www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Statia v 168 4asa


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Statia v 168 4asa, turska naglost
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Тъкаче ЛЕМС не казвай че аз съм обезкуражена фаталистка. Ако звуча така е само защото не съм удовлетворена от действията които предприемаме и най вече от тези които не предприемаме.
Времето напредва и събитията също....


Ей, дечко! Не приемаЙ мнението ми толкова Лично!!! Няма упрек към теб! Само "лекичко" напомняне:
Ти си Жена, Българка и нямаш право на `хленч`!!!

То МЕН АКО ПИТАШ времето ЗА МИТИНГИ направо ИЗТЕЧЕ ... ма другото е още по-гадно, докато ЗАБЛУДАТА ГОСПОДСТВА Сред българите.

Има един термин във военното дело "Отвличане на вниманието" и точно него използват поганците, като ни карат да `скочим` импулсивно срещу словесна тъпотия на товма "МИТ-ово" мекере и ... да се нахвърлим БУКВАЛНО , като си вкараме "автогол"...
С други думи: хвърлят `прах в очите` и губим представа ЗА РЕАЛНИЯ ВРАГ!!!!

А ти, `камбанке`, ако си още далеч от България, можеш просто да не се отказваш и ДА ИМ СПРЕТНЕШ "Презокеанско ТОРНАДО" - намери някой печен журналист, или може даже някой твой състудент и му "подшушни" да се пробва в ТЕМАТА - "Взривоопасни БАЛКАНИ". Пък го доведи и тук на форума и му преведи размислите ни ...
Кой знае, може да ги стресне назряващия конфликт между държави, дали от територията си на НАТОВИ бази ... и найй-вече ТОВА, че СМЕ ИМ разкрили плановете ...

Бе знам ли, Мисли Българко и няма как да не ти хрумне нещо ЦЕННО!!!

smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif
smil3dbd4ddd6835f.gif



--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



извън темата: Този "Видур" е печално известния Спас Минков. Отново като тепегьоз се опитва да се присламчи мазно-мазно, ама пак ще го изтрия.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Много е далеч от моята природа да хленча ЛЕМС,още повече публично. Естествено че приемам лично това което казваш най вече защото е отправено лично към мен. Не значи че се засягам разбира се,просто пояснявам позицията си защото не ми е приятно да бивам разбрана погрешно.
Аз мога да кажа че от теб лъха наивност-но това не значи че е така нали? И естествено не съм толква зле да си го помисля, и ти не ме приемай на първо впечатление. Разбирам че се опитваш да ме "поучиш" от позицията на опитна жена. Незнам защо ти се струва че съм на път да се откажа-и то да се откажа от какво??? Каточели съм предприела нещо фундаментално. Ако обичаш наистина България как можеш да се откажеш от нея? И ти не приемай лично моите отговори. Както и да е сега ще ти кажа за тука някои неща които са абсолютно всеизвестни.

Няма нищо радикално в това да намеря журналист които да се заинтересува от балканите, Българския Национален Фронт са се опитвали да се погрижат за това.
Както и да е въпросът е че:
- средностатистическият американец не знае какво е това Балкани. Пък камоли да се позаинтересува.
- Всичко е комерсиализирано и няма начин някои да се наеме да изследва балканите видиш ли след като никой не го вълнува. Те не се интересуват от нищо освен от себе си. Нека ти дам пример -v един от цласовете ми стана на въпрос за политика и професорката попита цласа дали знае кой е Тони Блеар. ххаха познай-никой като изключвам себе си. Камоли да ги интересува кво е на Балканите.
- Третото което щях да кажа е че имах възможността да се запозная с един състудент които беше и писател и нещо като революционен националист в латинска америка-те още са на тая фаза. Та момчето се криеше в щатите. Е, той пишеше за университетският вестник също така, където има най много свобода привидно. След изборите които дадоха втори мандат на Bush, момчето направи що годе здържан но все пак критичен коментар на положението в самите щати. И веднага го изгониха от вестника. Смятай кой го вълнува за Балканите и кой ще търпи да се пише за планове конспирации и тн. В латинкса америка дето им е много по близо стават къде къде по кървави и трагични ужасии за които аз като чух не можах да повярвам. И никой нищо прави. Дан е говорим че тен а своите хора не помагат както стана ясно след урагана Катрина.
Въобще не смятам да си губя времето с тия тъпаци!!!!!!!
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Bell @ Sep 9 2005, 11:19 PM)
Няма нищо радикално в това да намеря журналист които да се заинтересува от балканите...

Абе ти намери пък, ще си говорим отново. :)
Някои фрапиращи истини имат свойството да се разпространяват заразно - като вирус. Пускаш вируса в подходяща среда и той сам почва да си работи.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
- средностатистическит американец не знае какво е това Балкани. Пък камоли да се позаинтересува.


Споко, наивна съм във Вярата си и си го знам. Ма не чак до там ДА ЧАКАМ "АМЕРИКАНЦИТЕ" да ми помогнат. За мен ... те не представляват интерес.

