www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) « първа ... 4 5 [6] 7 8  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
baiivan
Публикувано на: 18.3.2008, 13:26
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 1 402
Дата на регистрация: 18-March 08



Точно това е че, апарата не е скъп, което ме навежда на мисълта , че този апарат не само лекува но и по някакъв начин вреди. Няма начин да струва само 650 , никой няма да те допусне да продаваш подобна джаджа и да подбиваш цената на лекарствата, точно това имах предвид когато ви питах гЪжа Милчева как сте изкарали всички документи, щом всички документи са изкарани по нормалния ред , значи нещо не е наред.
Относно това дали сте блонди и дали сте от село , мога да кажа че не е нужно да си рус и да си от село за да бъдеш с коефициент на интилигентност равна на блонди и с манталитет на див селянин, за пример мога да дам че най-дивите селяни са в София.
PM
Top
Иван
Публикувано на: 18.3.2008, 17:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (baiivan @ Mar 18 2008, 01:26 PM)
Точно това е че, апарата не е скъп, което ме навежда на мисълта , че този апарат не само лекува но и по някакъв начин вреди. Няма начин да струва само 650 , никой няма да те допусне да продаваш подобна джаджа и да подбиваш цената на лекарствата, точно това имах предвид когато ви питах гЪжа Милчева как сте изкарали всички документи, щом всички документи са изкарани по нормалния ред , значи нещо не е наред.
Относно това дали сте блонди и дали сте от село , мога да кажа че не е нужно да си рус и да си от село за да бъдеш с коефициент на интилигентност равна на блонди и с манталитет на див селянин, за пример мога да дам че най-дивите селяни са в София.

Аз си зададох въпросите, но г-жа Милчева не ги коментира. Твърдя, че устройството "Радамир" е толкова евтино като хардуер и софтуер, колкото малцина могат да си представят. Сравних го с GSM, но продължавам да твърдя, че GSM-а е много по-сложен.

Приятели, не разбрахте ли, че създателите на "Радамир" нямат ясна идея как да определят цената на създанието си. Колкото и методики, теории, амортизационни политики, инвестиционни планове и прочие изгъзици да се създадат, в крайна сметка основополагащи са алчността на собственика и зависимостта му от официалната лихварска система. Толкоз. Просто и ясно.

С тъга наблюдавам, че интелектът на тия доктори не компенсира липсата им на мъдрост. Те сигурно споделят казаното от г-жа Милчева - "по-добре да го има Радамир, отколкото да го няма". Не, въобще не е така. Какво му е по-добрето. За кого е по-добре?! Пак питам - за каква нужда е предназначен Радамир - за нуждата от здраве или нуждата от пари? Нима е толкова сложно да се прецени, че създаден по тоя начин инструментът намалява равновесието. Нима не е ясно, че страданието ни на Земята се дължи именно на разрушеното равновесие.

Ще им кажа на докторите следното:
Господа доктори, с вашите действия вие казвате "който има повече пари, заслужава повече здраве". Това е. Вие доктори не знаете нищо за равновесието, не виждате, че е загубено, не смятате, че то е ценно и нямате идея как да помогнете за възстановяването му. Затова правите повече вреда, отколкото полза.
PM
Top
Milcheva
Публикувано на: 18.3.2008, 19:13
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 1 394
Дата на регистрация: 13-March 08



Решихте ли последно апарата скъп ли е или е евтин. Аз вече се обърках- според baiivan е подозрително евтин и е създаден да вреди по някакъв скрит начин, а според Иван е скъп и безпредметен, защото само богаташите ще могат да се лекуват. Ха сега да видим- къде е " ключа от гардероба".
Равновесието- баланса- ин и ян - много дълбока и инетресна тема. Да, то е нрушено и то не от вчера и не от днес, а от много време насам. И доказателствата за това нарушено равновесие ги гледаме ежедневно в новините, четем ги в пресата, налюдаваме ги навсякъде в ежедневието си и т.н. Болестите са най- голямото доказателство за дисбаланса в организма и това всеки го знае. Ако някой не е сериозно болен, то пък непрекъснато е недоволен - още едно доказателство за дисбаланс.
Та да видим сега, след като апарата лекува, дали води до увеличаване на дисбаланса или води до неговото намаляване и корегиране. Вече съм сигурна, че и първолак може да отговори на този въпрос...............................................................................
PMUsers Website
Top
baiivan
Публикувано на: 18.3.2008, 19:35
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 1 402
Дата на регистрация: 18-March 08



