www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дали това са Chemtrails


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дали това са Chemtrails, над Банкя
Bell
Публикувано на: 5.11.2006, 20:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



На 26.10. 2006 по обяд бях в горичките над Банкя и към 14 часа, тамън си тръгвах, се загледах в небето и забелязах няколко следи, които се преплитаха, а някои от тях сформираха хиксове и други странни форми....Започнах да се заглеждам, а те добиваха повече плътност някак неусетно...
Един от хиксовете в последствие стана доста плътен и му се появи нова следа - линия, която го пресичаше в долния десен ъгъл, а преди това я нямаше. Започнах да ги снимам и изведнъж останових, че са доста повече отколкото в началото ми беше направило впечатление...

Същевременно не видях никакъв летящ обект, който да ги причини...

Фотоапарата не беше супер класа и не всичко е така качествено и видимо както в действителността...

А на клипчетата, които направих много от линиите не се виждат добре. За съжаление нямаше как да остана за да наблюдавам развитието на явлението...

Ето някои от снимките,които направих:

http://www.voininatangra.org/pics/links.txt

www.picsbg.com/uploads/47cd04af15.jpg
www.picsbg.com/uploads/8d59e4e0b9.jpg
www.picsbg.com/uploads/ec81a62aaa.jpg
www.picsbg.com/uploads/f519dff0ec.jpg
www.picsbg.com/uploads/f9104be114.jpg
www.picsbg.com/uploads/a30bf977cc.jpg
www.picsbg.com/uploads/c664b1d665.jpg
www.picsbg.com/uploads/aeea23e968.jpg
www.picsbg.com/uploads/fc7a7c4335.jpg
www.picsbg.com/uploads/fec03185d9.jpg
www.picsbg.com/uploads/47d19ad00c.jpg
www.picsbg.com/uploads/3e6194ca23.jpg
www.picsbg.com/uploads/2f053e515c.jpg
www.picsbg.com/uploads/a952922877.jpg
www.picsbg.com/uploads/b7f36eccb7.jpg
www.picsbg.com/uploads/49e9d2b8c2.jpg

Ето и двете клипчета:

http://www.bgshare.com/get_fe030245b61e0cd...592c391095.html

http://www.bgshare.com/get_c91fad7559bdefc...1a0e6ff31c.html


Съжалявам, че ви ги представям по такъв неудобен начин, но не мога да ги кача в сайта, тъй като няма място, а иначе не мога да се разправям....ако нещо съм объркала с адресите се обръщам към Севар, ако иска да ме коригира.. smil4334abded4493.gif



PM
Top
iss
Публикувано на: 5.11.2006, 20:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Bell towa koeto opiswa6 e mnogo interesno,no za syjalenie ne mojah da widq nito snimkite -nito klip4etata.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Sinclaire
Публикувано на: 5.11.2006, 22:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



Приличат на следи от самолети, но пресичането на следите е много странно. Може би това е кръстопът на въздушни коридори на самолети. Нека някой спец да се произнесе по въпроса. Това е гората над кв. Михайлово, близо до военната база. Ако се лъжа поправи ме Bell.


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 5.11.2006, 23:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Бавно ги тегли тези снимки, ама става. Много интересно явление. Дали е природно обаче? На мен ми прилича на изстреляни ракети, може да са били без бойни глави, ей тъй за експеримент! Добре че си ги снимала Bell.
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ами това е гората над Банкя...пък за квартал Михайлово честно казано не съм сигурна къде точно се намира...

Незнам какво е това, военни самолети ли са или нещо друго...просто ако разгледаш сайтовете посветени на chemtrails-ите ще видиш доста сходни снимки, само дето може би от снимките не се усеща, но бяха сумати...не съм виждала такова нещо никога! А около час преди това нямаше нищо на небето освен една две следи подобни на самолетни, които не хващат окото...и час след това, като погледнах направо беше като мрежа от пресичащи се следи - междувременно не съм чула или видяла някакъв самолет или друго...ако са военни самолети то траекториите им са доста откачени, нито се виждат самолетите...нали ви казах, докато снимах се появиха нови следи без да усетя или установя как...

Не се наемам да твърдя какво е....

До колкото ми е известно chemtrails-ите се виждат най-често в САЩ....сега от както си имаме бази явно и при нас почнаха да се появяват - при все, че това са те (ако някой от вас знае за друг подобен случай в БГ да ме поправи, понеже на мен не ми е известно).


Оставам с впечатлението, че не всички са чували за chemtrails. Има доста сайтове посветени на това явление, където хората описват най-различни хипотези, с които да установят що е то, но изглежда, че до момента не е открита неуспорима хипотеза, която да обяснява явлението и то се счита за загадка. Дали е военна технология, която се пази в тайна, дали е нещо, с което се облъчват хората, дали е в следствие от Хаарп...версиите са много и интересни. Четох някъде даже, че в районите, където се появявали хората боледували повече или нещо такова - всякакви версии. Просто правителствата не взимат отношение по този въпрос и не дават официално обяснение, което да бъде състоятелно (до колкото ми е известно). Аз не съм се интересувала обстойно от тази загадка до този момент, само имам бегла представа.


