www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ционистко признание


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ционистко признание
Mistique
Публикувано на: 14.9.2005, 15:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Друга "версия" е, че като му дойде времето озоновия щит ще изчезне, небето ще стане черно и радияцията ще изгори всички неподготвени за това.

А какво би било, ако приемем, ЧЕ СЛЪНЦЕТО Е ИЗТОЧНИКА НА ЕНЕРГИЯТА, КОЯТО ЩЕ НИ ПОМОГНЕ ДА СЕ ВЪЗНЕСЕМ НА ПО-ВИСОКИ ЧЕСТОТИ?

Прекалено са подозрителни рекламите и статиите на контролираните от ционистите медии и научни организации за вредата на слънцето. Моментално те кара да си мислиш, че щом ТЕ ГО КАЗВАТ, ЗНАЧИ Е ТОЧНО ОБРАТНОТО !
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 14.9.2005, 16:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Абсолютно вярно-енергията,необходима за осъществяването на Възнесението,се изпраща от слънчевия Логос.
PMUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 14.9.2005, 17:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Оф, нещо напоследък все ми се случва да влизам в нещо като лични конфликти във форумите! Що така става и аз незнам? Определено не ми е самоцел, ама напоследък все така се получава! Сигурно има голяма доза вина в мен! Явно ще трябва да спра да драскам по форумите!

Обаче за съжаление не мога да се сдържа да не подложа на унищожителна критика georgi_nz!

Той малко по-надолу пишеше като едва ли не някакъв посветен в тайните на човечеството и пишеше с тон все едно е от някаква много висока трибуна и пиедестал! С някакъв висок и пренебрежителен тон към нас невежите и непросветените от него всезнаещия, за която всяка истина на този свят е достъпна!

В малко по долен пост се оказа, че истината е точно обратната! Май georgi_nz е от най-заблудените! Тоест не май, ами направо си е от най-заблудените!

Ами това се разбра, щото "всепросветения" научил цялата "истина" от сайта на Висарион!?!?!?!? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ами "просветени", ще ми позволиш ли да те просветля, че Висарион е една голяма лъжа и измама и е слуга на сатаната! И ти ли стана от неговата секта бе? Ами ако е така, значи си наш общ враг!

Висарион се е обявил за второто пришествие, ама съвсем не е! Дори напротив! Да не говориме, че всеки средно интелигентен и трезвомислещ човек лесно би видял голямата грозна лъжа Висарион и цялата му секта и сектантска пропагандна дейност! Примери бол! Достатъчно е, че четка обсебения от сатана Петър Дънов и вече може да си направим извода, че на другаря Висарион никак не му е чиста работота!

Висарион е едно много, ама много опасна секта! Това че "православния" Волен Сидеров постоянно държи във връзките на неговия сайт, сайта на Висарион само показва кой е Волен Сидеров!

Несъмнено в сайта на Висарион се говорят много истини! Но те са полу-истини или до всяка истина е прикрепена една голяма и гнусна лъжа! Това прави Висарион сектата му и страницата на сектата му нещо много опасно!

Така че ти georgi_nz не само, че никак не си просветлен, ама си и много дълбоко заблуден, повярвал си на една голяма и грандиозна лъжа!

Такива "просветлени" като тебе бол! Прочели едно или друго езотерично материалче или книжле и вече се мислят за първа инстанция на истината и за някакви супер просветлени личности!

На такива като тебе се чудя са се присмивам ли или да ви съжалявам!

Айде със здраве! И нищо лично, нали знаеш!


П.П. Тоя пост до голяма степен важи за ИЛА, даже за него повече всъщност се отнася, ама не ми се впуска в редакция!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 18:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо за Виссарион. Името му е Сергей Тороп, руски евреин. Сътрудник на милицията, а през последните години - на ГРУ, руското разузнаване. Служи за параван на Центъра за психотронни изследвания, който след разпада на СССР беше преместен от Киев в Сибир, в района на езерото Тиберкул. Самият Тороп е един сексуален маниак, който си живее царски според неговите разбирания живот и примамва лековерни хора, опитни зайчета за психотронните експерименти на ГРУ. Бяха ме набелязали и мен за такова зайче, само че вълк в капан за мишки трудно се улавя. та още край Москва успях да им избягам, да избягам и от централата на ГРУ край гр. Балашиха и накрая да се върна в България. Та от собствен опит знам за какво говоря.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.9.2005, 19:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



User posted image
СерГей ТорОп по прякор Джийзъс. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 20:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



