www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ


Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ, Дългото гледане на предаването ви прави
Йордан_13
Публикувано на: 21.2.2008, 11:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (iss @ Feb 21 2008, 10:44 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Feb 21 2008, 10:29 AM)
Този текст е добра илюстрация, защо на човека не се дават големи духовни сили. Съвсем явни са примерите, че той не може да работи и с малките.

Този текст е Илюстрация на нещо съвсем друго!Какво ти става?На последък бягаш от същноста на темата и и предаваш съвсем нова свтлина!Имаш дарбата да доразвиваш и допълваш с информация-използвай я пълноценно smiles-rulez.gif

На какво? Че някой е използвал апаратура, за да скара българските "екстрасенси" и те горките видиш ли, вследствие на това ГРУ въздействие са се скарали, изпобили и усмъртили?
Съвсем в темата съм си. Освен външния Биг Брадър има един вътрешен, който ни превръща податливи на всякакви външни влияния. Човек гледа само онова, което е отвън и съвсем изключва от погледа си, онова, което е вътре.
Аз не гледам Биг Брадър, и просто нямам никакво отношение към него, по простата причина, че в себе си не създавам такъв.
В подкрепа на това мога да ти посоча един прост пример. Един път като бяхме в Странджа срещнахме оня охлюв, Здравко. Веднага си пролича, кой гледа такъв тип предавания, щото аз нито познах въпросната личност, нито се захласнах по нея. Той дори леко се пообиди, че не го познавам, пък бил толкова известен, пък дори не съм се и заинтересувал от това предаване.
Бахти, наглия охлюв. Както и да е. Ако не ти харесва по-горният пост ще го изтрия. И всичко в канализацията.
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 21.2.2008, 11:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 21 2008, 11:00 AM)
Аз не гледам Биг Брадър, и просто нямам никакво отношение към него, по простата причина, че в себе си не създавам такъв.

Ето това би могъл успешно да развиеш в темата- а не да коментираш екстрасенсите и т.н.
Аз също не гледам Бик Брадър и всички останали реалити шоута(за мен това е игубено време,пълна простотия,и абсолютно неуважение към личноста която се стремя да бъда...)Не ги гледам,но живо се интерисувам от всичко което влияе на човешката психика и методите за самозащита.Много хора не съзнават различните видове психическа атака-ако сме запознати поне с някои от тях бихме могли да си помагаме доста успешно сами.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
antijew
Публикувано на: 21.2.2008, 11:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (iss @ Feb 21 2008, 11:27 AM)
Не ги гледам,но живо се интерисувам от всичко което влияе на човешката психика и методите за самозащита.Много хора не съзнават различните видове психическа атака-ако сме запознати поне с някои от тях бихме могли да си помагаме доста успешно сами.

Да iss, наистина е добре да не се гледат такива предавания, даже е по-добре да не се гледа телевизия, която на 99,9% е манипулация с цел деградация на съзнанието както добре е илюстрирано на снимка предоставена от участник тук в галерията. Не един път сме достигали до това убеждение. Щом се интересуваш наистина "от всичко което влияе на човешката психика ", ето една книга в тази насока от Армен Викториян-"Контрол върху съзнанието". Незнам дали си я чела. Аз в момента я чета.

http://megimg.info/mg/modules/booklists/kn...d%20Control.htm



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 21.2.2008, 14:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



“Цената, за да бъдем свободни, е непрекъснатата бдителност” е казал Албер Камю. Това важи с особена сила за най-скъпоценното ни човешко право, свободата на съзнанието.