Ако има хора, които знаят повече нека си кажат мнението за конкретния случай. Не твърдя със сигурност, че това са chemtrails - просто се чудя...


Ако всички имате проблем с отварянето на снимките ще измисля друг начин да ви ги покажа...


PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Bell пусни някоя връзка към тези сайтове, които ти си разглеждала на тема "chemtrails". Да я видя аз тая работа. Интуицията ми подсказва, че това са "военни технологии" и то тайни, и никой освен тия, които ги пускат не знае какви поразии нанася. По принцип всичко, що е военно (особено пък Американско) нанася много поразии на човека ,природата и добитъка с изключение на чифутите.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 7.11.2006, 18:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



За по-лесно ще ви дам една поща, в която се намират снимките и клипчетата - просто влизате и ги гледате и тва е, щото явно много трудно се зареждат снимките от тея линкове... Иначе благодаря на Севар за съдействитето - той се занимаваше да ги качва.

prujka@mail.bg
pass: bbbbb


А иначе като напишеш chemtrails в google.com излизат сумати сайтове.
Ето този е първия, който излиза и според мен е интересен - в секцията за често задавани въпроси са синтезирани разните хипотези и тн...има и снимки...

http://www.rense.com/politics6/chemdatapage.html

Ако му е интересно на човек не е трудно да се намери информация....

И в българските сайтове има инфо...

http://www.xnetbg.com/www/site/index.php?o...=244&Itemid=106


http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=144.0


PM
Top
Sinclaire
Публикувано на: 7.11.2006, 19:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



Филмчето е повече от изчерпателно. Лятно време, когато небето е безоблачно много често се появяват тия следи. Но аз винаги сам ги считал за газовете на керосина от самолетите. Ако всичко е вярно трябва да се определи кой има интерес от подобно масово заразяване на населението. Всичко това ми напомня за Средновековието и чумната епидемия в Европа. Тогава хората са пиели водата си от кладенци. Една от правдоподобните тези за бързото заразяване на населението е, че чифутите са отравяли кладенците. Избиват христяните и се заселват на техно място (няма празно място в природата). Така че тези chemtrails може да са чифутско изобретение и слугите им от САЩ просто да им помагат с dirty work да заличат човечеството.


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top
Petee
Публикувано на: 7.11.2006, 21:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Sinclaire, това за чифутите е вече повече от сигурно. Преди няколко години в Америка намериха едно писмо на Еузебиус Якобус Айзенрайх от 1513 (еврейн) до римския папа, в което чифута си казва, че ще създадат хаус като отровят хората и на този хаус ще градят ред. Казва се "За Върховенството". Бързо се разпространи по цял свят. Смята се, че това е продължението на Принцът - Макиавели (пак еврейн).
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 7.11.2006, 22:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Книгата "За Върховенството" си я свалете от връзката по-долу.

Прикачен файл ( : 203 )
Прикачен файл  za_vurhovenstvoto.doc
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Дали пък не е била "суха тренировка" ето за това ужасно събитие


Светеща пирамида над София

Лъчове от черква, католически храм, джамия и синагога се съединяват в небето на 1 януари


http://www.standartnews.com/bg/article.php...&article=167196

Явно чифутето Станишчо и неговия Министерски съвет са решили да изпишат в Небето чрез светлини, узурпирания от масоните символ - пирамидата в чест на тяхната тържествена победа?
PMEmail Poster
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2006, 10:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE (Sinclaire @ Nov 7 2006, 07:20 PM)
Но аз винаги сам ги считал за газовете на керосина от самолетите. Ако всичко е вярно трябва да се определи кой има интерес от подобно масово заразяване на населението.

До колкото разбирам "химическите следи" нямат нищо общо със следите от изгореното самолетно гориво, което сме свикнали да виждаме.

След бомбардирането на Сърбия си спомням необяснимите следи след дъжд - бели петна по листата на растенията и по прозорците, и ужасното смъдене, и зачервяване в очите, и това при положение, че не живея на сръбската граница. Склонна съм да вярвам, че има връзка между тези мръсни дъждове, които изгаряха зеленчуковите и плодни култури, и "химическите следи", за които се твърди, че са използвани при войната през 1999г. А какво ще кажете за безспирните урагани в щатите? По мое мнение си ги правят сами и тренират върху собствените си съграждани, и това е разбираемо, защото на кой чифут му пука за гоите.

Бел, страхотен материал!
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2006, 19:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Искрица @ Nov 8 2006, 11:55 AM)
А какво ще кажете за безспирните урагани в щатите? По мое мнение си ги правят сами и тренират върху собствените си съграждани, и това е разбираемо, защото на кой чифут му пука за гоите.


На чифута му пука само за парите, които ще спечели от обществените поръчки след разрушенията от урагана. Тя работата заприлича на филма с Чарли Чаплин "Хлапето". "Хлапето върви напред и чупи прозорците на хората с камъни, а баща му джамджията, минава след него със стъклата!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.11.2006, 14:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Над София имаше следи преди няколко дни...поне 4,успоредни една на друга...като по учебник.Самолет нямаше...
PM
Top
Севар
Публикувано на: 20.11.2006, 14:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Имайте предвид, че самолетите летят на около 11 км височина. От такова разстояние се виждат като точици.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020