www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Къде са Воините на Тангра?


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Къде са Воините на Тангра?
anti666
Публикувано на: 30.6.2013, 18:13
Quote Post












QUOTE
Навремето в неофициалните разговори се обсъждаше ново съотношение от 4.50-5.00 лв. за 1 евро, но сега, години по-късно, България е в технически фалит, с просрочия по свои заеми и липса на чужди инвестиции и рефинансиране отвън, с недостиг в бюджета, в огромен брой лоши кредити, с намалял фискален и валутен резерв и с разпадаща се икономика и обществени сектори - от здравеопазването до социалното осигуряване, от енергетиката до БДЖ, в тежка международна изолация.
Ситуацията поразително прилича на онази от времето на Виденов.
И реакциите на БСП са аналогични.

Еврейските социолози, които използват "типинг поинт" са наясно какво значи това. То е свързано и с критична маса от хора, нещо за което говорим и ние без да сме учили тяхната социометрия. Какво е типинг поинт? Едно малко побутване от критична маса хора на система, намираща се в равновесие, която се срива тотално. В момента републиката е напълно делегитимирана и кухата черупка се намира в едно изкуствено равновесие. Махането на валутния борд е именно този тласък, за който говорим. Тогава няма да има захарни петлета и весели танци по жълтите павета.
Оказва се още, че Орехчето е един от инициаторите на валутния борд. Под неговото вещо ръководство през 97 лева се срива и с неговото активно участие идва борда. С каквото дошло, с това ще си отиде...
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.7.2013, 11:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Това вероятно е най-съдбоносното време за Българите от 8000 години насам. А не забелязвам на някой да му пука. Забелязвам обаче друго.
В новинарските сайтове се появяват всякакви интересни и верни теми. Но второстепенни. Изнесоха се поразителни факти, също верни. Ни никой не пише кой стои зад всичко това. Да, за Сорос се писа. Но не се наблегна на факта, че той е евреин и протеже на евреите от клана Рокфелер. А това е особено важно. Не се пише за аерозолните пръскания, за ГМО, за отровените с химически добавки храни и напитки... Зад тях стоят мощни еврейски компании. Не се пише за циганската инвазия и как тая инвазия също съдейства за съсипването на българските села. Под диктовката и покровителството на същите мръсни евреи. Не се пише за психотрониката, в която също евреите ръководят нещата. Не е ли време да степенуваме въпросите по важност?
В моето състояние можех да си го позволя. Пуснах серия от текстове с мои коментари. Според наказателния кодекс, коментарите ми подлежат на наказателно преследване. Нямаше нищо такова. Просто евреите не искат в никакъв случай да се насочва вниманието към тях. Значи точно това трябва да направим. А виждам, че никой не подема темите и ми е трудно да си го обясня. Наистина, има ли истински Воини тук или всеки гледа как да уреди себе си?
В същото време народът ни загива...


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.7.2013, 16:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Някога прочетох един афоризъм: "Когато Нацията е няма, значи я няма." Принципът е универсален и вярвам, че ще го разберете. Не искам да засягам никого, но съм много огорчен. През 1998 година исках да създадем един интелектуален, идеен и духовен Елит, който да се намеси в нужния момент. Никога не съм се виждал в ролята на Лидер и тези, с които се познавам лично могат да го потвърдят. Моята цел беше Идеята да победи и България да пребъде.
Уви, не виждам Елита никъде. Май ще си умра с отворени очи. Ама каквото е драснато...


--------------------
PM
Top
vokil
Публикувано на: 16.7.2013, 17:07
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 4 241
Дата на регистрация: 9-September 11



Има войни Елтимире,знай че не си сам в борбата срещу еврейските окупатори .Твоите статии дават плод и в социалните мрежи все повече войни разобличаваме истинската сатанистка същност на евреите .Скоро думата евреин ще стане по-мръсна и от циганин .Забелязах ,че шабец-гоите спонсорирани от разни НПО-та ,спират да прокарват подлите еврейски интереси ,когато ги обвиниш че са еврейски слуги.Значи ги е срам от факта ,че са си продали душата и народността на евреите. Евреите със своите мръсотии ,сами се вкараха в ъгъла и са в пълна безизходица .Страх ги е дори да използват закона ,за да не се надигне мощна вълна на ненавист и да им стане тясна България .За да опазим България думата евреин трябва да стане по мръсна и от циганин ,като нарицателно .Когато условията за съществуване на един паразит ,станат неблагоприятни за него ,той сам си отива .
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.7.2013, 18:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Много ми се ще да е така. Никой не иска трудът му да пропада напразно. Ама нещо сигналите не са много обнадеждаващи.