Борбата за проникване в човешките мозъци може да бъде мръсна работа. От десетилетия насам тайните служби на световните сили са търсили и търсят нови начини да контролират мислите и действията на хората."Контрол върху съзнанието"разкрива как в САЩ, Великобритания , Канада и бившия СССР върху човешката психика са провеждани експерименти, повдигащи много въпроси от морално естество. Милиони долари са били похарчени за проучвания върху феномени като извънсензорни възприятия, ясновидство, психокинетика, ЛСД, телепатия и промиване на мозъци. Повече от 10 000"опитни зайчета"-включително болнични пациенти, бременни жени, деца и затворници - подозират че са били използвани и увредени без тяхно знание. Възползвайки се от Закона за свобода на информацията, авторът събира документални доказателства за съществуването на такива програми. Д-р Викториян изважда на показ обезпокоителния факт, че разузнавателният свят би предпочел да запази всичко това в тайна.
"Контрол върху съзнанието"е не просто скандал. Без да се впуска в теоретизиране на конспирацията, тази книга представлява първото задълбочено документално изследване върху тъмната страна на един секретен свят, чиято крайна цел е постигането на контрол над човешките съзнания. Това е първият успешен опит да се хвърли светлина поне върху част от въпросите, засягащи методите за разузнаване на големите световни сили.Останалото вероятно ще остане забулено в тайна. Може би завинаги...

Личността на д-р Армен Викторияне обвита в мистерии.

Информацията за него е оскъдна и трудно достъпна.
В интернет някой систематично следи неговите публикации и ги критикува с прекалено голямо настървение. Всеки път щом във виртуалното пространство се появи съобщение за скандалните разкрития на д-р Викториян, уж непринудено изникват отнякъде тайнствени врагове под различни имена, които се опитват да го опишат като безобиден луд, митоман или дори престъпник.
Медиите лансират тезата, че това в действителност не е истинското му име. Съществуват подозрения, че той е все още действащ разузнавач поради твърде добрата му информираност относно някои секретни експерименти и познанствата му с личности от разузнавателния елит на САЩ.
Много критици претендират, че разкриват истинската му личност и житейска история. Твърде странно е обаче, че биографиите, които разказват, са абсолютно различни и нямат нищо общо помежду си. Фактът, че в отговор на това д-р Викториян не е огласил официално своя автобиография, също говори в полза на тезата, че истинската му професия е обвързана с разузнавателниясвят и не позволява разкриване на самоличността му."
http://knigoteka.com/book/31427

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
anti666
Публикувано на: 21.2.2008, 20:47
Quote Post












Аз също смятам, че Йордан си е в темата, просто трябва да се позамисли човек малко. Това, което най-много ни пречи е Егото - аз най-зная, аз съм най-велик. В крайна сметка, заети да угаждат на собственото си себелюбие, тези хора пропускат най-важното и съответно стават податливи на удари отвън или се самоизяждат помежду си. Във всеки от нас дреме един Биг Брадър, с когото първо трябва да се преборим, за да сме в баланс, неподатлив на външни влияния.
Top
Astronomer
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Във връзка с темата и всичко казано дотук искам да попитам дали някой знае дали в САЩ или Русия има закон срещу употребата на психотронно оръжие и ако може да ни насочи къде да го намерим ще му бъда благодарен. Аз търсих, обаче не намерих нищо, но съм чувал че има. Гледах законопроектите на "Атака" - в тях не открих такъв законопроект, независимо че те знаят за психотронното оръжие - тогава защо няма опити да се защитим от него? Така или иначе ако има закон в САЩ ще имаме предтекст, логическа основа, върху която да стъпим за да създадем такъв закон и тук у нас, защото това е единственият начин да се създаде такъв закон иначе ще те помислят за луд.
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 22.2.2008, 19:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Astronomer @ Feb 19 2008, 08:25 PM)
Засилени атаки с психотронно оръжие срещу българския народ са засечени в навечерието на предстоящите парламентарни избори. Всеки втори българин е жертва на експерименти за “контрол на съзнанието”. Из страната ни се разхождат зомбирани хора, които не знаят какво вършат и поведението им е управлявано от неизвестни за мнозинството сили. Това показва изследване на единствения в Югоизточна Европа център по психотроника и парапсихология- Училище МАГ.

Предаването “Биг Брадър” е средство за психотронен контрол не само над участниците в шоуто, а и върху тези, които го гледат редовно. Оказва се, че дългото гледане на предаването ви прави зависими от него и по-нататък вие ще бъдете манипулирани от заинтересованите. Психотронното оръжие е наречено “несмъртоносно”. Неговото въздействие е “тихо”, но както се вижда цялата нация успя да се побърка по едно предаване, което като се замисли човек, никак не е интересно. Но защо тогава се получава така? Нека започнем от самото начало.

