www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Bg тайни служби"


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Bg тайни служби", III-ят играч в гангстерската война
Севар
Публикувано на: 11.9.2005, 22:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE
11 септември 2005 / News.dir.bg

Българските тайни служби са замесени в убийствата на гангстери. Под това заглавие Telegraph.com помества обширен материал. 
Има мнозина, които са могли да застрелят Георги Илиев, известен като последния български дон, пише изданието. Но професионалният характер на убийството навежда на мисълта, че то е "работа на местните тайни служби, чиито членове са тренирани от КГБ и действат със същите мръсни средства, с които си служеше и Илиев". Днес българските медии и бивши агенти обвиняват правителството в използване на тайните служби за ликвидиране на мафията и създаване на имидж на страната, който да помогне за приемането й в ЕС. Като доказателство изданието посочва и изявлението на бившия главен секретар на МВР Славчо Босилков: Тече ликвидация на водещи фигури в криминалния свят и не е случайност, че няма следа от доказателство кой стои зад тях, което сочи единствено нежеланието на МВР да ги разреши.


Най-сетне и в нежълтата преса да се появи нещо близо до истината.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.9.2005, 10:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нищо ново. Серия от подобни убийства имаше през 80-те години на ХХ век: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...&album=8&pos=24
Част от убийците още работят в Службите, други се радват на спокойни старини с големи пенсии.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 12.9.2005, 20:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Такива убииства има във всички т. нар. бивши комунистически страни. Словения, която влезе с най-висок стнадрт на живот в ЕС също може да се опохвали, че всичките и мафиоти, бяха убити точно преди да се присъедини към Еврейския сговор. Просто червените куфарчета се прибират при първите си собственици, но количествата на куфарите просто са 10тки-100тици пъти повече.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (bgskin @ Sep 12 2005, 08:57 PM)
Такива убииства има във всички т. нар. бивши комунистически страни. Словения, която влезе с най-висок стнадрт на живот в ЕС също може да се опохвали, че всичките и мафиоти, бяха убити точно преди да се присъедини към Еврейския сговор. Просто червените куфарчета се прибират при първите си собственици, но количествата на куфарите просто са 10тки-100тици пъти повече.

Дали мутрите го осъзнават, за да започнат да търсят път за спасение и измъкване от ситуацията? Едно такова осъзнаване би било от полза за всички нас. То няма да е от полза единствено за българоубийците. Във всеки случай си струва да помислим.
Като илюстрация ще посоча как в Ню Орлиънс именно престъпниците и мародерите са грабели храна, която са носели на бежанците. Докато властите са гледали безучастно как цивилното население измира.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 13.9.2005, 11:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Дали мутрите го осъзнават, за да започнат да търсят път за спасение и измъкване от ситуацията?


Според Христо Калчев и неговите книги "Нерон Вълкът" и "Калигула Бесният" българските мутри са партиотични мутри - даже с отсянка на национализъм. Много препоръчвана литература за подземния свят в България ! smil3dbd4dbc14f3f.gif

На мен ми се напълни душата - хем война срещу циганорите и арабите, хем помощ за сърбите срещу световната глобализация, хем разчистване на сметки с корумпирани полицаи и държавни служители.....
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 13.9.2005, 16:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05





Дрън, дрън....

Мистик, не ми се ще да се заяждам с тебе, но като чета постове от типа на последния ти и ми се драйфа! Как може изобщо да говориш такива глупости?


"Патриотични-мутри", абе как можа да родиш такава глупост изобщо???

И кое точно им е "патриотичното"? Това че зарибяват българските деца с дрога ли?

Ами ти знаеш ли какво е това наркоман? Това е една много тежка ПРИСЪДА!

Аз имам познати които пред очите ми станаха наркомани! Това е разбиване на цял един човешки живот и на съдбата на цели български семейства! Насълзяват ми се очите дори, щото знам за какво става на въпрос! Гнус ме е от хора като тебе които пишат такива вулгарни ИДИОТЩИНИ!

Кое им е патриотичното на мутрите? Това че рекетираха народа в продължение на години! Рекета беше така наречения паралелен държавен "данък"!

