www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
Запознат
Публикувано на: 15.3.2008, 17:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това е чудесно, че извършвате профилактика. Ще ни разясните ли по-точно по какъв начин и срещу кои заболявания, ако имате на сърце. Когато можете.
Искам да питам също и по една друга наболяла тема с предстоящото флуориране на водата, как точно можем да се предпазим от тази отровна "профилактика".
PM
Top
Dimitar_II
Публикувано на: 15.3.2008, 17:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Един клиничен озонатор на пазара струва между $1000-$3000. А такъв за домашна употреба е между $150-$300.
Според мен целевият клиент на този продукт Радамир са центрове за алтеративна медицина, ако има такива в България.
Чудя се само, защо министерството на здравеопазването след като е издало сертификат не го прилага този уред. Човек ако отиде на сайта save-darina.org вижда деца зарязани от това министерство, събират се огромни пари по 150 000 евро за трансплантация в чужбина с несигурен край...

Относно продукта интересува ме какви предпазителни механизми има този уред, има ли опасност при дефект или неправилен ток да пусне вълни на грешна честота която да доведе до крайно отрицателен ефект?
Каква е гаранцията че в него няма заложени и други вълни на други честоти. Тук сме малко чувствителни на тема препрограмиране...
PM
Top
Публикувано на: 15.3.2008, 17:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Каква е гаранцията че в него няма заложени и други вълни на други честоти. Тук сме малко чувствителни на тема препрограмиране...
-------------------------------------------------------
Мдаам,доста сме чувствителни на тази тема.Въпроса е точен.Кой обаче може да даде отговора тъй,че да му се повярва.
Моето верую е,че проверката е висша форма на доверие.Хубаво ще е да ни сподели впечатленията си някой,който вече е изпробвал този уред.
PM
Top
Иван
Публикувано на: 15.3.2008, 18:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Запознат, разбирам вълнението ти и бих допълнил следното.

Първо, благодаря на г-жа Милчева за разясненията около свойствата на "РАДАМИР" и обстоятелствата по пускането му в продажба. Разбирам много добре положението, в което се оказва всяко добро дело, тръгнало да види бял свят. Много се надявам, че авторите на проекта "Радамир" също разбират. И да си дадат сметка, че това е един мъчителен път. Нещо повече - в края на този път, всяко полезно изобретение има обратен ефект.

Г-жо Милчева, искам да разберете на какво се дължи отношението, изразено от Запознат - на простия факт, че за нас българите това устройство е безполезно! Няма реклама, която да накара един българин - болен или съсипан от системата - да плати 650 евро, при положение че ги няма тези пари! И въпросът тогава е какво правим ние с такова едно устройство, на кого помагаме? Помагаме ли на този, който има нужда и КОЙТО ЗАСЛУЖАВА, или точно обратното - даваме здраве на всевъзможни престъпници, у които са парите, както и на една все по-малобройна група заблудени овце, които могат да докарат "стандарт", служейки на първите.

Г-жо Милчева, поправете ме, ако греша - това устройство "Радамир", като хардуер и софтуер е много по-просто от един GSM, нали? Болестта на света не е в бацилите, а в мисленето. Ако имате поглед върху нещата, кажете мислили ли са участниците в проекта "Радамир" да работят по начин подобен на "отворения код" в софтуера? Сега те се гордеят, че са извървяли тоя мъчителен път на патентования, изпитания, сертификации, подкупи по министерства и ведомства и т.н. Но няма повод за гордост. Нима едно такова полезно устройство, като "Радамир" трябва да бъде защитавано, патентовано и прочие? От кого го защитаваме. Отговорът е прост - разработчиците искат да имат пари, защото са вложили пари. Ами да не влагат пари и няма да имат нужда от пари. Да влагат нови идеи и ще получат нови резултати. Да публикуват технологията за разработка и след 2 месеца ще имат:
- предложения за подобрения в софтуера
- нови принципни схеми на хардуера
- предложения за включване на нови свойства към програмата на "Радамир"
- резултатите от изпитанията върху стотици хиляди пациенти
- независимост от институции - не доказваме нищо на никого, просто прогресираме лавинообразно
- и за всичко това ще е необходимо едно просто координиране на проекта

По-горе не се споменава думата "пари" нито веднъж.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.3.2008, 18:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Искам да вметна за пояснение на Милчева, че тук в този форум мисленето е не по стандарта, извънматрично и няма нищо общо с еврейщината. Затова е това отношение. А иначе лоши чувства нямаме. Просто такъв е нашия свят в който искаме да живеем, а не този на телевизионите реклами обещаващ решение на всеки проблем.
Разчитаме , че Бог ни е дарил с вичко необходимо да сме здрави до дълбока старост. А ако не сме - значи нещо ние сме сбъркали тотално и сме излезли от пътя.
Машинките са полезни, но не са за чак такова внимание.
Освен това тук има инженери по електроника и са наясно с това какво представлява този уред. А и биха могли да му копират изходния сигнал с друг уред струващ споменатите 50 лева.

