www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нещо като ... "НИЩО"


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нещо като ... "НИЩО", за удрите от БЛИЗО
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



A taka i az iskam da chuq konkretni neshta..??
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 10:04
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Руски пари, руски диктат, руски пионки!
http://varnapool.net/files/10/30563/public...es/s.don4ev.jpg
Сидеров-руска маша на КГБ, което от своя страна ще рече на
най-мръсните копелдаци в света.
Евреи, болшевики, дегенерати, а Воленчо тяхна маша.
От Позитано изпуснаха собственото си творение, сиреч Сидеров
и сега се чудят!Да ама нали си имат шефове-кгб- и те диктуват
нещата, а и случайно си имаме и комуняга президент.

Не се чудете за лицето на снимката това не е Сидеров,
а Сашко Дончев!
PM
Top
Иван
Публикувано на: 14.9.2005, 10:47
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (ИЛА @ Sep 14 2005, 10:04 AM)
Руски пари, руски диктат, руски пионки!
http://varnapool.net/files/10/30563/public...es/s.don4ev.jpg
Сидеров-руска маша на КГБ, което от своя страна ще рече на
най-мръсните копелдаци в света.
Евреи, болшевики, дегенерати, а Воленчо тяхна маша.
От Позитано изпуснаха собственото си творение, сиреч Сидеров
и сега се чудят!Да ама нали си имат шефове-кгб- и те диктуват
нещата, а и случайно си имаме и комуняга президент.

Не се чудете за лицето на снимката това не е Сидеров,
а Сашко Дончев!

Ето пак! Какъв е тоя пост?
Няколко думички!!!
Снимката на Сашо Дончев ли е доказателството за връзките на Волен с КГБ?
И какво излиза - че КГБ иска да се създаде националистическа партия в България, така ли? Или завземайки властта в националистическата партия в зародиш, смята да подчини (унищожи) национализма в България? Ами националистите сме ние. Ако е купил Волен, нас никой не може да ни купи, нито да ни спре. Давайте да изровим конспирацията, да я предложим на хората, да сменяме Волен и на следващите избори да сме си с чиста националистическа партия. Това му е хубавото на лидерите, че могат да бъдат сменени.
Ако след тях върви народ, обаче, а не стадо!
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 13:07
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ха-ха-ха ей и да го видите пак ще питате.
ТОва лице на снимката е гърбът на Волен.
От къде идва газта?
И ако сега пак не разбереш, пак ми драсни!
PM
Top
Иван
Публикувано на: 14.9.2005, 13:34
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (ИЛА @ Sep 14 2005, 01:07 PM)
Ха-ха-ха ей и да го видите пак ще питате.
ТОва лице на снимката е гърбът на Волен.
От къде идва газта?
И ако сега пак не разбереш, пак ми драсни!

Бях ясен: дай факти и ако можеш ги обясни.
Сашо Дончев давал пари на Волен - това ли са фактите?
И къде е анализът?
Разбирам, че всеки който дава пари на избори има две наум:
- "Ако дам"
Предимство - ако партията влезе, ще съм във властта.
Недостатък - ако партията не влезе, зле съм си постлал пред опонентите и.
- "Ако не дам"
Недостатък - ако партията влезе, аз съм вън.
Предимство - ако партията не влезе, не губя нищо.

Ако парите не са проблем, както обикновено е при петролните босове, вариантите са още по-прости - можеш да даваш колкото искаш.
А съвсем прости са, ако отговорим на въпроса "има ли кой да се подчини на парите"? Та това е и основният въпрос.

Подкупен ли е Волен?

Това, че има кой да даде пари и да иска да му слугуваш, е ясно. Това, че Сашо Дончев или който и да е може да е дал, не са факти, които ни интересуват.