Ами знаеш ли колко съдби човешки български разбиха, тези "патриотични" мутри които биеха и взимаха печалбата на честния български предприемач в началота на "прехода"?

Ами повечето честни предприемчиви хора които почнаха бизнес в началото на "прехода" ни си продадоха недвижимото имущество, за да инвестират в бизнес! Защото не бяха свързани с комунистите и ДС и на тях пари не им бяха раздадени за да стават "бизнесмени"! И за да почнат бизнес единствената възможност беше да си продадът имуществото! Е кой да им каже и да ги предупреди, че демокрацията ще я правят комунистите и ДС и за това ще е не демокрация а демоКРАДЦИЯ! От къде да предполагат, че ще има "патриотични" мутри които ще им прибират честно спечелените пари и ако те не са съгласни с това, тези "патриотични" мутри ще ги пребиват, ще им чупят кокалите, ще ги "карат на Витоша" и т.н. И така заради тези "патриотични" мутри на много честни хора бизнеса им отиде на кино! А от там и живота им, щото за да го почнат този бизнес си бяха продали имотите и апартаментите! Друг е въпроса, че ако на тези честни българи им беше позволено да имат бизнес, днес моного от тях щяха на драго сърце да дават от парите си за националистически организации!

Ами знаеш ли, че точно за това в момента процента на хората с честен частен бизнес е смешно малък, точно заради "патриотичните" мутри които рекетираха биеха и унижаваха честния български предприемач и така го доведаха до фалит и го накараха да се откаже?

Кое им е "патриотичното" на мутрите? Това че създадоха и спонсорираха пошлата и низка чалга и така ликвидираха духовноста и културата на българския народ!

Ами кой създаде "патриотичните" мутри? Създаде ги комунистическата партия и тяхната ДС! Създаде ги чифута Андрей Луканов! И те бяха създадени точно, за да вършат гореспоменатите от мен "патриотични" дейности!

Ми много ясно, че мутрите са поставени лица! Много ясно, че те никага не са разполагали с парите които имат! На тях само им е позволено да харчат от тях! Много ясно, че тези хора са временно изпълняващи длъжноста и че техните създатели ще ги отсвирят когато му дойде времето! Е това време е явно че дойде и то настъпи преди 2-3 години, в момента е клуминацията на цялата тая работа!

Не ти пожелавам децата ти да станат наркомани, че да ти видиме любовта към "патриотичните" мутри тогава! Честно, не ти го пожелавам, ама ако можеше поне като мен да се сблъскаш с това нещо отблизко, но отстрани, ще ти се прииска тогава да си избодеш очите за това което твърдиш в този си пост сега, вЕрвай ми!

Държавата и мутрите са едно и също, те са едно цяло, държавата създаде мутрите за да вършат те черната работа! И сега когато вече не са им необходими просто ги ликвидира!

Да държавата сега ни е враг, защото се управлява от мутри! Ама да се съюзяваме с мутрите които са извън държавното управление срещо мутрите които са в държавната власт, то това е изключително гнусно като позиция!

Както Елтимир добре е доказал, колко е абсурдно твърдението, че трябва да се съюзим с комунистите срещу демократите в статията му "НЕСЪВМЕСТИМОСТ" така и призива да се съюзим с мутрите срещу държавата е с пъти по-абсурден!

Да ако мутрите се осетат, че в момента държавата ги ликвидира, ще е хубаво да стане война между държавните и не-държавните мутри, но да заемеме страната на някой е абсурдно и банално идиотско предложение!

Дълбоко съм възмутен от подобни глупости като се сблъскам с тях! Не ми го побира ума как нормален човек може да го мисли това! Пък още повече такъв дето се пише за националист! Направо съм отвратен!




--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2005, 16:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Говоря за война между мутрите и техните създатели. Когато опашката се усети, че гущерът иска да я откъсне, дали няма някак да реагира? Една такава война ще е от полза за нас, това искам да кажа и го казвам. Властта иска да изтреби мутрите физически. Ами сега? Ще ми е кеф да видя как някоя мутра ще пръсне черепа на Мангал Костов примерно. Също както напълниха дебелото шкембе на Луканов с олово. Още ми е приятно да си спомня. Нима е абсурд?