Ние не приемаме патентоването и лиценцирането като практика. Не одобряваме еврейщината да напишеш една програма и после да я продадеш 1 000 000 пъти. Това не е защита на интелектуален труд а спекула облякана със закон.

На фона на минималната заплата в България - 220 лв - цената на такъв уред не е за масова употреба и просто рекламата му в този форум е безсмислено и нецелесъобразено.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 15.3.2008, 20:19


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Milcheva
Публикувано на: 15.3.2008, 18:59
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



По повод на честотите и вълните искам да кажа, че и у нас има уреди, които правят замервания на тези параметри. Аз лично в началота на дейността също правих подобни замервания. Освен това всеки уред има свой сериен номер и паспорт от специализирана лаборатория с печат за извършена проверка и изправност на уреда. Така, че в това отношение притесненията могат да отпаднат.
По отношение на българския народ и положението, в което се намира изобщо, нямам коментар. Аз имам своя лична философия и разбиране за нещата изобщо и когато нещо с мен или около мен не е наред, най-напред търся причините вътре в самата мен и след това обвинявам целия свят за неуспехите си или за каквото там не ми е наред. Всеки сам пряко или косвено е допринесъл не малко за положението, в което се намира в настоящия момент. Но това е много дълга тема и не ми се иска да навлизам по- дълоко в нея.
По повод на апарат Радамир в заключение мога да споделя следното: Аз съм на принципа, че нещо което е резултатно е по- добре да го има, отколкото да го няма. Цената в много случаи е второстепенна величина, важното е че възможността за спасение съществува.
PMUsers Website
Top
Dimitar_II
Публикувано на: 15.3.2008, 19:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Имам още един въпрос. С оглед цената обмисляно ли е да се раздели продукта на отделни подпродукта. Например ако искам да си правя само структурна вода защо трябва да плащам патенти и лицензи за нещо което няма да ползвам.

Също така бях попитал какви предпазни механизми има заложени в този уред при дефект или свръх напрежение, всички знаем какъв ток тече по ел. мрежа.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 15.3.2008, 20:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Milcheva @ Mar 15 2008, 07:59 PM)
Аз съм на принципа, че нещо което е резултатно е по- добре да го има, отколкото да го няма. Цената в много случаи е второстепенна величина, важното е че възможността за спасение съществува.

Аха, то и аз съм така.
Само че в обратна посока!
По-добре да не ме заразяват с болести, че после да плащам да се лекувам.
То ако ще е за парите, ти защо си мислиш, че не мога така да направя, че първо тайно да заразявам, пък после да предлагам начини за оправяне. И аз мога да се оправдая с някаква моя си индивидуална философия, без да я обяснявам на другите. Не те обвинявам в нищо, ама нали сме колеги-консултанти, та се чудя! Нали разбираш какво ми казваш?
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.3.2008, 20:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Това което загатна Запознат е че в България от години има практика да се разпръскват аерозоли от самолет. Тези аерозоли садържат "новите" вируси на гриповете и там каквото са мутирали напоследък в лабораториите.

За мнозина това звучи невероятно и дори смешно, но това не пречи да е истина. Понеже имам наблюдение в една аптека и знам какви обороти стават по време на такива епидемии. В една провинциална аптека чистата печалба достигна 30 000 лв. за месец. Какво да говорим за фармацевтичните складове и индустрия... което прави инвестицията за разпръскването на аерозола толкова печеливша, че направо няма как да е иначе в един свят подчинен на златния телец..

Та това е което ние предпочитаме - да не ни заразяват изкуствено, за да не ни се налага да купуваме такива запери за много евро.
А иначе който иска - нека си купи, аз нямам нищо против.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 15.3.2008, 20:34


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 15.3.2008, 20:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Казваш да не обръщам внимание, кой по какъв начин ме заразява мен и другите, ами да се радвам че има платено спасение.
Егати отношението!
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 15.3.2008, 20:44
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Отговор към Димитър- по отношение на електробезопастността на уреда разполагам със становище на Националния център по опазване на общественото здраве, че апарата е елекртобезопасен. А няма и как да е опасен, тъй като през него пряко напрежение не протича. В него има вградена батерия и зареждането му е аналогично на мобилен апарат.
За съжаление не е въжможно да се "разчлени" по някакъв начин, за да се ползва само част от него. Структурирането на водата е само една от възможностите на реж.4.
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.3.2008, 22:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Milcheva @ Mar 15 2008, 06:59 PM)
По повод на честотите и вълните искам да кажа, че и у нас има уреди, които правят замервания на тези параметри. Аз лично в началота на дейността също правих подобни замервания.

И аз имам такъв уред у дома - казва се осцилоскоп. Руски е, но не е лош С1-99 до към 250 мегахерца се виждат на екрана. Тоест УКВ радиочестотите директно ми излизат 1:1 .