Кой взема парите и какво прави с тях - това е въпросът.
И тук ни трябват не само факти, не само интуиция, а и много още...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 15:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В писмо от 28 февруари т. г., Волен ми писа, че не знае дали изобщо ще може под някаква форма да участва в изборите. Малко по-късно го канят в коалиция "Да живей България". Той отива в апартамента на Веселин Данов. Разговарят и Волен е съгласен да участва с тях. По едно време му звъни GSM-а. Волен излиза на терасата, нещо говори, връща се и казва: "Пари за изборите вече има. Няма да съм с вас."
Дотук нищо особено. Следва жалката кампания за очерняне на автентичните националисти в България, подета от кръгове около Атака /напр. зористите и Защита/. Това вече изобщо не е случайно. Волен мълчи, не взема отношение. И накрая: може ли някой да ми отговори кой всъщност финансира телевизия СКАТ? И дали случайно Валентин Златев, шефът на ЛУКойл е казал, че пари идват не само от него, а и от еврейската организация "Шалом"? Колкото до в-к "Нова Зора", то той е финансиран пряко от руското посолство. Писал съм го неведнъж. За нивото на Румен Воденичаров, един от лидерите на "зористите" ще кажа само, че е участник в убийството на бившия български външен министър Иван Башев през 1971 година.
Дадох ви малко факти, сега има над какво да разсъждавате. После, ако е волята на Небето, пак ще се включа.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 14.9.2005, 16:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Като гледам, фактите са доста оптимистични поне по отношение на Волен и партия АТАКА, защото мършата, доколкото аз знам, а и от данните на Елтимир са "Зора", "Защита", Румен Воденичаров и пр. Те обаче, май много се объркаха, вярвайки че като мандатоносители ще дъпрат конците.
Мисля, че Волен много ясно и многократно описа тия неща. Най добре посетете сайта www.ataka.bg - там даже на първа страница има явно разграничение от Минчо Минчев и др., които вече открито леят сълзи и сипят хули по Волен. Наричат го предател и т.н.
Направих си труда да следя няколко поредни броя на в."Нова Зора" и там гледам статийки на Румен Воденичаров, на Минчо Минчев - все "ерудити" и толерантчици, които си знаят своята коварна песенчица.
Удовлетворяващото е, че разграничението на Волен от тия неща е много ясно. Почти всяка вечер има въпрос от зрители или коментар на Волен, които засягат ролята на мишите душички, въобразили си, че ще яхнат националната вълна.
Мисля, че този път не! Дай Боже!
И пак за парите - добре е станало, че Волен е намерил пари и не се е хванал с Данов, защото аз го видях в родния си град, както и поддръжниците му - измекяри.

Е, остава да се убедим, че не е станало от трън, та на глог.

Пък и според мен или Волен е гениален, или просто събитията се наредиха както трябва. Става дума за "Коалиция АТАКА". Тъпанарите бавиха закона за изборите и АТАКА не успя да се регистрира като партия, така, че да може да участва на изборите самостоятелно. Смятайки, че това е много умен ход, "мозъчните" централи преминаха към втора стъпка - подхвърлиха мандатоносители на Волен, смятайки, че след влизането в парламента, ще си подкарат нещата както те си знаят - управляващи съвети, коалиционни партньори и други бози.
Само че изписаха вежди! Още с първото гласуване показаха кои са те и Волен веднага им би шута. Така с един куршум наречен Коалиция АТАКА, бяха застреляни не два а три заека:
- Проличаха кои са друговерците
- Друговерците бяха отстранени, защото Волен действа еднолично и много бързо.
- Палячовците си отрязаха възможността да влияят на АТАКА за винаги, защото сега ги посочиха, че са служили само за пълнеж пред ЦИК, а никога не биха могли да станат членове на Партия АТАКА, защото портретите им всяка вечер висят на екрана на СКАТ.