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 13.9.2005, 19:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



След като червената мафия си купи Атака, това което каза Елтимир е един от вариантите, който е не по-малко опасен защото всеки знае кой създаде тези мафиоти.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Публикувано на: 13.9.2005, 20:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



За твое или за мое съжаление Мистик. Нерон Вълкът бе убит на 25 Април 1995 пред дисоктека Мираж. А брат му Калигула Бесния бе последния убит. Като изключим сириеца. Месалина, няма и намеренийе да стане Националистическа мутра. Държи си един малък ресторант в родния им град. От тез книги останаха малко живи. Доди Беров бе убит пред сградата на великата си корпорация. Един от генералите в Нерон, бе убит пред родния му дом на Латинка 5.
Останах доста малко от старите величия.
Едвали гущера, ще позволи опашката да го победи. Но ще се радвам да видя Лилов, Костов, Евгения Живкова, Дойновите синове и Янчо Татков, залепени по стълбовете.
______________________________________

Що се отнася, до мутрите националисти. Сърбия е пример. Говорим за Аркан, самия националист и неговото обкръжения са такива.
Легия, част от охраната му националисти и дори и по ниски в йерархията на Земунския клан са/бяха националисти.
Зорна Джинджич личен шофьор националист.
Но за там това е нормално, дори и комунистите им са националисти. Не за друго а защото тази война ги обединини. И ги накара да обичат родината си, защото са се борили за нея и няма да позволят да им я отнемат.
_______________________________________

Мафия - срастване на организираната престъпност с правителството.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 13.9.2005, 21:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Елтимире, не случайно съм адресирал поста си към Мистик! С тебе съм съгласен, че от война между опашката и главата на гущера полза бихме имали!

Но страна не може да заемеме, защото и опашката и главата на гущера са ни врагове!

Това имах предвид! Както и че понятието за "патриотични" мутри е смехотворно банално!


БГскин, Аркан придоби ореола на националист, защото запада му засегна интересите! И той нямаше какво друго да стори освен да се преориентира към национализма! С това обаче не може да си изкупи греховете към сръбския народ!

Да ако трябва да заема позиция от две възможни, за запада, или за Милошевич и Аркан, то ще съм на страната на вторите определено!

Ясно е, че така наречения запад са най голямите "мутри", те просто решиха да сменят сръбските такива със свой и за това сръбските мутри станаха "националисти"!

Обаче друг е въпроса, че въпросните имат доста грехове към сърбите, те никаго не са били националисти!

Що се отнася до Христо Калчев, то има ли някой който си мисли, че книгите му са някаква случайност!

На тоя свят както знаеме няма нищо случайно! Христо Калчев е масон, на него му се снася информация за предстоящи събития в подземния свят и така той си пише книгите!

Azerath, АТАКА не са били купувани от червената мафия, АТАКА от самото начало си бяха създадени от нея!

А Волен Сидеров е агент на ДС още от 87/88-ма година! Тоя месец даже научих до подробност кога, къде, защо и как е бил вербуван от ДС! Разбрах даже кой служител на ДС е участвал в арестуването на Сидеров, заради което по-късно са го вербували! Тоя служител беше вътрешен министър преди няколко години!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 13.9.2005, 22:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



100именъ, Атака е пълна с комунисти и седесейци. Така че нещата клонят по към 'създаване', както ти каза. А защо са го арестували?


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 13.9.2005, 23:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Историята е малко дълга, но ще я разкажа! От много сериозен човек я научих и имам доверие на думите му! Пък и сам от 100 години тръбя, че Волен е ченге, а АТАКА ментета създадени от юдео-масоните и ДС!

Та през ония години Волен бил фотограф и работил при някакъв частник на работа! През ония години обаче частниците можеха да са такива само ако са хора на ДС! Станало така, че въпросния частник не платил на Волен 1-2 месеца заплата! Волен го хванали лудите, пък и бил буйно момче, та решил да си отмъсти и краднал бая техника на шефа си! Шефа му пък понеже е от ДС и се оплакал на колегите си! От ДС го накарали да се свърже с Волен и да му каже, че ще му даде парите, но той пък да му върне техниката! Така и станало и си уредели среща в някой от ресторантите на НДК! Не мога да се сетя кой точно ресторант ми спомена човека, ама както и да е! Отишъл Волен с техниката, ама в ресторанта го арестували "нашите" хора! Арестувал го е Богомил Бонев! Това става през 87/88-ма година! От там натътъка е ясно! Или ставаш "наш" човек, или в затвора за кражба! И Волен се подписва!

