www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Bahram
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 16
Участник # 978
Дата на регистрация: 21-May 07



Аз предлагам Бан на участника Бахрам по прякор МАГИАН!! smil4334aa05d5cb2.gif
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Що бягаш пред вятъра бе, Байряме?? smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



QUOTE (antijew @ Sep 3 2007, 06:56 PM)
Предлагам роза сатанаилова да получи като награда за пребиваванети си тук екскурзия до БАНгладеш или БАНгкок.Дестинацията да е по нейно желание! smil4341944e6b0c8.gif

Подкрепям! smil4334abded4493.gif

Черната роза, не я харесвам и честно казано не споделям голяма част от нейните вредни мнения. Като прибавим към това и че имам информация, че е стара провокаторка, не знам какво друго да кажа. От вас зависи, но аз подкрепям антиевреина! Мисля, че аз бях първия който влезе в пререкание с нея, а когато го правя винаги има защо.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Доколкото забелязвам, някои готвят за бан и Елтимир. Или поне така ми се струва.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всъщност може да мине без БАН. Не съм навлек като Спас Минков - Сабазий и мога да си тръгна сам.


--------------------
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



Какво ви става,хора? Не беше ли нашия сайт свободна територия за обмяна на информация и мнения за едничката ни обща цел-спасението на България?Каква е тази параноя да виждате във всеки с по-особено мнение като на провокатор? Така прогонвате може би хора,които могат да бъдат полезни за общата кауза. А може би ще предизвикате и самия Елтимир да си отиде от тук? Това ли е целта на занятието?
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



Току-що научих,че Елтимир ни е напуснал,за което много съжалявам.Без него нито сайта,нито форума,нито самата идея на Движението няма да са същите.
Ще бъде нещо друго,нещо съвсем различно от първоначалния замисъл и ще се опорочи.Аз не искам да участвам в подобен процес.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



стига лигави истории! Елтимир си отива за трети път "завинаги" откакто аз следя форума... с него или без, идеята няма да умре, нито пък движението! ужасна грешка е да се осъществява един сайт / движение / организация с един човек! ами нали по този начин Лошите печелят - като ликвидират единия водач и другите се разделят... това е грешка, винаги трябва да участват всички или да има човек, който да поеме предишния при загуба. другото, което е - защо да ги предизвикваме на открит бой, когато те няма да позволят да започнем на равни начала!? те сега водят открит бой - икономически геноцид, ръсят отрови във въздуха, водата, храната генномодифицирана и с пестициди, психотронно орижия, медии, цигани и т.н. чудо е че оцеляваме и има българи които правят деца, в този ад! :)


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Фaнaгория
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Така е, Биляр, прав си. Атаката срещу Българина е на всички фронтове и нива. Нормално е при такова напрежение да се появяват и вътрешни проблеми, междуособици, недоразумения. Не съм в течение на настоящата ситуация, но искрено се надявам да се изясни между засегнатите хора. Няма да се затрие Движението без Елтимир, но аз лично трудно си го представям без него. И дори решението му да е прибързано заради някакво недоразумение, и дори да е съвсем емоционално, нито го упреквам, нито му се дразня. Само му пожелавам по някое време пак да извади кантара и да решава наново - както и преди се е случвало.
С толкова много врагове отвсякъде въпрос на сърце, самообладание и трезва оценка е да вземем някакво решение. А кому самообладанието и трезвата оценка не изневерява понякога?


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Биляр @ Sep 6 2007, 07:59 PM)
QUOTE (antijew @ Sep 3 2007, 06:56 PM)
Предлагам роза сатанаилова да получи като награда за пребиваванети си тук екскурзия до БАНгладеш или БАНгкок.Дестинацията да е по нейно желание! smil4341944e6b0c8.gif

Подкрепям! smil4334abded4493.gif

Черната роза, не я харесвам и честно казано не споделям голяма част от нейните вредни мнения. Като прибавим към това и че имам информация, че е стара провокаторка, не знам какво друго да кажа. От вас зависи, но аз подкрепям антиевреина! Мисля, че аз бях първия който влезе в пререкание с нея, а когато го правя винаги има защо.

Черни Рози в интернет има поне две. Тук във форума имаше преди време друга Черна роза. А бановете в сайта ги раздаваме аз и Запознат. За Запознат съм убеден, че няма такова намерение. Та нека да се знае кой иска банване на Елтимир (ако въобще е вярно), понеже ми дотегнаха тези недомлъвки и полунамеци. Пък, ако не, предпочитам да се оттегля и да почакам истината сама да изплува. Омръзна ми да се лепи всичко по мен. Надявам се, че Елтимир ще го прочете това и ще намери начин да отговори.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE
Надявам се, че Елтимир ще го прочете това и ще намери начин да отговори.

Този въпрос задава Елтимир:"...

защо когато се опитам да се регистрирам под друго име и уж регистрацията протича нормално, а като опитам да вляза и ми излиза следния надпис: "Неуспешен вход!

Ако страницата не се презареди автоматично, моля щракнете тук
..."


Каква може да е причината за този проблем?
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



За мен изглежда непонятно! Нищо по настройките на сайта не съм пипал, така че не мога да обясня едно такова нещо. При мен засега има само един проблем и той е, че след извесно време след като се логна и ако не съм активен, после трябва наново да се логвам. Това е приемливо за мен, понеже не съм изпълнил още препоръките на Севар относно бисквитките.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 3.10.2007, 19:59
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Изплашен си,кух-ен.Но не от нас.Според мен си изплашен от онзи,който ти е поръчал да интригантстваш.Какво каза че ще ти направи? smil4334ad1724132.gif

Аз вече предложих да ти напечатам некролог.Ти не се обади.За мое щастие,твоят път май привършва.Мъдростта на Боян гласи,че безсмъртен е онзи,който оцелява след смъртта.

Ние нямаме проблем със смъртта,кухи ен.Но пък ти,бидейки юдеиче мазно и келяво,имаш.Тежка да е пръстта над теб и прахта ти мир да не види smil4334ad1724132.gif


И все пак може би е по-добре Запознат да те изгони,преди да гушнеш топа.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020