www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Завърналите се медици.


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Завърналите се медици.
gеorgi_nz
Публикувано на: 25.7.2007, 11:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Вчера медиците ни се върнаха. Добре са си дошли. И каква еуфория по медиите, та чак щяха да забравят да споменат регулярно и ежедневно избиващите се по пътищата няколко българи. И добре че беше Първанов да ги помилва, че инак лоша работа.
Странна работа е това освобождение. Не че не се радвам в известна степен, но обстоятелствата около това не ми се струват никак естествени.
С чужд самолет. Та нима ние нямаме самолети? Други емисари преговаряха за освобождението, нашите тъпунгели от службите и правителството ги нямаше никакви през тези години.
Емира на Катар платил един МИЛЯРД долара за да стане възможно оправдаването! ( така казаха: милярд)
После след като кацнаха в България - ги отведоха в Бояна, под предлог че да им правят изследвания. А дали ще им правят медицински изследвания или изследвания какво знаят и биха могли да изпуснат пред медиите - не е много ясно. И какво пречи Золотовци да им помогнат да мислят правилно и да избягват интервюта с цел да не издадат някоя държавна тайна.
И в крайна сметка дали някога ще стане ясна цялата истина около тях?

Ето какво има в "Новата тайна история" по този случай:
QUOTE
"Щели да бесят някакви си българи в Либия. Голяма работа!"
Възмущавате ли се от такова отношение към проблема? Нима наистина се възмущавате? Ако е така, то аз съм доволен. Аз много искам вие да се възмутите. Аз искам да ви видя възмутени. Ядосани. Гневни!
Когато самолети на НАТО обстрелваха българската територия никой не посмя да гъкне. Нито политици, нито преса - никой. Когато бандитите от ДС под водачеството на генерал Атанас Атанасов арестуваха за проявено българско родолюбие отново цареше пълна тишина. Пък сега имат наглостта да ни обвиняват в липса на патриотични чувства. Шестима българи - дреболия. Я погледнете геноцида в Чечения! Червената армия унищожава до крак едно от Батбаяновите племена - кой се осмели да протестира? Кой вдигна глас в защита на Волжските българи в Чувашия и Татарстан? А там въпросът опира до милиони подложени на изтребление или в най-добрия случай на денационализация хора с българско самосъзнание. Да не говоря, че нас, българите от Дунавска България ни лишиха от правото на самозащита, когато имуществото, честта и живота ни са застрашени от представители на някое малцинство. Да не станело като в Косово. Наистина ли обвиненията ни срещу Либия са продиктувани от грижа за съдбата на нашите сънародници?
Друга е истината, май. Либия и САЩ са врагове. Нали помните, че навремето самолети на САЩ убиха дъщерята на полковник Кадафи и раниха тежко един от синовете му. Такова злодеяние нормален човек не може да прости. И вместо да кажем на висок глас какво всъщност се случи, ние отново служим на чужди, този път на американските интереси. А истината е ето каква: Заразената със СПИН кръв е изпратена с посредничеството на Международната здравна организация. Конкретният случай е част от глобалния план за обезлюдяването на Африка. Умъртвеният през 1997 г. от ДС световноизвестен изследовател Никола М. Николов писа за тези неща и тогава го обвиниха в политическо фантазьорство, но напоследък неговите фантазии взеха да придобиват твърде материален облик. Шепа самообявили се за богоизбрани се опитват да освободят земята от нейното население, а обречените на смърт послушно кротуват, мълчат с надеждата, че смъртта ще ги отмине. Ако това бъде заявено от либийското правителство, резултатът ще е нулев. "Пропаганден трик на Кадафи" - ще отговорят. Но ако българското правителство разкрие фактите, ефектът ще бъде различен. Тогава и лекарите ще бъдат освободени, и българският авторитет по-малко ще пострада, защото за Либия е по-важно разобличаването на цялостния сатанински план, отколкото наказанието на шепа дребни, а вероятно и недоброволни изпълнители. Само че както наблюдавам, за нашите управници българският национален интерес е последна грижа. И най-безчувственият, и най-тъпият, и най-загубеният селянин е светец и мъдрец в сравнение с нашите политиканстващи нищожества. Селянинът, колкото и да е оглупял, никога няма да наблюдава безучастно, когато нивицата му изгаря от сушата или пък когато я задушават бурени. Как се отнасят към своя народ онези, които уж той, народът избра, за да го управляват?