А тоя педал мръсен, да го шибат циганите, сигурен съм,че ще му
се израдват.
Както и да е...........
Е така е.....Псевдо боклуци ПУ...!!!!
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 20:38
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мда, Миро съгласен съм, но позитив не ми остана, което
ще рече, че съм загубил битката.Но войната мисля че не!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 14.9.2005, 21:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Тоя си е баш педал. Севар много правилно написа - СерГей. smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 14.9.2005, 21:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Забелязвате ли как са паднали на колене пред този клоун с тази червената бутафорна дрешка.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Тия от снимката верно трябва да са "СЛЪНЧАСАЛИ", за да му се кланят на тоя! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ама тая снимка си е направо карикатура! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Стоименчо, явно не тие ден и нещо търсиш да се ядеш с някой!
Първо да ти кажа доста книжки имам прочетени от всякакви области, особенно в електроинженерната.
Никъде не съм говорил че съм вещ в областа в която ти явно си в свой води. Още по малко имам претенции да съм посветен в тайните, какъвто явно си ти. Та каквото съм казал - не съм го твърдял на 100%, а като мое мнение само.
Сайта имадругпът.орг не знам на кого е и кой има полза от него , но някой неща са ми интересни без да имам претенции като теб да знам кое е лъжа и кое истина . А ти можеш ли да обясниш как ги познаваш тия работи? И ние по-простите хора да се светнем и да не се хващаме в ефтини капани та после да горим в пъкала - нали казваш че служим на сатаната.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 15.9.2005, 10:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



В последните дни съм в чудесно настроение, така че нещо си се объркал! Пък особено днес съм много свеж и позитивен! Сигурно е от есента, това е любимия ми сезон и усещам силното му позитивно влияние върху мен! Сигурно даже, би могъл да дадеш обяснение за това, от електро-инжинерна гледна точка! Не влагам сарказъм в последното изречение!

Всъщност грешно си предположил, че претендирам аз да съм навътре в тези работи! Но те критикувах, защото ти се изрази от подобна позиция!

Ето аз ти казах и вече знаеш кой седи зад тази страница и кой има полза от нея! От там нататъка струва ми се си достатъчно интелигентен да си направиш сам извода вътре лъжи ли има, или истини!

Да според мен в тази страница има и много истини, но те са вътре за да вкарат хората в капана на една голяма лъжа! Демек няма лошо да се чете тази страница, но трябва да се чете "между редовете" и да си има човек едно на ум за какво иде реч! Това е лично мое мнение и аз не претендирам то да е най-правилното! Но интуицията ми подсказва, че все пак тук ще се съгласиш с мен!

В крайна сметка критиката ми даже беше главно към ИЛА щото той се беше самоиздигнал на висок пиадестал на познавач! От друга страна пък в него ми харесва доста позицията му за Волен Сидеров!

Нещо съм много пиперлив по форумите, така че човек не трябва много да ми се връзва! Не че се отричам от думите си, напротив! Но не влагам никога нищо лично!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 15.9.2005, 11:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Добре де,ето какво прочетох в този сайт:
"4. ХЕЛИОПОЛ СЕ РАЗГРАНИЧАВА ОТ ДЕЙСТВАЩАТА В МОМЕНТА НЕЛЕГИТИМНА СТРУКТУРА НА ОБЩЕСТВО БЯЛО БРАТСТВО"

и още:
"5. СПРЯМО ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ НА НА ВИССАРИОН И ИЗЛОЖЕНОТО ОТ НЕГО УЧЕНИЕ ЗА ЕДИННАТА ВЯРА, ХЕЛИОПОЛ ОТПРАВЯ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, ЧЕ Е ЛЕСНО ДА СЕ ПРИВЪРЗВАТ КЪМ ФИЗИЧЕСКИЯ АВТОРИТЕТ, НО НЕ ВЪВ ВЪНШНАТА ЦЪРКВА СЕ КРИЕ БЪДЕЩЕТО НА НОВИЯ СВЯТ, А В ПРИЛЕЖНОТО И СТАРАТЕЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА БОЖИЕТО СЛОВО, КОЕТО СЕ ДАВА ЗАСЕГА САМО ОТ ОПРЕДЕЛЕНИ ЛИЦА"

Кое е притеснителното тук?
PMUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 15.9.2005, 11:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Миро @ Sep 15 2005, 11:05 AM)
Добре де,ето какво прочетох в този сайт:
"4. ХЕЛИОПОЛ СЕ РАЗГРАНИЧАВА ОТ ДЕЙСТВАЩАТА В МОМЕНТА НЕЛЕГИТИМНА СТРУКТУРА НА ОБЩЕСТВО БЯЛО БРАТСТВО"

