www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Пси-оръжието


Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пси-оръжието
anti666
Публикувано на: 5.12.2006, 21:52
Quote Post












Аз съм нов във форума, но го чета от дълго време и доколкото си спомням, Лемс беше доста активна и задаваше много конкретни въпроси през пролетта. Кога разбрахте за нея?
А за нискочестотните генератори, доказано е че при честота под 8 килохерца инфразвук може да доведе до кръвоизливи в ушите и спукани тъпанчета. За генератор, който да може да влияе на цял град, някак си не ми изглежда технически възможно да се направи специално на такава честота. Между другото имаше една книга на Стругацки, Обитаемия остров - съветвам ви да я прочетете.
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 5.12.2006, 22:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (anti666 @ Dec 5 2006, 09:52 PM)
Аз съм нов във форума, но го чета от дълго време и доколкото си спомням, Лемс беше доста активна и задаваше много конкретни въпроси през пролетта. Кога разбрахте за нея?

А ти да не си комбина с ЛЕМС че толкоз да я следиш и се интересуваш от нея?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 5.12.2006, 22:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Те всички акустични и елктромагнитни вълни са вредни, когато са с голяма мощност. А когато говорим за ултразвуци трябват големи мощностти за да повлияят негативно на човека и да му случи, това за което пишете. Съгласен съм, че може да се натъкмят такива условия, при които да си правят масови експерименти със звука. Например един мега концерт на известна група е добро място за това. Озвучителите разполагат към 150 до 300 киловата апаратура и бой по хората с инфразвук. Една честота от 14-18 херца е нечуваема за ухото, обаче с такава мощност няма прошка и нанася увреждания в човека. После казват припаднал от прекалена емоция и толкоз. Според мен за това са измислени тези мега концерти, защото се предоставят и мишки и лаборатория за експерименти, та даже мишките си плащат прескъпо за това. Отказах се да ходя на такива места. Понеже обичам силния звук, с приятели си организираме понякога по скромни партита, където никой не ме облъчва. Разполагаме с апаратура за озвучаване и можем при необходимост да си правим каквито експерименти си искаме, като имаме и подходящи уреди, с които да мерим.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 6.12.2006, 17:15
Quote Post












Единствения пси-генератор, за когото съм чувал и мога да му вярвам е от човек, който по времето на Виденов още работеше в системите за сигурност. Та той ми казваше за онази зима когато тълпата крещеше по площадите, такъв генератор с насочена мощност беше сложен на покрива на сегашния Шератон в центъра, замаскиран като ТВ апаратура за да езкалтира още повече тълпите. И това в комбинация с чая, примесен с възбуждащи психотрпони вещества. Портативна версия също е възможна, все пак са изминали 9 год от тогава, но за да обхване цяла София някак си ми изглежда технически невъзможно. Все пак честотата под звуковия спектър и като такава не може да се предава на големи разстояния. Освен ако не направи мрежа ретранслатори, но все пак те изискват подръжка, а и не виждам смисъла да се зомбясват по такъв начин хората. Все пак шоуто на слави и биг брадър го правят много по-успешно и по-евтино. А иначе за големи концерти или футболни мачове няма никакви проблеми, особено ако е в зала.
Top
Севар
Публикувано на: 6.12.2006, 18:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Между другото, не знам дали някой е гледал, но един път преди около година в дискусионното студио на СКАТ се обади една жена и накратко разказа едни много любопитни неща. За това, кой е бил офицера-вербовчик на Ахмед Доган. Назова го по име, но го забравих. Каза, че Доган е бил обработван по нейни думи с "микролептонно оръжие". От този офицер Доган имал такъв страх, че един път като го видял, хукнал да бяга, обаче се спънал и се пльоснал на земята. Не си спомням дали каза откъде разполага с тези данни.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Karutzar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE
Портативна версия също е възможна, все пак са изминали 9 год от тогава, но за да обхване цяла София някак си ми изглежда технически невъзможно. Все пак честотата под звуковия спектър и като такава не може да се предава на големи разстояния.

