www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Принадлежност към системата


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Принадлежност към системата
anti666
Публикувано на: 27.6.2011, 15:13
Quote Post












Една добра статия на Ивайло Зартов, поместена в сайта афера.бг

QUOTE
Господари и роби.

И двете не се интересуват една от друга.В първата са управляващите.Депутати,министри,магистрати,държавни чиновници,олигарси.Те се грижат един за друг защитават се,предават си щафетата на властта.Обслужват само и единствено собствените си интереси.Не ги вълнува какво става с робите.За тях те са само генератор на доходите им,удобна възможност да се източват пари по различни проекти.

Философията на робовладелците по отношение на робите е опростена.Колкото и да умират винаги се раждат нови.Колкото и да им е тежко винаги ще търпят.Няма нужда да мислят дори за тях.В групата на робите са всички останали български граждани.Хората,които наивно са повярвали,че ще могат да развиват частен бизнес,безработните,работещите за смешни заплати,пенсионерите,които със сигурност ще ги запишат като едно от чудесата на света-никой не може да обясни как са още живи.Младите обичащи българската природа,но мразещи мащехата България.Всички,които са във втората каста пет пари не дават за робовладелците.Изобщо не се вълнуват кой ще ги дои,тоест управлява.И тяхната логика е желязна-всички са маскари,нищо не може да се направи,не ме интересува, не е моя работа.Така си живеят паралелно чорбаджии и роби без да се вълнуват какво става при другите.Има само една малка особеност.Докато управляващите си помагат един на друг давайки си възможност дружно да разграбват и защитавайки се.То робите не само,че не се интересуват от господарите си.Тях не ги вълнува и никой друг в собствената им група.Гледат само те сами някак да оцелеят. Замислих се. Ние днешните българи на кого сме потомци? На обичащи свободата и мразещи тиранията от всякакъв вид.На хора с големи безстрашни сърца или на животни свикнали да ги бичуват до такава степен,че вече им е все тая кой размахва бича.Те си знаят,че бичуването няма да им се размине.Кои са нашите предци? На кого сме потомци?

Това във връза с последните изцепки на Бащицата-Тиква, че българите са като кучета, които трябва да бъдат държани изкъсо.
Top
anti666
Публикувано на: 27.6.2011, 15:28
Quote Post












QUOTE
  13:16 И той ще направи, щото на всички - малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби - да се даде белег на дясната им ръка или на челата им,
  13:17 та никой да не може нито да купува, нито да продава, освен оня, който има тоя белег, или името на звяра, или числото на името му.