--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.7.2007, 11:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На мене лично ми е безкрайно безразлична цялата сага, около така наречените "медици". Всичко си беше еврейска работа и по еврейски си ги посрещнаха, както по времето на комунизма, то не беше сага, то не бяха розови представления за пред овцете.
Но всяко нещо си има начало, а началото е в това, че уж богатата комунистическа държава България, праща хиляди България на работа в уж "братска" Либия. Явно, защото и тогава, както и сега не е могла "икономически" да осигури своите граждани и е започнала по един или друг начин да ги разселва из различни държави. Някои от тях - в рязани държави, да свикват на рязаното smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 25.7.2007, 11:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Интерсна дискусия се разви вчера в Дир-ника под подсладеното с аспартам (Е951) заглавие "Медиците си дойдоха, вижте ги!Първанов ги помилва"

Минаха за часове 800 поста. Между целия талаш имаше и някой дето ме заинтригуваха. Отделих ги и ви ги предоставям за лично ползване:

QUOTE
Vesko (24.07.2007 г. | 22:30ч.)
Ние сме страна пълна с преснъпници, голяма работа, че се прибавиха още петима. Жена ми работеше две години с двее от тях - особено с едната ”дебелана”, която винаги се хили доволна. Всички колежки са знаели за нея, че и майка си би продала за пари. Знаете ли какви сметки има в банките? Това не са от спестяванията и там. Не само аз, а и много колеги го знаят това. Не са толкова невинни, колкото ни се иска. А и това, че са измъчвани е върха. Който не е работил там, може да повярва. Опомнете се, колко болни деца има тук чисти като сълза, но умират. Няма кой да им помогне. А за тези ...що пари се пръснаха. Жалко, колко деца можеха да се спасят!!!


дезинформиран (24.07.2007 г. | 22:20ч.)
преди време прочетох следните въпроси и сега ги поставям и аз: 1. Арестуваха преди 8 години 23 сестри! Пуснаха всички без тези 5! Защо? Верно ли е, че всики деца са заразени в техните стаи? 2. През 1999г има доклад на СЗО за болницата в Бенгази. Този доклад не се споменава- защо? Не е ли защото в него се казва че персопанала е немарлив, но не се говори за повторно използване на еднократни консумативи... 3. Ашраф е наричан постоянно доктор, макар че е студент! Защо? 4. Кой кога какво е работил в болницата? 5. Коя е Кристияна и имала ли е връзка с Ашраф и с шефа на здравеопазването в Бенгази? 6. Защо фамилиите на част от сестрите се различават от тези на настоящите им ”съпрузи” и има ли това връзка с обвиненията за незаконни връзки? 7. Защо само две от сестрите твърдяха че са измъчвани, а либийските офицери заведоха дело срещу всички? 8. Кой какво точно е признал? Има ли логика в признанията и тези признания подкрепени ли са от доказателства? 9. Открити ли са големи суми в банковите сметки на някоя от сестрите? 10. Какво е обяснението за празните банки с кръв, открити в квартирата на Кристияна? Че хладилника в болницата не работел звучи малко странно... 11. Защо Ашраф получи БГ гражданство, след като той е главния свидетел срещу сестрите? Вместо обвинение в клевета получава гражданство? 12. На какво основание е получил гражданство? 13. Защо някой от заразените твърдят, че са им правени насилствени манипулации от някои от сестрите? 14. Защо в медиите се изявяват винаги само Здравко Георгиев и Кристияна, която е главния престъпник според присъдата? 15. Какво е работел Здравко в Либия? 16. Кой поръча и плати кампанията ”Не сте сами”? 17. Защо точно ”Стандарт” и бТВ? 18. Кой и защо плати на близките? 19. Колко струва защитата на сестрите, като се има предвид че тя така и нищо не постигна? 20. Защо Ашраф беше защитаван през цялото време от отделен адвокат? 21. Верно ли е, че Ашраф е и либийски гражданин и сега ние ще го спасяваме от собствената му държава? 22. Защо не се разреши на другите работещи в Либия да кажат какво мислят те за тази история? 22. Защо не се коментира факта че в прочутия доклад на Монтание и Колици се споменава за небрежност на персонала и слаба квалификация? 23. Колко деца са лежали в болницата за тази година и нещо и какъв процент от всички пролежали са тези 430? Може ли такъв процент да са случайно заразени? 24. Защо няма дела срещу други? Само защото те липсват в страната ли? Може ли това да спре съдебен процес в Либия? 25. Защо Петканов скри мотивите на съда и макар че делото приключи те все още не са показани на обществото? 26. Има ли други престъпници с БГ гражданство, за които държавата да е похарчила толкова пари? 27. Имат ли досиета осъдените престъпници? 28. Ако все пак тези хора са виновни какво да правим ние с тях? 29. Някой ще се извини ли на Либия за долнопробната кампания, която беше водена през цялото време в защита на тези озъдени вече престъпници? 30. Някой ще се засрами ли някога? Ей,глупенде за обезглавените шофьорчета в Ирак,за войничетата,дето изгоряха като факли край София,за Сергей Антонов....Помнете курвите и далавераджиите.И не се чудете,че сте бедни и тъпи!!!!!!!