Ще продължаваме да следим. Трябва да успеем този път.
Стига вече робия!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 16:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И аз се заблуждавах, че можем да тласнем събитията в правилна посока. Виждам обаче как Волен съдейства ЛИЧНО за елиминарането на доказани националисти, и как НАЗНАЧАВА за лидери на Атака разни комунистически мекерета. Има и още, но по-нататък. Дълго мълчах, почвам да проговарям. Мисля, че нещата са безнадеждни. България върви към гражданска война съгласно ционисткия план. През 2020 година съгласно този план трябва да почне трансформацията на държавата. И 10 години по-късно евреите да си имат своята нова европейска родина. Щеше ми се Волен да не бе съдействал на този план. Той обаче реално съдейства.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 14.9.2005, 19:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да, разбирам за гражданската война.
Ако до сега имахме водачи на етническите групи, които подгряваха едната страна - турци, цигани и т.н. малцинства, сега имаме и водач на българската група. Което ще рече, че мачът може да започне.
Това е черният вариант.
Знам колко е сложно.
Но пък, ако нямаме отбор, не можем и да спечелим.
Разбира се аз съм за третият път - не ме устройва загуба, но не се боря за такава победа като противниците.
Трябва да ги въведем на наша територия, по нашите правила.

Тъй или иначе това е моят живот, а дали това ще е животът и на други българи, е неизвестно. Каквото мога ще помогна. А като гледам тук сме се събрали не малко и няма място за безнадеждност smil3dbd4e7853679.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 19:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И кой според теб е Водачът на българите? Лично аз не виждам такъв. Ако греша, поправи ме.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 20:31
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Елтимир, боила Колобър!
Множество твои предсказания се сбъднаха.
Кои още предстоят да се сбъднат?
И се чудя как най-важното
предсказание от теб остава скрито за теб.
Грешиш и си позволявам да те поправя!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 20:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не се сещам за кое мое предсказание говориш.
И едно малко пояснение. Ако не си разбрал, моята цел беше да предотвратя някои предсказания, а не да доказвам колко и какво знам. За жалост се провалих в повечето си опити. Ако говориш за Водач, опасявам се, че такъв няма да се яви в смисъл на човек, който ще поведе народа и ще го спаси. Ще има духовен Водач, изповядващ Българската Вяра, но то ще е доста по-нататък, след като България вече няма да я има. нашата България имам предвид. Въпросът КОЯ да бъде България беше поставен още през 1996 година в Кавказ и отговорът изобщо не беше в полза на нас, Дунавските българи. Ето, това се опитвах да променя през всичките тези години. Без успех. А колкото до моята съдба, с някои хора, посещаващи редовно тоя форум обсъждахме подробно въпроса. Те се опитаха да ме убедят, че предсказанията ми не са верни, но аз знам, че точно така ще стане. Не ми се търси точния пасаж в "Кръгове", но и това съм описал.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2005, 20:42
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ако има човек, който да знае за твоите предсказания и тяхната
истинност, която ще се наложи във времето, то това съм аз.
Но моето предсказание е друго в момента България е в опит за
равновесие и въпрос на време е да увладее равновесието в полза
на доброто.
Знам за твоите предсказания, има и още, които ще ни ги донесеш!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2005, 20:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Много ми е интересно за какво равновесие можем да говорим в една бъдеща България, където няма да живеят никакви /или почти никакви/ етнически българи.
А какво ще донеса е отделен въпрос. Едва ли мога да донеса още нещо. Моята работа тук свърши. Или поне много искам да свърши колкото е възможно по-скоро. Уморих се.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 15.9.2005, 11:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



" Въпросът КОЯ да бъде България беше поставен още през 1996 година в Кавказ и отговорът изобщо не беше в полза на нас, Дунавските българи."

Елтимире,през същата година и аз бях пред избор,много близък до този,но след това имам впечатлението,че битката е тук и точно ние,дунавските българи,сме поели кръста.Това за мен е много важно,затова ще те помоля-кажи малко повече за тази среща в Кавказ,за да изчистя някои съмнения-кой е бил там,какво е говорено?
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020