Все по-ясно се очертава една мъчничка група хора, които нито са към едната, нито към другата каста. Те просто са вън от тази система. Макар и всеобхватна, тя има много пролуки и колцина добре мотивирани българи спокойно могат да използват недостатъците и да се измъкнат от нея. Разбира се, господарите на НСР се надяват (и донякъде са прави), че с помощта на новите технологии ще успеят да затворят и тези пролуки.
Например, да картотекират, ипотекират, протоколират всеки българин, без значение дали живее в центъра на София или в някое изоствено балканско селце. И естествено въпросният да бъде заставен да си плаща данък, такса, акциз или там каквото им дойде наум.
Същото се отнася и за тези, които не са си направили личните документи с биометрията. След като видяха, че морковче няма да стане, сега завъртяха тояжката. Доколкото могат. Щото скоро тояжката ще играя по техните гърбове, както е описано в Откровението. Което си е откровено предупреждение към робите да не подхранват тази изродска система с труда си, ума си и въобще да се махат от нея колкото може по-бързо.
Top
balh
Публикувано на: 27.11.2012, 21:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Извинявам се че обръщам вниманието към тази стара тема.Още повече че след 24 дни цялата "система" ще се срути , дай Боже ! Но мен ме гложди мисълта ,ами ако срутването не стане сега ,а към средата на този век ? Защото в други теми вече прочетох че има вероятност първо онова проклятие над българите да падне и чак тогава да се случи всичко останало. Та си мисля ,те "робите" "хубаво" не се защитават помежду си, но важи ли това и в рамките на едно семейство ? Най-страшното ,поне от моя скромен 25 г. живот, е че ДА . ТВЪРДО ДА ! Няма нужда да изброявам лични примери ,достатъчно е да се вгледаме в литературата : "ГЕРАЦИТЕ" и "ЗЕМЯ" на Елин Пелин , "СНАХА" на Асен Караславов и др. Доколкото литературните образци отговарят за уж битови случаи , то какво да кажем за реалността ? Колко души тук в сайта са се сблъсквали с откровени зомбита ,за съжаление , произлизащи от собствените им семейства . Зомбита ,защото какво друго може да е това което е готово да бачка като скот на "бивши" ДС-офицери.При това офицери които не крият ,а ми дори се представят с това , като че ли най-важен техен белег. А сега си представете че тези зомбита не само бачкат ,ами дори и бой ядът в името на този свой шеф и "фирмения" си патриотизъм ,че и се гордеят после с последното . Дотук описваното зомби си има 100 % жив прототип в лицето на много-близък мой роднина. Да преминем нататък. Друго зомби,младо студентче , да бие път до СЕЩ ,да бачка сервитьорче по време на "студентска бригада" (а уж бригади имало само при комунизЪма). След половин година да се върне с някакви зелени хартийки ,които обаче даже не му стигат да си изплати заема взет, за да замине . За какво е бачкало тогава ? Иначе другите зомбита даже го укоряват защо се е върнало ! Трето зомби като му заговориш за справедливост ,чест и други елементарни неща през цялото време само пресмята колко пари ще му донесе това, дали има кяр . А сега ми кажете при съвременните битови и икономически реалности ,като как човек като мене да живее "далече" от зомбитата, които вие наричате слуги на Кали-юга ,а аз луцифериани , когато се дели един покрив с тях ? Иначе съм твърдо решен , когато почнат събитията на Егнажден да бягам и да се спасявам сам . Тъй като нямам никаква материална подготовка за събитията (провизии, сигурен подслон и тн.), най-вероятно ще последвам наставленията на Ботев : "с гол в ръката нож" и Вазов : "един враг повече мъртав да положи" .Като ще се мре поне да НЕ Е ОТ ГЛАД , А ДОСТОЙНО ! Защото иначе ще стане : "бедни ми Македонски , защо не умря при Гренетин ? Във връзка с последните ми думи призовавам другите ХОРа , в положение като моето , да сторят същото, вместо подтиквани от инстинкт за самосъхранение да нападат вече подготвили се за събитията други ХОРа в името на откраднат окървавен къшей хляб. Нека не ставаме след събитията слуги на остатъците на "системата" ! ТАНГРА ДА Е СЪС ВСИЧКИ НИ !
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 28.11.2012, 14:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



На 21 декември да има най-много една неуспешна имитация, една прозрачна бутафория. Нищо повече. Но Страшното наистина ще дойде, ако ние, Българите допуснем да станем малцинство в собствената си Родина. Ако ние допуснем това, човечеството ще загуби правата си над земната суша, ще загуби правото си да бъде Стопанин тук. Цялата работа е заради една древна, много, много древна Машина, ама не е точно в тая тема мястото да обяснявам.
Е, тогава останалите живи ще видят какво значат истински удари от друго място. Защото е решено тая планета, наречена Тера или Земя да не попада в едни чужди ръце, които вече се протягат към нея. И с помощта на ционисткия елит се опитват да я завладеят. Тая няма да я бъде, но какво ще струват на хората събитията, съпътстващи нейното спасяване? Накрая да не се окаже, че се налага Земята да бъде спасявана и от човешкия род, допуснал да го ръководят паразити?


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 29.11.2012, 11:08
Quote Post












QUOTE
Но мен ме гложди мисълта ,ами ако срутването не стане сега ,а към средата на този век ? Защото в други теми вече прочетох че има вероятност първо онова проклятие над българите да падне и чак тогава да се случи всичко останало.

