www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Eлтимир
Публикувано на: 13.7.2008, 19:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Предлагам за бан hackteam. Вулгарни убийци на жени и деца нямат място тук. Тук също нямат място и юдеи, чиято религия изисква да бъдат извършвани жертвоприношения с малки деца. И тъй като Турция в момента се ръководи от юдеи, то аз съм против в тоя форум да водим диалог с всякакъв вид убийци на деца. Независимо дали са юдеи-талмудисти или пък "турци", преклонили главички пред талмуда.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.7.2008, 20:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Подсказаха ми, че това може да са началниците на ГлаДния секретар на МВР Павлин Димитров. Нали знаете, че той работи за турската рерористична организация "Сивите Вълци". Облажва се от наркотрафика, както твърдят негови бивши колеги. Все изроди, все недостойни да се води диалог с тях. Бан и толкова, никакви разговори с изродите1


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.7.2008, 21:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сетих се, че през юни 2006 година след едни такива турски заплахи последва атентат срещу жилището ми. Сега сигналите са, че ще е същото. Абе в тая бивша държава няма ли служби за сигурност или сам да се оправям като видя сметката на всеки джагал или мангал, осмелил се да се доближи до дома ми? И това няма да е расизъм, а антитероризъм. След като си нямаме служби за борба с тероризма, след като нашите служби са преминали към "Сивите Вълци" и наркотрафика, значи ние имаме правото самички да се защитаваме. Аз поне възнамерявам точно това да направя. Ако чуете за гръмнат мангал, джагал, "Сив Вълк" или "танцьор", да знаете каква е причината.
Ей, амуджи, аз в Истанбул не ви се уплаших, на границата не ви стреснах, та тук ли? Но земята, която все още е моя! А Павката Демирев, тоест Димитров да бега в Анкара, тук на "Сивите Вълци" скоро ще им се стъжни. Вълкодавите са вече тук!


--------------------
PM
Top
hackteam
Публикувано на: 13.7.2008, 22:17
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Изгонени
Съобщения: 3
Участник # 1 592
Дата на регистрация: 13-July 08



Ti si edno nenormalno smradlivo layno.Ni6to drugo smil4334a43204b20.gif Mnogo se vjivyava6 kirlyo.Varvi si lekuvay paranoyata i 6izofreniyata.Mnogo si zle.Ili napravo vzemi si gramni prostata tikva smil4334a62fd4260.gif Daeba izperkalite vi pedali daeba smil4334af067a7a3.gif
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето заснета част от "параноята".

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето и част от предишните ми халюцинации.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И резултатът от халюцинациите. За този резултат разполагам с много сериозни доказателства, че е замесен и сегашния Главен секретар на МВР Павлин Димитров. Съмненията ми се споделят и от бивши колеги на Димитров, които твърдят, че тоя тип се е продал на турците, и че участва в наркотрафика. Обвиненията ми са много сериозни, но освен псувни и епитети, друго опровержение не очаквам. А, да някой нов терористичен акт, може би. Защото тези типове са и терористи, доказани.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 25.7.2008, 21:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



bozok (212.25.47.99) е изгонен! Наспами 7 теми със снимки на турска терористична група. Интересното в случая е че зад това име се крие Калоян Чавдаров Христов от Русе-поклонникът на Адолф Хитлер! Друго още по-интересно в случая е, че службата към евреите ДАНС знае за него и го подкрепя. Това лице проповядва хитлеризъм в най-чист вид където му падне, но най-вече сред националистическите сайтове. Целта на ДАНС е чрез него да се подпали чергата на истинските националисти, които не се примиряват с господстващия тероризъм у нас и влизащи в контакт с него-Калоян Чавдаров Христов от гр. Русе-така самообявилия се за НОВИЯ РУСЕНСКИ ФЮРЕР! Стария Русенски фюрер се нарича Антон Радославов Рачев! Запомнете тези две имена, ако искате да нямате проблеми от такъв характер.

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ge.php?pid=5420

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=ST&f=2&t=1710

Тук на снимката самия Русенски фюрер-Антон Радославов Рачев:
User posted image

Това съобщение е редактирано от Запознат на 26.7.2008, 19:48
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Флудмършляка,а?На леля Валя момчето?Немайте грижи.Скоро ще го сгази некой голяяяяям тъмен и тежък акордеон... smil4334ac775281d.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Да оставим всичко друго, ама и позата в която е застанал е траги-комична. Мисля си че се е пробвал да отдаде нацисткия поздрав отдаван по времето на Третия Райх, уви получило се е нещо като протягане или някакъв странен спазъм. Да не говорим че главата му е наведена, а лицето изразява някаква тревога/напрежение.
Абе с една дума повече ми се струва че на човека му се ходи по мнооого голяма нужда в тоалетната smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Bogatir @ Jul 27 2008, 06:57 AM)
Да оставим всичко друго, ама и позата в която е застанал е траги-комична. Мисля си че се е пробвал да отдаде нацисткия поздрав отдаван по времето на Третия Райх, уви получило се е нещо като протягане или някакъв странен спазъм. Да не говорим че главата му е наведена, а лицето изразява някаква тревога/напрежение.
Абе с една дума повече ми се струва че на човека му се ходи по мнооого голяма нужда в тоалетната smil3dbd4e5e7563a.gif

И търси де е верижката на казанчето... smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Публикувано на: 12.9.2008, 22:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Искам тука да се изнесе информация за банирването на "ново"-същата русенска мърша и да се впише в БАН-листата.
Нека си водим отчета точно!Беше пропуск на Модовете,че го оставиха да си развява байрака цялата снощна вечер.Благодаря на Парадокс за помощта снощи и поддържам желанието му,да му се дадат права на модератор.
PM
Top
Канатица
Публикувано на: 13.9.2008, 19:01
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



С една дума - смешник. Да беше гледал два филма с немски войници да види как става тоя номер отдаването на чест в Третия райх.
Тоя даже ни ми заслужа коментара... smil3dbd4d99c6eaa.gif


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2008, 22:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тази вечер доколкото разбрах, е взето решение да бъде баннат Елтимир. Разбрах го по предпочитанията, отдадени на един провокатор - violence. Желая ви всичко най-добро, повече няма да досаждам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2008, 22:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Копирам и тук, за да няма недоразумения. Държа да съм пределно ясен и коректен:
QUOTE (Запознат @ Sep 13 2008, 09:54 PM)
QUOTE (violence @ Sep 13 2008, 09:31 PM)
след като сайта се превръща в антибългарски - да го лишим от най-значимото за него - потребителите. ако започнем масова интернет кампания против vbox7 предполагам малко по-малко ще го затрием, но е важна предпоставка и да има алтернативен създаден такъв в който да се толерира българщината и национализма. създайте такъва сайт и от там насетне ще се почне кампанията против тоя смотан администраторски екип, който толерира такива ретроградни и деградивни явления като педерастията и антибългарщината.


Това ще е добър ход наистина.


Това е съобщението, което приемам като покана да напусна форума и повече никога да не пиша тук. Стана ми ясно, че нещо ще се случи, след като една от "пощенските кутии" на Димитър Асенов Радев се активизира. Няма да споменавам имена, тези, които трябва знаят за кого се отнася. Очертава се весела дружинка, а в тази дружинка място за Елтимир няма.



--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020