Абсолютно невярно. Ниските честоти (справка - Музикална акустика 1975г.) "заглъхват" по-трудно от високите. (В добрите стари времена ако помните - с жива музика по ресторантите - при доближаване до заведението първо се чуваше бас китарата и касата на барабаните - колкото повече се доближаваш до ресторанта и се чува все-повече и повече останалият спектър на оркестъра) И не е проблем да се навържат усилватели за мощност - само излъчвателя (обикновена метална плоча) да издържи. Лично аз не вярвам, че София е била "облъчена" по този начин по времето на Виденов. Просто всички кучета и котки щяха да полудеят. А такова нещо несе е наблюдавало тогава. При концерти се изпълзват binaural AND monaural beats за промиване на задръжките. Кратко обяснение:
бинауралните бийтове са само при стерео - да речем че ни трябва честота от 8 Hz - в лявия канал пускаме 22Hz, а в дясния 30Hz - разликата е 8Hz. Мозъка се лъже от тази разлика и възприема 8Hz за индикатор и сигнал. Когато говорим за monaural звукове (моно) това де директно да пуснем 8 Hz, които не чуваме с ушите си, но със стомаха си и костите го чуваме.
smil4341944e6b0c8.gif Ако наистина са облъчили София по виденово време, то всички хлебарки, мишки, и т.н. да са избягали в Перник на юруш. smil4341944e6b0c8.gif Тези 8 фатални Hz биха се заглушили от излъчването на Земята и (както и друг път съм обяснявал) след като се получи "биене" биха се разградили на обертонове (overtones) в средния и висок спектър. Според мен (опитвам се да гадая) се е използвал silent script - същия този, който се използва в рекламите за подсъзнателно внушение. Този скрипт може да бъде използван (например - "вграден") в музика или даже генератор на шум. Елементарен е за използване - даже едно джавкащо кученце може да се научи да го използва в Cool Edit Pro - да си запише "внушението"(14400Hz входящ сигнал на записване), да го преобразува в отрицателни стойности и да го миксира във някой популярна песен на "учиндолския гигант". Лесно и елементарно даже и за полицейско кученце, което има проблеми с писането. smil4341944e6b0c8.gif
А, и друго исках да кажа:
Човечеството (поне немислещата негова част)
се управлява със страх - С Т Р А Х !
Не се страхувайте. Тях ги е страх повече от вас.
smil3dbd4e5e7563a.gif Затова и джавкат... smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Коя е тази Лемс?
Май не съм в час и съм пропуснал нещо
Разкажете


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Karutzar, абсолютно си прав. Ниските честоти са с най-голяма дължина на вълната и затова се разпостраняват най-надалеч. Аналогично на звуковата честота е и радиочестотата. Антена излъчваща сигнали на дълги вълни се хваща на стотици километри, разбира се с ниско качество(без високи). Късите или ултракъсите вълни(УКВ) се разпостраняват на късо разстояние, каквито са антените на градските радиостанции с добро качество та даже и стерео. За пример едно радио Витоша излъчва на едиколко си мегахерца и покрива радиус от 20-25 километра.
Що се отнася до регулярни масови атаки с ниска честота в населени места, според мен никой не прави така, защото трябва много голяма мощност от инфразвук да се стовари върху вас и друго, че при такива големи мощности всичко около нас ще вибрира с честотата на излъчвания сигнал. От своя страна сградите и предметите се явяват като полуповторители на тази трептения, на всичкото отгоре започват да генерират и резонансни честоти (хармоници) от самите предмети, тъй като всеки материал има собствени акустични свойства и характеристики. Тези хармоници вече ще се чуват съвсем добре от човека, без специални средства, а само с двете си уши.
С няколко думи да обощя: Масови атаки със инфразвук не могат да се правят, освен в специализирани места(концерти), където атаката се смесва с музика и човек не може да ги отдели. Няма смисъл както си вървиш до УНСС да те облъчат, щото ще се чува заради хармониците, нищо че честотата на звука е в нечуваемия спектър.
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 7.12.2006, 13:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Запознат - smil4334abded4493.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 7.12.2006, 21:39
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