Ако това не стане сега след десетилетие България няма да я има вече. Заповедта на Ротшилд ще е изпълнена. Тогава падането на проклятието ще е безпредметно. А пък срутването, което просто ще довърши света допуснал да изчезне най-древния народ, нас вече малко ще ни касае. Или казано по друг начин в Кръгове;
Осъдените са екзекутирани, тъмничарите са избити, свободните са поробени. Краят си е отишъл, без да дочака Началото. Помръкнало е Слънцето над Скрития дом, избледняват цветовете на Книгата. Колобърите заспиват, без изобщо да са се пробуждали. Паразити изсмукват последната капка Българска кръв. Чандала тъпчат свещените граници. Така ще е, ако не го направим иначе!
Top
anti666
Публикувано на: 29.11.2012, 11:36
Quote Post












Ако видим обръщението на пастирката Плевньо в новогодишната нощ към гражданите на РъБъ - гответе се за най-лошото! А то е НСР и край на България. С кемтрейловете, които "заключват" небето по химически път, шистовия газ, проекта Еврия, мутризацията и циганизацията - съмнявам се, че сме способни да остискаме дори година. Камоли още 52 до края на проклятието. А паднат ли под минимума критичната маса българи, способни да възстановят Саракта, каквото и да струваме, Небето няма да се отвори над нас.

Поне за мен знам какво да правя. Отказвам се от каквото и да е, освен да дочакам края в балкана или да хвана пътя нанякъде. Може и за Чукотка, както пише елти в сайта си.
Най-малкото няма да имам моралното право да пиша повече в този сайт, след като предсказанията ни са се оказали неверни и съм подвел други хора по този начин.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.11.2012, 12:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Поне за мен знам какво да правя. Отказвам се от каквото и да е, освен да дочакам края в балкана или да хвана пътя нанякъде. Може и за Чукотка, както пише елти в сайта си.
Най-малкото няма да имам моралното право да пиша повече в този сайт, след като предсказанията ни са се оказали неверни и съм подвел други хора по този начин.
====================================================

Аз лично не помня да съм предсказвал нещо. Ако някой се е правил на гадател и е изпляскал някоя глупост, сам да си носи отговорността. Ти имаше един сън, когато бе при мен и той е по-достоверен от хиляди други предсказания. Вярвай на него, защото ти си го сънувал, а не, на това, което ти е казал някой. Той го е казал, ама от нивото на неговата йерархия. От неговото ниво, нещата са така, но още по-нависоко, нещата са други. Обикновено предсказанията се пускат в публичното пространство, за да се покаже някой колко е велик и че аджеба, звездите му говорят. Печели публика, чеше егото и всичко отминава, заминава. Ако има някаква промяна в България, това ще е на онази дата, която сънува 2030-та година. Още повече, че тя съвпада с още едно предсказание, писано в началото на 90-сетте, което беше публикувано тук. 21 декември 2012 година е знаменателна дата, както всяка година, тогава Стара Бога умира и се ражда Млада Бога. Тогава е Единак, Еднажден. Ще се случи ли нещо? Да, ще се случи, но за него трябват очи, вътрешни очи, за да го видиш. Външните природни бедствия винаги са налице, но ние казахме, че те ще бъдат, защото Господ е гневен на Българите. Много преди 2012-та го казахме. А Слепците никога не виждат нищо. Дори Потоп да стане. Бедствията идват като знак, че е налице дисхармония и човек трябва да се събуди и да се промени, да потърси същността си. Както виждаш, това не се случва. Така беше и преди Потопа, затова и след Потопа се наследиха недъзите на предишните и човека продължи да куца. Ще куца и сега. Нелепо е да се мисли,ч е за 20 дена, в България ще се промени нещо;))) след като 66 години не се е променяло. Няма такъв филм. Просто предстои още по-тежка борба. Ето, аз вчера се борих, бих се с един деградант и 2 помака, заради едно отрязано дърво. Деградацията е навясякъде, дори в планината, просто е повсеместна, а скотщината е тотална. Но място за отчаяние няма. Все по-зле ще става, по-добре няма да е. И няма как да е. Реално трябва да се гледат нещата. България отдавна я няма. Какво значение има, че територията се нарича България? Това е просто куха черупка. Идва време за борба и ще оцелеят само силните духом, т.е. Българите. Да бъдем Българи, не е лесно, ако беше лесно, нямаше да сме 3-4 милиона, реално, а 40-ридесет.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.11.2012, 12:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако видим обръщението на пастирката Плевньо в новогодишната нощ към гражданите на РъБъ - гответе се за най-лошото!
====================================================
Ще го видиш. Видяхме и на други обръщенията, но това са кухи фрази, написани от друг. И той ще се изкаже smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif "Нека говорят", както се нарича предаването, на онуй, другото ченге с татарски произход. Сега всяка измет в България говори, но дума дупка не прави.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.11.2012, 17:34
Quote Post












