www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ако ще се съчетава озонатор и запър( генератор на правотгълни импулси) то удачен вариант е запъра да е задаващ генератор за ВЧ и високоволтов трансформатор. Например мониторско ТХО - траф хоризонтално отклонение, който може да позволи да се назорва до 30 килохерца. Изхода му достига до 25-30 киловолта и има вграден изправител. Например такова ТХО за стар модел монитор Филипс намерих за 8 лева. Но не съм се мъчил да го подкарам засега поради липса на време.


QUOTE
Жоре (нали си от Нова загора - или греша?  ), ако си ОК с английския - на старницата на Др. Кларк има и схеми за други неща - просто провери - няма да съжаляваш


Да, от там иде това NZ. Не съм никак добре с английския( разговорния). Но с техническия поназнайвам мънчко. Ще погледна за схемите.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Нищичко не вдявам,пичове! smil4334aa05d5cb2.gif Докарайте работата до запояване. smil4334a87ce0a9c.gif
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (meshter_at @ Feb 5 2007, 01:17 PM)
Нищичко не вдявам,пичове! smil4334aa05d5cb2.gif Докарайте работата до запояване. smil4334a87ce0a9c.gif

От zапъра и аz не "вдявам",но иz4етох билковите рецепти и мисля да ги прилагам...ореховата тинктура я правя,но не zнаех 4е трябва да е с zърнен алкохол...
Каруцар...благодаря zа тая тема...жалко само 4е много малко е преведено от книгата...
Георги действай със направата на zапъра и ако имаШ въzможност zа поръ4ки,моята Ще е една от тях... smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Запъра както казах е по силите на всеки кръжочник от 5-ти клас. Нищо сложно или скъпо. Мисля че за 4-5 лева всеки може да го събира с някаква печалба. Но нали казах, че е по добре да напиша подробна инструкция как да се сглабя, отколкото да почна да правя запъри (генератори). Ни печалба ми трябва за ваша сметка, ни имам време за това. А и накрая все ще се намери някой недоволен, да каже че съм си оставил ръцете и съм му взел неоправдано 5-те лева. Играл съм го това занятие и съм патил.

Сега в свободното време основната ми задача е да подкарам читав озонатор от ТХО ( на монитор Филипс за 8 лева). Ползвам схемата на Млад констуктор, дето колегата форумец спомена за нея. Като докарам успешна работата, ще опиша кво съм правил точно с подробности. smil4334a3ebd31a5.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
DraconiaN
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 26
Участник # 779
Дата на регистрация: 24-January 07



Ейй, стоплихте ми душата! smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
"?? ?????? ? ?????? ?? ?????? - ?????????, ????????? ????. ???? ???? ???????? ?????????, ???? ????? ??? ?????? ????." ?.?.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Георги,не се бави много че и на нас веч не ни се диша тоз пълен със секви инсекти въздух... smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 10.2.2007, 22:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Жоре, недей ползва тази схема.
QUOTE
Ползвам схемата на Млад констуктор

Озонаторът е даже по-важен от запъра. Защото убива микробите преди те да са влезли в нашия организъм. На времето си бях купил за 5 марки един озонатор (не йонизатор) за кола - включваше се в запалката на колата - 12 волта. Тогава пътувах много - събираше ми се по 2-3000 километра на седмица. Постоянно уморен бях. Но като го включих зад волана - мммм - умората изчезваше. Изгоря "джаджата" - беше цялата корозирала. Вътре имаше 2 лампички (на крачета) обвити с метал на дупки - ламаринки. В TehnoMag
имат тази джаджа за 300 лева, другата - по-мощна е 490лв. Аз съм сигурен, че частите вътре не струват и половината от исканата сума. Ако ги направиш ти лично - ще купя 3 от всеки модел - за мое лично ползване. Ако направиш и озонатор за водата - и него ще купя - в същото количество. Сигурен съм че и доста форумци ще последват моя пример. И още нещо друго. Съвсем немаловажно! След всички производствени разходи, цената на твоя труд, пощенски разноски, и още какво ли не - ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ СЛОЖАТ 20% ВЪРХУ ТАЗИ СУМА, КОЯТО ДА ОТИВА ДИРЕКТНО ПРИ Елтимир ЗА ИЗДАВАНЕ НА КНИГАТА, И ЗА ИЗДАВАНЕ КАТО ПЕЧАТНО ИЗДАНИЕ "СЪПРОТИВА"! По този начин стават две добрини. С които всяка съвест човешка би се съгласила. Защото всеки би дал за здравето - собственото и на семейството си. И не би му се досвидяло някакви си 20% в/у сумата за пробуждане на профанизираните ни братя. Хулда Кларк ясно го заявява - запърът е средство, но не панацея. Превенцията на достъп на патогени е по-важна от запърът. Ти, браткиш, Жоре, georgi_nz разбираш от тези работи. Всеки със тясната си специализация. Както и аз със моята, така и ти със твоята. Това е моята молба към теб. Направи тези "джаджи" - в свободното си време. Не парите, а позитивните вибрации (благодарности) ще ти бъдат наградата. И повярвай ми - няма да съжаляваш. smil4334abded4493.gif
Елтимире, споменах ти за silentsound. Какво мога да направя по въпроса?


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Сега,...да търся ли целенасоченост към ментален изход на някои от форумците,или Георги все пак ще си изпълни обещанието?! smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4334a5a360a6a.gif smil4334a5f2e45cb.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4453a9006c2f4.gif
PM
Top
Bell
Публикувано на: 26.2.2007, 19:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Георги не е обещал. Човека ясно каза, че няма време...до колкото разбрах.

За озонатор за въздуха искам да кажа, че казват по форумите, че вреди на дробовете и не е хубаво да се диша, а трябва да се пие само, и че за въздуха е достатъчен йонизаторът.