ЧОЛИ БОЛИ ПРИВЕТСТВА КАРУЦАР ПАЙТОНДЖИ !
--
--
ДОСИЕТАТА НА ШПИОНИТЕ СЛЕД 1991 ГОДИНА НЯМА ДА СЕ ОТВОРЯТ, ЗАЩОТО ТЕ СА СЪЩИТЕ КОПИЛЕТЕ ОТ ПРЕДИ 1991 ГОДИНА - КОНСТАНТИН ДАМЯНОВ ОТ ШВЕЦИЯ НЯМА ДА СЕ ОТВОРИ, КАТО ИНФОРМАТОР НА ДС, ЗАЩОТО Е СЛЕД 1991 ГОДИНА СТАНАЛ ТАКЪВ, А ПРЕДИ ТОВА ИЗОБЩО НЕ Е БИЛ ТАКЪВ ИНФОРМАТОР НА ШВЕДСКАТА ПОЛИЦИЯ .................. ПОП АНГЕЛ ОТ ШВЕДСКАТА ЦЪРКВА СЪЩО НЕ Е ОТ ПРЕДНИТЕ ШПИОНИ В ШВЕЦИЯ ТОЙ Е ПРИСТИГАНЛ ВТОРИ ПЪТ ДА СЕ ПРАВИ НА НЕ-ШПИОНИН КАКТО И ВЛАДИКАТА СИМИОН И ЮДЕЙСКА ПАСМИНА ................... ИВАН ИВАНОВ - УПСАЛА ШВЕЦИЯ ПРЕДИ 1989 ГОДИНА Е БОРЕЦ ЗА ПРАВА , НО СЛЕД ТОВА МОЖЕ ДА Е ВЕЧЕ ШПИОНИН НАВСЕГДА ...................... МНОГО СА В ШВЕЦИЯ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ОТ ДС НА КОЙТО НЯМА ДА СЕ ОТВОРЯТ ДОСИЕТАТА, А БИРИС МИТОВ - ГРАМШИ ГО УБИХА В БЪЛГАРИЯ ЗАЩОТО Е СЛУЖИЛ НА БЪЛГАРСКОТО ПОСОЛСТВО КАТО Е РАЗДАВАЛ НАРКОТИЧНИ МЕДИКАМЕНТИ ПО СВЕДЕНИЯ НА ЦРУ И ДЕСНИТЕ ВЕСНИЦИ В ШВЕЦИЯ ........................... ДАЛИ ЩЕ МУ ОТВОРЯТ ДОСИЕТО НА БОРКО ? ..................... САМО ПИТАМ ! - СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ

http://www.novinar.bg/?act=news&act1=mneni...er=MjExOTs2Nw==


http://www.voininatangra.org/modules/news/

http://www.michaelmoore.com/

http://www.michaelmoore.com/_media/images/...dude-top-02.gif

[img]
http://www.michaelmoore.com/_media/images/...dude-top-02.gif[/img]

User posted image

http://pipppi.freehosting.net/koshka.gif

http://www.novinar.bg/data/2006-12-08/08110012.jpg


User posted image


[img]
http://www.novinar.bg/data/2006-12-08/08110012.jpg
[/img]

PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 7.12.2006, 22:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE
ЧОЛИ БОЛИ ПРИВЕТСТВА КАРУЦАР ПАЙТОНДЖИ !

Чоли, браткиш, твоят постинг не е по темата. Бих искал да те помоля да спазваш правилата на форума - да пишеш по дадената тема. Ако искаш открий нова тема - няма проблем. Но не пиши върху дадена тема с други странични, неотнасящи се към нея информации.
smil3dbd4e5e7563a.gif Абе, ти луд ли си - как ще се разкрият тези досиета - харакири ли ще си правят smil4341944e6b0c8.gif
Имаш ли някакви контакти с Pippi - загубил съм му мейла.
Ако имаш - поздрави го от мен, и му кажи да ми пусне 1 мейл
Привет от дядо ти Каруцар
( smil4341944e6b0c8.gif девиза ми го знаеш)


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 8.12.2006, 18:22
Quote Post












Каруцар, ние с теб се разбрахме като музикант с инженер smil3dbd4e4c2e742.gif Това, което си написал е точно така, но аз имах предвид, че акустичните генератори са с много по малък обхва, а и на съвършенно различен принцип от електромагнитните. За да се облъчва в по-голям радиус, определено не е практично да се използва нискочестотен звуков генератор, а източник на радиовълни. Доколкото си спомням, със свръхмощни колони, дънещи денонощно AC/DC (и още нещо на фона), американските пехотинци накараха обкръжения панамски диктатор Нуриега да се предаде без бой. Наскоро бяха пуснали в Англия пък високочестотен звуков генератор, за да разгонва тълпата младежи, висящи вечер пред нощните магазинчета, понеже звука бил в диапазон, доловим само за младежи и дразнещ за тях. Но за да обхване голям град, трябва да се използва генератори с електромагнитно излъчване или по скоро в мрежа, както са клетъчните телефони. Убеден съм, че и за това една от идеята на Новия световен ред е да се натикат хората в големите градове, където по-лесно могат да се контролират (защо не и облъчват при необходимост), отколкото ако са пръснати из селата или особено в планините, където баирите се явяват като естествен заглушител.
На какъв принцип е бил психо-генератора, облъчвал тълпата през януари 97-а нямам данни, знам само че е бил насочен към площада от покрива на Шератон и екипа е бил дегизиран като ТВ оператори. Даже се учудвам за мястото, тъй като митингите бяха пред парламента, доста далеч за директно насочване, но тогава да е имало нещо и пред президенството.
Портативните куфарчета също определено излъчват електомагнитни, а не звукови вълни, тъй като е необходима много по-малка мощност, а и много по-лесно може да се насочи върху жертвата, без да засегне зомбиращия.
Top
anti666
Публикувано на: 8.12.2006, 18:38
Quote Post












