www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТ НА МОМЧЕТО ЖЕКОВ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТ НА МОМЧЕТО ЖЕКОВ
Eлтимир
Публикувано на: 18.8.2005, 22:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Георги Жеков, водещ на предаването “Безкомпромисно” по телевизия СКАТ пак избълва поредната клевета срещу един от мъчениците на комунизма. Този велик “безкомпромисен” Жорко се усъмни в антикомунизма на Григор Симов, сподвижник на Илия Минев. Защото Григор бил пътувал за Австрия през 1988 година. Следователно Гришата не бил никакъв политзатворник, никакъв антикомунист и въобще бил стопроцентов комуняга. И всичко това в паузите между безкраен поток епитети.
До видим как стоят нещата. Ами вижте изрезката от в-к “Работническо дело” и ще разберете. /http://www.voininatangra.org/modules/xcgal/displayimage.php?pid=2337&pos=-2337/ Григор Симов заедно с други неудобни за властите лица бяха изгонени от България. И когато чуждите радиостанции вдигнаха шум, БТА излезе с официално изявление, че видите ли, хората сами били поискали да напуснат страната. И другарят Тодор Живков като много хуманен държавник, решил да ги пусне.
Историята е дълга, въпросите са много, но сега целта ми беше да покажа клеветническия лик на Георги Жеков. И да ви стане безпощадно ясно, че неговите предавания обслужват онези, срещу които той уж говори – комунистите.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 19.8.2005, 11:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Имах "честа" лицето Георги Венков Жеков, да ми бъде ъреньор по един не много популярен спорт хандбал. Там за пръв път се запознах с неговото "творчество".
Беше отявлен анти комунист и раздаваше на нас децата на по 13-15 години вестник Анти, за да сме го давали на родителите ни да го четат. При мен това нямаше никакъв проблем, защото и в нас имаше анти- настроени хора, но имаше деца, който като занесоха за първи ът вестника, повече не се вяснаха на тренировки, заради забрана от родителите им.
Не мога да разбера и ще ви помоля, да ми обясните, как "отявления" анти-комунист Жоро Жеков, му е било позволено след тежката парализа, която е приживял да се възстанови до такава степен, че да може едва ли не да тича наравно с нас, та дори и да прави изцепки в ШОК, преди една олимпияда: "Чакам Иван Абаджиев да ме викне в националния по вдигане на Тежести за Олимпиядата". Няма ли други случай, когато други анти комунисти, действителни, обаче умират от настинка, сливици или други елемнтарни болести.
Как отявления анти-комунист, по време на комунизма, НИКОИ не му взе скромния апартамент на "опашката на коня", доста паетитно парче и мисля, не малко партийни другари са искали да поживеят малко там със семействтото си от някой виден Партизански район.
Интересно е това еговото предаване по СКАТ, аз го гледам с такъв интерес, с какъвто и серийте за Мистър Биин. Еднакви смшки има там.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.8.2005, 11:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това, което казваш, е абсолютно вярно. Познавам Жорко от в-к "Либерален конгрес". Идваше и носеше неграмотни статии, защото майка му била рекдактор в "Демокрация", и ние в нашето малко вестниче трябвало да му печатаме всичко без редакторска намеса. Абсолютен комплексар. Сега обаче жорко уж плюе по комунягите, а все се изхитря да окаля някой от нашите. Преди това Едуард Генов, сега Григор Симов. Не, че Еди и Гришата си нямат кусури, както впрочем и аз си имам кусури, но Жорко не познава тези хора, за да говори за тях. Особено по такъв недопустим начин, от позициите на Върховен и Безпогрешен Съдия.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020