www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПП ГЕРБ: административна жалба и опит за арест


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПП ГЕРБ: административна жалба и опит за арест
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Случаят с Бачев е показателен за това, което беше цитирал по-горе, мнението на един бивш полицай, че "МВР действа като организирана престъпна групировка". Това, че е техен човек, е едно на ръка, но виж, Тиквата вика: "пияници не ме интересуват", но прокуратурата продължава разследването срещу него, въпреки, че Тиквата не е подал жалба за обида, нито лично е присъствал на обиждането, както е по-закон. Прокуратурата, обаче светкавично се самосезира и почва да разследва Бачев, но не се самосезира и разследва светкавично Христо Стоичков, който е приятел на Тиквата.
По отношение мене, тук става въпрос, първом за невалидна административна жалба, която трябва да отиде в коша за боклук с резолюция. До призовка не би трябвало да се стига, тъй като няма нищо повече от жалба и то юридически невалидна. За призовката са нужни трите имена, ЕГН-то и постоянният адрес, да бъде връчена лично, като за да се стигне до такова нещо, случаят трябва да мине през прокурор. А случай няма smil3dbd4e5e7563a.gif тук няма никакви лични обиди, просто посочване на взаимовръзки на длъжностно лице с други лица, които са видни от фотоси в интернет пространството, широко разпространени и в случаят потърпевшият съм аз, защото има лични заплахи към мене за саморазправа с полиция от личността Мила Салахи. Тъй, че, жалба трябва да подавам аз, но едва ли някой ще й обърне внимание.http://www.segabg.com/article.php?id=820803
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Значи конкретно за случая. Жалбата е пусната от кметския наместник, Димитър Рангелов Насков срещу жител на село Ситово, който не е съгласен да се извършват незаконни проучвания в района.

Жалбата е за клевета, тъй като някъде в интернет (най-вероятно Фейсбук) Йордан е написал, че кметския наместник има връзка с Мила Салахи относно това проучване. Това според него е клевета. Тоест, той няма абсолютно никаква, ама никаква връзка с нея. И предгръдката на снимката е фата моргана. Ако си мислите, че има някакво отношение към нея, то това е клевета. Кметският наместник е случайно попаднал там, както всяка събота и неделя през юли, когато "двете дами" обхождаха района.

И тук следва резонния въпрос - ако всичко е законно, двете дами имат нужното разрешително за теренно проучване, с което е запознат и кмета, тогава що за клевета е това?! Напротив, той е длъжен като длъжностно лице по Закона за културното наследство да им оказва съдействие. (виж чл. 17). Така че твърдението на Йордан не е клевета, а просто констатация за добро взаимодействие между местна власт и учени от БАН, извършващи легитимни проучвания.

Ако обаче "двете дами", с пари от частни спонсори НЯМАТ такова разрешение и кметския наместник го знае много добре - само тогава той ще се опита да се разграничи от тях. Гузен негонен бяга. Ако той не знае дали те имат разрешително, какъв кметски наместник е тогава, да не знае какво става в района му?
Само обаче ако е наясно, че Министерство на Културата не им е дало надлежното разрешително за теренни проучвания, само тогава би реагирал по този начин. Защото при това положение той вече е съучастник в незаконни проучвания и е под ударите на Наказателния кодекс.

Ся, Насков - може да те уверим, че ако действително се окаже, че "двете дами" нямат разрешително, НИЕ ще сезираме прокуратурата, че с твое съдействие в района на селото на което си наместник се извършват незаконни дейности. И като се тръгне от Салахито и се мине през счупената звездна карта, та ще стигнем до опита за убийство на Йордан на 13.11.2015 от ловци от дружинката ти, които бракониерстват по тъмно в района на Еремийца. Имаме и доказани заплахи за саморазправа срещу Йордан още от 31.08.2014 година, когато счупихте плочата.
1.9.2014, 18:25
Онзи ден, кметският наместник на Ситово отправял заплахи към мене, ама не ги отправя пряко, макар че, всеки ден ме вижда, ами чрез трети лица.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...topic=3935&st=0
Манджука е тлъста риба, с него Саракта ще се разправя в бъдеще, сега ясно е че бандитската държава няма да го пипне. Салахито ще се изсули зад граница и ти оставаш на пангара сам. Вожда ти хич не обича такива, дето му злепоставят партията. И в селото не те обичат, знаеш го това. Тая жалба може да се върне върху главата ти!