123123 (24.07.2007 г. | 22:02ч.)
Медици ли ?Че той Ашраф дори не е доктор,дори в интервю по БТВ го питаха дали ще си завърши образованието ,за да стане най-накрая доктор, и той каза-да,може би.Така наречения вечно недоволен д-р З.Георгиев от 15 години не е работил като лекар,т.е първо няма права,второ-в Либия какво е правил и работил-никой не го пита.Жена му се шибала с араби, включително и с ”д-р” Ашраф,живеели в луксозен апартамент-разбирай бардак- в центъра на Бенгази,с приятели от либийския политически и полицейски елит,самата тя какво ,къде и кога е работила в Бенгази -също никой не знае.Нито пита. Сега роднините им вече искат мангизи - плащайте ги Вие,балъци,клакьори изсипани такива.Аз минавам в сенчестата икономика,защото на курви,ченчаджии и нелегални ракиджии сметките няма да плащам.Дори и да не са заразили 400 деца със спин,по другите обвинения са си виновни.И понеже не аз съм ги пратил там,а самите те като частни лица,водени от алчност -заради което някои от тях са се и шибали за кинти-са заминали по договор с частна фирма - е , сега тая фирма да им плаща.И Вие,балъци,клакьори и тъпаци -толкова елементарно ви обработват медиите,че сте чак жалки.Вижте само как се натискаха и Паси,и Ирина Бокова,и Феим Чаушев,и Пирински да влязат в обективите- избори идат,ей! А гоце изрече само и единствино клишета.Типично за нето,такъв елементарен тип е горкия !Елеминтарен,ама хитър.Сега ще почне лова на вещици - който говори против ”медиците” - той е против държавата,пардон,пар е по кофти и от времето на комунизма-тогава поне имаше ”Свободна Европа” - сега има СиЕнЕн и,БНТ и БТВ - т.е. тотална промивка.Куките дънят повече и от времето на бай Тошо,шибани мутри с два пръста чело са министри на силови министерства,а муйковците,които им ръкопляскат са много смели,ама само вечер,на ракия със салата и до топлите големи гъзове на жените си.Няма смърт без причина - това важи и за ”медиците”, и за хала на българите.Светът се смее с нас,никой не ни ебава за слива - и това не е случайно.



