www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Новата епоха


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Новата епоха
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Преди няколко месеца прочетох една изключително интересна книга на Робърт Бовал (египтолог), "В подземията на Египет". Загатната е и темата за интересите на ционистите над Египет, въпреки че изключително накратко. Това ме подсети и за идеята на египетското правителство да постави позлатен върхов камък върху Великата пирамида в Гиза в навечерието на 31ви декември 1999. Тъй като върховият камак се е изгубил през вековете, египтяните смятат, че след поставянето на нов ще започне нова епоха и старите им богове ще се върнат на Земята за да я владеят отново. Това така и не стана. Идеята ми е всеки да каже какви, според него, поражения ни нанесе тази Новата епоха (периода след 2000г.)? За пример давам чалгата, защото темата бе започната.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
  Публикувано на: 10.9.2005, 23:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Azerath аз нещо не мога да ти схвана мисълта - Новата епоха носи пробуждане на космическото ни съзнание и нещо много хубаво.

Не мога да схвана връзката с чалгата....ОСВЕН по един начин - и той е засилващите се национализъм и племенизъм (това последното ми дойде от племена).

Чалгата ще се засилва точно толкова, колкото и българската музика и национализъм....ВОЙНА НА ЦИВИЛИЗАЦИИТЕ ! smil3dbd4d6422f04.gif
PMEmail Poster
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Аз неможах да го обясня както трябва.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020