гЪжа. Милчева може ли да отговорите на въпросите ни , кратко, точно, ясно и конкретно, понеже нещо неразбирам какво искате да кажете с тези заучени фрази. А това дали е скъпо или евтино вашите клиенти ще преценят, цената е определена от вас и никой неможе да ви каже дали да струва 600 или 60000 евро.
PM
Top
Публикувано на: 18.3.2008, 21:47
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Евдрика!!! smil3dbd4e5e7563a.gif
АЗ,простият Българин,реших проблема!!!
Пробвайте върху мене!!!?
Ей ся ще Ви дам координати,пък ако нещо се обърка-ще обвиним дискавъриго...ОК?!
Антон Мещера от Дулово /там,дето според мен Кана Сюбиги Аспарух си е забил копието.../ул."Иван Вазов" № 7!!!Областта е Силистра!

-----------------------
Противопоказно е на ДОГАЛ да ме наобикаля-изпитвам органическо отвращение...което може да се превърне в ...физическо недокощение относТно споменатата....................ТВАР!!!
Ако,колежке по лечение на човешки /т.е.БЕЗСМЪРТНИ/ души,ти се наложи да искаш Моето ЕГН-свиркай!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 18.3.2008, 23:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Milcheva @ Mar 18 2008, 07:13 PM)
Решихте ли последно апарата скъп ли е или е евтин. Аз вече се обърках- според baiivan  е подозрително евтин и е създаден да вреди по някакъв скрит начин, а според Иван е скъп и безпредметен, защото само богаташите ще могат да се лекуват.  Ха сега да видим- къде е " ключа от гардероба".
  Равновесието- баланса- ин и ян - много дълбока и инетресна тема. Да, то е нрушено и то не от вчера и  не от днес, а от много време насам. И доказателствата за това нарушено равновесие ги гледаме ежедневно в новините, четем ги в пресата, налюдаваме ги навсякъде в ежедневието си и т.н. Болестите са най- голямото доказателство за дисбаланса в организма и това всеки го знае. Ако някой не е сериозно болен, то пък непрекъснато е недоволен - още едно доказателство за дисбаланс.
Та да видим сега, след като апарата лекува, дали води до увеличаване на дисбаланса или води до неговото намаляване и корегиране. Вече съм сигурна, че и първолак може да отговори на този въпрос...............................................................................

Госпожо Милчева (а може би Мирчева)..!!! Не мисля, че една ръкотворна човешка машина може да влияе благотворно на баланса на Ин и Ян-а ми по какъвто и да е начин!!! Програмирането на водните молекули е изключително финна материя, която може да е нож с две остриета..!!! Ако вашият прехвален уред бе панацеяата на болестите и проблемите които описвате, той нямаше да се продава независимо от цената си! Ще ви кажа защо..?!!! Защото на акулите от фармацевтичната индустрия им трябват зомбита, за да им лапат хапчетата...
PM
Top
Иван
Публикувано на: 19.3.2008, 10:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Milcheva @ Mar 18 2008, 07:13 PM)
Решихте ли последно апарата скъп ли е или е евтин. Аз вече се обърках- според baiivan  е подозрително евтин и е създаден да вреди по някакъв скрит начин, а според Иван е скъп и безпредметен, защото само богаташите ще могат да се лекуват.  Ха сега да видим- къде е " ключа от гардероба".
  Равновесието- баланса- ин и ян - много дълбока и инетресна тема. Да, то е нрушено и то не от вчера и  не от днес, а от много време насам. И доказателствата за това нарушено равновесие ги гледаме ежедневно в новините, четем ги в пресата, налюдаваме ги навсякъде в ежедневието си и т.н. Болестите са най- голямото доказателство за дисбаланса в организма и това всеки го знае. Ако някой не е сериозно болен, то пък непрекъснато е недоволен - още едно доказателство за дисбаланс.
Та да видим сега, след като апарата лекува, дали води до увеличаване на дисбаланса или води до неговото намаляване и корегиране. Вече съм сигурна, че и първолак може да отговори на този въпрос...............................................................................