Ето и малко инфо за тези които разбират руски по темата

http://www.cnews.ru/news/top/index.shtml?2006/12/08/227445

Обрънете внимание и на този пасаж
Испытания показали также, что защиту от СВЧ-облучения можно найти за каменной преградой.

Точно за това, което говореше Йордан13. Аз бих добавил към камъка в къщата и малко алуминиево фолио, ей така, за всеки случай
Top
Karutzar
Публикувано на: 9.12.2006, 12:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (anti666 @ Dec 8 2006, 06:22 PM)
Каруцар, ние с теб се разбрахме като музикант с инженер smil3dbd4e4c2e742.gif Това, което си написал е точно така, но аз имах предвид, че акустичните генератори са с много по малък обхва, а и на съвършенно различен принцип от електромагнитните. За да се облъчва в по-голям радиус, определено не е практично да се използва нискочестотен звуков генератор, а източник на радиовълни. Доколкото си спомням, със свръхмощни колони, дънещи денонощно AC/DC (и още нещо на фона), американските пехотинци накараха обкръжения панамски диктатор Нуриега да се предаде без бой. Наскоро бяха пуснали в Англия пък високочестотен звуков генератор, за да разгонва тълпата младежи, висящи вечер пред нощните магазинчета, понеже звука бил в диапазон, доловим само за младежи и дразнещ за тях. Но за да обхване голям град, трябва да се използва генератори с електромагнитно излъчване или по скоро в мрежа, както са клетъчните телефони. Убеден съм, че и за това една от идеята на Новия световен ред е да се натикат хората в големите градове, където по-лесно могат да се контролират (защо не и облъчват при необходимост), отколкото ако са пръснати из селата или особено в планините, където баирите се явяват като естествен заглушител.
На какъв принцип е бил психо-генератора, облъчвал тълпата през януари 97-а нямам данни, знам само че е бил насочен към площада от покрива на Шератон и екипа е бил дегизиран като ТВ оператори. Даже се учудвам за мястото, тъй като митингите бяха пред парламента, доста далеч за директно насочване, но тогава да е имало нещо и пред президенството.
Портативните куфарчета също определено излъчват електомагнитни, а не звукови вълни, тъй като е необходима много по-малка мощност, а и много по-лесно може да се насочи върху жертвата, без да засегне зомбиращия.

smil4334abded4493.gif Абсолютно съм съгласен с теб! Аз говорех за звукови вълни тип Райф технологията. С тази технология (вярвам всички знаят кой е Д-р Райф и какво е направил за медицината) могат да се направят чудеса - за съжаление и в отрицателен смисъл - за дяволската честота вече говорихме. Например при 4 херца облъчване бинаурално мозъка започва да произвежда мелатонин като луд - резултата е производство на нови клетки в организма - подмладяване. И то много бързо. Проблема е в баланса. В точния баланс. Защото старите клетки, на които още не е им дошъл момента за разграждане (а мелатонина като хормон ги насилва за това - да се открие място за нови) може да "откажат" да се разградят - резултата е РАК! smil3dbd4e5e7563a.gif Това е принципа на поява на раковите клетки в организма.
Във вселената има един изграден БАЛАНС. С тези електромагнитни "намеси" в електромагнитното поле на всеки един от нас се постига дизбаланс. smil3dbd4e5e7563a.gif И понеже всяко нещо се заплаща рано или късно, породилите го (дизбаланса) ще си платят сметките - със сигурност. А те са тези ракови клетки в организма на човечеството, от който ние сме само отделни клетки.
В следващ постинг бих желал да публикувам мнението си от 1999г. по въпроса за "раковите клетки" на обществото като цяло.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Публикувано на: 9.12.2006, 12:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Остава ни надеждата, че ще преборим болестта. Дано!