--------------------
PM
Top
18j
Публикувано на: 18.7.2013, 10:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11




Елтимире, много си прав за всичко. И за тегобата на сегашното масово заблуждение в медиите и у народа си прав, но както и преди съм ти казвал това което се вижда в медиите е измамно отражение на действителността - както в съзнанието на хората, така и в съзнанието на протестиращите по улиците. Там има купени, ама излизат и болшинството от онези които излизаха през миналите месеци. И това че не дават техните изказвания е защото в момента дават думата на ония демократичните боклуци, които на времето ти казаха "демокрацията не е за вас истинските антикомунисти"! Тогава как се справихте с проблема, който представлява самото им съществуване - помниш ли? Май не се справихте! Сега ние сме тук в този форум, защото тогава вие самите сте осъзнали, че това е най-доброто решение срещу тази белезникаво-синя помия. И в момента, както тогава, е по същия начин - цялата псевдодясна, псевдодемократична машина за манипулации е включена на пълни обороти. И единствените призвани да й противостоят са честните и бедни хора, които обаче нямат нито време нито средства за да противостоят - поставени на колене от боклука бойко борисов. Кого да водиш, Елитимире? На кого да помогнеш? Какво по-точно е предложението ти, защото така празни упреци звучат малко напразни! Предлагаш да излезем на площада с мегафон в ръка ли? Точно в момента това означава да се пуснеш между зъбчатите колела на оная мазносиня машина за производство на политически и физически трупове. С тях ли трябва да се работи за освобождените на България и тях ли искаме да водим? Те както знаеш са прости и с комунистическа закваска - ни се водят ни се карат! Така че за мен в момента нямаме полезен ход. Лумпенето ще свърши. Самите т.нар. комунисти знаят че няма да издрапат дълго и то не заради протестите, а заради икономическата обстановка. Те както знаеш са във война по между си - в международен план. Смъртна схватка. Ние там страна може ли да вземем? Мисля че не! Е та кого да водим и как да водим? В момента трябва да набираме хора, да стягаме редиците, защото когато зверовете паднат - тогава идва нашето време.

Пък и друго: в момента това което се сипе от площадите като послания и посланията които се припознават от знаменосците на протестите нямат нищо общо с реториката, в която лично бих влязъл. Те се борят за партии - да бъде или да не бъде на власт тази или онази. Февруари и преди това по площадите се говореше за забраняване на партиите. Сега не чувам такива неща. Сега се чува "долу Орешарски". Добре ама от кого обаче? От педераста с грозното име Тицин - с тениска-шорошка! Него ли да подкрепя или искаш да го водя или как - да го надвикам? Тоя има зад себе си и Бенете и Битиви и куп други национални предатели. Освен да го набия друго не виждам. Ама то ще дойде след сегашния период.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.7.2013, 10:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Събуждане на съзнанието и осъзнаване на реалностите. Да достигнем до умовете на колкото може повече хора, това предлагам. Излизане извън мисловния и поведенчески официален модел, това ни трябва. Излизане извън модела на мислене и поведение, което ни налагат медиите. И именно тук виждам ролята на Воините. Мисълта може да сътвори чудеса. Осъзнаем ли го, ние ще сме непобедими. Аз вече губя сили, но докато ги имам поне малко, ще се боря.


--------------------
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 18.7.2013, 11:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Елтимир,от известно време искам да те питам нещо.Говориш за събуждане на съзнанието и на осъзнаване на реалността.Много хора виждат реалността и знаят каква е тя.Че сме под чифутско робство.И 18j много правилно каза,че просто не се дава гласност на точно тези хора.А,когато дойде времето за събуждане на съзнанието и излизане извън модела на мислене винаги съм се питал защо,когато започнеш да разкриваш нещо,като например "Чукът на Вселената" накрая казваш,че има неща,които не трябва да кажеш?Казваш,че няма на кого.Има на кого и аз искам с огромно желание да прочета още от твоите знания.Нали точно това,че спомогне за разширяване на мисловния модел.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.7.2013, 11:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Камъко, Петрос значи камък. Виж първо това:
http://eltimir.ovo.bg/news/istinata_za_fut.../2013-07-17-305
Опитвам се, но не става наведнъж. Пиши ми на лични и ми прати мейл. Да ти пратя нещо. Прекалено е сложно, времето е малко, а моите сили отслабват с всеки изминат ден. Не смогвам и не искам някой да ми се сърди. Просто всяка сила си има своя предел. Моят предел изглежда дойде. Бях пуснал всичко в старите си сайтове, евреите ги изтриха. Сега не мога да стоя пред компютъра повече от 10-15 минути без почивка. Съжалявам. Но ми прати мейл. Ще ти пратя доста неща.
Ако можете, съживете Движението. То беше моята Мечта. Някак не се получи, ама още опитвам и ще опитвам, докато дишам.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.7.2013, 12:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Има един гениален разказ от Едгар По - "Разговор с мумия". Имам го само на руски, на български не съм го срещал. Та между всичко друго, там се говори и за материята. В определен смисъл всичко е материя, включително и енергията. В тоя смисъл дори Бог е материален, защото което не е материално, то не съществува. Човешката мисъл и човешките емоции, разгледани в такъв аспект също са материални. Само че дали ние сме в състояние да възприемем всички нива на съществуване на материята? Дали можем да осъзнаем многообразието на света, в който живеем? Евреите ни внушават див материализъм. Не го ли преодолеем, загиваме.
Навремето Марс е пострадал жестоко от взрива на планетата Фаетон, или Таемат. Днес Марс се възражда. Заради Мисълта и Вярата на оцелелите негови обитатели. Марс ще се възроди. А Земята? Освободете се от еврейското мислене, от еврейския поведенчески модел и ще властвате като начало над планетата. А после може и по-нататък...