Друго имах впредвид. Да пише някой при вас, за да го прочетат Българите -ГУРБЕТЧИИ в Америка.
Защото ...
Абе наскоро - точно по време на Бедствието ми гостуваха семейно едни роднини. Те се изнесоха от България преди 15 години - с първата `вълна`. Направо бях изумена: едното от децата им - 25 годишен ... (не е гей, ама ми е трудно да го нарека и мъж), до такава степен се `разродило`, че говори за себе си като американец и нарича България, в която е роден : "скапана страна", а престоя си у нас за около месец - най-тъпата ваканция!!!!!) А другият младеж - 19 годишен се готви да става ... холивудски актьор ... Мисленето на тези български момчета е тотално комерсиализирано - промити мозъци, парите - ФЕТИШ !!! Направих "показно":Как се говори за Родина и Народ, ма не заради тях, а заради моите момичета, които направо се втрещиха от братовчедите си....

Бедата е, че хора като тези мои роднини (родителите все още са Българи - бащата на тези момчета ПОМАГАШЕ ЗА РАЗЧИСТВАНЕТО НА ПЪТЯ хей така, с лопатата , в калта ... а майката- лекарка бе на разположение на бившите си съселяни ...) имат възможности да работят за Нашата, Българската кауза, ама ... не го правят. Защото българската колония в Америка ... СПИ!!!!

??????????????????????????????
Та май сега съм по-ясна, а Bell?


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Не, не ми е ясно защо мислиш че такива индивиди "спят" и съответно могат по някакъв начин да бъдат събудени!!! По този начин сваляш до някъде отговорността от раменете им кътчели са невменяеми и не им е ясно че могат да спомогнат за развитието на българия. Просто не искат. След като не можем да сме единни всеки се спасява по отделно и знаеш ли кога ще си сменят доларите за да живеят мизерно в България? Точно никога, и както казваш имала си предвид че тези хора трябва да се събудят от печени журналисти които да разпространяват за турцизирането на българия и теория на конспирацията. Мда.......сигурно това много ще ги подбуди.
Уважавам вярата ти и аз имам такава колкото и да ми е трудно. Но истината е че тези хора биха се върнали в bg само ако има икономически условия за това! А децата им по скоро биха се отказали от собствените си родители отколкото да се върнат!
Да, момчетата от средната класа са повечето такива хермафродити.
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Моята позиция като цяло в момента е че трябва да се концентрираме в това да се компрометира колкото се може повече ДПС и да се съсредоточим в конкретни неща. Не съм запозната с това до колко Волен Сидеров е света вода ненапита но Атака е безпрецедентно явление от десетилетия насам и за мен това е фактор от изключително значение. Смятам че трябва да се концентрираме в това да попречим на пропагандата срещу волен.Не ме интересува ако ще дори да граби и той важното е да си поддържа програмата и позицията и естествено най смелата ми мечта е властта да отиде в атака на следващите избори когато те ще са готови за това. Смятам че трябва постоянно да говорим за това със всички познати и да пречим на ожесточена комунистическа пропаганда-пак акцентирам върху това защото тя е безпощадно оръжие. Това според мен е последния ни голям шанс. Също така смятам че трябва да се научим да вършим соцялна дейност, да събираме пари и да подпомагаме на хората. Аз знам че хората се купуват и че идеалистите са малко-хората са материалистични. Смятам че ако сега Атака съберат по десет лева от всичките си избиратели и ги дарят на хората пострадали от бедствието лично,ще си спечелят нови избиратели.
Общо взето аз умувам над такива неща и много по слабо ме интересуват абстрактни евентуални чужди влияния и тн.

Ако си бях в БГ лично щях да се заема с събиране на средства и бих ходила по училища и blockове и къщи да звъня от врата на врата да събирам средства. Мога да кажа че в САЩ има и някои неща които са ми отворили очите-най вече това как се организират събития за даряване на средства и как се влияе на хората за да го правят и колко върши работа това нещо и какви страхотни спекулации могат да се правят с това нещо! Та такива ми ти работи. Просто ме вълнуват по конкретни неща!

Добавям и тези подробности за да опровергая впечатлението ти че нямам надежда в нищо и никoй!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Кенан винаги казва това, за което го помолят и през последните години имаше десетки манипулации, а турчинът идваше на помощ винаги, когато няма за какво друго да се пише." - "Монитор", 11 септември 2005 г. Сценарият е ясен, нали? Не ви е ясна само финалната част, иначе не бихте били така спокойни.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ако, края е такъв, какъвто в Сърбия и Косово. Аз съм готов. Едно ми прави впечатление след тез, войни в Сърбия. Там вече всички са националисти.
На едно мероприятие, на което бяха мой другаруи, в залата нахлули полицаи с маски, разделили ги на Сърби и Чужденци и след 10 минутен разговор между полицията и Сърбите, от която се чу само Нали и вие сте сърби, за какво ни пречите. Полицията напуснала и си тръгнала.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Крайната фаза е физическата ликвидация на етническите българи и разпределяне на бившата България между турци и евреи. Подготвителната част трябва да приключи до 2015-2020 година и да се пристъпи към същинските действия. Още преди 10 години съм го писал, за което бях следствен 10 месеца. Повтарям го вече 10 години, само че няма кой да чуе. Уморих се от напразно очакване на някакво чудо. Вие, ако можете продължете. Моята пътека свърши.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 11.9.2005, 21:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Викат Кенан на разпит по сигнала на Първанов-Сидеров
10 септември 2005 / News.dir.bg

