www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Писмо от бившия град Разград"


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Писмо от бившия град Разград"
Севар
Публикувано на: 31.8.2005, 16:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Получихме това съобщение, но човека не е оставил пощата си.

QUOTE
Здравейте на всички.
Много съм отчаян и просто не знам какво да правя.Поставен съм в много трудно положение.
Скоро станах баща.Детенцето ми е толкова хубаво...но няма късмет,родено е в град Разград(вече вилает на Република Турция,или поне на нейните граждани за каквито се представят).
Та така да си продължа мисълта.Значи за мен в този град няма никаква работа,въпреки че имам образование.Значи шефовете на предприятията ,които вече са 90% от собствениците на такива в града ,нанзначават всякаква измет от мюсюлманскота сбирщина,които са абсолютно неграмотни,но (ТЕ нЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ НАУЧАТ),това е логиката при тях.
Вие как бихте се чувствали между невежи ТЪПИ,ПРОСТИ маймуни,каквито са те..
Ако бях в зоопарка щях да се чувствам по-добре.
Чували ли сте някъде някой от турското малцинство в България да е изобретил нещо?
Как да чуете като те си купуват образованието,те са много тъпи и кухи същества,те не могат да научат абсолютно нищо освен как да ограбят Българския народ(това си заслужава да го запомнят),нали те ще бъдат царете след това.
До тук казаното няма значение.Искам да кажа на всички Българи , че ние тук в Разград(Българите) живеем под турско робство,както са живяли вашите прадеди,търпим своеволията на всички мангали , защото вече всичко тук е тяхно.През последните 4 години бившият областен управител(който е турчин) разпродаде цялата област.Става Въпрос за земи,сгради и др. на турците в областа.По принцип тези земи въобще не се продаваха но изглежда има хора които са с повече права в нашата страна.
Като заключени мога само да кажа-Дано всичките им деца на тези хора страдат два пъти повече от нас Българите , които преживяваме в момента това тяхно неориентирано присъствие.
По принцип турците в България не са виновни,те просто не могат да осъзнаят как една партия ги оставя в момента сами да се издънят.
На следващите избори без тях.:)
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 31.8.2005, 18:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Това писмо описва много точно положението в тези райони. Точната дума, както каза човека е - РОБСТВО.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
тохол
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



А ето как "нашето" правителство се е заело с решаването на проблема:
http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=163291
Това е от днес...


--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top
тохол
Публикувано на: 10.9.2005, 19:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



"Ние сме на всеки километър...": http://dnes.dir.bg/LISTS/new_DNESNEW_left_b3/news_763122.php
smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top
тохол
Публикувано на: 10.9.2005, 23:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05





--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020