Източник: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1435

Предсказанията на Ванга започват лека полека започват да се сбъдват:

"Много и незнайни болести ще се явят. Хората ще падат по улиците без видима причина и без видимо да са боледували. А това е все още предотвратимо, защото е във вашите ръце."

"След 40 години няма да има сегашните болести, но ще се появят нови. Те ще са свързани с мозъка."

Източник: http://myshop.bg/vanga/predictions.html

Който е идиот ще се върже на ПИГ Брадър, който не няма. Просто е и ефективно. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
po3ok
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



QUOTE (Astronomer @ Feb 22 2008, 01:28 AM)
Във връзка с темата и всичко казано дотук искам да попитам дали някой знае дали в САЩ или Русия има закон срещу употребата на психотронно оръжие и ако може да ни насочи къде да го намерим ще му бъда благодарен. Аз търсих, обаче не намерих нищо, но съм чувал че има. Гледах законопроектите на "Атака" - в тях не открих такъв законопроект, независимо че те знаят за психотронното оръжие - тогава защо няма опити да се защитим от него? Така или иначе ако има закон в САЩ ще имаме предтекст, логическа основа, върху която да стъпим за да създадем такъв закон и тук у нас, защото това е единственият начин да се създаде такъв закон иначе ще те помислят за луд.

Употребата на психотронно оръжие нарушава основните човешки права, които са закрепени в главния закон на дадена страна - най-често конституцията. За закони, касаещи конкретно психотронното оръжие, не съм чувал. А! Май в Канада имаше нещо подобно...както винаги само на хартия.
Тук бих разделил въпроса на две части. От една страна телевизията и медиите като цяло сами по себе си представляват пс.оръжие, особено в последно време, тъй-като са чисто и просто инструменти за манипулация, пропаганда и формиране на определено обществено мнение. Реклама, биг брадър и пр, жълта преса, псевдожурнализъм и лъжи от всякакъв тип от десетки, че и стотици, години превръщат човечеството в стадо овце. (Едва ли има смисъл да обсъждаме т.нар. медийни магнати, то е ясно като бял ден.) Лекът тук е очевиден - отказ от телевизия, вестници и т.н. Аз например от около две години не гледам телевизия, вестниците ме отвращават, а радио слушам рядко и то не по моя вина.
От друга страна определени хора или групи биват атакувани от "властите" с устройства, за които тук на сайта има доста материал. Тук имаме два проблема: копчето вкл/изкл е в ръцете на скрит боклук и атаките са много трудно доказуеми. Освен това при евентуално дело жертвата би се изправила сама (с адвоката си) срещу цялата шибана античовешка система, която би го изкарала луд.
Наскоро разбрах, че в нета се е образувало цяло общество от хора-мишени на властта. targeted individuals. Явно тези "съвременни технологии" огряват все повече свестни хорица... Така че е време за сплотяване и съпротива. Дядо Господ е с нас и затова сме по-силни от онези!
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



Напълно съм съгласна с ро3ок по въпроса за медиите като психотронно оръжие.Но нека обърнем внимание и на т.нар. Мюзик айдъл. В момента много хора са луднали по това. Непрекъснато ме питат дали гледам и започват да ми разказват,сякаш съм молила някого за това. Даже се обиждат,че отказвам да ги слушам. Отвратена съм от всички наши телевизии,а за вестниците да не говорим. Точно на 3 март случайно в близкото до нас кафе бяха пуснали Бтв - Мартина Вачкова с някакво уж женско предаване.Боже,какво яко промиване на мозъци беше! Думи нямам.
И много хора изобщо не се усещат и приемат всичко безкритично. Напоследък от време на време поглеждам,за да мога да съм в час какви ги дрънкат и в каква посока върви обработката на хората. Всичко,което споделят тук войните,ми дава една друга насока на мислене,друга нагласа при възприемането на фактите и коментарите към тях. С други думи,нащрек съм и всички около мен.
PM
Top
iss
Публикувано на: 10.3.2008, 10:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Astronomer @ Feb 22 2008, 01:28 AM)
Във връзка с темата и всичко казано дотук искам да попитам дали някой знае дали в САЩ или Русия има закон срещу употребата на психотронно оръжие и ако може да ни насочи къде да го намерим ще му бъда благодарен. Аз търсих, обаче не намерих нищо, но съм чувал че има. Гледах законопроектите на "Атака" - в тях не открих такъв законопроект, независимо че те знаят за психотронното оръжие - тогава защо няма опити да се защитим от него? Така или иначе ако има закон в САЩ ще имаме предтекст, логическа основа, върху която да стъпим за да създадем такъв закон и тук у нас, защото това е единственият начин да се създаде такъв закон иначе ще те помислят за луд.

