www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Готвят преврат в Атака


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Готвят преврат в Атака
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



“Език мой – враг мой”, казвали древните. “Език мой – предател мой”, ще каже Петър Берон много скоро.

Понеделник, 15 август депутатите Берон и Величков от “Защита” били на посещение в Ботевград. Оглеждали щетите от наводненията. Заедно с кмета и с новоназначения лидер на Атака полк. Филип Филипов. В процеса на разговора станало дума и за моя немилост. Г-н другаря Филипов бодро докладвал, че е оправил работата. Между нас казано не знам какво е оправил, още съм жив, доколкото мога да преценя. Обаче било изказано опасението, че Волен Сидеров може да се застъпи за мен. “Абе мани го Волен, че не се знае и той докога ще е лидер” – възкликнал успокоително Берона. Това са фактите, както ми бяха разказани от мой осведомител. Така де, няма само те да си имат агенти. И ние си имаме.

Както си му е реда обаче, тръгнах да търся и другата гледна точка. Кметът излязъл в отпуск и заминал на море. Точно когато градът трети ден е без вода поради авария. А може би именно поради това. Открих обаче другаря Филипов. Той бе твърде любезен да сподели, че по време на многобройните си срещи с Берон въобще не е ставало дума за политика и за лидери. /Вервай ми, щото аз не си вервам на мене си, както казваше един местен зевзек/ Че той, Филипов нямал никакво намерение да става никакъв лидер. /То намеренията са си едно, фактите са съвсем друго/ Че за мен изобщо не било ставало дума, и че той, Филипов нищо не знаел за мен, само името ми. /Да, бе, още малко и ще му повярвам/ Обаче доста гузно наведе глава когато повторих заканите на Берона към Волен Сидеров. Гледайки настрана, съвсем тихичко каза: “Поне аз не съм чул такова нещо”.

Това е краткият разказ за случая. Какви са изводите? Като наблюдаваме поведението на Петър Кирилов Берон в НС, като слушаме неговите интервюта, може с голяма доза увереност да твърдим, че тоя субект вече вижда себе си в ролята на лидер на Атака. Самоувереното му държание в Ботевград и пренебрежителните реплики по адрес на Волен Сидеров само засилват впечатлението. Дано не е така? Ами ако е така?



--------------------
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 18.8.2005, 11:33
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Бе то ВСИЧКО ще излезе наяве, Елтимире. Ма що го коментираме само `post faktum`?

Не ми се смейта, ама НЕ РАЗБИРАМ!

П.Берон и ... кой от "Величковците" е посетил града?

Този г-н полковник (Филипов от Ботевград) ЧИЙ лидер е: на Парламентарната група на коалиция "Атака" или на партия "Атака"?

и пишеш, че е "НАЗНАЧЕН"??? ... може само да бъде на `длъжност` ??? КАКВА? И от Кого?

Кой ще НИ отговори?




--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 18.8.2005, 16:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Петър Биберон вече стана по-голям националист и от Левски. Не му ли е време вече да го пращаме на заслужен отдих във Фиджи?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
krasy
Публикувано на: 22.8.2005, 11:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Волен Сидеров трябва много да внимава с обкръжението си. Че в един момент да не се окаже че и на АТАКА ще и дърпат конците евреи и ченгета!!!


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020