www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) « първа ... 8 9 [10] 11  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.9.2008, 23:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 13 2008, 10:39 PM)
Копирам и тук, за да няма недоразумения. Държа да съм пределно ясен и коректен:
QUOTE (Запознат @ Sep 13 2008, 09:54 PM)
QUOTE (violence @ Sep 13 2008, 09:31 PM)
след като сайта се превръща в антибългарски - да го лишим от най-значимото за него - потребителите. ако започнем масова интернет кампания против vbox7 предполагам малко по-малко ще го затрием, но е важна предпоставка и да има алтернативен създаден такъв в който да се толерира българщината и национализма. създайте такъва сайт и от там насетне ще се почне кампанията против тоя смотан администраторски екип, който толерира такива ретроградни и деградивни явления като педерастията и антибългарщината.


Това ще е добър ход наистина.


Това е съобщението, което приемам като покана да напусна форума и повече никога да не пиша тук. Стана ми ясно, че нещо ще се случи, след като една от "пощенските кутии" на Димитър Асенов Радев се активизира. Няма да споменавам имена, тези, които трябва знаят за кого се отнася. Очертава се весела дружинка, а в тази дружинка място за Елтимир няма.


Това което възприемаш като покана си е твое възприемане. Друг е въпроса дали някой изобщо е имал това в предвид в което ни обвиняваш всички отново.

Виж - относно Виоленс-Биляр, знаеш от кого разбрах че са едно и също лице. Както и че ми бе казано да не го банираме.
Обаче ей сегичка го банирам за магариите дето преди ни направи.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 13.9.2008, 23:48
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Раздай му БАНичката,Жоре,раздай му я,на нефелития... smil4341944e6b0c8.gif
---------------------------------------------
Пак се поведох по Илф и Петров-великата книга "Златния Телец"-там има един Лоханкин/хм,добре е некой да го използва за никнейм/,който не угасял крушката в общия кенеф.
Пратили му останалите съквартиранти предупреждение,1,2,3 пъти и накрая дошло едно хлапе и му казало,че ако не угася крушката...ти ше видиш кво ше стане...Нашият Лоханкин обаче,изцяло обзет от мисълта за ролята на руската интелигенция в света,пак забравил да угаси.И кво става.
Намокрили прясно обелени върбови пръчки в кофа вода,хванали го доброзорно и го турили на земята-на пода.Петите му лъснали ...млечнобели... и с пръчките-по петичките!Наказание!Митрич,бившият камерхер,казал:Я ДАЙ И АЗ ДА ГО РЕЗНА ПО ФИЛЕНЦАТА... smil4341944e6b0c8.gif Обаче тогаз дошъл Великият Комбинатор и развалил удоволствието на камерхера...
----------------------------------------------
Тъй че,Жоре,не се стеснявай да ги резваш по филетата!Даже и мен в това число,кога прекалявам. smil4453a9006c2f4.gif
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Малък цитат от блога на Биляр-violence&
"Елтимир Публикувано на: Sep 8 2007, 09:34 PM

Има обаче друг проблем. След като Админите се разграничават от мен, то защо не се разграничат от моите текстове, както и от текстовете, дошли в тоя сайт чрез мен? Модераторите също. Руми, знам, че ме ненавиждаш заради Силви, махни моите гадни тектове от тоя прекрасен сайт, моля те. Същата молба се отнася и да други хора. Ако е нужно, ще я повторя поименно. (Ще напиша нещо, което е моя философия, но не и на Е - бъди алтруист, ако ще правиш нещо добро - направи го защото ти желаеш да го направиш, не защото очакваш последващите го аплодисменти и четкания карайки хората да са ти вечно задължени. Не благодаря! Изнудвачеството на Е вони от хиляди километри, вони та не се трае! Един китаец някога е казал: "Направи добро и го хвърли зад гърба си! След време ще те застигнат три...")

Всеки знае, че колобъра, или както е по-известен в царските среди и тези на ЛЕМС с "кола на бобъра" е всестранно развита личност, в това число и компютърен специалист. Понятието "компютърен специалист" в този случай изключва разбирането на термини като "бисквитка", "логване", "електронна поща" тъй като периодично те са непознати за Мозъка, поради предполагам разнообразието в градусите."