Интернет-мушморок (24.07.2007 г. | 13:11ч.)
Честито на сестрите, лаборанта г-н Ашраф и ексдоктора г-н Георгиев! Тъй като процесът беше политически, политиците извършили сделката имат основна заслуга за това - нашите и чуждите. Яд ме е на нашите от Външно и по-специално на посланика ни през 1999 в Либия, че не са си свършили работата тогава, както сториха французите, поляците, филипинците. После ме е яд и на приказките на управляващите ни, че няма да плащаме, понеже са невинни. За заразяването на децата нямат вина, според официалните лица. Аз също смятам, че е така. Видя се, че всичко беше изтъргувано добре от лисицата Кадафи. Ясно е, че са ги измъчвали и, че 8 години не са били на свобода. Че им построили вила в затвора, и че живеели в по-човешки условия - така е. Но са в затвор. В затвора в Хага също има луксозни килии за военопрестъпници от висок ранг. Не правя пряк аналог между нашите сестри и Милошевич, просто давам пример за условията в затворите. А и наште не са били през цялото време в тази ”вила”. Смятам, че хората заслужават компенсации, заради (без)действията на нашите тогава. Приказки от рода на 1 000 000 за всяка година в затвора, обаче не звучат реално. Ако им дадат подобни суми ще ида доброволец в либийски затвор за 3 години. Оттам нататък ще си живея честито с парите и даже ще ги увеличавам. Имаха шанс тези хора в нещастието си, заради постоянния медиен интерес към тях, а той се поддържаше, заради игрите между Кадафи и нашите държавници. В сделката всеки нещо е получил. Със сигурност ексцентричния Полковник си е получил своето. Хората са живи и в родината си. А това е хубаво. Други нямаха този късмет. Трагедията с шофьорите в Ирак е със силен оттенък на наркосделка. В Дупница се произвеждат и разпределят амфетамини (шефовете на ”предприятието” са г-н Павел Галев и Ангел Христов), които се изнасят за Близкия Изток. Бизнесът е неофициално почти държавен. Затова и Бойко Борисов ходи да преговаря с партньора в Ирак, но иракчаните вече ги бяха изтъргували с партизаните там, които си отправиха политическите послания по традиционно гаден начин. Така, че нека се сестрите и двамата им колеги се радват на свободата и близките си сега, защото не беше леко нито на тях, нито на подкрепящите ги. България също плати висока цена и те трябва да го имат предвид.



--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.7.2007, 12:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"16. Кой поръча и плати кампанията ”Не сте сами”?"

Евреина Рокфелер. От всички останали псевдобългари, работили в Либия, заради силно материалния си интерес, както цялата политическа класа, аз се разграничавам, защото тя подлежи на Санкции по Закона на Българския Саракт.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2007, 12:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Защо за няколко седмици Саркози и неговите емисари постигнаха онова, което "българската" дипломация не успя да постигне девет години? За да не гръмне откъде е дошла заразената кръв. Медиците ни наистина са невинни, те не са и предполагали, че кръв, дошла по линията на Международната здравна организация може да бъде заразена със СПИН. Е, сега знат, че може. Въпросът е дали ще се осмелят да проговорят. Според мен, няма да се осмелят.
Ох, да лежа цели девет гидини в затвора и после да си премълча за какво всъщност съм лежал! Ще ходя до село Литаково, май...
Викайте УРА! За медиците и за Параванов! И за Пассссси, който гушна няколко милиона покрай тоя случай. Или сте забравили? Абе, викайте си УРА и не четете каво ви пиша, без мен си ви е много по-спокойно и си нямате неприятности, нали така...


--------------------
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 25.7.2007, 15:20
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



Ето какво е написала една друга медицинска сестра, която е от 15г там:

