www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Хакването на сайта


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Хакването на сайта
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



На 30 август имаше опит нашия сайт да бъде хакнат. Нескопосен и любителски опит, както тогава се изрази Севар, но все пак опит. Сайтът беше спрян за няколко чака, след което тръгна пак. Кой и защо го направи?
Ето кой го направи: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...album=44&pos=40 (поправих линка - бел.Севар)
Любомир Дончев от Пловдив, разобличен от мен като вербуван агент на ДС - НСС. Момчето е било вербувано още по живково време, когато даже му е било разрешено да носи лично служебно оръжие. Та доскоро, съвсем доскоро. Докато станало ясно, че момчето Любо Дончев използва своите връзки със Службите, за да сипе закани за смърт срещу деца, чиито родители нещо не са му угодили. Сещате се, че пак става дума за мен и за заплахите срещу дъщеря ми.
Дотук нещата са ясни. Цялата дивотия била заради предишните снимки на Дончев, които пуснах в нашия сайт. Със съответен коментар, разбира се. Не е ясно какво ще стане със служителите на НСС, дали на Дончев телефонния номер на дъщеря ми, за да сипе той своите гадни закани. По всяка вероятност пак ще им се размине. На тях винаги им се разминава, каквото и да направят. Дали обаче ще се размине на Любо Дончев?
Едва ли. Добре угоеното момченце вече си стяга багажеца и се изселва от Ботевград, както подочувам. Хубаво, ама то, момчето навремето дошло тук не защото Ботевград е по-хубав град от родния му Пловдив, ами защото то и там направило някаква магария, та се наложило да се спасява с бягство. Дали не е време да съобщим на жертвите на магарията, че тъпото агентче се завръща и вече ще им е под ръка?

Това съобщение е редактирано от Елтимир на 7.9.2005, 18:06


--------------------
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



User posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



IP-то от което идваше атаката е 217-10-253-50.cable.evrocom.net. Използваха слабост в софтуера на форума.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Използваха слабост в софтуера на форума.
аз всеки ден си правя копия на базата щото опън соурс продуктите отвреме на време ги мажат кода с краката си, и има такива въшки, че може да треснат сървъра направо. PhpBB е типичен пример - куцо и съкато маже по него.

А относно заплахите от този тип съм на съвсем друго мнение - Ангел сума си неща е изчел и изписал и знае много добре, че нарочат ли те "лошите" си пътник ... заплахи по телефона са най-безобидното което може да се случи. Не отричам, че е гнусно да се прави така - ама човешката злоба и омраза няма граници.
От тия изроди трябва да се очаква всичко, дори и неща които не можем да си ги представим

Поздрави


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



МАФИОЗИ, ЧЕНГЕТА И СНИМКИ
Във връзка с опита за хакване на нашия сайт и телефонните заплахи срещу дъщеря ми, взех че публикувах снимки на Любомир Дончев от Пловдив. Дончев живее в Ботевград от времето, когато беше шеф на протокола на “Пластхим”, завода за тапети, чийто директор Петко Данчев се сочеше като един от най-приближените на Тодор Живков. Та Любо Дончев години наред изпълняваше най-съвестно задачите, възложени му от ДС, а по-късно от НСС. Впрочем шефовете му бяха едни и същи. Едни и същи бяха и кабинетите, където той носеше своите доноси. Сега обаче искам да кажа няколко думи за самите снимки. Откъде ги имам? Едва ли можете да се сетите.
През 1998 година НСБОП разби фирма "Унисон" – Ботевград, собственост на Емил Димитров – Макарона. Иззетите пиратски дискове бяха захвърлени в изоставени шахти близо до Витиня. Не един и двама ботевградчани по онова време посещаваха шахтите и градът тогава се бе наводнил с пиратски дискове. Случи се така, че известно количество такива дискове попадна и у мен. Бях ги забравил, когато ги открих на терасата. Естествено, че полюбопитствах какво има на тях. Една част съдържаше музика, обаче два от дисковете съдържаха твърде любопитна информация. Те съдържаха част от личния архив на същия Любомир Дончев, за когото стана дума по-горе.
Отказвам да коментирам, самите факти са повече от показателни. Емил Димитров – Макарона го застреляха с два куршума в главата през октомври 2001 година. Ако някой действително е заинтересуван да стигне до истината за убийството, съветвам го да тръгне по следата, сочена от дисковете. Може би пък да стигне до някъде. Кой знае…


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Реакцията на Службите по случая е пълно мълчание. Иначе може да се вдигне шум и да изскочат имената на бивши и не толкова бивши полковници от ДС. Някои от които семейни приятели на генерал Чобанов. Та службите мълчат. Любо Дончев е снет от отчет и поне официално повече няма да му бъдат поставяни агентурни задачи. Въпросът с офицерите от ДС - НСС, дали му телефонния номер на дъщеря ми остава висящ. Също и с углавните престъпления, извършвани от тези офицери и подчинените им агенти. До Второ пришествие, след което обещават, че в България щяла да настъпи истинска демокрация. Казват, че тогава щяла да бъде направена строга забележка на О. З. полковника от Държавна Сигурност Н. Н. заради продължаващата му намеса в работата на НСС, която вече няма нищо, ама абсолютно нищо с ДС.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020