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 18.7.2013, 14:34
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Мисловната енергия е несъвършенна и въ нея лесно се умешва Истината съ лъжата. Въ ума се програмиратъ хората. Вкарватъ доза Истина за да се предразположи жертавата и цакъ... захапватъ го и му забиватъ лъжата. Достатъчно е дума, звукъ, визия, хранителна добавка, консервантъ, ваксина пръски отъ самолетъ (създадено е вещество, което да атакува генна клетка предназначена за стремежъ къмъ Бога) лъчение отъ психотронна техника, или чипче вградено въ личната карта съ прерспектива да бъде подъ кожата имплантирано и ето ти го човека инсталирана му е програмата отъ вънъ, така че отсетне поведението му е споредъ тая програма, изпълнява заповедите на инсталиращиятъ програмата. Преди да се въплъти душата на Земята, тя записва своята програма на Небето отъ Тангра въ сърцето си. Тамъ е “изворътъ на Живота” Въ Сърцето е Истината. Ако при атака ума може неволно да се поддаде, сърцето неволно никога. Само ако драговолно се предаде то биде завладяно. За да не се излъже човекъ, енергията трябва отъ Сърцето къмъ ума да се задвижва. Инсталирането на ума отъ вътре отъ Сърцето трябва да се презарежда. А тея тайни за програмиране придимно ги знаятъ и практикуватъ усилено служителите на тъмните сили, които и те отъ своя страна са програмирани отъ некой си и изпълняватъ заповедъ да програмиратъ и други и други...И хората забравятъ своите вътрешни сърдечни програми, забравятъ кои са, отъ де са и на къде са тръгнали и ставатъ управляеми отъ външна сила. И ето ти машината на новият световенъ редъ се заоформя чрез програмирането на маси народи. Който отказва да се програмира отъ системата, намиратъ му слабото място, че да го излъжатъ въ ума и често успяватъ. Ако ли не успеятъ, тогава силно обсебватъ се чрезъ програми приятелите и ближните на неудобниятъ човекъ, та ако би могло чрез доверието на бунтовника въ ближните му лесно да прихване отъ програмата. Ако ли и този модел не се задейства, ближните и приятелите му които са подъ въздействие тероризиратъ го, предаватъ го и мъченикътъ остава самъ, целта е да го доведат до отчаяние. Че въ отчаяние и най твърдиятъ човекъ има шансъ да се поддаде на програмиране. За това е казано че “враговете са ви ближните” Ако човека е много твърдъ и не могатъ да завлдеятъ душата му, допиратъ се до имуществото му, до тялото му, до близкте му. Това са механизмите. Избирашъ. Каква полза да съхраниш тялото си и временното си благополучие, а изгубиш душата за Вечностьта? Борбата е за душата и сърцето на човека. Воина въ края на битката остава самъ, много самъ, последният му врагъ съ който има да се пребори е отчаянието. Но какво би станало ако Воините не се разпръснатъ? Ако биха устояли и не позволили неволно чрез лъжата и клеветата въ ума да се подхлъзнатъ и поддададтъ на атаките и разединятъ помежду си, ако завършатъ битката си заедно?! О, това служителите на мрака съ зъби и нокти се борят никога да не се случи. Страхуват се отъ мощьта на обединението на Воините. Та въ ума всячески удрятъ и разединяватъ. Та за това сърцето трябва да е водещото, че тамъ са записани повелите на Тангра.
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 18.7.2013, 15:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



http://chitanka.info/text/6521-razgovor-s-mumija#ref_3-15 Ето на български "Разговоръ съ мумия"

PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.7.2013, 16:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ванина, не ми се сърди, но тоя път ще ти възразя. Човешката мисъл има способността на произвежда Информация. Съжалявам, нямам по-точна дума. Това е ней-съвършената енергия във Вселената. Нататък си права. Каквото качество вложим в нея, такъв плод ще покълне. Мисълта на човека е изключително важна. Тя е, която определя бъдещето. За което мислим, за което мечтаем, това ще се случи. Нашата мисъл е много по-могъща от веществата, които ни заобикалят.
И си позволявам да кажа нещо нещо ни в клин, ни в ръкав.
При някой от нас ще дойде черен човек, негър. Нека нашият, който и да е той да го приеме като брат. И бели и черни сме от един и същ биологичен вид, създаден през хилядолетията. И сме изправени пред една и също опасност. Нека му каже "Братко" и да го покани. Нито негрите, нито китайците са наши врагове. Дойде време всички човешки раси да осъзнаят истинския си враг. Това са песоглавците, а техен основен инструмент са евреите.
Не знам колко седмици, дни или часове ми остават и се опитвам да споделя още нещо с вас. Но много ми се ще да запомните, че Елтимир докрай не е паднал на колене. Силвия Мирчева от групата ЛЕМС не напразно ме наричаше Овод.


--------------------
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Хората започват да се убеждават, че мислите им могат да се превръщат в реалност и това е добре, но в момента точно започвам да си мисля, че това може и да е опасно, преди да се е осъзнал българина като такъв. Преди да е осъзнал прекия си национален интерес като единствения, който съвпада с личния. И тук е разграничителната линия с евреите - не толкова обикновения евреин, защото те в момента не са ни проблем, а с евреина в управлението на България.
Ще дам един пример, който наблюдавам в момента: към какво клонят мислите на водачите на протестите сега? Да падне орешко дългоносия - това добре, но има и още: те знаят, че като падне ще има избори и тях ще ги спечели отново я тиквата я друга сороска карантия-субпродукт. И медиите повтарят оставка, оставка, то се насажда в главите на народа, който попива, иска се оставка - тя се случва и настъпват, и последиците от оставката. Ето как, в случая, мисълта се превръща в реалност. Нас обаче българите не ни грее дали този еврей или онзи ще ни владее - реално погледнато. Ние следва да имаме други въжделения несвързани с падането или оставането на един еврей или шабесгой. И ти се стремиш да внушиш на нас, които сме тук, че нашата роля е да внушим тези въжделения на народа, и аз съм уверен, че хората тук го правят всеки ден и минута. Лошото е, че в момента просто не можеш ги надвика тия изроди дегенерати с медийния им комфорт. В момента нещата са толкова сложни - ти за да стигнеш до някакво положение, за да може да се говори по истинските проблеми трябва първом до влезеш в конфликт, да си пожелаеш тези протестиращи в момента да паднат. Е да ама аз имам приятели там.. самият аз излизам, сегиз-тогиз, след поредното назначение на дългоносия! Така че просто в момента не виждам формула за действие освен там между хората да им се вкарва грешка в изчислителната система, която после да разцъфва в цветовете на българщината, които после да узряват в борбата срещу управляващото еврейство. Това е много далечен изстрел. Дори понякога се съмнявам, че точно в момента може да се изпълни и дали не е празно хабене на муниции, и се чудя дали няма по-ефикасна постъпка в момента, за която не се сещаме. Ние тук бяхме започнали да пишем за разпространението на идеите ни, но ето в момента и това е усилие нахалост защото ако сега излезеш да пропагандираш идеите ни - ще те разберат погрешно, а някой път погрешната комуникация може да е фатална.
Те това искаха - да объркат всички комуникации на всички течения в обществото и да ги вкарат в парадигмата на техните теза и антитеза. И успяват. Но както напоследък - тъкмо да успеят и ще се сринат. За това се моля аз - да се срине целия им проект за публично объркване. Незнам как ще стане, но съм уверен че ще се случи по най-изненадващия и весел начин, в най-неочаквания момент. А вътрешната увереност е по-солидна сила от обикновената мисъл-форма защото се осъществява в целия коплекс межу сърцето и разума.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.7.2013, 15:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Както управляващия, така и обикновения евреин са огромен проблем. Прост пример:

Момчета върнаха загубен портфейл с 5000 евро на израелски комарджия в Слънчев бряг, той не им даде и стотинка

http://flagman.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8...%BD%D0%BA%D0%B0


PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020