www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Как го правят на Запад.


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Как го правят на Запад.
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 14:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



КОМБАТ 18

Британската национална партия има бригада от безстрашни щурмови отряди пазещи техните срещи и демонстрации. Те се наричат Комбат 18 по подобие на лидера ни Адолф Хитлер. Сега БНП се води от честен човек с голямо почтеност с повече от човешки живот в националистически действия зад него. Но той, или поне неговите членове, се задоволяват с играта на демокрация където шансовете за победа са по-лоши от извратения рекет на мафията. И когато К18 имат собствени идеи, те незабавно биват изритвани.

Но комбинациите от букви и цифри няма да изчезне. То се появи отново и сега има своя собствен живот, по-жизнен, по-опасен, и жадни за предателска, червена или ZOG-ова кръв, повече от всякога. Много са били кървавите битки в които Комбат 18 е бил замесен, и също така са много супер радикалните списания, които те издават. Цената е дълги години затвор за тези смели другари. Името на организацията носи страх в коридорите на учрежденията и дори причинява някой потни потръпвания между по-слабите елементи от националистическия флаг.

Такава боева сила неминуемо ще бъде главната цел на нашите врагове. Как тази организация се справя с тази ситуация е отворено за дискусия. Спорове, обиски и разцепвания сериозно вреди и силата и репутацията му. Но за тяхна защита трябва да се каже, че напрежението в тази отделна организация е по-голяма от колкото патриотична група може да си представи. И така, няколко гладни бели вълка са все още готови да продължат битката под знамената на Комбат 18, и под това име което е голямо предимство. И името К18 все още има излъчване за страх, което трябва и ще бъде използвано. Имам си доста от тези изходи чрез сменянето на името, което настоящите “нови” и “подобрени” “движения” – са с единствени промени - напускането на някой добри другари и нова пощенска кутия. С всички тези проблеми и малкото провали трябва да подкрепим К18. Те, като Американ Ордер, доведоха борбата отвъд патетичните хартиени програми, истеричното рокаджииство и всеобщата апатия на днешния патриотизъм.

Ще запитам тези, които презират К18: Къде ви е алтернативата? Защо осъждате насилието, тероризма и революцията докато в същото време хвалите и дори възхвалявате Ордър-а? мога да добавя че всичко е заради удобната сигурност в всекидневието ни в санкционирания от ZOG таен свят Тези “подходящи” и “сериозни” патриоти не са нищо друго освен лицемери. Или извинете ме, те са повече нагласящи се по предписанията.

Трябва ни организация като Комбат 18, и Комбат 18 е вече там. Това е толкова просто. И не се нуждаем от него само за защита и охрана. К18 трябва да трябва да действа като въоръжено крило на движението Кръв и Чест. С “въоръжени” със сигурност няма предвид трупайки оръжия и гранати. Някой хора си падат по това и аз ще бъда лъжец ако кажа, че ще крещя ако някое противно ZOG същество получи метална добавка между неговите или нейните големи уши. Но по-често не колекционирането, а притежаването на оръжие води до проблеми. Това е защото повечето от тези “колекционери” до сега са по заинтересувани да говорят за техните оръжия отколкото да използват. Но сигурно е, че има изключения и света започва да става по-яростно място за живот и битка. Всеки ден нов ZOG закон е приет от зогитата и зомбитата. И така, евентуално избора на действие е ВАШ.

Лично, с “военно крило” аз повече имам предвид АРМИЯ на Кръв и Чест. Има много начини да се разпространява страх и терор сред враговете. Заплахите и боя работиха добре за Червените копелета от години. Не мислите ли, че времето за отплата е доста закъсняло.

Гражданските служители, политиците, журналистите са само хора, повечето без истински интересът в “фашизма”. Когато те ни саботират, те го правят, защото вярват че това ще ги направи популярни на техните шефове. Това е просто обикновен работен ден в големия ZOG машина. Но колко е интересна тази игра когато в нея има тъмни, зловещи и сурови неприятни последствия.

И скоро, разбира се, продължението ще стане наистина тежко. После мисля си доста малко патриоти молят и благославят тези “безмозъчни добичета”, които не ги страх да рискуват комфорта си или дори живота си за да вкарат обувките в действие, или – когато дойде времето – разберат пълната ударна сила на бялата терор машина.

ОК, така много от тях са получили тренировката си чрез хулиганизъм или агресия към педерасти или забава с пакистанци. Задачата ни е да одялкаме тази груба и бясна сила в конструктивна арийска милиция. Ало просто изберете да ги отбягвате, мисля че търсите вашите гладиатори някъде другаде. Със сигурност те са тези не са опетнени със такива насилствени прояви, но със сигурност те са малко и надалеч.


Това е от книгата на познатия Ерик Бюклер или още по известен като Макс хамър. Книгата се казва Кръв и Чест пътя напред.
Ето какво наскоро написаха тема за него:
"Шведите се гордеят със своя неутралитет и търпимост към инакомислещите. За съжаление това толерантно отношение се простира и за проявите на краен екстремизъм. Така например за престъплението „разпространение и на-саждане на антихуманни идеи" шведският закон предвшкда максимална присъда от 3 месеца затвор условно. Наскоро изстъпления на 30 бръснати глави бяха наказани с „изпращане за пет седмици за превъзпитание в център за ресоциализа-ция". Впоследствие се оказа, че били изпратени на тренировъчен лагер в казарма, където безплатно получили обучение за боравене с бойно оръжие. Един от лидерите на неонацисткото двшкение в Швеция Ерик Блюхер получи за разпространяване на расистка литература три месеца затвор, но присъдата веднага беше заменена с „условна" с една година пробен период. Блюхер е гаулайтер и на шведския клон на расисткото движение Blood & Honour, което организира редовно прояви и за германските си съмишленици, които преследвани от гер¬манските закони, не могат открито да демонстрират своята фашистка идеология.
Швеция гарантира подслон и за преследвания в германия лидер на Blood & Honour Марсел Шиф, който тук печата пропагандни материали, аудио- и видеокасети с нацистко сьдържание."
Това е от една статия на Тема за националистите на света, породено от влизането на Атака в парламента. Сканирал съм я но мързела ми пречи да я до опраявя и да я побликувам някъде.

Ето още една статия на същия човек за К18
So wahаt about C18


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 21.8.2005, 14:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Довечера, ще понапиша нещо от мен, но точно сега мисля да подремна.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020