Милчева, не разбираш ли, че докторята и вие търговците на здраве правите изкуствен човешки отбор! Селектирате от човешкия род тези, които имат пари и власт. Това ли е целта ви - да бъдат здрави и да дават поколение семействата на Ротшилд, Буш и Коен? Това ли е равновесието?
Колко трябва да е малоумен човек, за да не разбира, че му е отнета свободата, че върху него се извършва изкуствен отбор. Как можеш ти, Милчева да си обясниш, че нас, включително и теб, ни ръсят с плутоний (цъкни), тровят с миша отрова (флуорирана вода) и унищожават профилактиката в училища и предприятия тия същите имащи парите и властта? А в същия момент те владеят технологиите и те първи и единствени се ползват от изобретенията на доктори и търговци като теб. Запитай един първолкасник да ти обясни защо това е така. Защо? Това равновесие ли се нарича? Ако това е равновесие, обясни ми го. Защо за вас е важно Първанов и Доган да са здрави, а аз не. Ако не заслужавам здраве, а те го заслужават, обясни ми защо.

Аман от лумпени!


п.п. Милчева, чакам да ми дадеш спесификация на елементите на устройството. Аз съм инженер по електроника, така че не се притеснявай. Давай да видим от какво е направен "Радамир", пък аз ще ти кажа за колко пари може да си го събере в домашни условия един българин.

Това съобщение е редактирано от Иван на 19.3.2008, 12:08
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 19.3.2008, 11:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ето уважаеми приятели, как в реално време разконспирирахме едно чифутско дело, а именно тандема (чифут заразител)-(чифут лечител)!
Едните заразяват тихо и тайно, а другите лекуват явно и за пари!
PM
Top
Dimitar_II
Публикувано на: 19.3.2008, 15:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Потребителите рагират по този начин когато разликата в производствената и пазарната цена е стотици пъти.
Реакцията е още по-остра когато става дума за човешки живот.
За 650 евро мога да си купя мобилен телефон трето поколение с вградени камера, GPS навигационна система, GPRS, MP3 player и един куп програми и патентовани протоколи.
Кое прави компонентите на Радамир по-скъпи...?! - човешкият живот.
Ето как човек става търговец на нещо което ни е дадено от Бога.







PM
Top
bobired
Публикувано на: 19.3.2008, 16:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
  Потребителите рагират по този начин когато разликата в производствената и пазарната цена е стотици пъти.


Митко, сега ще се окаже, че самият апарат е безплатен подарък, но трябва да се заплатят само следните неща:


QUOTE
В цената на уреда влиза 170 стр. Методика за прилагане на лечението,


170 стр по 1 лв на страница= 170лв.

QUOTE
преведана на български,


170 стр по 3 лв за превод = 510лв.

QUOTE

обучение за работа с апарата,


Обяснение с кое копче се включва/изключва и с кое се сменят режимите = 5лв.

QUOTE

гаранция,


1стр. гаранция = 1лв.

QUOTE

безплатно проследяване на инфекциозен статус в процеса на лечение с контролен диагностичен уред,


Тук се появява още един мистериозен и специално патентован уред, който все още си няма име, но диагностиката с него си има цена=614лв.

QUOTE

Становище за апарата от Министерство на здравеопазването на Р България


Това становище се оказа,че е безплатно, въпреки, че срещу 10лв. от това комунистическо корумпирано министерство може да се издаде становище и че уранът е безопасен. Но ние вярваме на Милчева, следователно тук имаме 0лв.

QUOTE

и т.н., както и огромното ми желание българите да са здрави и щастливи.