Ето тук има нещо по въпроса който те интерисува:
QUOTE
За реалността на психотронното оръжие говорят и приетите в САЩ и Канада закони. В случай, че бъде доказана психотронна намеса, американското законодателство предвижда до милион и половина долара компенсации, а канадското – до 700 хиляди. Подобни закони , за които ще говорим по-долу, бяха гласувани и в Русия. Ние обаче си живеем в блажено невежество, затова над нас могат да извършват всякакви безплатни експерименти.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (antijew @ Feb 21 2008, 10:09 AM)
Наистина е добре да се върнем в темата, даже е добре някой да я почисти...!

Във връзка с контрола на нациите с психооръжие искам да обърна внимание на нещо, което ми направи впечатление "Училищата в Уелс под тревога след 17-тото самоубийство"Има нещо неестествено в самоубийствата на тези младежи. Не ми се струва аргументирано твърдението в статията, че"властите накрая признаха, че младите хора в града виждат в самоубийството начин за справяне с проблемите си". Какви такива проблеми може да има един млад човек в ученическа възраст, та да предприеме самоубийството като решение?

http://news.ibox.bg/news/id_1408584061

Самоубийствата вече станаха 23 на брой. Добре е според мен разследващите да проверят дали младежите не са били любители на рок музиката...
-------------------------------
"В британския град Бридженд (Bridgend), който пресата нарече “града на самоубийците”, загина поредния местен жител. Това е 23-то самоубийство, извършено в града за последните 20 месеца (от януари 2007 г. до сега), пише Daily Telegraph. Всички загинали са младежи и девойки на възраст от 15 до 28 години.

Поредният самоубиец стана 23-годишния Рис Дейвис (Rhys Davies), който сложи край на живота си на 9 август. Той е живял в същата част на Бридженд, където и последните трима, сложили край на живота си през последните месеци.

Самоубийствата, за който става дума, имат сходен почерк. Първо, всички са се обесили, и второ, направили са това без никаква видима причина. Роднините и близките на самоубийците разказват, че те са били жизнерадостни хора, които не са страдали от депресия и са градили планове за своето бъдеще..."

Български фактор


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 14.8.2008, 14:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Мисълта, че рок музиката е причина за самоубийствата на тези младежи ми дойде след като прочетох книгата на д-р Атанас Гълъбов "Окована свобода-технология на глобалния контрол". Преписах част от глава 9.Музиката като инструмент за въздействие.:

"...От 1950 г. досега честотата на самоубийствата сред младежта в САЩ е нараснала с 300%. Според Националната асоциация за образование "самоубийствата сред тийнейджърите са извършени в резултат на депресия, която се подклажда от фаталистична музика и текстове..."
През 1988 г. д-р Марк Розенбург в обръщение до Американското общество по изследване и превенция на самоубийствата казва: "Смяташе се, че за да са предотвратят самоубийствата, трябва да се лекува депресията... Но това не е проблемът при тези деца. Те по-скоро не са клинично депресирани, а действат импулсивно, изиграват фантазии. " А от къде идват фантазиите при тези деца? От това, което проповядват много рок групи и което подрастващите слушат с часове.