Ето и първите коментари, след като случая се разпространи в интернет мрежата. Явно човека не живее в България;
http://petkodox.blog.bg/drugi/2016/09/01/n...-rodopi.1473897
Абе няма ли правни или каквито са там органи? Какви са тия местни милицЬонери и приятели? Егати средновековието! Вземете адвокат, подайте жалба!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Случаят е оперативна разработка, чиято цел е да бъда прекратен контакта ми с Щутград и той да бъде овладян от неизвестно лице от София сочено за археолог. Според мен тук дори не става въпрос за частен иманярски интерес, а е дълбока оперативна разработка, чиято цел съм самият аз. Действащите лица Салахи, кметският наместник и човек от Лилково са просто теренните работници в случая или както се казва "черноработниците". Човека от Лилково (знаеш го кой е, видя го) има задачата да събира и снася информация на Първо РПУ в Пловдив. Самият той, обаче има за задача и да събира лични данни за мен самият Той дойде да ми каже: "Щут го искала неква мастита археоложка от София, която понеже нямала обект, искала да се сдобие със значим такъв и да натрупа дивиденти, вследствие на него. Ако сме видели некой да копа там, директно да сме казвали на кметският наместник, той щял да се обади в София и директно го опандизват човека в София. Пловдив се прескача." Явно тук става въпрос за действия, като в случая с Бачев. Прокуратурата вече е се е самосезирала нелегално за "неизвестен извършител" и само чака "жертвата", за да сложи името й в графата и да стане "известен извършител". Оттук аз разбрах, че атаката срещу Щут е много дебела и на високо ниво. Второ, този човек, непрекъснато ми говори за некви металотърсачи, за некви копания, тук и там, некви кво били намерили, неща, които нито ме интересуват, а и ме дразнят (защото е пошло и ниско мислене това) а и знам, че това е дезинформация, да си развържа езика и да се разприказвам по тия теми, а той да занесе в Първо РПУ, квот съм казал smil3dbd4e5e7563a.gif Същият той, две години ме навива да стана жител на Ситово, при все, че той е жител на Лилково и кво му пука кой ще е жител на Ситово? Но като съм жител, ставам подвластен на Насков и лесно маркируем за Системата. Връзката му с властта и Първо РПУ е доста топла. Чак в Бойково трябваше да отида,з а да разбера, че в Ситово ме смятали за "иманяр", т.е. аз съм квалифициран като такъв "под сурдинка", от хора, които са си баш иманярите. Тук е налице познатата максима: "Иманяра вика: дръжте иманяра" smil4334ad8a149e0.gif да не говорим, че властта ръчка петте останали баби, открито да се интересуват с какво се занимавам, понеже дълго време пребивавам в селото. Занимавам се с квот искам, не съм длъжен да работя за Системата и техните пенсии, но съм длъжен да работя върху себе си! smil4334ad8a149e0.gif Последващите събития са ясни, Салахи и Джунова са свързани с Насков към тях бе прибавен и Йордан Детев, с който впоследствие се скараха и той ги заряза. Внимателно съм наблюдавал развитието на ситуацията. Тук става въпрос за дълбок план. Финалната фаза, бе сонираните на надписа от кола на Гугъл, базирана в Поморие. Нейде Поморие, нейде Щут. Не стига всичко, ами Салахито кораво си вземаше мои фотоси и теми от сайта и форума и съвсем свободно си правиха своите съчинения с Насков, че ги и залепиха на прозорците на кръчмата в центъра на селото. Там, ако отидете да прочетете, че се изненадате. Това са нашите неща от сайта, само, че така компилирани, че ум да ти зайде. Абе не може ем да вземеш от туй дет съм писал, ем да ме плюеш, че съм "иманяр". Аз, ако съм иманяр, нема да пиша студии и публикувам снимки. Подобна наглост, може да съществува само в София или да идва оттам, защото там живеят хора с разбирането, че България е тяхна. Но виж, това явно не е така.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Йордан_13 @ 2.9.2016, 13:26 )
Случаят с Бачев е показателен за това, което беше цитирал по-горе, мнението на един бивш полицай, че "МВР действа като организирана престъпна групировка". Това, че е техен човек, е едно на ръка, но виж, Тиквата вика: "пияници не ме интересуват", но прокуратурата продължава разследването срещу него, въпреки, че Тиквата не е подал жалба за обида, нито лично е присъствал на обиждането, както е по-закон. Прокуратурата, обаче светкавично се самосезира и почва да разследва Бачев, но не се самосезира и разследва светкавично Христо Стоичков, който е приятел на Тиквата.
По отношение мене, тук става въпрос, първом за невалидна административна жалба, която трябва да отиде в коша за боклук с резолюция. До призовка не би трябвало да се стига, тъй като няма нищо повече от жалба и то юридически невалидна. За призовката са нужни трите имена, ЕГН-то и постоянният адрес, да бъде връчена лично, като за да се стигне до такова нещо, случаят трябва да мине през прокурор. А случай няма smil3dbd4e5e7563a.gif тук няма никакви лични обиди, просто посочване на взаимовръзки на длъжностно лице с други лица, които са видни от фотоси в интернет пространството, широко разпространени и в случаят потърпевшият съм аз, защото има лични заплахи към мене за саморазправа с полиция от личността Мила Салахи. Тъй, че, жалба трябва да подавам аз, но едва ли някой ще й обърне внимание.http://www.segabg.com/article.php?id=820803

