www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Добре де! Направи му всичките прогонки и тогава...Ще стискаме още... smil4453a8352265e.gif
PM
Top
НСъпротива
Публикувано на: 12.3.2007, 20:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Прочетете и тази статия, 16 страници е: http://www.spiralata.net/kn_bul/t_teoria.zip


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Ahnenerbe
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



Вижте тук има готов запер и работи с няколко различни честоти а не като този,който сте си направили вие!

ZAPPER

Лично според мен трябва да се използва апарата на докор Райх но е страшно скъп гледах по интернет някоолко хиляди долара струва smil3dbd4d8676346.gif ама при него доколкото разбрах има честотите за всички бактерии-за стафилококи,малария и т.н. и се настрйва с помоща на процесор но това е трудно да се направи от любители а за жалост в България все още го няма този апарат има само Запер с 21 честоти вижте линка който съм дал
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 13.3.2008, 20:32
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Позволявам си да се включа към вашата дискусия, след като внимателно прочетох Вашите мнения. Искам само да кажа, че тази технология е много напреднала и е усъвършенствана. Не са толкова прости нещата и на са по начина, по който си ги прадставяте Вие. Най- новото поколения запер, с нови технологии е представен на стр. www.radamir-bg.com. Приятно четене..........
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 13.3.2008, 22:02
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Милчева,педварително ти благодаря!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.3.2008, 22:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Добра реклама е направена на уреда на този сайт. А за ефективността му нямам никаква представа.
В крайна сметка Хулда Кларк е ползвала метода на д-р Райф от 30-те. А странно защо за Райф вече никой не говори. А неговия принос е най-голям в тази област.

Този уред си работи на резонансния принцип на механично трепане на бацили,а това че е усложнен и с много функции - едночиповите контролери позволяват с една и съща апаратна част да бъдат програмирани да правят това което му дойде на ума на пишещия програмата. Например един GSM прави това за което е програмиран и не е по-голям от този уред.

Описаните 30 кХц ±2 кХц са прекалено голямо отклонение от зададените, ако правилно съм разбрал. При Райф - отклонението е в пъти по-малко и освен това за всеки бацил си има собствена честота. И не виждам как с тези "универсални" 30 кХц ще се покрият всички гадове - от вирус до глист.

И един много важен въпрос - не пише каква е цената на уреда. Ако е някакви фантастични стойности - едва ли е тук правилното място за рекламата му.
Но ако е 20-30 или 50 лв - може да се рискува да се пробва. И при слаби резултати - всеки да си го изхвърли без жалост в контейнера.
А при добри резултати - то има една приказка: на хубава мома хвалене не и трябва.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
bobired
Публикувано на: 14.3.2008, 17:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