и още:
"5. СПРЯМО ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ НА НА ВИССАРИОН И ИЗЛОЖЕНОТО ОТ НЕГО УЧЕНИЕ ЗА ЕДИННАТА ВЯРА, ХЕЛИОПОЛ ОТПРАВЯ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, ЧЕ Е ЛЕСНО ДА СЕ ПРИВЪРЗВАТ КЪМ ФИЗИЧЕСКИЯ АВТОРИТЕТ, НО НЕ ВЪВ ВЪНШНАТА ЦЪРКВА СЕ КРИЕ БЪДЕЩЕТО НА НОВИЯ СВЯТ, А В ПРИЛЕЖНОТО И СТАРАТЕЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА БОЖИЕТО СЛОВО, КОЕТО СЕ ДАВА ЗАСЕГА САМО ОТ ОПРЕДЕЛЕНИ ЛИЦА"

Кое е притеснителното тук?

Струва ми се, че вадиш неща от контекста! Ако аз тръгна като тебе да го направя, ще ти извадя 150 примера в подкрепа на моята теза, само да се поразровя за 5 минутки във въпросната страница!

Хелиопол се разграничавал от действащата в момента някаква си структоря която те определят за нелегитимна!

Ами те сигурно подкрепят някаква друга дъновистка секта която за тях е легитимната!

Тоя сайт откровено пропагандира Дънов и Висарион, незнам защо вадиш някакви такива цитати от контекста!

А пък въпросната 5-та точка няма какво изобщо да я коментирам, тя по скоро доказва моята позиция отколкото обратната! Тази въпросна 5-та точка си е определено реклама и сектантска пропаганда на "учението" на Висарион!

Абе все пак, ще направя коментар!

Така те твърдят: "Не се привързвайте към личноста на Висарион, важно е учението му"

Ами то това е по-опасно бе smil3dbd4d4e4c4f2.gif

То е 100 пъти по-препоръчително да си привързан към самия Висарион отколкото към сектантско-сатанинското му "учение"!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2005, 11:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Миро @ Sep 15 2005, 11:05 AM)
Добре де,ето какво прочетох в този сайт:
"4. ХЕЛИОПОЛ СЕ РАЗГРАНИЧАВА ОТ ДЕЙСТВАЩАТА В МОМЕНТА НЕЛЕГИТИМНА СТРУКТУРА НА ОБЩЕСТВО БЯЛО БРАТСТВО"

и още:
"5. СПРЯМО ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ НА НА ВИССАРИОН И ИЗЛОЖЕНОТО ОТ НЕГО УЧЕНИЕ ЗА ЕДИННАТА ВЯРА, ХЕЛИОПОЛ ОТПРАВЯ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, ЧЕ Е ЛЕСНО ДА СЕ ПРИВЪРЗВАТ КЪМ ФИЗИЧЕСКИЯ АВТОРИТЕТ, НО НЕ ВЪВ ВЪНШНАТА ЦЪРКВА СЕ КРИЕ БЪДЕЩЕТО НА НОВИЯ СВЯТ, А В ПРИЛЕЖНОТО И СТАРАТЕЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА БОЖИЕТО СЛОВО, КОЕТО СЕ ДАВА ЗАСЕГА САМО ОТ ОПРЕДЕЛЕНИ ЛИЦА"

Кое е притеснителното тук?

Не си ли чул приказката за попа, който казвал: "Не ме гледайте какво правя, ами ме слушайте какво ви говоря". Същото е при Виссарионовците. Братство, Божие слово и дърводобив без заплати в Сибир. Впрочем и по отношение на Божието слово може нещо да се каже. То е обявено за монопол на Тороп - Виссарион. Ти имаш право само да повтаряш неговите думи, нали е прероденият Христос. Ти нямаш право на собствено мнение. Той е бог, а ти си смъртен. Дори да оставим Центъра за психотронни изследвания, който е причина за съществуването на Общината Хелиопол на брега на Тиберкул, картинката пак си остава зловеща. А като прибавим факта, че другарят Христос има обичай да се жени за 12-14 годишни момиченца във всяко от околните села, става хептен весело. Факти, брато! Сори, ама е верно. И да не почвам да разправям какво имат право да ядат и да пият и какво нямат право. Още като чух, си рекох: "Бегай, Елтимир, докато си още цял и невредим". Избегах. Не всички обаче успяват. Още по-малко са съгласни да разкажат. Но хайде стига, че ще стане скучно.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020