http://angeligdb.wordpress.com/2007/05/15/...A%D1%81-%D1%81/

Лично на мен ми е било винаги безразлично за тези "медицински сестри". Ясно е, че медиите водят тъпото мнозинство от българите за носа; тези българи, които никога няма да се сетят, че медиите ги манипулират и лъжат.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Tien
Публикувано на: 25.7.2007, 18:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Още един детайл към картинката - тази Сесилия Саркози дето обра овациите на овцете - е еврейка. В Нетинфо гордо съобщават този факт както и че тя нямала нито капка френска кръв, баща и бил руски евреин роден в Румъния и т.н. Естествено народа не знае кой е забъркал цялата каша, и не се интересува, но иначе ако ги питаш всички знаят кои са "героите", че и почетни граждани ги направиха нашите "политици"... smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Иван
Публикувано на: 26.7.2007, 10:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Благодаря на Георги и violence за сбитата информация по темата "медици". Тази история е много поучителна за хората, използващи телевизия и вестници в България. Има 2 характерни момента:
- Нашите политици дават пресконференции, изказват се по летища и по коридори, и медиите повтарят всичко това, а извън страната се разпространява доста различна информация.
- При подобни "афери" винаги ме е вбесявало това, че след като приключи историята, започват да излизат подробности и истини, които тотално променят наложената вече картина от продажните и бездарни медии и политици. Яд ме е на притежателите на информация, че я пускат чак, когато е без значение. В случая "медици" не е точно така, защото Ружа Братанова доста отдавна е съобщавала къде ли не за нещата, които знае, но са я отрязвали.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.7.2007, 11:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Иван @ Jul 26 2007, 10:11 AM)
Яд ме е на притежателите на информация, че я пускат чак, когато е без значение. В случая "медици" не е точно така, защото Ружа Братанова доста отдавна е съобщавала къде ли не за нещата, които знае, но са я отрязвали.

Ами Иване, като не знае къде да поства - така ще я отрязват продажните медии. Ако си беше дошла тук, в този сайт - истината щеше да си излезе навреме.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
НСъпротива
Публикувано на: 26.7.2007, 12:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



1. Арестуваха преди 8 години 23 сестри! Пуснаха всички без тези 5! Защо? Вярно ли е, че всики деца са заразени в техните стаи?
2. През 1999г има доклад на СЗО за болницата в Бенгази. Този доклад не се споменава- защо? Не е ли защото в него се казва че персопанала е немарлив, но не се говори за повторно използване на еднократни консумативи...
3. Ашраф е наричан постоянно доктор, макар че е студент! Защо?
4. Кой кога какво е работил в болницата? 5. Коя е Кристияна и имала ли е връзка с Ашраф и с шефа на здравеопазването в Бенгази?
6. Защо фамилиите на част от сестрите се различават от тези на настоящите им ”съпрузи” и има ли това връзка с обвиненията за незаконни връзки?
7. Защо само две от сестрите твърдяха че са измъчвани, а либийските офицери заведоха дело срещу всички?
8. Кой какво точно е признал? Има ли логика в признанията и тези признания подкрепени ли са от доказателства?
9. Открити ли са големи суми в банковите сметки на някоя от сестрите?
10. Какво е обяснението за празните банки с кръв, открити в квартирата на Кристияна? Че хладилника в болницата не работел звучи малко странно...
11. Защо Ашраф получи БГ гражданство, след като той е главния свидетел срещу сестрите? Вместо обвинение в клевета получава гражданство?
12. На какво основание е получил гражданство?
13. Защо някой от заразените твърдят, че са им правени насилствени манипулации от някои от сестрите? 14. Защо в медиите се изявяват винаги само Здравко Георгиев и Кристияна, която е главния престъпник според присъдата?
15. Какво е работел Здравко в Либия?
16. Кой поръча и плати кампанията ”Не сте сами”?
17. Защо точно ”Стандарт” и бТВ?
18. Кой и защо плати на близките?
19. Колко струва защитата на сестрите, като се има предвид че тя така и нищо не постигна?
20. Защо Ашраф беше защитаван през цялото време от отделен адвокат?
21. Вярно ли е, че Ашраф е и либийски гражданин и сега ние ще го спасяваме от собствената му държава?
22. Защо не се разреши на другите работещи в Либия да кажат какво мислят те за тази история?
22. Защо не се коментира факта че в прочутия доклад на Монтание и Колици се споменава за небрежност на персонала и слаба квалификация?
23. Колко деца са лежали в болницата за тази година и нещо и какъв процент от всички пролежали са тези 430? Може ли такъв процент да са случайно заразени?
24. Защо няма дела срещу други? Само защото те липсват в страната ли? Може ли това да спре съдебен процес в Либия?
25. Защо Петканов скри мотивите на съда и макар че делото приключи те все още не са показани на обществото?
26. Има ли други престъпници с БГ гражданство, за които държавата да е похарчила толкова пари?
27. Имат ли досиета осъдените престъпници?
28. Ако все пак тези хора са виновни какво да правим ние с тях?
29. Някой ще се извини ли на Либия за долнопробната кампания, която беше водена през цялото време в защита на тези озъдени вече престъпници?
30. Някой ще се засрами ли някога?
клик