"Нихилистикс"пеят: "Този метод е ефикасен, изпитан и истински, това е единственото решение, което ти остава,самоубий се, самоубий се, време е да опиташ..."
"Металика": "Изгубих воля за живот...имам нужда от смъртта, която да ме освободи..."
А ето и най-крайното послание, предадено от един фен на метъл рока: "За да сътвориш най-истинно изкуство, трябва да го преживееш.Убий се и умри, и само така ще напишеш и изпълниш най-екстремния от най-екстрмния възможен метъл."
Кен Уудън, разследващ журналист за предаването "20/20" на телевизия "ЕйБиСи", казва: "Защо се харчат милиони за рекламиране? Защото хората реагират на рекламите. Тази музика е вид рекламиране... И аз съм виждал деца, които са реагирали на тези реклами. Виждал съм ги мъртви върху десекционната маса."
Шестнадесетгодишният Стив Бучър опира пушка до главата си и натиска спусъка под плаката на любимата си група. Родителите му обвиняват за самоубийството песента на "ЕйСи/ДиСи "Стреляй за тръпка".
През февруари 1986 г. 11-годишният Филип Мортън от Делафийлд, Уискънсин, се обесва на фона на музиката на "Пинк Флойд" - "Сбогом жесток свят" и "Чакай червеите".
Шестнадесетгодишният Денис Бартс от Сентър пойнт, Тексас, споделил с най-добрия си приятел, че "планира да се срещне със Сатаната". По-късно отива на футболното поле в гимназията с портативния си касетофон. Там пуска песента "Магистрала към ада" на "Ейси/ДиСи и се обесва на гредата на вратата.
Няма никакво рационално обяснение на подобно поведение освен влиянието на рок музиката. Репортерът Том Джериъл по "ЕйБиСи" казва: "Сатанинското послание се вижда както върху корицата на албума, така и от текстовете, и стига до податливите на внушение младежки умове."
През октомври 1984 г. 19-годишният Джон Макколъм се застрелва в главата, слушайки Ози Озбърн да пее "Разрешението е в самоубийството". Когато го намират, слушалките са все още на главата му.
Институтът по изследвания в областта на биоакустиката (IBAR) е бил нает да разследва песента на Озбърн. Те твърдят, че има подпрагови внушения, които се пеят в различен ритъм и не се долавят на първо слушане, но при повторенията могат да се различат. "Вземи пушката и опитай! Стреляй... стреляй... стреляй!"Последвано от грозен смях. Но не само това-според IBAR при записа на песента е използван патентиван процес на обработване на тоновете, който повлиява по-силно умственото състояное на слушащия и увеличава скоростта, с която мозъка асимилира информация. Според института това е направило и Джон по-податлив на внушенията. Адвокатът на самоубилия се младеж твърди, че е получил поне 20 обаждания от родители, чиито деца са отнели живота си, след като са слушали музиката на Ози Озбърн.
Бащата на Джон Макколъм заявява:"Виждате едно напълно нормално дете, което няма никакви признаци на депресия и е щастливо. Шест часа по-късно, то е мъртво. Никой не може да каже защо. Единственото, което можем да знаем е, че преди това е слушало музика."
Д-р Хауърт Хенсън, директор на известното "Ийстмън скул ъф мюзик", казва: "Музиката е съставена от много елементи и според отношенията между тях може да бъде успокояваща, освежаваща, облагородяваща или профанизираща. Тя има силата да твори както добро, така и зло."
Един от начините да се предизвика хипноза е чрез повтаряне. В рок музиката този похват се използва широко-както по отношение на ритъма, така и на самата мелодия. Когато човек е под хипноза, той е силно податлив на внушение, няма контрол над съзнанието си и може да извърши действия, които са опасни както за самия него, така и за околните. В Сан Антонио, Тексас, едно 16-годишно момче, слушайки албума на Пинк Флойд "Стената", внезапно скача и намушква до смърт леля си.Според доклада на полицията младежът не е приемал наркотици. Той твърди, че е бил хипнотизиран от музиката и не помни как е извършил убийството.
Според легендарния Джими Хендрикс: "Можеш да хипнотизираш хората с музика и когато намериш слабото им място, можеш да проповядваш в съзнанието им каквото си поискаш."
Друга рок звезда Литъл Ричард, казва: "Някой рок групи застават в кръг и пият от чаши, в които има кръв. Някой се молят на колене на дявола. Рокендролът хипнотизира сетивата ни."
Д-р Джон Капис, водещ изследовател в областта на ума и хипнозата, започва да изследва през 60-те години на 20-ти век ефекта на рок музиката: "...това, което не се разбира е как тези сатанински послания стигат до умовете на младите хора... говорим за внушаемост в будно състояние ... всяко послание, което е на записа, отива в съзнанието на слушателя... Те ще попият всичко, което им се внушава, защото няма защита срещу него... Те ходят наоколо като хипнотизирани... "


