДПС, тогава вечи, нема мърдаме - ша ритнем поборника от "Росенец" и ша са строими чинно в Сараити, чи то, както знаем, на трети мандат, правителството от Доган са реди!;)))

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/15/rad...a-mandat.536974
PM
Йордан_13
Публикувано на: 18.7.2022, 10:58
Quote Post

Админ

Участник # 544

Ak Бури с зъби железни, кръц-кръц-кръц, хрус-хрус-хрус, месата смила, костите на прах троши, в нищото връща ни тленността! Мелница вечна решава житейски въпроси не получили отговорът свой досега!

==================================================
Чужди посолствата упражняват натиск за съставяне на нов кабинет, без да се стига до предсрочни избори. Формулата включва и основната опозиционна партия - ГЕРБ.
Но призна, че има натиск отвън да не се стига до предсрочни избори.
"Едната алтернатива е това, което, нека да кажем може би и отвън подшушват - да се правят някакви евроатлантически неща с ГЕРБ. Видяхме, че имаше изявление на държавния департамент на САЩ. И да ни го подшушват, няма смисъл, ние инструкции от посолства не приемаме, независими какви са. Със сигурност е имало индикации от коалиционните партньори, че е добре да се върви в тази посока - ние твърдо сме ги отрязали", допълни вицепремиерът в оставка.
Единият коалиционен партньор - "Демократична България", настоява за експертно правителство, ако третият мандат отиде при тях. Дясната коалиция също не вижда възможно партньорство с ГЕРБ/СДС.

Василев: Чужди посолства упражняват натиск за съставяне на нов кабинет
Според него това ще стане без да се стига до предсрочни избори

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/15/vas...0UvOPV7NuqGCr5Y

Тенгри кан
преди 1 секунда
От казаното, ясно се вижда, колко изпечен хитрец и мошеник е Бойко. Първом казва верни неща, но за да уязви противника, а след това започва са пъчи, че е по-велик еничарин от другите еничари, т.е. чорбаджи, защото, първата еничарска титла е чорбаджи след това идва "баши" и т.н. Бойко е еврочорбажи или евроатлант-чорбажи;))) Разбира се, накрая оставя всичко в ръцете на народа, той да реши (благороден и великодушен),а народа кат ги нареди, те вземат са съешат в една голема, неописуема оргия:))) където във валянката, на "влакче", типично по еничарски секи такова секи;))))

Борисов: Кабинет с третия мандат е добре за ГЕРБ, но лошо за България
С инфлацията такова чудовищно обедняване на българите не е имало, заяви лидерът на ГЕРБ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/16/bor...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
Виж са ва, Мунь на човек не мязаш веке;))) Наскоро арестуваха Сър гейчо, сиганшиту, де;))) дет мамил тоа и оня с пари. Хуабво, ма покрай него ша изгори и Михайлов от "Родопи" (хак му е, малко му е), а след него и твоето аверче Узунов, нагоре по веригата и идваме до теб - импутмънт Мунььь;))) Ша ти приземим самолетчето, кат онва, ден падна в Гърция, цялата масонска ложа "Слънце" ша разтурим. Голема к.лане ша падне тамка, Муньььь;))) начело с архонтя Гергов;)))

Радев със спад, кабинетът "Петков" зле, НС още по-зле
Българите песимисти за стандарта си през следващата година

https://www.dnes.bg/politika/2022/07/18/rad...e-po-zle.537224
PM
Йордан_13
Публикувано на: 18.7.2022, 18:26
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 0 секунди

Вижте сега, връчването на третият мандат на БСП е вследствие Пламен Узунов, милиционера, президентски съветник, който организира чрез масонската ложа "Слънце" преизбирането на Радев. В инициативният комитет за това преизбиране, беше човека на Корнелия от Община "Родопи", който е в пряка връзка с Пламен Узунов. Същият е организирал събирането на подписи за Радев в общината.
PM
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2022, 11:25
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тъй:))) Вече сте наясно с конфигурациите в Парламата. На изборите наесен си опичайте акъла;))) Ако нахраните прекомерно единият вълк, той ще изяде другият, а след това и вас;))), затва ранете двата вълка така, че да са равни по сила;))) Този паритет, ни е нужен, за да оцелеем и преминем, защото ни в единият вълк е Решението за нас, ни в другият!

"Ясно стана на всички български граждани, че Възраждане са патерица на ГЕРБ, а ИТН – на ДПС", заяви Свиленски.