А сега да видите колко съм прав и точен в анализа си. Нищо, че това излиза от устата на БСП, все пак съм го коментирал точно така, пръвsmil4334ad8a149e0.gif

„Един районен полицейски шеф сам няма да инициира ареста на местен олигарх. Кой е наредил да приберат и след това да бъдат освободени полицейските шефове?”, попита още народният представител.https://news.bg/…/sluchkata-s-intimen-harakter-okolo-shefa…
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



За призовка или отведат някой в участъка и задържат за 24 часа на куките не им трябва прокурорска заповед, бъди сигурен.
За тази мастита археоложка от софия не знам дали не те е метнал мутанта. Ако имаше такава, щеше да им оправи разрешителното без проблем и да не им се налага да ранят и поят местните шебеци.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хм, значи и на мен не ми е нужен покурор, за да им пръсна черепите, изпия кръвта, отрежа главите, да ги сваря, да им опадат месата и да си направя от тях чаши. Пред Смъртта няма Високопоставени, а полицаите не помня да са били някога безсмъртни.


PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Тъй, Жозефината - корумпираният кмет на общ. Родопи вече е никой. Свален по волята на Небето. Същото се отнася и за кметския му наместник на Ситово, Димитър Насков. Който си позволи под давлението на ГЕРБ и иманярските им кръгове да пуска фалшиви доноси срещу Йордан. Само защото им попречи да изтърбушат Щута. За злодеянието на групичката от Първенец може да кажем само; "Небето вижда!"

Относно тежката корупция в община Родопи новият кмет от БСП Павел Михайлов се е заканил да направи ревизия на досегашното управление.
http://plovdivnews.bg/plovdiv/politika/ite...obshtina-rodopi
Похвално, но това управление не е просто за ревизия, а за прокуратурата. С обвинения за корупция, злоупотреба с власт, иманярство, незаконно обогатяване, бракониерство. Включително мутренски заплахи за саморазправа срещу несъгласните с бандитизма им.

Сега, ясно е, че групировката ГЕРБ е още силна, имат си техен главен прокурор и изпълнителната власт е все още тяхна. Но ревизия си трябва и то много сериозна. Ще излязат интересни неща за дейността на Жозефината и неговите наместници.

От Движение "Воини на Тангра" един съвет към новия кмет на "Родопи". Правете си ревизиите, гледайте си бизнес делата, но не се занимавайте с неща свързани с финните енергии и духовността. Казано другояче, не се занимавайте с нас! Всеки който е тръгвал срещу нас си е разбивал муцуната.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 5.11.2019, 22:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ГЕРБ катастрофира тежко в много от населените места около Пловдив

https://www.plovdiv24.bg/novini/regionalni/...Dm8CyiKO8nTc3Mo

"ГЕРБ загуби община Родопи, където преди изборите не се очакваше да има проблеми. "

Божа Работа. Аз тука съм смирен. Даже ми стана жал за тей, въпреки, че там имаше хора, които дори искаха да ме убият.

М. Н.: Малко им е ! Поне ЦРУ да беше помогнало малко чрез Свободна Европа ! Понеже нещат да свалят диктатора сега импийчмънт на техният президент ги очаква !

Й. С.: М., в този случай и Господ не иска да им помогне;))) Неслучайно завърших едно свое обръщение за балотажа с "Бог вижда, Тангра Вижда". Тук въпроса не е, че Бойко ще реорганизира партията по места. Каква реорганизация, след като ГЕРБ капитулира?;))) Партията бе разгромена. Тва е. Едиn уважаващ себе си лидер, веднага би подал оставка! Но, не, нали щял съм да дойда аз. Чакайте, за да дойда, трябва да има Потреба от мен;))) Потреба, не просто от Промяна, а от Смяна, както казват седесарите. Иначе, Промяна ще им създам. Тя е в ход;)))
Иначе, местните избори били скучни, според Бойко. Това не е никак вярно! Местните избори се оказаха доста интересни, защото неочаквано реализираха принципи и резултати, които не се очакваха. Един от тези принципи е "Жертвеност, а не пресметливост". Там, където той се случи ГЕРБ падна, въпреки, че това никак не се очакваше. Бойко вика, паднали там, където ГЕРБ имал проблеми. Аз не съм много сигурен, че е така. ГЕРБ падна там, където Божията Сила получи пространство да действа, там където идеалът победи материалното.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020