Аз не мога да работя с никой, който няма нищо против да работи с такива типове. Такива провалиха нещата през 1990 година, такива ги проваляха до днес, такива всичко ще провалят. Акой някой продължава да им вярва, аз не мога да бъда заедно с него и съвместно да водим битки. Знам какво ще се случи и е излишно да тръгвам по тоя път. Успокойте се, една по една ще изтрия и книгите си. Ще изтрия всичко, та и спомен да не остане за мен. Ако някой иска, може да ми помогне, та да не губя излишно време.
Ето още едно мнение на Биляр за мен:
"Той не знае, че съществува функция "промени" на мнението... това е друга тема обаче. Важното тук за отбелязване е, че продължават писания под формата на заплахи за живота на определени личности, било то евреи, било цигани, било българи... без значение, когато психичноболния самообявил се за водач и разкрил плановете си, не е сам, а съпътстван от своите зомбирани почитатели, лишени от разсъдък и неуважаващи никакви закони и държавни власти... защо иначе ще търсят справедливост с оръжие и куршуми, еднолично или групово, това се питам!?"
В блогчето се съдържат множество такива мнения, не ми се занимава да търся и копирам всичките. Само ще припомня с какви думи завършваше:
"(Глупако, ушевците явно са те опъвали здраво, щом само това ти е на устата. И да гадаеш и да не гадаеш, няма да уцелиш. Поне не и на тото. Нито едното нито другото. Нито тези които се подиграват с вас, нито пък тези които пишат сериозно и смислено не са от ушевците, повярвай ми, по-добре знам от теб. Защо ли? Защото не съм зомби загубило собственият си разсъдък, при това като кон с капак следващо само една посока упътена от едно друго зомби титуловащо се като колоритен бърбърбър, тоест с голяма уста, плямпало, сиреч Е... Боли ме оная работа за него, още повече пък да го гоня, все ми е едно, още повече след лайната които изсра този неблагодарник. За което нямам намерения повече да му помагам. Приятели преебачи, нямам. Този Х, нито го знам кой е нито пък съм говорил с него. Аз в хнет не пиша, само чета и то рядко. Поредната гнусна лъжа и измишльотина. Относно разпространението на оръжие - всеки сам носи отговорност за своите дела. Каквото съди закона – това. Аз съм зад полицията и нейните правомощия трябва да се уважават. Добри или лоши – това са те, по-добре с някаква полиция отколкото без никаква, поне за сега. Относно това, че съм сеел интриги, не знам... каквото посееш това ще пожънеш, ако съм писал на някой от участниците нещо, това си е лично моето мнение и не съм карал никой да прави нищо, още повече пък да го манипулирам с лъжи. Всеки има глава да съди, а интригите ги създават отрепки като Е и подобните на него зверчета. Да не забравя в този списъл и онази лъжкиня Силвия Мирчева, слуга на руските евреи и поставено лице за България. Същата тази, която пише от мое име и ме причислява към нейните слуги, без да ме пита преди това. Същата тази, която не публикува моите запитвания и въпроси относно нейните своеволия и лъжи. Пумиярите си приличат, по това, че лесно могат да бъдат опровергани, поради което не допускат диалог / открита дискусия и плямпат едно и също без прекъсване. Често скалъпват толкова глупави лъжи, че човек се чуди дали някой им вярва и дали да се смее или плаче... от радост. На последните провокации, дори искрено се смях. Относно законите, разбира се, че така ще ги учи "колобъра", един бивш затворник, който не уважава власт, институции, държава... нищо. Дори за такова отношение апелира. Показа, че не уважава и тези които мислят малко по различно от него. Те са един вид опасност за него, чудно защо. А и никъде не съм искал да го измествам, това не е била моя цел нито пък ще бъде. Аз не съм тангрист и честно казано почти нищо полезно не научих в този сайт за 6 месеца от които съм регистриран и го посещавах редовно. Приключих с "Движение Войни на Тангра", добре, че разбрах каква е ситуацията сега, а не в по-късен етап, където болката щеше да е много по силна. Радвам се, че Е показа нагледно какъв е за да могат хората да знаят с кого биха си имали работа, ако евентуално станат част от движението. А той рано или късно ще си покаже рогата с всеки един, лично! От цялата война само загубих, нищо не научих, той взе да ме копира, да използва мои изрази и тактики, а аз си пропилях времето в опровергаване на измислици - и за какво, накрая да бъда изгонен... изглежда, по-добре беше да не отговарям на провокациите и да се правя, че нищо не се пише по мой адрес и пак да бях изгонен, поне щях да си спестя нервите и времето безвъзратно загубени. Това е само, което научих, също така и че един човек не е това което се представя, че е... според неговите книги. Това е, с този блог слагам край на войната от моя страна. Повече с този прякор няма да пиша никъде, аз и сега не пиша в никой сайт. Утре ще се върна към стария и цялата тази история е минало. Но от сега нататък който отвори дума за Е или сайта, ще срещне моето мнение променило се на 180 градуса само за 1 месец. Може би така е било писано да се случи, да проглена някои неща. Благодаря за този урок, мисля, че го осмислих!)"
Няма да тълкувам, няма да показвам пропуски и грешки, няма да подчертавам лъжите и измислиците. Всеки сам да си преценява, аз отказвам да влияя и да насочвам. Вярвам, че имам право.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 21:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Предлагам на bagain дам му се ивърти една голяма нашенска БАНица с много сирене и яйца, да не каже, че сме стиснати...
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 15.9.2008, 21:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Сложих бан на bagain за 6 дена, после ще видим!
PM
Top
Публикувано на: 15.9.2008, 22:17
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Запознат @ Sep 15 2008, 09:20 PM)
Сложих бан на bagain за 6 дена, после ще видим!