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
baiivan
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 1 402
Дата на регистрация: 18-March 08



ЕЕЕх тази гъжа Милчева , даде ви да разберете че безплатен обяд няма smil3dbd4e398ff7b.gif
Но понеже забелязах изказванията и , също и начина на излагане на инфото , като изключим рекламата която направи на невероятния продукт, от който тя или взима процент или фирмата вносител е нейна, мога да и кажа следното:
гЪжа Милчева как така вашата фирма се сдоби със всичките тези документи за подобен продукт? ( в България ?? )
Още по интересен ще ми е отговора на въпроса, 650 евро ли струва здравето в България ??? Още по-интересно е че един болен човек би дал всичко за да се излекува , нали така , ми тогава защо цената не я направите 10000 евро , пък и така ще изглежда много по-достоверно .
Ако съм разбрал правилно вашият апарат даже подмладява човека с 15 години , така ли??

QUOTE
В методиката за прилагане на лечение с Радамир е включена и регенерираща програма- стволова терапия, която за кратко време възстановява вътрешните органи и биологичната възраст с 15 год.


Бих казъл че, тази машина струва поне 50000 евро.
Също така, бихтели ми казали гЪжа Милчева , вие използвате ли уреда който предлагате??
Също искам да добавя и моя портрет на гЪжа Милчева ( портрета е направен според нейните мнения).
гЪжа Милчева , вие сте поредната блондинка от градски тип със селски манталитет, която си мисли че всичко се върти около нея. Вие сте поредното човешко същество с промит мозък до пълен предел. Има още но става грубо , затова дотук.
PM
Top
Milcheva
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Не мога да не отговоря на запитването на baiivan. Преди това обаче искам само да спомена, че аз също се намирам " от другата страна на барикадата". Доброто на нашето демократично съвремие, е че всеки има право сам да решава и да поема отговорност за самия себе си. В областта на медицината и алтернативното лечение достъпът до всички средства е широко отворен. Информацията е огромна и е на всички нива и е поднесена по най- достъпния начин до обикновения човек. Не мога да не отбележа и факта, че традиционната медицина вече е изключително толерантна към алтернативната.
Лекари са основали центрове, в които се предлагат и не малко алтернативни начини на лечение.
По повод на моето становище от българското здравно министерство мога да кажа, че съм го получила по етапния ред, като съм спазила всичките изисквания, изчакала съм необходимия срок и съм заплатила само държавната такса, като един апарат остана като образец в лабораторията. Така, че митове като корупция, изнудване и др. просто вече не са актуални. Вие, в качеството си на потребител, не сте длъжен да ми вярвате на мен, че уредът е електробезопасен, например. Аз мога да си говоря каквото си искам. И тук е ролята на държавната институция, да поеме своята отговорност пред потребителя и данъкоплатеца и тази институция го прави вече доста коректно. А на Вас Ви се дава пълното право да решите по кой начин ще се лекувате и как сам ще оцените стойността на собствения си живот и благополучие.
Сега за прословутите 650 евро. Апаратът по своята многофункционалност няма аналог и в близко бъдеще едва ли ще бъде създаден друг уред, който да го превъзхожда в някакво отношение. При много от сериозните заболявания лечението с него е единственото възможно и резултатно. 80 % от хората, закупили си уреда, са минали през всички възможни начини на лечение на традиционната медицина и след като не са получили желания резултат, а даже обратното, получили са усложнения, купуват апарата, поемат своята отговорност за себе си, подлагат се на сериозни процедури и резултатите не закъсняват. Тези хора го оценяват на много по-висока цена, от тази, която са заплатили за него, но цената просто е тази- нито по-висока, нито по-ниска. А Вие, уважаеми baiivan, можете да коментирате каквото си искате, това е Ваше право, но ако ще продължавате с коментарите, Ви предлагам преди това да се запознаете по- отблизко с обекта на Вашия коментар, за да имате правото на по-нататъшно мнение, защото така, просто, без да имате лични впечетления, е несеризно да коментирате каквото и да било. В заключение мога да Ви кажа, че аз още в самото начало поех своята отговорност и първа се подложих на всички процедури с апарата. Но каквото и да кажа, Вашата нагласа е провокативна и няма смисъл да споделям личните си резултати от проведеното лечение. По важни са резултатите на хората, закупили си уреда и постигнали за кратко време такъв здравословен ефект, какъвто с други методи не са могли да получат. И не съм блондинка, даже не съм и от село, но...........свят широк, хора всякякви.................и най- важното- "не искаме на нас да ние добре, искаме на Вуте да му е зле", нали така

PMUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 18.3.2008, 10:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Апаратът не е скъп за многото функции, които изпълнява, но, както вече се каза, не е по джоба на обикновения средностатистически българин. Закупуването му могат да си позволят единствено "чорбаджиите" и евентуално да го дават под наем на своите работници smil3dbd4dbc14f3f.gif Само че наблюденията от моята камбанария показват, че това едва ли ще стане, та не разбирам защо още коментираме по този въпрос. Да благодарим на г-жа Милчева за информацията, че изобщо съществува такъв уред и .... да продължаваме. Българинът не веднъж е доказвал своята вродена интелигентност да намира достойни заместители на нещо, което не може да си позволи да купи smil3dbd4e398ff7b.gif
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020