"Най-новото поколение запер" на Милчева струва над 1000лв smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Milcheva
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Изглежда съм предизвикала раздвижване на темата с информацията за уреда РАДАМИР. Длъжна съм да дам допълнителни пояснения, и то най-вече относно цената.
Вашата нагласа за цена на подобен уред е коренно различна от реалната цена на патентовано, разрешено от три здравни министерства, клинично доказано и световно признато медицинско изделие, без аналог до момента. Искам дебело да подчертая, че в случая не става въпрос за САМОДЕЛКА.
Научния труд на Хилда Кларк е ползван за основа при създаване на уреда
Парацелс 7, след което и на Радамир от един и същи екип. Ако Парацелс 7/класически запер/ е бил в състояние да решава сериозни здравословни проблеми, би било излишно доусъвършенстването на модела и добавяне към него на още два апарата т.е.- създаването на Радамир.
Многофункциалността на Радамир позволява атакуване на даден здравословен проблем по 3-4 различни начина едновременно. Радамир е система за цялостно изчистване и възстановяване на организма на клетъчно ниво. С него се постига освен пълно обезпаразитяване, но и възстановяване на функциите на гръбначния стълб, изчистване на пикочополова система, изчистване и възстановяване на стомашно-чревния тракт, изчистване и възстановяване на черен дроб, изчистване на кръвоносна система, лимфна система, главен мозък, подобраване функциите на щитовидна и паращитовидна жлеза и задстомашна жлеза, подобрява работата на надбъбречните жлези, изработващи хормоните кортикостероиди, минералкортикоиди и адреналин, подобрава функциите на половите жлези, на тимусната жлеза и т.н.
В методиката за прилагане на лечение с Радамир е включена и регенерираща програма- стволова терапия, която за кратко време възстановява вътрешните органи и биологичната възраст с 15 год.
С Радамир се структурира вода. Програмата за лечението с тази вода е от 20-60 дена, за който период от клетката се изчистват всички вътреклетъчни паразити / хламидии, токсоплазмози/ , отрови и шлаки и се отстранява всичко, което пречи на клетката да функционира нормално.
С режим 3 на апарата се правят електронни копия на бактерии, вируси и др. от поразен биологичен материал с помощта на излъчвател- нова технология. Това е най- резултатния режим, с помощта на който се прилага природния закон- подобното лекува подобно.
Реж.4 се прилага за лечение на хронични заболявания и в онкологията за премахване на разсейки.
Ако някой си мисли, че тези клинично доказани резултати могат да се постигнат с устройство за 50 лв, занчи още доста трябва де се поитересува и да чете. В цената на уреда влиза 170 стр. Методика за прилагане на лечението, преведана на български, обучение за работа с апарата, гаранция,безплатно проследяване на инфекциозен статус в процеса на лечение с контролен диагностичен уред, Становище за апарата от Министерство на здравеопазването на Р България и т.н., както и огромното ми желание българите да са здрави и щастливи. smil4453a9006c2f4.gif
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 15.3.2008, 10:07
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не ми се пита там,затова-колко точно е цената на уреда?
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 15.3.2008, 10:56
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Още малко пояснения: Запера на Хилда Кларк в апарат Радамир е представен в режими 1 и 2. Методиката на Д-р Райф е представена в реж.3 на Радамир. Има и бонус- КВЧ-терапия с реж. 4 на Радамир, създател на която е академик Девятков. Тези три научно и практически доказани лечебни методики са събрани в многофункционалния уред Радамир, цената на който е 650 евро.
За по-подробна информация, лично запознаване с уреда, документацията, методиката за провеждане на лечението, клинични изпитания и т.н. на координатите от www.radamir-bg.com.
PMUsers Website
Top
bobired
Публикувано на: 15.3.2008, 12:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Още малко пояснения: Запера на Хилда Кларк в апарат Радамир е представен в режими 1 и 2. Методиката на Д-р Райф е представена в реж.3 на Радамир. Има и бонус- КВЧ-терапия с реж. 4 на Радамир, създател на която е академик Девятков. Тези три научно и практически доказани лечебни методики са събрани в многофункционалния уред Радамир, цената на който е 650 евро.


Всичко е много добре, но 650 евро е прекалено висока цена. smil3dbd4e4c2e742.gif


QUOTE
Ако някой си мисли, че тези клинично доказани резултати могат да се постигнат с устройство за 50 лв, занчи още доста трябва де се поитересува и да чете.


Тези клинично доказани резултати всеки може да ги провери на себе си точно ако устройството беше 50лв и ако не действа просто да го изхвърли. Но да дадеш 650 евро и да се окаже, че няма никакъв ефект си е огромна загуба.


