www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2008, 17:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 25 2008, 04:32 PM)
Не е вярно, antijew. Настоятелно бях посъветван да си наложа авто-БАН. Изчаках да видя реакцията на хората. Приемам единодушното мълчание за знак на съгласие. Плюс псувните, които получих. Затова смятам за нормално и редно да се вслушам в съвета. Засега все още обмислям къде да публикувам, тъй като разни събития плачат за коментар. Но това, разбира се е само едно мое мнение.

Разбира се, че ще е авто-Бан, за да поемеш отговорност за лайната с кисело мляко, които забърка. Човек трябва да има малко чувство за самокритичност, особено, когато е идеолог, възприеман е за водеща фигура. Човек на това ниво, трябва сам да се жертва, вместо да жертва другите.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2008, 17:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Записах си го, за да не го забравя. И като доказателство, че наистина съм бил прогонен от тоя сайт и от тоя форум. Само утре някой да не е казал, че не е вярно, и че си измислям!


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2008, 17:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 25 2008, 05:27 PM)
Записах си го, за да не го забравя. И като доказателство, че наистина съм бил прогонен от тоя сайт и от тоя форум. Само утре някой да не е казал, че не е вярно, и че си измислям!

Както искаш го разбирай. Най-лошото е, че не го разбираш, а искаш пак да си жертва. Докога с психологията на жертвата? А въобще не забелязваш, че има и саможертва.
Саможертва щеше да бъде, ако се беше извинил на Запознат и поискаш той да се върне, както и упреците към други хора - заслужени или незаслужени. Ти не си на ниво да отправяш упреци, а да водиш другите към самоосъзнаването им. Упрек най-лесно се отправя, както и лоша дума, най-лесно се изрича.
Само-бана се надявам да си го направиш ти, тук няма кой да те банне, а и да може, няма да го направи.
Като искаш, не го прави, твоя си работа, но тогава нямай претенции към другите за каквото и да било. Грозно е, за самия теб като човек.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2008, 17:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Йордане, Йордане, тая злоба ще ти изяде главата. Злобата и завистта, ама карай. Ти си на ход. Да те видим колко струваш. По-точно да те видят, аз вече те видях и си направих изводите.
В една книга беше писано: "Трябва да вървите по своя път. Вървете по своя път." Е, аз си вървя по пътя. Бяхме застанали на кръстопът, после пътищата ни се разделиха, нормално е. Времето ще покаже чий път е бил правилен. Времето и следващите събития.
Само не забравяйте, че не аз поисках да се махна, а бях прогонен. Зорлем. Карй да е весело, и през по-трудни положения съм преминавал.
Бъдете живи и здрави!


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2008, 18:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 25 2008, 05:51 PM)
Йордане, Йордане, тая злоба ще ти изяде главата. Злобата и завистта, ама карай. Ти си на ход. Да те видим колко струваш. По-точно да те видят, аз вече те видях и си направих изводите.
В една книга беше писано: "Трябва да вървите по своя път. Вървете по своя път." Е, аз си вървя по пътя. Бяхме застанали на кръстопът, после пътищата ни се разделиха, нормално е. Времето ще покаже чий път е бил правилен. Времето и следващите събития.
Само не забравяйте, че не аз поисках да се махна, а бях прогонен. Зорлем. Карй да е весело, и през по-трудни положения съм преминавал.
Бъдете живи и здрави!

Благодаря, че се огледа в мен, като в огледало.
PMEmail Poster
Top
ton
Публикувано на: 25.9.2008, 18:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Елтимир трябва да остане в сайта! Той достатъчно много се е саможертвал за България! Хора като Елтимир не се пращат в изгнание, когато враговете искат смъртта на българите!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2008, 19:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (ton @ Sep 25 2008, 06:52 PM)
Елтимир трябва да остане в сайта! Той достатъчно много се е саможертвал за България! Хора като Елтимир не се пращат в изгнание, когато враговете искат смъртта на българите!

Не се безпокой, Алтимир, ще се върне. Бъди уверен в това. Димчо Дебелянов, беше писал едно стихотворение, което започваше така : "Отиват, връщат се...".
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 25.9.2008, 20:55
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Само не забравяйте, че не аз поисках да се махна, а бях прогонен. Зорлем. Карй да е весело, и през по-трудни положения съм преминавал.
-----------------------------
Аз,като по-тъпичък,тъй и не разбрах кой точно те ...хм,прогони?
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 25.9.2008, 23:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (Мещера @ Sep 25 2008, 08:55 PM)
Аз,като по-тъпичък,тъй и не разбрах кой точно те ...хм,прогони?

Споко Мещер и аз съм от твойта партия. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Публикувано на: 26.9.2008, 18:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



КОЙ ТОЧНО!???
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.9.2008, 20:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мещер, много зор видехте докато ритнете Елтимир, ама не ти ли е сега кофти да си пиеш сам? Като гледам, голема навалица се събира, откакто ме изритахте.


--------------------
PM
Top
Хаберлея
Публикувано на: 27.9.2008, 21:20
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 1 650
Дата на регистрация: 7-September 08



Аз също не мога да разбера за какво говори лидера ви. Уж движението има идея, а лидера постоянно дърпа вниманието към себе си и личните си проблеми, които той твърди и заплашва, че ще станат общи. Аз година чета в сайта и това съм забелязала. Такива самонадеяни изцепки не са ми приятни и много се дразня и ме боли като се боричкат хора помежду си. а уж са приятели smiles-eusa_icon_axe.gif


--------------------
???????? ????????, ???????? ?? ?????? ?? 10 000 ??????, ????? ? ????????. ????????????? ?? ???????? ? ???????? ?????????? ??? ???????? ????????, ?? ???????? ???? ?? ??????? ??????? ?????.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.9.2008, 21:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Не съм Водач, ние сме Заедно" - това е моята формула. А ти коя си? Със своя въпрос ти сама казваш коя си. Аз го разбирам. Дали обаче и другите ще го разберат.
Е, вече не сме заедно. Можеш да рапортуваш. Само че никой не може да върне обратно освободената Идея. Една Идея не може да бъде убита. Тя, Идеята е вече сред хората и върши своето Дело.


--------------------
PM
Top
Хаберлея
Публикувано на: 27.9.2008, 21:43
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 1 650
Дата на регистрация: 7-September 08



За идеята е ясно, ама ти с кого си заедно не ми просветлява. Нали това исках да кажа, че ти се изпокара с всички тук, сега и с мен се заяждаш. Някакви комплекси избиваш вероятно, ама това си е твоя работа. Нали си чувал за тази поговорка, че човек каквото сам си направи и комшията не може.

На твоя въпрос ти отговарям какво искаш да чуеш:
Аз съм агентка на държавна сигурност и съм дошла тук да бъда провокатор. smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
???????? ????????, ???????? ?? ?????? ?? 10 000 ??????, ????? ? ????????. ????????????? ?? ???????? ? ???????? ?????????? ??? ???????? ????????, ?? ???????? ???? ?? ??????? ??????? ?????.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.9.2008, 21:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Една от многобройните анонимни. И искаш да ти отговарям? Аз да отговарям на теб? Коя си ти?
Да съм се изпокарал с някого? Не съм забелязал. По-друго е, но ти явно не го разбираш. Е, аз пък си спомням за "Акордьора на пиана", който направил така, че един да не може да намари вратата. Няма да го разбереш, със сигурност няма да го разбереш, но пък и аз изобщо не държа да го разбереш. Достатъчно е да ти го кажа.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020