www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Биляр
Публикувано на: 18.8.2007, 16:50
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



мен ме дразни само политическата пропаганда и нека тя се ограничава от юзърите които я проповядват. ясно е, че от политика няма никакъв смисъл и надежда, така че е излишно в този форум да се поливаме с тази еврейска смрад и аз лично се чувствам обиден ако това се извършва. така, че нека някои си имат едно на ум.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
ime
Публикувано на: 18.8.2007, 17:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 30.8.2007, 22:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Елтимир иска махане на баничката на мършата...
Защо,Елтимире?

След като се разбра,че е изключен от атака още миналата година,свързва се с такива...болни от амбиция мозъци като моите двама хубостници,постоянно плещи простотии-стил дори няма като света...Какво ново ще научим от него?

Защо?...
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Да не е нещо специален тоя мършъл? Да не е таен внук на Адолф Хитлер, че такова специално отношение? smil4334ad8a149e0.gif
Когато му изтече баницата, тогава.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Не виждам защо трябва да доказваме нещо точно на лумпен, като мършала!
Защото е лесно и го можем ли? Предлагам да се заемем с нещо, което не сме правили и което не е сигурно дали го можем. Ние си знаем, кое е то - Съпротивата, доведена до успех.
Отделихме време на мършала, независимо дали той от глупост или провокативно пише тук, за да покажем позицията си към заблудите и грешките му, които се допускат и от други българи. По този начин четящите тук ще намерят позицията ни по тези въпроси. Толкоз, какво повече може да се постигне? По-нататък нещата са профанизация на нашия форум по подобие на форума на Атака.

Не точно тази тема е мястото, но да споделя и за разбитата чешма. Вдигането на този тип шум около това достойно събитие, не мисля, че е полезно! Едно, че няма какво толкова да се коментира, друго, че с коментарите могат да изтекат данни за доблестните извършители.
Трябва въздържаност, спокойствие. Достатъчно е да бъде пуснато клипчето, разпространявано, като линк и пр. Тая еуфория да не би да трябва да покаже, че сме постигнали кой знае какво? Нека се види, че това ще бъде нещо нормално във възраждаща се България, а не най-голямото геройство. Вие се наредихте да ходите на съд. Заемете позиция (предимно вътрешна), че никакъв съд не може и не трябва да има. Повлияйте на събитията по тоя начин.

Това съобщение е редактирано от Иван на 31.8.2007, 9:36
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всеки човек се променя. Само лудите не се променят. Определено мисля, че Калоян не е луд. Според мен на всеки трябва да се даде шанс. На всеки от нашата кръв, враговете са нещо отделно. Калоян обаче е роден българин и нека поне това не му отричаме. Нашата мисия е да събираме хората, да ги сплотяваме, а не да ги разделяме.


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Севар @ Aug 31 2007, 01:12 AM)
Да не е нещо специален тоя мършъл? Да не е таен внук на Адолф Хитлер, че такова специално отношение? smil4334ad8a149e0.gif
Когато му изтече баницата, тогава.

ТОЧНО!
PM
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



а дали неговата мисия, не е постоянно да спори с нас и да ни води в определена посока или поне това да се опитва да прави? на мен ми е все едно по принцип за него, но залагам на доброто! ако той е склонен да размишлява като нас, готов за действия и взаимопомощ, нека бъде сред войните. по принцип на хора като него, лошото им е, че мислят че са абсолютно прави и не допускат изглаждане на противоречията и обединяване около някаква конкретна идея.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ако Калоян е решил да се поправи и да помага, ще намери няколко начина да го направи. Засега няма такава заявка или съобщение. Забраната му за този сайт остава.
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Предлагам роза сатанаилова да получи като награда за пребиваванети си тук екскурзия до БАНгладеш или БАНгкок.Дестинацията да е по нейно желание! smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ако продължава да ни дразни с глупостите си, ще я спра. Ако ли се поправи и вземе да помага-няма. Сама да реши какво да прави. Съвета ми е да не и отговаряте засега, докато не реши какво да прави.
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



След като бях помолена да спра с постовете за въпросната партийна формация,аз престанах.Не че ми беше лесно да възпра гнева си. Но наистина сте прави всички:този сайт си има определени правила и всички трябва да ги спазваме. И нека никой не се опитва да ни занимава със странични неща и да ни разсейва от нашата мисия. Нека не приличаме на Оня сайт и форум, но да се опитаме да убедим тези,които идват от там да се съобразяват с правилата тук. И ако не искат,тогава нека си изядат БАНичката.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (11) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020