www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Искрица
Публикувано на: 24.7.2006, 19:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Мисля, че бариерата всеки сам си я поставя, когато спре да иска да прогледне и престане да търси пътя напред. Някой проглеждат по-късно от други, а трети изобщо не успяват....

Не желая този форум да бъде разводняван с дребнави и глупави теми, и да бъде превръщан в един от стотиците такива, в които се обсъжда ежедневна политика. Ние си имаме цели и не трябва да се толерира никой, който умишлено се опитва да ни отклони от тях! Пространството на сайта е отворено за всеки, който иска да разбере и приеме нашите идеи. Който се включва с цел да ги размие няма място тук! Шансът, че е попаднал в това информационно пространство е достатъчен!

Ден Грее!
PM
Top
ганди
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 35
Участник # 394
Дата на регистрация: 22-May 06



без фанатици smil4334af067a7a3.gif


--------------------
???????? ???????? ???
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 26.7.2006, 19:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Единственото нещо, което той е казал в тоя форум, което ми стана интересно е предложението му да ни води в Скат и да ни покаже документация и счетоводство.....

Та викам чакайте да ни води в Скат първо пък после ше го мислим smil4334a43204b20.gif
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Справедливия предложи някой от форума да отиде в СКАТ и да направи одит на счетоводството. smil4334ad8a149e0.gif Лошо няма, ама доста съм го забравил вече. Какво толкова пък казахме, че цяла национална телевизия се стресна...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Запознат
Публикувано на: 16.1.2007, 17:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Предлагам да се наложи забрана за влизане на IP адреса на Чолаков. Тоя човек няма да се оправи. Идва секва си сопола тук и заминава. Понеже, колкото и да го банват от форумите, той хитро сменя ника и пак влиза, т.е. не се съобразява нито с админа, нито с модератора, нито с участниците. Затова, най-добре е да му се наложи по-груба забрана, тъй че да не му се хлъзгаме повече по сополите.
За сведение на Чолаков:
Този сайт въобще не е свободен за своеволията ти и въобще не е демократичен, тъй както ти си го представяш!
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 16.1.2007, 17:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Запознат @ Jan 16 2007, 05:02 PM)
Предлагам да се наложи забрана за влизане на IP адреса на Чолаков. Тоя човек няма да се оправи. Идва секва си сопола тук и заминава. Понеже, колкото и да го банват от форумите, той хитро сменя ника и пак влиза, т.е. не се съобразява нито с админа, нито с модератора, нито с участниците. Затова, най-добре е да му се наложи по-груба забрана, тъй че да не му се хлъзгаме повече по сополите.
За сведение на Чолаков:
Този сайт въобще не е свободен за своеволията ти и въобще не е демократичен, тъй както ти си го представяш!

Запознат проблема при Чоли не е в спама, а в друго. Той си е избрал пътя на протеста, но и би желал всички да протестират като него. Важното е за него да даде гласност на всички неправди със всички методи. И без да се съобразява с мнението на останалите участници из форумите. И после се сърди защо е баннат от този или онзи форум.
Лично моето мнение е че би трябвало да му се обясни по-подробно проблемите, които създава. Преди време му изпратих ЛС за да му го обясня, но той даже не знае как да си отвори съобщението за да го прочете. С IP адреса няма да стане - той пише из нет клубове и различен адрес. Би трябвало да се изолират всички адреси от Векшьо както направиха преди време по форумите. Но не мисля че това е разрешението на проблема. Просто той не разбира че тук става въпрос за диалог, а не за негов монолог. Той има моите уважения за всичкото, което е изстрадал из затворите, и за смелостта си да изказва мнението си за неправдите по света, пренебрегвайки несгодите, които среща заради тази си смелост.
Естествено никога не съм оправдавал циничните му изказвания, заради които винаги съм го критикувал преди. Правя го и сега.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Публикувано на: 17.1.2007, 19:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Запознат @ Jan 16 2007, 05:02 PM)
Предлагам да се наложи забрана за влизане на IP адреса на Чолаков. Тоя човек няма да се оправи. Идва секва си сопола тук и заминава. Понеже, колкото и да го банват от форумите, той хитро сменя ника и пак влиза, т.е. не се съобразява нито с админа, нито с модератора, нито с участниците. Затова, най-добре е да му се наложи по-груба забрана, тъй че да не му се хлъзгаме повече по сополите.
За сведение на Чолаков:
Този сайт въобще не е свободен за своеволията ти и въобще не е демократичен, тъй както ти си го представяш!