Върховната касационна прокуратура призова на разпит лидера на нерегистрираната у нас Турска демократическа партия Адем Кенан.
Турският лидер трябва да се яви на 15 септември в 14.00 ч. във ВКП, предаде БГНЕС. Повод за призовката е писмото на президента Първанов до главния прокурор Филчев с искане да се потърси наказателна отговорност за противозаконна дейност от Адем Кенан и ръководената от него Турска демократическа партия.
По-рано на 9 септември лидерът на "Атака" Волен Сидеров прочете в Парламента нарочна декларация, с която отхвърли обвиненията към партията му за разпалване на етническа вражда. Сидеров цитира Кенан, че българите били "народ от изроди" и обвини президента и премиера, че с бездействието си при подобни изявления всъщност насърчават ксенофобията.

http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_762360.php


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 11.9.2005, 23:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Искам да ви кажа по случаи написаното по горе за ликвидацията на българите. Че тези дни моят баща ми каза че няколко негови приятели лекари вече му казват че в България в момента има страхотна епидемия на spin и че това се знае в лекарските среди но никой не го обявява и не го говори, а когато той знае нещо 99% е така,!Ако искайте вярвайте.

И понеже всички знаем как в българия предпазни мерки малко се ползват единственото което можем да се зачудим е защо учени ходят чак в африка да ги образоват за спина а в нас никой не говори за това?????Бати абсурда.....
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 11.9.2005, 23:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Bell може ли да попиташ каква е етническата група на болните от спин?

Извинявай, но на мен ми писна от клюки - преди време четох, че някаква организация взела да изследва гена на българите щото не ги хваща спин..... smil3dbd4e398ff7b.gif Израелците пък си плащат за български донори на яйцеклетки и сперма и тях не можеш ги излъга. smil3dbd4d6422f04.gif

Така че....няма да се учудя ако се има впредвид 1.5 милиона "българи" от ромски произход.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.9.2005, 10:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Bell @ Sep 11 2005, 11:32 PM)
Искам да ви кажа по случаи написаното по горе за ликвидацията на българите. Че тези дни моят баща ми каза че няколко негови приятели лекари вече му казват че в България в момента има страхотна епидемия на spin и че това се знае в лекарските среди но никой не го обявява и не го говори, а когато той знае нещо 99% е така,!Ако искайте вярвайте.

И понеже всички знаем как в българия предпазни мерки малко се ползват единственото което можем да се зачудим е защо учени ходят чак в африка да ги образоват за спина а в нас никой не говори за това?????Бати абсурда.....

Не се учудвам. Тези, които са си харесали българската земя няма да оставят тук циганите да се разпореждат. Циганите ще изпълнят своята роля по обезбългаряването и после те самите ще бъдат унищожени. Но мангалите са идиоти и не го разбират.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.9.2005, 11:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Azerath @ Sep 11 2005, 09:46 PM)
Викат Кенан на разпит по сигнала на Първанов-Сидеров
10 септември 2005 / News.dir.bg

Върховната касационна прокуратура призова на разпит лидера на нерегистрираната у нас Турска демократическа партия Адем Кенан.
Турският лидер трябва да се яви на 15 септември в 14.00 ч. във ВКП, предаде БГНЕС. Повод за призовката е писмото на президента Първанов до главния прокурор Филчев с искане да се потърси наказателна отговорност за противозаконна дейност от Адем Кенан и ръководената от него Турска демократическа партия.
По-рано на 9 септември лидерът на "Атака" Волен Сидеров прочете в Парламента нарочна декларация, с която отхвърли обвиненията към партията му за разпалване на етническа вражда. Сидеров цитира Кенан, че българите били "народ от изроди" и обвини президента и премиера, че с бездействието си при подобни изявления всъщност насърчават ксенофобията.

http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_762360.php

Значи целта е постигната. Лошият е Кенан, само Кенан е лош и никой друг. Сега всички са се вторачили в Кенан и някак набързо зобравиха за Доган и истински опасната организация - ДПС. Изродите в България се радват, а Турция тържествува.
Бива ли да сте толкова лековерни? Отчайвате ме!!! Разиграват ви като маймуни, а вие нищо не забелязвате. И даже можете да зацвилите от възторг, че видите ли, Кенан някъде са го викали и нещо са му били говорили... През това време реалните унищожители на България и на българите вършат необезспокоявани своето пъклено дело.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020