А какво казва Доктора? Трябва да се оперират гангренясалите места. С хирургически методи - режеш и хвърляш, режеш и хвърляш. Да не ти е жал за гангренясалото изхвърлено. То здраво няма да стане. До тук добре. Това е от гледна точка на здравото спрямо болното. Да, но от "болна" гледна точка това е неправилно - не ние сме болни а вие. Е, дуализъм, нали? Че е нужна операция никой не спори. Въпросът е : у кого е скалпела? И какво ще режем : здравото или гангренясалото? Засега по всичко личи, че се реже здравото. И икономиката гангреняса, за морала да не говорим въобще - само неморалните хора говорят за морал, моралните го утвърждават с действията си. Селското стопанство бере душа с експеримента на който е подложено. Експеримент с название "А бе тъкмо научих моето магаре да не яде и то взе че се гътна". Горе-долу това е всичко. Ами хората? - ще пита някой. Какви хора?!? В лабораторията са само лаборантите и опитните мишки. Хора няма. Опитните мишки и те са на път да се "гътнат". А след това? След това какво?! Лаборантите ще заемат мястото на опитните мишки. А кой ще заеме мястото на лаборантите? А бе вие досадници много питате и всичко искате да знаете. От коя лаборатория сте вие? Я си дайте документите за проверка .
Звучи ви до болка познато, нали? Е, под слънцето - нищо ново. Същите лица и персонажи. И всеки, в миг на просветление, извикал - Царят е гол, бива третиран с лабораторния скалпел по системата "Да изрежем здравото, за да остане болното". И операцията се прави под наркоза, нали? Наркоза с наименование "Избори". Защото има и други наркози - "Който не скача е червен", "Демокрация", "Диктатура на пролетариата", и т.н. Даже и един изтъкнат лаборант-стажант Иван Кръстев критикува нежелаещите да се подложат на наркозата "Избори", поради опасения за непродуктивността на последната, давайки за пример древна Гърция, където тя (наркозата) е давала прекрасни резултати. Този стажант Кръстев е чел, но недочел. Забравяйки (умишлено) факта, че в древна Гърция държавните дела са се обсъждали свободно и от всеки на Агора`та, и то ежедневно. Че никой не е бил преследван за свободата на изказванията си. Напротив. Тези, които са нямали собствено мнение са били наричани идиоти ( нямащ собствено мнение), но в никакъв случай не е било ограничавано свободата им на изказване. Даже е било насърчавано всячески. Насърчение да имаш собствено мнение. Че Държавните дела са били обществено дело и дълг на всеки. И т.н. Това, което лаборант-стажант Иван Кръстев е пропуснал да каже (или не го знае въобще, или не са му го казали) е произхода на думата ДЕМО КРАЦИЯ. ДЕМОС + КРАТОС. Преведено на български - НАРОДО УПРАВЛЕНИЕ. (Кратос=разделям, владея; в смисъл - разделение на отговорности) И че в Атинската лаборатория понятие като "лабораторни мишки" не е съществувало. Че между различните звена на тази лаборатория не е съществувал антагонизъм, както в Софийската лаборатория - това за пример. Добре, де - чува се гласец от залата - защо тогава са тези избори? Добър въпрос. (Кой пита?) А ми за илюзия (Мая). За да имате илюзия, че нещо зависи от вас. Че сте "неразривна" част от това народоуправление. А илюзията е точно противоположна на реалността - нали?, господин лаборант-стажант Иван Кръстев. С други думи илюзията е виртуална реалност. За по-мързеливите, нежелаещи да отворят Английско-българския речник, ще поясня какво този термин означава в частност. ИЗМИСЛЕНА РЕАЛНОСТ. Илюзия, претендираща да бъде реалност, измествайки истинската реалност при тази си претенция.
Добре де, къде е изхода от тази ситуация? (А бе за каква ситуация става дума?)
Изхода бе споменат в началото на статията. Изхода е в ХИРУРГИЧНА НАМЕСА. Със скалпел! Режеш и хвърляш, режеш и хвърляш загнилото. От болно здраво не става. И не забравяйте скалпела. На болните скалпел не се полага нито по право, нито по наследство. Защото колкото по-дълго отлагаме операцията, толкова повече гангрената ще се разпространява по здравите части.
И повече ще приемаме ИЗМИСЛЕНА РЕАЛНОСТ за ИСТИНСКА!
Каруцар Пайтонджия ©1999


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020