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
2DHades
Публикувано на: 14.8.2008, 16:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Абе, как рокът и метълът ще са причината за самоубийствата.Слушам 90% рок и метъл от 1 година на сам и нямам мисли за самоубийство.Нищо подобно, даже обратното.Друг е въпросът с 1 друга 'модерна' музика(а то не е само музика, ами стил на обличане и живот) наречен Емо, а музиката Emocore/Емокор.Тия изруди се разпознават по бретоните дето не им се види едното очо, значките, депресиите и т.н. Става дума колко гаден е живота,ножа, вените, проблемите... Токио Хотел са такава група- 4германци по около 45кила приличащи на момичета.Ето ги - http://zazz.bg/play:cf3f6def (да, тва са мъже).
Ето обаче малко истински и як метъл- http://zazz.bg/play:02a7ebb3
PM
Top
antijew
Публикувано на: 14.8.2008, 17:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



2DHades, би ли направил точен превод на песента на Manowar - Hail And Kill и да го пуснеш тук?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 14.8.2008, 22:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Нямам време да превеждам, ето ги текстовете на английски, надявам се някой ентусиаст да се наеме да ги преведе. Лично аз съм фен на тази група, но признавам че е възможно в текстовете на някои от песните да има вредно влияние сред младежта. Все пак ще ви пусна текста и от песни, които аз дълбоко уважавам.
Започваме с исканото от антиджу:
"Hail and Kill"

Brothers I am calling from the valley of the kings
with nothing to atone
A dark march lies ahead, together we will ride like
thunder from the sky
May your sword stay wet like a young girl in her
prime
Hold your hammers high


Blood and death are waiting like a raven in the sky
I was born to die
Hear me while i live
As I look in to your eyes
None shall hear a lie
Power and dominion are taken by the will
By divine right hail and kill

Hail, Hail, Hail and Kill. Hail and Kill
Hail, Hail, Hail and Kill. Hail and Kill
My father was a wolf
I'm a kinsman of the slain
Sworn to rise again
I will bring salvation, punishment and pain
The hammer of hate is our faith
Power and dominion are taken by the will
By divine right hail and kill

Hail, Hail, Hail and Kill. Hail and Kill
Hail, Hail, Hail and Kill. Hail and Kill

Hail,Hail,Hail and Kill(x7)

Rip their flesh
Burn their hearts
Stab them in the eyes
Rape their women as they cry
Kill their servents
Burn their homes
Till there's no blood left to spill
Hail and Kill
Power and dominion are taken by the will
By divine right hail and kill

Hail, Hail, Hail and Kill. Hail and Kill
...................................................


Тука се възпява не друг обект, а Планините:
"Mountains" (Планини)

So tall, silent against the sky(Толкова висок, тишина отправена към небето)
Up through the clouds where eagles fly(Нагоре към облаците, където орлите летят)
Wind and rain beat down on one so strong(Вятър и дъжд удрят силно)
They cut but never change, what stood so long(Те прорязват, но никога не менят това, което не се мени)

Tall as a mountain, I'm gonna tear through the sky(Висок като планина, ще разцепя небето)
Life's for the taking(Животът е привлекателен[Живей за момента])

Like a man is a mountainside(Както човекът е планински склон)
Greatness waits for those who try(Величественост очаква тези които пробват)
None can teach you, it's all inside(Нищо няма да те научи, всичко е вътре[в теб])
Just climb(Просто се изкачвай)

