www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Bg тайни служби"


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Bg тайни служби", III-ят играч в гангстерската война
Bell
Публикувано на: 14.9.2005, 23:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (100именъ @ Sep 14 2005, 04:43 PM)
Бел знам защо защитаваш мутрите! Защото си от тяхната среда!

Обаче мутрите пък изобщо да не ми ги оправдаваш!

Презирам такива като тебе! Щото защитаваш мутрите, а го правиш, щото си от тяхната среда!


Защо претендираш че ме познаваш и знаеш воосбхте от къде съм и ква съм?? И на всичкото отгоре се разпореждаш както ти допада.

Вообще не защитавам мутрите първото което е! И второ това което мисля явно не си го разбрал-просто наблюденията ми над хората са много много отрицателни. С времето ставам все по антисоциален тип като вътрешна нагласа.
Какво мислиш, че не искам всичко да е мед и масло?
Исках да кажа че престъпността не започва и не свършва с мутрите и че хората са си престъпни във своя малък соцялен кръг. Аз лично съм с такива наблюдения и преживявания! Всеки търси авантата дори в най дребните неща. И както Севар е споменал в една друга тема за народната мъдрост ето ти какво виждам аз "Ще си запаля къщата за да изгори на Вуте плевнята" нещо такова.
А по отношението на мутрите бих казала че pуския сериен филм Бригата е много много по-показателен от въпросните книги. Даже е като копие на историята на някои наши "босове".
PM
Top
100именъ
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Не претендирам, че те познавам, къде видя да претендирам?

Все пак знам някой неща и с кви хора си имаш вземане даване!

Както и да е, нама намерение да превръщаме темата в личен спор!

Ето сега мога да кажа, че в последния си пост си казала много верни неща съгласен съм с тях и с мнението ти от послмедния ти пост!

Но сега не се прави на интересна, къде отстрани, къде заобиколно, но определено си защити мутрите!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 15.9.2005, 10:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ето че претендираш. От постинга ти ще излезе че чак ме и познаваш-в което много дълбоко се съмнявам. Чак пък и знаеш с кви хора си имам вземане даване!!???

Виж и аз не искам да го превръщам в личен спор нито искам да с екарам с теб-това би било пълния абсурд. Проблема е че ти пускаш слухове за мен без да си имаш понятие за какво говориш. Ако имаш тогава говори конкретни неща а не подобни простотии. Естествено че се чуствам длъжна да опровергая начина по които ме представяш.

Още повече -правела съм се на интересна? Много дебилно м и прозвуча това както и да е.

Аз произхождам от семейство на голeми ерудити и по майчина и по бащина линия и за това не мога да допусна че ти ще ме опреличаваш и слагаш на едно място с някви маргинални типове!!
Мисля че много ясно се исказах по темата но ти явно не разбираш. Не мога да си позволя да говоря конкретно с примери защото не искам да се изопачават нещата повече от това! Съжалявам дори че се налага да задръстваме форума с подобни неща но наистина не мога да преглътна абсурдните ти заявления! Щото някои ще прочете и ще ти повярва! Нали знаеш как е-чул недочул всеки знае много!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 15.9.2005, 10:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Истината винаги е една, тя може да е добра или лоша, да е грозна за един и карсива за друг, но винаги е една!

Не не претендирам, че те познавам, или знам нещо кой знае какво за теб! Но което си е, си е и вече го казах, няма нужда да се повтарям!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
  Публикувано на: 15.9.2005, 10:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ясно. Щом казваш че не ме познаваш но знаеш- ясно ми е защо говориш така.......няма никуф смисъл да ти давам обяснения точно на теб. Да, чувала съм и други интересни и доста бутафорни Hеща по мой адрес.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 15.9.2005, 17:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ne prevryshtaite temata v kochina, ako obichate! /v zala sym, sorry za poganicata/
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Намерих един коментар за Бате Гойко Борисов. Човека много правилно се е изразил:

"Е, такова чудо никъде по света, освен у нас, няма...Масово хвалебствие на една мутра...и от журналисти, и от народ...и после какво ли се учудвам на изборни резултати - имаме такива комплекси като нация, че сме съгласни да живеем в сценарий на М.Пузо!"

Не ви ли се струва, че всичко стана пълен идиотски фарс! Колко много фенове има на Марио Пузо, колко много малоумни кретени има, които възхваляват мафията, възхищават й се и същевременно си играят ролята на добитък за доене, стригане и клане. Представете си как е възможно овцата да ръкопляска на чобанина, който точи ножа в момента. До каква степен се зомбираха хората!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020