Шест дена е добре.После ще творим...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.9.2008, 22:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето че дойде заявка и за заместване на моите писания с по-качествена литература. От един, за когото не знам да е написал и една статия през живота си. Отказвам да го каментирам, само ще го копирам:

"В края на 1998 година ми отнеха и българското

гражданство.

Съжалявам,че нямам възможност да сканирам и да пускам снимкови и и текстови материали.

Ако имате търпение и ако съм жив до края на тази година предстои да издам две книги ,в които говоря

за нещата преди,около и след 10 ноември 1989 година.

Едната носи заглавието „Големият фарс. Една`Нежна революция`в Източна Европа.”

В нея ще прочетете за Нелегалната военна организация ,за К.Т.”Подкрепа”,за Н.Д.З.П.Ч.,за Д П С ,за

„Кръглата маса”,за създаването на С.Д.С.,за Офицерската легия „Г.Раковски”,за неосъществения

военен преврат и за много други събития от най-новата история на България.

Все неща,за които или се мълчи,или се пускат всевъзможни измислици.

Другата книга е на базата на едната ми дисертация.Темата е „Тайните общества и секретните служби

през вековете”.

От дълго време доста хора в България очакват с известна доза страх тези книги.

Принуден съм да ги издам в Русия,защото там гарантират огромен тираж.

Вярвам,че ще успея да преодолея страшната болест и да се справя с тази задача .

********************************************************************************
***********

Но да се върнем на темата.Нещата в България ще се влошават тепърва.

Властимащите ще обърнат земята,за да не допуснат национално-отговорно

правителство да управлява страната.

За да се променят нещата у нас, би трябвало да се промени начина на мислене у хората.

Казано с думи прости на България и на българския народ е необходима

Е В О Л Ю Ц И Я , а не Р Е В О Л Ю Ц И Я !


От мен всичко най-добро,господа!

Пожелавам ви сили и вяра в утрешния ден !

БЪЛГАРИЯ ЩЕ Я ИМА !


Доцент д-р и.н. Д. Радев"

Чакам си БАН-ичката!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.9.2008, 10:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гледам, че никой не влиза и няма кой да ми даде АН-ичката, която си поръчах. Няма значение. Остават между два и девет дни, след което няма как и да погледна, за да видя какво става с поръчката ми.
Бъдете живи и здрави!


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 21.9.2008, 11:05
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Този "багаин" или да се извини официално на всички засегнати в темата ПОСЛУШАНИЕ,или да се банира до 2060-та!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Понеже БАН ЛИСТАТА е заключена,ще си позволя тука да предложа нещо,което съм сигурен,че вече съм го предлагал:просто искам да се обърне нужното внимание.
Та:
Парадокс да придобие права на Мод!
Ако не се обърне внимание на мойто предложение,ще пусна тема-анкета по въпроса...
PM
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Още не сте баннали багаина?
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (buden @ Sep 22 2008, 08:13 AM)
Още не сте баннали багаина?

Как да не е баннат?
Баннат е!
buden, събуди се!
smil3dbd4e5e7563a.gif
QUOTE
bagain:Потребителска група:Изгонени


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 18:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ами с моята БАНичка какво става? Ще ми се страничните наблюдатели да са наясно с истинското състояние на нещата и да не си правят илюзии.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.9.2008, 18:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 06:04 PM)
Ами с моята БАНичка какво става? Ще ми се страничните наблюдатели да са наясно с истинското състояние на нещата и да не си правят илюзии.

За теб няма да има БАНица. Стига си я искал. Няма да я получиш. Нито я заслужаваш, нито някой иска да ти я сервира.
Стой гладен...
smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2008, 16:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не е вярно, antijew. Настоятелно бях посъветван да си наложа авто-БАН. Изчаках да видя реакцията на хората. Приемам единодушното мълчание за знак на съгласие. Плюс псувните, които получих. Затова смятам за нормално и редно да се вслушам в съвета. Засега все още обмислям къде да публикувам, тъй като разни събития плачат за коментар. Но това, разбира се е само едно мое мнение.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 8 9 [10] 11  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020