Та това ми разказа, човек на който имам безгранично доверие и вяра!


Пък и пак ще се повторя, невъзможно е главен редактор на вестник Демокрация през ония години да не е свързан с ДС, ама просто невъзможно!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Какво ни остава тогава? Да седим и да гледаме този цирк???????? Каква полза от всичката тази информация като не ни служи практически?
А що се отнася до мутрите бих казала че сред тях има хора които цял живот са преебавани от държавата. Как очаквате тези хора да се адаптират към чесното щом никога не са били третирани честно. Какво изобщо очаквате от държава като тази! Не виждате ли че хората не се търпят.
Знаеш ли кво ще ти кажа и аз съм имала изключително тежко преживяване с наркотици-мои много близък приятел и аз много тежко го преживях това което се случи но не мога да кажа за какво точно става дума прекалено е лично....историята е грозна-отвратена съм от наркотици
и от алкохола също!!! И той е наркотик и води до грозни последици но не е незаконен за тва е ок така ли? Знаеш ли била съм заобиколена от наркомани и наркотици колкото не можеш и да си представиш-защо тогава аз не пия нито грам, не ползвам наркотици и дори вече не пуша? Не можеш да ми кажеш че на наркоманите някои им е виновен-че ако беше само до зарибяване то тогава всички да сме наркомани.Не можеш да ги лишаваш от отговорността-правото на избор и да я прилагаш на мутрите!
Това което искам да кажа е че аз лично съм с впечатления че 90% от нащо население са потенцялни мутри-разликата е в това че едните са се изхитрили повече от другите. Повечето хора са долни и измамни и ги вълнуваш предимно ако има какво да изцицат от тебе! Такаче незнам доколко е бил "честен" трудът на българина в последните стотина години вообще. Ходи да видиш хората по селата-по-лукави твари на куп няма да видиш другаде. Не правя голяма разлика между повечето хора и мутрите-само в средствата е разликата.....Не казвам че няма и свестни хора но ако повечето бяха светстни нямаше да сме на тва дередже.
Манталитета на българина е да мами, да предава и да се продава!
Естествено че в държава където ако ти не преебаваш тебе ще те преебават който може се спасява от немотията без много скруполи.

За тва моля ти се недей да искарваш българите жертви щото до голяма степен сме си виновни а мутрите не са някви извънземни-те са на първо място българи! Нито пък са нещо ново под небето........просто при нас хората като цяло са гнили и вече се чудим на къде по напред да посочим с пръст и видиш ли кой е виновен-не е един не са два,нито стотина.....
PM
Top
Миро
Публикувано на: 14.9.2005, 10:19
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Стоимене,историята за миналото на В.Сидеров е такава,че може да се лепне на всеки,ако няма към нея нещо черно на бяло.Тя е втора,че и трета ръка информация-ти вярваш на твоя приятел безрезервно,той пък я чул от друг и така...
Не адвокатствам на никого,но така беше в началото и с "Атака",от кого била създадена-един бил сигурен,че от комунистите,друг -от десните,трети-от Доган.И какво,никой още не може да каже със сигурност кой плаща.
Казваш,арестувал го Б.Бонев-значи е негов човек сега?А от вчера той е един от 13-те съветници на МВР.Излиза,че над 300-000 българи са си дали гласа за ДС?
Да не дава Господ!!!
PMUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 14.9.2005, 11:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Аз пък си помислих, че ще се възхитите на избора ми на интелигентна литература която чета..... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Това беше успешна демонстрация на явлението "паралакс" smil3dbd4e7853679.gif .

Всяко явление, проявление и действие си изменя свойствата в зависимост от ъгъла на погледа с който го гледаш. (Аз бих добавила и в зависимост на ъгъла в който ти е пречупено съзнанието.)

Някой иска ли да спори какво е национализъм, погледнат през паралакс? smil3dbd4daabd491.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020