QUOTE
Нелепо е да се мисли,че за 20 дена, в България ще се промени нещо;))) след като 66 години не се е променяло

Аз пък да цитирам великия Вазов;
"И народът спеше. Небесата сини
блещяха със трепет над робския край
и питаха бога: "Докога ще трай
таз земя в теглото и рабските звънци
позорно ще дрънкат и нашето Слънце
да свети над нея, а да гледа мрак?
Докога ще дремят, о, господи благ?"
Така те мълвяха в пространството чудно.
А народът спеше, спеше непробудно
........................................
И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!
"
Това, на което великият Щут ми отговори, е нашата крайна цел и съм наясно, че не е близко. До нея няма да се стигне леко, доколкото си спомням. Има още път да се извърви и някъде на възловото място да хванем правилната пътека. Защото има и друг възможен край, описания по-горе в Кръгове и нашата дата съвпада с тази на Ротшилд. Което не е пожелание, а по-скоро заповед към световното правителство. България просто не е предвидена в НСР. Съвпадението в датите никак не е случайно.

Някъде по пътя има кръстопът. Единият, утъпканият ще ни доведе до целта на Ротшилд. Другият, неутъпкан и трънлив ще ни доведе до Саракта. Аз смятам, че именно сега сме на тоя кръстопът. За да порасне народа за няколко дена, трябва да се случи нещо драстично. Ако си продължим с тази бавна агония - пътят ще свърши в пропастта. Имам предвид изцяло като духовно унищожение, останалото е лесно за ония.
Top
anti666
Публикувано на: 29.11.2012, 18:13
Quote Post












QUOTE
На 21 декември да има най-много една неуспешна имитация, една прозрачна бутафория

Тук си на едно мнение със сина на Гриша Филипов от центъра на НСР - Ватикана.
Учени във Ватикана: Предстои чудовищна манипулация за нашествие на извънземни
Вчера по БТВ пък бившият номенклатурчик и посланик в Мексико, Япония и Англия Богомил Герасимов си представи новата книга за маите. Там специалиста от ДС ни поучи, че маите никога, ама точно никога не предсказвали нищичко за 21.12. Тогава само свършвал 13-ия бактун и почвал нов.
http://www.blitz.bg/news/article/167545

Иначе нищо не споменава за Болон Йокте, Богът на деветте опори. Явно ДС са мобилизирали всичките си специалисти по дезинформация. Само дето БТВ-то не ни казва нищо относно химследите, с които като побъркани ни ръсят ден и нощ. За какво така бързат да "затворят" небето с химия
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 18:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи обича Система. Чукчи иска за Система само любов. Нищо друго. Система французка, демократична. Система демократична, като ветер. Система не заслужава да се прави на нея нищо лошо. Система иска да се прави на на нея това, което ветер прави. По французки. Система с радост ще го направи. Ние ще го дадем на Система, а тя ще го вземе. Демократично. По Французки.
Чукчи обещал. О Системата накрая ще го духа.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.12.2012, 9:42
Quote Post












Вече стана ясно какво са договаряли тиквите с Големия брат. В България от догодина се настанява постоянна чужда войска. За първи път от 1877г. по българската земя ще има постоянна окупационна армия. Това нито германци, нито руснаци си го позволиха. ГРОБ го направи без много да му мисли. Окупационната армия идва чудесно за Хунтата. По този начин вече няма да има никаква възможност българите да променят системата. А нали се сещате, че СЕЩ е голямата мутра на Израел. Направо се бетонира режима. Това е положението. Ако видим новогодишната реч ей на тоя симпатяга с кипата, чакайте чужд аскер догодина да се справя с народната любов.
User posted image
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020