Запознат Колкото и да ми се иска Чоли да влезе в "релси", въпреки, че му писах да не злоупотребява със свободата на форума - мисля че и не чете това което му се пише.
Присъединявам се към теб с искането си Чоли да бъде баннат от форума. Не вярвам, че чете материалите на сайта.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 20.1.2007, 22:54
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Присъединявам се относно Чолаков-сега се е развихрил във форума на АТАКА и в една СВОЯ тема казва,че въпроса бил деликатен и нарича Воините "тангрийци"...
Това не прави чест на никого. И аз ако взема да разправям,макар да не съм лежал по затворите /което не е застраховка за в бъдеще.../мога нероденото в утробата на майка му да разплача.БАН!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 24.4.2007, 15:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



samvoin:
Според мен самвойн се доказа завършена личност на флудер.Вярно е,че се поукроти в последните дни,но щом като някоя тема не му изнася или да не я чете,или да не я пълни с простотии.

Metoman:
Според мен метоман няма кой знае колко по-смислен поуст от този,че някой друг говорел глупости.Нека чете какавото иска и да пише когато има нещо съществено за казване.Само че ако ще приглася на самвойн и ако двамата ще продължават да провокират в дует,тъкмо след като ЛЕМС си "тръгна",то не виждам смисъл да бъдат във форума.



П.П.За пример смятам да приложа това,което за пореден път виждам от самвойн - съобщения,пуснати едно след друго в интервал от 1 до 5 минути.
PM
Top
Иван
Публикувано на: 24.4.2007, 15:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Въпреки, че винаги досега методите и доводите на подобни твари са се обръщали срещу тях, то все пак трябва да се държим разумно - да им позволяваме да опитат, но след като се осерат, следва да си ходят.
В случая със Самвоин мисля, че репертоарът му се изчерпа. А колкото до другия лайномет или метолайн - явно ги комадироват по двама. Така е в станциите за високо напрежение - единият работи, а другият гледа дали се спазва инструкцията.
PM
Top
Metoman
Публикувано на: 24.4.2007, 19:49
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 57
Участник # 938
Дата на регистрация: 20-April 07



QUOTE (Иван @ Apr 24 2007, 03:36 PM)
Въпреки, че винаги досега методите и доводите на подобни твари са се обръщали срещу тях, то все пак трябва да се държим разумно - да им позволяваме да опитат, но след като се осерат, следва да си ходят.
В случая със Самвоин мисля, че репертоарът му се изчерпа. А колкото до другия лайномет или метолайн - явно ги комадироват по двама. Така е в станциите за високо напрежение - единият работи, а другият гледа дали се спазва инструкцията.

Хмммм аз не познавам никой от тук,не работя за никой и нямам намерение да петня вашите идеи
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



И на мен ми писна Зиг-Хайл-стването на самотното войнче..!!! Предлагам Севар да му завърти една БАНичка с късмети нищо, че не е коледа..!!! Предполагам, че затова си е избрал този ник...!!! Самотен е, защото го пъдят от всякъде..!! Нека не нарушаваме традицията и да го направим още по-самотен...!!!

Относно онова малко лайненце Metoman, на мен лично не ми пречи... За него може и да има някаква надежда да влезе в правия път...!!! Но ако останалите съфорумци преценят друго, Севар да му дава БАНицата и на него....
PM
Top
Публикувано на: 18.8.2007, 14:08
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Предлагам БАНичка и за КВИК-МЪРШАЛ!
Не вярвам някой да не знае защо.
PM
Top
MARSCHALL
Публикувано на: 18.8.2007, 16:37
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 117
Участник # 1 072
Дата на регистрация: 4-August 07



Предлагам БАН за мещера-кокошката, който постоянно
кудкудяка и нарушава спокойствието във форума!!! smil4334ad8a149e0.gif
PM
Top
ime
Публикувано на: 18.8.2007, 16:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020