www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Цветелин Кънчев


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Цветелин Кънчев
Eлтимир
Публикувано на: 23.6.2008, 11:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Цветелин Кънчев, така нареченият "Дон Цици" снабдява с оръжие, включително автомати и леки картечници циганите. Готви ги за гражданска война с нас, българите. Въоръжаването става с одобрението на другия циганин - пернишкия мангал Георги Първанов. Това те го наричат "борба с расизма". Според мангалите Кънчев и Първанов, проблема с расизма ще бъде разрешен, когато бъдат избити всички расисти, расистки и малки расистчета. Казано с други думи - всички българи. Като пример за такава борба те дават за пример Батак, където някога било извършено масово обезрасяване. Инициативата се одобрява и от ционистката организация "Шалом", което означава "Мир". Според сатанистите от "Шолом", мирът ще бъде постигнат, щом бъдат физически ликвидирани всички, които пречат на сатанистите да заграбят богатствата на планетата Земя.
Ако някой тиквеник от така наречените "Служби за сигурност" се съмнява в думите ми, готов съм да го заведа да види с очите си циганските складове с оръжие.
За горните думи отговарям. Не отговарям за писания, писани от мое име по различни форуми и коментарни рубрики, написани от разни провокатори, но от мое име. И повяхналата г-жа Сливия недомръчкана нека спре да праща своите малоумни зомбита, защото наистина ще изпълня целия Интернет със снимки, от които после няма измъкване.
Това е моят отговор. После според зависи може да има и още отговори. Както преценя.


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 23.6.2008, 12:49
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Най вероятно въоръжават и турците. Сега остава от шалом да заповядат някаква провокация и да започне гражданската война. Предполагам, че на нас българите в най скоро време ще започнат да ни прибират оръжието. Ще се опитват да ни пречат по всякакъв начин да се защитаваме. Медиите ще пропагандират в полза на турци и цигани и по този начин ще объркат народа да не се защитава и обединява.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Миро
Публикувано на: 23.6.2008, 16:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Ако някой тиквеник от така наречените "Служби за сигурност" се съмнява в думите ми, готов съм да го заведа да види с очите си циганските складове с оръжие.
За горните думи отговарям.

Ако са наистина служба за сигурност просто са длъжни да направят такава проверка, защото това е сериозна информация.
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.6.2008, 16:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, няма да направят проверка, нито ще ми задават въпроси. Те знаят. И им е наредено да си мълчат. Преди немного време пуснах темата "Парославие" и тя не беше случайна. Никой не обърна внимание. А нещата на навързани. Сега вероятно пак ще пуснат в действие лайнометите си с надеждата, че ако олекна в очите на хората, информацията, изнасяна от мен също ще загуби тежест. Само че за 18 години журналистика още не ми се е случвало да бъда опровергаван. Нито веднъж!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.6.2008, 18:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Забравих да кажа, че за въоръжаването на циганите е уведомен и кмета на Ботевград. Кметът отговорил, че тези глупости не го интересуват, а човекът, отправил предупреждението вместо благодарност, отнесъл една селска кметска "благословия". Началникът на милицията пък не смее да вземе отношение, тъй като неговите милиционери редовно ядат бой в циганската махала. Той, г-н другарят милиционер предпочита да праща провокатори срещу хората, загрижени за спазването на закона, отколкото да озапти престъпниците. И няма как да е другояче, след като циганинът Параванов официолно дава рамо на съдения за криминални деяния циганин Кънчев.
Хайде, да ме дадат под съд за тези мои твърдения. Ако им стиска...


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 24.6.2008, 18:59
Quote Post












За оръжейните складове на циганските барони из бантустаните бях писал и аз още миналата година покрай погромите в Красна поляна. Какво става в тези държави в държавата никой не знае. ГДБОП и ДАНС са прекалено заети да нюхат нациналистическите сайтове и почти не отделят ресурси да следят какво става там. Няма полиция, няма български закони. Важи закона на мешерето и наркобароните. Това е и тайното оръжие на ДПС/БСП ако започнат да губят властта. Да отпуснат юздите на циганския терор. В кърждали хабер един от дпс активистите си каза в прав тескт за тайните джамии из маалите. Там се проповядва радикален ислям. Там се проповядва тероризъм, но службите в България тия работи не ги интересуват. Както знаете, турците в България също имат семейства и не им е много до въстания и тероризъм. Никой не им пречи и не ги гони, както беше при комунизма. Циганите обаче са друго нещо. Със силен стаден инстинт, насъскани от техните тартори и въоръжени стават идеални посредници за терор на българите.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.6.2008, 19:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ченгетата не само нямат време да се занимават с циганите. Забранено им е. Защото циганите са най-верните съюзници на техните шефове. ненапразно Гладният секретар на МВР Павлин Димитров строи палат именно в циганската махала в Ботевград. Хайде, нека да обясни откъде са му парите за палата. Защото аз мисля, че са от наркотрафик и от прикриване на мангалски престъпления. Може и от нещо друго. Бог знае. Ахмед Доган и Валентин Златев също знаят. Те по всяка вероятност ще замълчат, само че от старо време се знае, че Бог бави, но не забравя!
С написаното тук искам да оставя свидетелство какво е моето отношение по въпроса. Не че очаквам последствия за Павката Димитров, който изговаря буквата "р" също като неговия кумир евреина Ленин. Но да се знае каква позиция съм отстоявал, когато така нареченото обществено мнение се спотайва уплашено.