ИТН спря опита да се състави ново правителство
БСП призна провала си и утре ще върне мандата на президента

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/it...vo-pravitelstvo

PM
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2022, 16:10
Quote Post

Админ

Участник # 544

Teнгри кан
преди 1 секунда
Ний, болгарете имаме една добра ПОГОВОРКА: Нов бардак със стари шаврантии ни съ прави;))) Сиреч, нов модел, не може да има с тези:))) Новият модел идва с новото българско (не европейско, американско, канадско или руско) самосъзнание. То е още в зародиш, затова за новият модел, говорим като за теоритичен модел, ненамерил още своя социален и материален образ:))) Другото е сърфиране върху идеята "нов модел" от обиграни политически фигури!

Нинова: Търсих мостове, но старият модел бърза да се върне на власт
Оттук нататък отговорността е на президента, заяви тя

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/07/27/nin...#comment-newest

PM
Йордан_13
Публикувано на: 28.7.2022, 17:31
Quote Post

Админ

Участник # 544

https://www.vesti.bg/…/aobr-smyrtna-prisyda-za-bylgarskata…

България отдавна няма своя национална икономика. Това, което се разбира днес под българска икономика е всъщност работа на ишлеме за определени сектори от икономиката на най-различни други държави:))) За да имаш собствена национална икономика, трябва да имаш солидна визия за развитието на собствената ти държава 100 години напред и да се бориш за това, да водиш войни, ако трябва. А нашата визия бе, както много смешна, така и народопрестъпна: бехме част от СССР, нищо не ни пречи да станем част от ЕС, запазвайки част от СССР:)))) Ето ги и последствията от тази схема към днешна дата. Този модел експлоадира, най-меко казано и оттук нататък следва период на непрекъснато хвърляне на спасителни пояси на един сигурен удавник! Искам само да упомена, че по-голямата част от хората, които ни набутаха така, вече са по гробовете, но пък наследниците им са отличници!

PM
Йордан_13
Публикувано на: 28.7.2022, 17:33
Quote Post

Админ

Участник # 544

" Този който има претенцията да управлява, трябва да умее да направи нещо много важно - да отприщи енергията на хората, а не да я задушава. Само така ще направи бъдещето на народа по-добро. Съществува илюзията, че лидерът прави всичко. Това е само една измама. Лидерът ти вдъхва сили и увереност, а ти правиш всичко. Когато един народ има почтен, уважаван и достоен лидер, този народ преуспява. Когато лидерът е нечестен, лъжлив и корумпиран, народът ще вегетира и ще е обезверен, беден и нещастен.
Може ли човек да се научи да бъде качествен лидер? Може, но това става само с практика при най-добрите, а не като се правиш на най-добър. Но има едно условие, трябва да ти е заложено да бъдеш лидер, да имаш визия и излъчване, но никога да не забравяш, че си несъвършен. Умението да се заобиколиш с хора, които да компенсират твоите неумения е изключително умение."
Лъчезар Иванов

Лъчезар Иванов:
Бойко няма да се върне и няма да управлява. Слави също няма да управлява. Кирето и Асенчо, също. Дори Доган няма да се върне и да управлява. Царя също няма да управлява. Корнелия ще има проблем с властта си в партията и няма да й е до това. Коцето също няма да управлява. Христо Иванов няма никакъв шанс.
Но най интересното е, че вече коалиция между старите партии е невъзможна, а нови все още няма. Затова България влиза в една перманентна политическа криза, която или ще погребе партийния модел, или самия народ. Аз лично залагам, че погребан ще бъде народът, а и след третия изборен опит възкресение няма да има.

Йордан Стайков:
Проблема е, че дори да си съвършеният лидер, ти сам нищо не можеш да направиш, освен да си директор на водопад;))) Управлението се прави, заради някого, т.е. заради определена социално-структурирана човешка общност. И тук вече идва проблема за такива личности. Те не могат да управляват сами! Не знам защо, но в съзнанието на българина стои една митологема, че като сложим, еди кой си и той ще ни оправи от само себе си, без ние да се изцапаме;))) Не, докато не се изцапаме, все ще търсим Спасители, за да ги провалим в Спасението;))) Въпроса не е в компенсацията на неуменията, а във взаимният творчески прилив. Държавата е една общностъ на творци в един Път! Това, което ще загине днес, не е народа, а остатъка от държавата. Народа отдавна е свършил! И който си мисли, че съществува още български народ, той е в много дълбока заблуда! Тангра ще си върне собствеността, а именно Българската Държавност! Ние не я заслужаваме!
А за последното предупреждавах още от 2009 г., насам!
PM

Topic OptionsСтраници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
AntonGlove 27/11/2022
AltaKluge 27/11/2022
Matthew710 27/11/2022
PreciousKo 27/11/2022
ZHKCamille 27/11/2022