Иначе в нет-а видях да продават готов запер с разните му програми:
http://radionic.hit.bg/azp.html

Свързах се и ги питах тия колко струва и ми казаха някаква цена дето няма такава - 600 лв.!?
Незнам колко струват частите, но ако са по 5 лв, то незнам какви са тия 600 лв.

Също така, искам да те питам георги_нз, колко ти струват частите за озонатора...просто за ориентир...

PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.2.2007, 21:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Bell @ Feb 26 2007, 07:27 PM)


Също така, искам да те питам георги_нз, колко ти струват частите за озонатора...просто за ориентир...

Ами на мен ми струваха не повече от 30-тина лева. Понеже се опитвах да мина "без пари" ( нали ако ще е с пари - то всеки знае smil4341944e6b0c8.gif ) - за кутия ползвах кутия от друго устройство с което се дсобих безплатно, за озонаторна тръба ползвах гърло на бутилка от вино която сам си отрязох със стъклореза и затапих с коркова тапа, за маркуче купих венозна система за 90ст. ... такива ми ти работи .

Иначе мога да се наема да направя няколко запъра и да ви разпратя. Но сега една друга работа ми е приоритетна. Относно запъра - го сглобих 1:1 по схемата , но нещо имам едни резерви. Може да съм в грешка. Знам ли?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 26.2.2007, 21:52
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Давай,оправяй грешките,мини полигонни изпитания и казвай кога да ти заявим по един прототип. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.2.2007, 22:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (meshter_at @ Feb 26 2007, 09:52 PM)
Давай,оправяй грешките,мини полигонни изпитания и казвай кога да ти заявим по един прототип. smil4341944e6b0c8.gif

Неее, аз имам резерви относно самия запър. Иначе схемата е не сложна. Пробвах го на себе си, но или нещо не изпълних точно по ползването, или той е заблуда. Ще направя няколко и ще разказвате за преживявянето си после.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



И на мен не ми се връзва как работи, защото според Кларк, това е биорезонанс, а говорим за една единствена честота, която резонира с всички патогени едновременно (да не говорим коко други неща в книгата ми се струват нелогични, но това е отделна тема) !???!
Но пък от друга страна намерих маса интересни мнения на хора от братския руски народ :) които дават доста по-правдоподобни, от научна гледна точка обяснения, защо Zapper би трябвало да работи (разлагане на правоъгълните импулси в ред на Фурие, наличието на множество хармоници плюс факта, че е нестабилна честотата би довело до практическо покриване на огромен честотен диапазон, дори пиезо-ефект в низшите организми се впрегна...). Ако някой има време и му е интересно, може да проследи дискусията тук:
http://veche.stezya.ru/index.php?showtopic=52&st=0
Разбира се има и малоумни мения, както навсякъде :)
ДОкато преглеждах темата, останах с впечатлението, че Кларк го е открила случайно. Или е заимставно като идея от някъде (виж Кремълско хапче по-надолу). Пък може и да греша...
Друг интересен факт в полза на Zapper-а е наличието на няколко продукта, които са получили сертификати за медицинска апаратура - Sota Zapper (получил сертификат от Канадската агенция по лекарствени продукти, отнет 2 години по-късно без никакви публични коментари. Сещате се феновете на конспирацията обаче колко коментари са вкарали по въпроса :)) и руския Парацельс-7, който има сертификат от Минздрав на руската федерация, както и множество клинични тестове... Разбира се, то там е толкова мътно в момента, че не е ясно дали са истински ;)
Много близко действие до Zapper-а има "кремълското хапче" - на практика запър, който се гълта и тормози бактериално-вирусната флора и фауна в стомашно-чревния тракт. Говори се, че дълги години е спасявало живота и е поддържало здравето на съветските държавни лидери. Вече разсекретено, с технически детайли (резултат на reverse engineering естествено) тук:
http://cxem.net/medic/medic15.php

П.П.
А някой да е чувал да е разкостен СКЭНАР? Повърхностното описание на принципа му на работа ми звучи много логично, но никой никакви задълбочени данни не дава. "Специални импулси правят това и това". Какви са, защо са такива, как организмът реагиа на тях - няма. А аз съм привърженик научните открития да стават достояние на обществото...
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Гошо бе! Айде бе! Че се поболях от чакане! smil4334a87ce0a9c.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (meshter_at @ Mar 8 2007, 09:56 PM)
Гошо бе! Айде бе! Че се поболях от чакане! smil4334a87ce0a9c.gif smil4341944e6b0c8.gif

Ами то за здрави хора запър не трябва. Щом си се поболял значи вече трябва да ти пратя един. smil4341944e6b0c8.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Това на майтап.

Иначе насериозно сега. Да ти кажа попаднах на една схема на запър със няколко донастройващи елемента и с възможност зза работа на всякакви честоти. Тази дето я дават тук работи на една фиксирана честота - към 36 килохерка. Която на практика не е толкова фиксирана щото при толеранса на елементите дето определят честотата - получават се случайни числа . А и при спадане захранващото напрежение на батерийката от 9 волта на 8.85 волта например също честотата мърда.

Та за да има резултат и трябва точен честотомер да следи изхода и да имаме обратната връзка. Обаче пък от друга страна иде другия по голям проблем:кой може да потвърди дали предлаганите по форумите резонансни честоти за трепане на съответните бацили са наистина тези? Ако има тук маниполация на истинските Райф честоти - ползата е нулева. Мислим си че правим нещо за наше успокоение само. Стреляме в мъглата и се надяваме да уцелим заек.

Мнението ми е че тука не става дума само да ти налепа 5 елемента на една платчица и да ти я пратя. Това е най лесно.
И ако още държиш на този вид "запар" - само кажи и ще то пратя да експериментираш.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020