Това вече е безценно, а за всичко останало има Master Card


smil4453a9006c2f4.gif
PM
Top
Dimitar_II
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Ето и друга алтернатива - лечебните свойства на минерала Зеолит (Zeolite)

http://www.rodopipress.com/2008/01/26/ rwet/
PM
Top
wasntme
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 1 799
Дата на регистрация: 7-March 09



За тези, които по-горе питаха откъде може да си купят запер на разумна цена (по книгата на Хулда Кларк):
Запер на Хулда Кларк
PM
Top
Belobradi
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 753
Дата на регистрация: 5-January 09



Първо - цената не е разумна, а безумна - 85 лв е цената за мултивибратор с батерийка от 9 волта и интегрална схема NE555. Последната струва 50 ст. на дребно. Батерийката е 1 лев. Най- скъпото нещо е кутийката - поне 2 лева.

Второ - запера на Хулда Кларк работи на 9 волта. Напрежение, което практически не предизвиква ток през тялото на човек. Особено когато кожата на ръцете е суха. За сведение - безопасното напрежение според електрическите правилници и учебници е 36 волта ( а според някой 42 волта) .А именно тока върши работа.

Трето - каква е гаранцията, че този запер работи на нужната честота? Друг е въпроса, че точните честоти на д-р Реймонд Райф са НЕИЗВЕСТНИ нам. Има някакви числа там из нета пуснати , ама общото мнение е че това са нарочно дадени фалшиви секвенции ( осцилации които са собствените резонансни честоти за съответните вируси) за да докажат на ентусиастите, че Райф е мошеник.

Този запер съм го правил по точната схема - полза никаква.

Ако някой иска да се убеди в безполезноста на уреда - мога да му го направя срещу солидната сума от 20 лв. ( сумата подлежи на договаряне smil4334abded4493.gif )

Откритието, което Райф прави - сега е закрито. Точните честоти са неизвестни. Микроскопа му е строшен, както и чертежите за построяването му липсват. А това е така понеже метода за лекуване е универсален, върши работа и е много евтин , както и по силите за закупуване от всяко едно семейство.
Обаче това не съвпада с интересите на чифутските фармацевтични компании.
Затова за сега ще мрем от рак, спин и прочие болести.

За ефективноста на мокроскопа на Райф говори факта, че без него проекта Геном - за разгадаването на човешката ДНК би било невъзможно дори да се започне. Да - в този проект се използва микроскопа на Райф, който иначе на практика не съществува за днешната наука. Просто е забранено да се мисли за това.
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 10.3.2009, 10:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Aз от тук си купих и двата уреда, ама още не съм ги тествал smil4334ad1724132.gif

http://jivavoda.free.bg/
PMEmail Poster
Top
rrr2009
Публикувано на: 13.3.2009, 19:48
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 1 807
Дата на регистрация: 13-March 09



Здравейте! Виждам че тук нашумелите напоследък методи за лечение се дискутират от технически грамотни хора. Тъй като видях че в предния постин има линк към сайта на г-н Деков jivavoda.free.bg искам да споделя опита си с него. Купих си активатор за вода ДА-3 в понеделник тази седмица. Схемата е е елементарна, има я в нета навсякъде, но както казвате по-нагоре - ако някой го произвежда на поносима цена, защо да не го купим, ако не работи - прежалваме ги тези 50 лева. Та купих си аз активатора, пробвам го - не работи. Но това не е толкова проблем, колкото това, че той представлява два електрода с напрежение 220В, забучени в кана с вода. Изключително опасно нещо!! Не мога да го дам на роднини да го ползват. Върху уредя няма никаква маркировка за напрежение, ток, знак за безопасност и др. Направих забележка на г-на Деков на форума на сайта му jivavoda.free.bg. и поисках сертификат за безопасност. Както се сещате бях изтрит моментално. Той си е модератор във форума. Тъй като знаех че това ще се случи, предвидливо дублирах постингите си
тук Никнейма ми е rrr2009, а г-н деков се явява на форума с няколко псевдонима.

Продава се и запер за 90 лв. - сами казахте че частите са към 10 лв
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 4 5 [6] 7 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020