QUOTE
Становище за апарата от Министерство на здравеопазването на Р България


Когато някой човек стигне до алтернативна медицина, едва ли ще му пука за становището на някой корумпиран чиновник най-вероятно член на БСП/ДПС! Така че ако точно това становище оскъпява апарата, по-добре се откажете от него smil4334abded4493.gif Ако въпросното министерство пазеше здравето на хората, нямаше да има нужда от такива уреди.
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 15.3.2008, 15:10
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Драги участници в този форум и по тази тема, не искам да навлизам в безкрайни полемики и безпредметни говорилни за отдавна доказани и проверени технологии, като за темата за " Топлата вода" например, която също си има своята цена.
Този форум е публично пространство и поемайки своята отговорност за написаното от мен до тук, съм длъжна да дам още малко информация за апарата, с който Ви запознах и най- вече за цената му.
Изказвания от рода на тези, че трябва да струва 50 лв. са крайно несериозни.
На мен ми прозвучаха като лична обида към Хилда Кларк, Д-р Райф, академик Девятков и към компанията, която го е разработила, пуснала го е в серийно производство и го е доказала на медицинско ниво.
На този апарат са направени три годишни изследвания в клиничната практика на много болнични заведения в Русия, в това число и на правителствената, за да получи сертификат за медицински физиотерапевтичен апарат. Създателите на уреда са се постарали, той да е в портативна форма, да е по-удобен на масовия потребител и са го предназначили за цялото семейство.
Цената му е определена най- вече от новите технологии, без наличието на които не е възможно да бъде постигнат резултат. Това са Биоритмичния поляризатор, с който се прилага съвременната фитотерапия, и който съдържа електронни копия на над 150 билки и антипаразитни програми и така наречените излъчватели, които притежават свойството на паметта и без чиято помощ методиката на Д-р Райф не би могла да бъде приложена. Тези технологии са патентовани и имат своята цена. Коментарът в случая просто е излишен.
Аз от своя страна, в качеството си на Консултант на Компанията, съм си направила труда да получа становище от Българското здравно министерство, защото такива са законите и защото апарата заслужава отговорно отношение на всички нива и защото до момента с негова помощ десетки хора живеят нов и качествен живот. Имаме резултат на излекуван Хепатит Ц, на множество излекувани хламидиални инфекции, онкоболни са на финала на пълното си излекуване, 12-годишно момиченце е излекувано на 100% от ехинококов тумор в мозъка и т.н.............С моето включване в този форум се опитах да дам допълнителна информация на хора като Вас, които са се поинтересували от тези технологии и да им кажа, че " топлата вода вече е открита" и тя също си има съответната цена.
PMUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 15.3.2008, 15:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Искам и аз да изкажа своето мнение относно цената.
Незнам кой и по какви съображения образува и определя тази цена. Повечето хора, които имат нужда от този уред биха си го купили, дори и на тази цена.

Проблема който дразни повечето хора в България най-вече през последните години, е че доходите са много ниски. Стандарта на живот е нисък по най-различни причини за всеки един от нас. Дори аз да имам бизнес, от който да живея добре, то ниския стандарт при другите хора все още не е висок, което на мен лично много силно ми пречи да прогресирам и да продължавам да създавам условия за развитие и на другите около мен. При вас и вашия бизнес е същата ситуация. Опитвате се с думи да привлечете вниманието, респективно реални клиенти към уреда който предлагате. Опитайте се да повишите стандарта на живот у другите, респективно финансовите им постъпления и ще видите, как същите хора на които сте помогнали ще ви станат и клиенти.

Ето тук идва и същинския въпрос: Кой е този или тази група от човекоподобни, които влагат време, пари, усилия и енергия да задържат и занижават икономическия просперитет на българина в България?
Нашата задача е точно тази: да разкриваме и даваме отговори на тези въпроси безплатно и по човешки, чиито отговори ние НЕ получаваме по така наречения официален път. Няма и да получим, тъй като сме наясно кой стои зад всичко това. Живеем в условия на реална световна КОНСПИРАЦИЯ, където едно юдейско племе се е самонарекло БОГОИЗБРАНО и от близо 20 века се опитва да ни внушава, че именно те са избрани да НАЛОЖАТ НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД, "естествено" за "наше добро"!

Каква ли щеше да бъде цената, ако не беше такова положението? Вие можете ли да предположите?

Книгата на д-р Атанса Гълъбов "Световната конспирация срещу здравето" хвърля достатъчно светлина по този въпрос.
Не е ли по логично и по-обосновано да търсим причините и причинителите довели ни до това положение, отколкото да се опитваме да се борим само със следствието? Ако видите забит кърлеж да смуче кръвта ви какво правите:
1. Интегрирате го към вашето тяло по най-толерантния начин и тръгвате да търсите лек, с който постоянно да неутрализирате отровата от този паразит(на съответната цена)?
2. Просто го премахвате и дезинфектирате?

Това съобщение е редактирано от Запознат на 15.3.2008, 16:19
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 15.3.2008, 16:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Искам да кажа на Milcheva:

Виждам, че вашата цел е, чрез този уред да премахнете определени заболявания от човека, който страда. Вие печелите от страданието на тези хора и от нуждата им да се излекуват, нали така? А какво правите, ако въобще правите, срещу причините и причинителите на заболяванията и ако може да ми дадете конкретна цена за този вид услуги? Ако може.
Аз съм много богат и не си знам парите.
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 15.3.2008, 17:22
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Г-н Запознат, много просто- срещу всички видове заболявания и техните причинители лично аз си правя много сериозна профилактика и не допускам да се разболявам. Съветвам Ви и Вас да правите същото. Един здрав организъм е устойчив на всякакви заболявания от всякакъв характер.
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020