I am in the ground, I am in the air(Аз съм на земята, аз съм във въздуха)
I am all, I live in the hearts of men(Аз съм всичко, Аз живея в сърцата на хората)
I am the call to greatness(Аз съм зовът за величие)
Not all can hear(не всички могат да чуят)

I awaken the creator in those who dare(Аз пробуждам Създателя в тези които имат смелостта)
And the day will come, when we all must die(И ще дойде денят, когато всички ще умрем)
And enter the mountainside(И ще навлезем по планинския склон)

I have no fear(Не изпитвам страх)
Death and Glory(Смърт и Слава)
Both draw near(двете приближават)
А ето тази песен ще си поиграя да я преведа, тъй като е една от емблемите на Manowar и всеки техен почитател се вдъхновява от текста й:
"Defender" (Пазител)

When You Are Old Enough(Когато си достатъчно голям)
To Read These Words(за да прочетеш тези думи)
Their Meaning Will Unfold(значението им ще се разкрие)
These Words Are All That’s Left(Всичко, което остана са тези думи)
Though We’ve Never Met My Only Son(Въпреки, че не сме се виждали, мой единствен синко)
I Hope You Know(Надявам се че знаеш)
That I Would Have Been There(Че щях да бъда там)
To Watch You Grow(да те гледам как растеш)
But My Call Was Heard(но моят (зов)апел беше чут)
And I Did Go(и аз отидох)
Now your Mission Lies Ahead Of You(Сега твоята мисия лежи пред теб)
As It Did Mine So Long Ago(както моята преди много време)
To Help The Helpless Ones(Да помагаш на беззащитните)
Who All Look Up To You(всички които се взират в теб)
And To Defend Them To The End(и да ги защитаваш до краят)

Defender(Пазител)

Ride Like The Wind(язди, като вятърът)
Fight Proud My Son(Бий се смело синко)
You’re The Defender(Ти си Пазителят)
God Has Sent(пратен от Бог)

Ride Like The Wind(припев)
Fight Proud My Son(припев)
You’re The Defender(припев)
God Has Sent(припев)

Father Father(Татко Татко)
Father I Look Up To You(Татко взирам се в теб)
And Heed Thy Call(И се вслушвам в твоя зов)
This Letter Ends My Search(Това писмо спира търсенето ми)
I’ll Live Your Dream(Ще изживея твоята мечта)
Now Passed On To Me(Сега предадена на мен)

And I Now Wait(И сега аз чакам)
To Shake The Hand Of Fate(Да се ръкостискам със Съдбата)
Like The Dusk Awaiting Dawn(Както Здрача чака Зората)
So Wizards Cast Your Spell(Тъй че вълшебници, омагьосайте ме)
With No Heart To Do Me Well(без сърце да ми сторите добрина)
So It Is Written(Така е писано)
It Shall Be(Така ще бъде)

Defender(Пазител)

Ride Like The Wind(припев)
Fight Proud My Son(припев)
You’re The Defender(припев)
God Has Sent(припев)

Не ви препоръчвам да давате Manowar, за лош пример. Може да не са перфектни но ние техните фенове си ги харесваме такива. Иначе в метала си има жанрове и групи с определено сатанинска насоченост, самият аз имам доста тяхна музика, въпреки че от доста време насам изпитвам непоносимост към нея. И все пак не съм сатанист, просто ми е интересно да чуя музиката във всичките и спектри. Слушам от тази музика до прекрасна индийска, тибетска, будистка, ирландска, индианска и много друга етно музика, включителни и български народни песни. Слушам и класическа и съвременна симфонична музика. Готик, електронна и ню ейдж. И още много жанрове, които много от вас не са чували. Проблемът не е толкова в музиката, а в контрола над нея. Музиката е информация, която не е за всяка глава. Да се слуша Dimmu Borgir(жанр: Black Metal тематика: Сатана, извращения, демониъм, жертвоприношения и т.н.) е също толкова порочно, колкото да заведеш дете да гледа някоя пиеса Уилям Шекспир, или да прочете или изгледа някоя книга или филм на ужасите.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020