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Канатица
Публикувано на: 26.7.2007, 12:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Медиците са употребявалли алкохол в арабска държава. Само това е достатъчно за смъртното им наказание. Останалото е вече в сферата на догатките, защото дребни мишки като мен не трябва да научават истината.
И няма да я научат.
Чел съм, че и полк. Кадафи е представител на богоизбраното племе. чували ли сте нещо подобно?
Моля някой за повече инфо за смъртта на Никола М. Николов. Това е новост за мен. В традиционните средства за инфо. смъртта му е естествена.
Бат Баянови българи в Чечения? Ако руснаците са набелязани за унищожение като нас българите, излиза че са помагачи в пъкленото дело. Първо малките народи, после ще дойде и тяхният ред?
Извинявам се за разводняването а темата ( не харесвам англ. термин flood).
Благодаря на отзовалите се.


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.7.2007, 13:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (0z0ne @ Jul 26 2007, 12:52 PM)

Моля някой за повече инфо за смъртта на Никола М. Николов. Това е новост за мен. В традиционните средства за инфо. смъртта му е естествена.

Отравя го една еврейка с буркан акациев мед, когато си е бил в България. Понеже в чужбина по трудно е щяло стане убийството. Службите ( на сатаната) са забранили да се прави аутопсия и е погребан без да разберат близките му как до оня ден му е нямало нищо на човека, а сега е мъртъв.
smil4334af067a7a3.gif

Така, че всичко в България се знае, въпроса е да му дойде времето да се каже.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
ime
Публикувано на: 26.7.2007, 19:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.7.2007, 10:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има един простичък въпрос, отговорът на който е също толкова простичък. Защо една еврейка успя за няколко седмици да постигне онова, което нашата, с извинение дипломация не успя да постигне за девет години? Ами защото целият случай беше между Либия и евреите, а не между България и Либия. Нашите медици станаха заложници заради слугинското ни държание към САЩ и Израел и заради мощното еврейско присъствие в уж българските правителства. Кадафи още в самото начало постави условието нашите /имам предвид правителството/ да кажат официално откъде е дошла заразената кръв и ще пуснат сестрите. А кръвта е дошла по линия на Межународната здравна организация. Нашите отказаха и сестрите, които и понятие си нямали каква кръв са им дали за преливане бяха принесени в жертва.
Лицемерието обаче продължава. Сравнете обезщетенията, които се дават на някой заловен и понабит мангал крадец със смешните 10 000 лева за осем години нечовешки мъки и преценете сами. А, и да не забравя промъкналите се съобщения, че Соломон Паси и Антон Станков са взели от Кадафи солидни подкупи, за да протакат случая. Сведенията са на другия ми компютър и мога да ги извадя, ако е нужно. Засега исках да покажа колко далеч е истината от пропагандата и да подтикна малко към размисъл.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.7.2007, 10:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Моля някой за повече инфо за смъртта на Никола М. Николов. Това е новост за мен. В традиционните средства за инфо. смъртта му е естествена."
Неговият племенник Здравко Даскалов, когото също убиха по-късно ми разказа за този буркан с мед. Една вечер, както си седяли с неговата съпруга и разговаряли, Николов изведнъж спрял да говори. Получил внезапно инсулт. Обаче умира не от инсулта, а от това, че бъбреците му били напълно унищожени от отровата. Лекарят в Медицинска Академия, където го закарали бил близък на семейството и им казал истината. Да, Никола Николов го отровиха. Причината е, че той посочи кое е слабото място на евреите - тяхната религия. Те се присмиваха, когато той пишеше за техните престъпления, но когато им захапа тъмния култ към демона Йехова /Яхве, Саваот, IHWH/ побесняха.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020