--------------------
PM
Top
BalgAriq
Публикувано на: 24.6.2008, 20:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 45
Участник # 1 361
Дата на регистрация: 25-February 08



А аз какво ви думам в последния пост, че е крайно време за активни действия, пък един, не знам кой точно, се обади, че ние сме информационен сайт.Така значи.Докато циганчетата са 5,5:1 към едно спрямо българчетата, нищо чудно след 5 години такова да бъде и отновението между двата етноса, тоест противника ни превъзхожда не само по въоражаване, но и по численост, ние нека си седим тука, ние сме за информиране, я!Информираме, ама нали видяхме как Спорт-Здраве, който отдавна е във фоума, си промени мнението, какво остава за току-що попадналите, за които идеята, че над нас, Българите, може да се провежда какъвто и да е геноцид, е абсурдна?!?Ние не сме войници, а воини, ама това не ни връзва ръцете за съпротива, нали?Защото съм на мнението, че някой заблуден може да помисли катп това за неше оправдание да не действаме.Но да оставим това на страна, какво става с нас самите, като нация, защото поне нацията ни е запазена, всичко друго да е заличено у някои хора, те си остават етнически българи, докато ние се караме с някакви си био-роботчета и се караме по между си ?...


--------------------
??????? ? ???????????... ?? ????? ?? :clap:
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 25.6.2008, 17:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (BalgAriq @ Jun 24 2008, 08:55 PM)
А аз какво ви думам в последния пост, че е крайно време за активни действия, пък един, не знам кой точно, се обади, че ние сме информационен сайт.Така значи.Докато циганчетата са 5,5:1 към едно спрямо българчетата, нищо чудно след 5 години такова да бъде и отновението между двата етноса, тоест противника ни превъзхожда не само по въоражаване, но и по численост, ние нека си седим тука, ние сме за информиране, я!Информираме, ама нали видяхме как Спорт-Здраве, който отдавна е във фоума, си промени мнението, какво остава за току-що попадналите, за които идеята, че над нас, Българите, може да се провежда какъвто и да е геноцид, е абсурдна?!?Ние не сме войници, а воини, ама това не ни връзва ръцете за съпротива, нали?Защото съм на мнението, че някой заблуден може да помисли катп това за неше оправдание да не действаме.Но да оставим това на страна, какво става с нас самите, като нация, защото поне нацията ни е запазена, всичко друго да е заличено у някои хора, те си остават етнически българи, докато ние се караме с някакви си био-роботчета и се караме по между си ?...

Аз съм този от предния пост, дето се обади, мой човек! Явно така ти е паднало пердето пред очите, че вече не виждаш кой какво пише. Въздържай се от провокативните си постчета, омръзна ми да те търся да те контрирам. Или си провокатор търсещ възможност да ни спрат сайта или си просто глупав и го правиш без умисъл. Има и други националистични сайтове, там вдигайте юмруци и размазвайте турски и цигански мутри. За мен опазването на сайта е с приоритет и вече много добре ти посочих, с каква умисъл е създаден този сайт. Писано е от идейните организатори на движението и седя тук именно заради тази идея. Надявам се някой да ме подкрепи, за да не изляза че това е само мое мнение и всички други мислят, като BalgAria. smil4334a87ce0a9c.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.6.2008, 17:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Разбира се, че сайтът е само информационно средство. Единствено такива като разните мърши, танкистчета, самвоини и подобна на тях зомбирана паплач могат да мислят друго. Те, например се опитаха да ме уверят, че трябва да се използва форума за организиране на тайни конспирации. Според мен, това може да го напише само някой, загубил всякаква връзка с реалността.
Задачата на сайта е да отваря очите на хората и да дава отпор на антибългарската пропаганда. Когато писах за изявите на дон цици, изобщо не се надявах и не се надявам, че ще бъдат предприети мерки. Единственото, което целя е, когато утре се заговори на тази тема, нашите противници да не смеят да твърдят, че не са знаели. Писахме го, те четат сайта редовно и не могат да твърдят, че не знаят. Знаят, а мълчат. В най-добрия случай опитват хакерски атаки. Опитват незаконни методи да ни запушат устата. Значи нашите действия са законни и справедливи. Значи сме на верен път.
Ами да продължаваме, тогава.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 25.6.2008, 18:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Сайта има за цел, не само да информира, но и да просвещава...!!! Това не означава, че утре вървейки по улицата немога да се спъна и без да искам да избия зъбите на някой самозабравил се мангал, разбира се.......
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 25.6.2008, 18:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (PARADOX @ Jun 25 2008, 06:05 PM)
Сайта има за цел, не само да информира, но и да просвещава...!!! Това не означава, че утре вървейки по улицата немога да се спъна и без да искам да избия зъбите на някой самозабравил се мангал, разбира се.......

Това е твое лично право. Аз самият се замислям, че не е лошо да ходя да се поупражнявам да пострелям в зали, парите са без значение. И оръжие не е лошо да си купи човек, че времената се очертават смутни. Просто исках да подчертая да не се пропагандира във форума да се "спъваме" в мангалите. smil4334a79125a1c.gif
PM
Top
Публикувано на: 25.6.2008, 21:53
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Богатир!както сам посочи,сайта е...квото посочи.само недей ми стреля в зали!!!Излез в Природата бе,човек!вземи със себе си един приятел,юрист,адвокат калашников-добро момче е,само дето много бързо говори и понякога не му се разбира,но иначе винаги печели "делата"...та с него се запознайте...
PM
Top
antijew
Публикувано на: 25.6.2008, 22:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Bogatir @ Jun 25 2008, 05:15 PM)
За мен опазването на сайта е с приоритет и вече много добре ти посочих, с каква умисъл е създаден този сайт. Писано е от идейните организатори на движението и седя тук именно заради тази идея. Надявам се някой да ме подкрепи, за да не изляза че това е само мое мнение и всички други мислят, като BalgAria. smil4334a87ce0a9c.gif

Това, което казваш и според мен е така. Доста преди да се регистрираш и аз като теб съм давал същите примери. Дублираш ме... smil4334abded4493.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020