www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отблокиран сайт


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отблокиран сайт
anti666
Публикувано на: 27.2.2009, 16:57
Quote Post












Сайтът вече е отблокиран да се пише във форума, качват снимки и материали.
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 28.2.2009, 21:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Към Йордан:

Има, както и има разлика между това: дали правиш нещо за лично отмъщение, но го представяш в камуфлажа на общественно-необходимото.
Споменавай каквото си искаш.
Но е по-добре да представиш нещата в оригинал, а не в твоите интерпретации.
Кой е лисугер, и кой: егоцентрик или параноик, е много спорен въпрос. И твърде личен, за да се обсъжда в публичната част.
За да ме гониш, трябва ти да си стопанинът и хазаинът на къщата, в случай - сайта.
А ти не си.
Ти и anti666 откраднахте ключа на построеното от други, охулихте строителите и изкарахте всички, с изключение на вас двамата с анти666, лайна и прокажени, заради новоизмисления ви Демон Радев. Той беше демон за Ангел, имаха си личните дрязги, както и вечната Силвия, както и още няколко персонажа. За Ангел нещата бяха ясни, понятни и обясними.
Но за вас, да поемате по този труднообясним начин именно тази щафета от Ангел...за мен това е лошо измислено оправдание за разчистване на лични сметки (с Мещера и Парадокс) и тотална узурпация на нещо, което не сте правили вие.
Вие сте били участници, а не строители. Но откраднахте ключа и имате наглостта да наричате сайта, който Тачо направи: "неоторизиран".
Неоторизиран от кого?
Някой някога да го е подлагал на гласуване?
Някой някога да го е обсъждал!?
Защото ако ти си питал anti666, или той е питал тебе, и сте го обсъдили само двамата, не е същото, не е както трябва, не е по законите на Тангра, сещаш ли се?

---------

QUOTE
Пасков го помолих да напусне Движението, не да пише.  Искаш ли и такава молба да отправя и към тебе? Щото и ти си от въртиопашките. В чата едно ми говориш, след 2 часа си обръщаш мнението на 180%, все едно не си същия и водиш дълги сълзливи диспути. Няма да споменавам, че навремето името на града ти беше Татар-Пазарджик. Не го приемай като обида. Но там пушка през Априлското въстание не пукна.

В качеството на какъв ме "молиш" да напусна движението?
На новия узурпатор?
Или на крадец на ключове?

--------
QUOTE (anti666 @ Feb 24 2009, 12:30 PM)
Пламен
"Ти и anti666 откраднахте ключа на построеното от други..."

Тия приказки имат смисъл, ако сайта е гътнат. А той не е. Той е просто блокиран и не от мен, а от админа. И да припомня. Сайта е построен от Севар по идея на Елтимир, който е баниран тук от Тачо. Когато под натиск от НСБОП бг хоста събори през ноември 2007г. сайта Севар по негови си причини сам се отказва от администрирането му и претенции за авторски права. Заслуга да го изправим на крака имаше не само Тачо, но и още трима човека, един от които е този казахстанец. Антиджу може например да каже нещо повече по въпроса, за който иска да знае подробности на лп. Така че Пламене, не ми говори празни приказки, ами кажи каква медия си щял да правиш с Парадокса и какви са ти вързките с Радев. За онзи сив вълк Тео вече разбрахме.

А кой е админа, който го е гътнал, пардон - блокирал, при положение, че единственния админ, който аз знам, е Тачо?
Отговарям и на въпросите, въпреки, че отговор на моите въпроси от вас двамата с Йордан така и не дочаках. Дочаках гумата, но аз си имам архиви, както забелязвате. Горчивия опит от едни други националисти-патриоти ме научи.
С Парадокс сме обсъждали направията на точно такава интернет-медия, която да изпълни задачите, изложени в темата "Изход". Темата има над 5000 прочита, не ми казвайте, че това е нещо ново и тайно.
Подчертавам - обсъждали, още една крачка не е направена (поне не съвместно) в тази посока.
С Димитър Радев имам точно такова общуване, каквото има всеки, който е говорил по скайп и чатил. С тази разлика, че не съм го чувал от месеци, а преди това (последния път си чатихме 2-3 пъти) не съм имал контакт се него повече от година.
Какъвто и контакт да имам с него, каквото и да съм обсъждал, аз не съм навредил на никого нито с дума, нито с дело, за разлика от вас.
Преди да броите Радев за източник на проказа (както ни го представяше Ангел) потрудете се най-накрая вие да докажете: с какво той е лош за когото и да е, освен Ангел, и кое на вас ви дава правото да слагате знак "прокажен" на всеки човек, който под една или друга форма е имал общуване с него.
Данчо, за тебе се отнася.
И пак ти напомням: правя си копия: и въпросите си ще ги задавам.
Твоите оскърбителни подмятания и обиди не приемам за смислен отговор. Което само ми подсказва,че моите подозрения, изложени във въпросите, са в десятката.
Така ли е?
----------

QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 12:44 PM)
Момче, не е ли време да си смениш господаря. Що вместо господар, да ти е Радев, да не съм аз, примерно smil4334ad8a149e0.gif  smil4334ad8a149e0.gif  smil4334ad8a149e0.gif  smil4334ad8a149e0.gif А, да, оня плаща. Има пари и за съдебни дела и адвокати.
Не разбрахте ли, че загубихте и трябва да си отидете. Имайте малко достойнство, стига сте квичали и свинили. Просто си вървете. Човека е човек, точно по това, че има достойнство. Но вие не сте хора.

Момче мога да ти казвам аз, че съм над 10 години по-голям от тебе, това едно.

Второ, глупостите и лъжите за господарите и плащанията следва да ги докажеш, иначе ставаш клеветник и лъжец, нещо много недостойно не само за тенгрианин, но и за всеки уважаващ себе си мъж, това две.
Притурка: на теб някога анти666 пари давал ли ти е? Помагал ли ти е материално?
Въпросът е и към Йордан, и към анти666.

На фона на тези твои лъжи, измислици и клевети приказките за достойнство, излезли изпод твоето перо вече са гротеска.

И най-накрая: за човек, който си мисли, че има правото да определя другите като не-хора си спомням думите на Сократ:
"Аз знам, че нищо не знам, а вие, които си мислите, че знаете всичко, нищо не знаете."

--------

QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 12:46 PM)
Да, ключовете от господаря ти, Радев, бяха отнети. Знаеш ли, мойто момче, всеки ключ си има пазител, но тези пазители, не сте вие. Узурпаторите, сте вие. Има разлика. Просто загубихте. А сега се махайте.

Момче, заявявам най-сериозно, че Димитър Асенов Радев не ми е дал една стотинка през живота ми. Не ми е и предлагал. И, доколкото аз знам, живее с пенсия.
Ти обаче материална помощ от anti666 получавал ли си?
Просто въпрос, нищо специално.
Вие ми зададохте въпроси, аз отговорих
Смятам, че и аз имам право да ви задам няколко, става ли?

Не съм сигурен.
Аз в Русията си заработвам парите по специалността, с труда си.
От не-хора станахме на кучета. Пазарджиклиите пък не са свестни. Други получиха определението въртиопашка...
Но колкото повече тези не-хора задават въпроси с предизвестен отговор, толкова повече истерията те обхваща.
Защо така?

----

QUOTE
Може. И ще го потвърди. Пари не ми е давал. И знаеш ли защо? Защото  съм чистокръвна порода.

Значи си от моя контингент.
Що се отнася до анти666, нека той да си го каже...разбирам, че те напира, ама потрай малко, недей така като пърле пред майка си...
-------
QUOTE
Става въпрос за чат с  Пламенчо мойто момче, но това не ти влиза в работата.

Наистина не ти влиза в работата.
Потребителите ми в списъка на скайпа са над 250.
Искаш да ме изкараш съучастник със всеки един и отговорен за делата им само защото те тресе параноята ли?

QUOTE
Демокрация, няма да има да, ще има обсъждания на решения, но това не е демокрация.

Обсъждане на решения?
От перото на Йордан!
Много къс виц!
Я ми покажи, че понеже съм 10 и кусур години по-голям от тебе, може да съм недоскив вече, кога и къде е имало обсъждане на тези решения, дето си ги решихте с анти666?

QUOTE
По време оно, такива думи не са съществували. Щото някои много хвалят елинската демокрация, както Пасков, но тя не е нищо повече, освен частично взаимстване на структурите на Българския Саракт. Просто си ги нагласят хората за своето, а както имаше един виц:

"Кой е измислил секса? Елините. Те са измислили всичко. Римляните са го усъвършенствали. Как? Като добавили към него и жената".

Толкова за елините и техните политически системи.

Освен клеветник и брутален грубиян, ти се затвърждаваш и като лъжец!
Никога не съм хвалил елинската демокрация!
Опровергай ме, ако можеш!

-----

QUOTE
Да го докажем? Казах вече, че не говоря празни приказки и за всяко действие си нося отговорност. Това, че заради заплахи от Радев за съдебни дела двама админи искат да се откажат, а в последствие един от тях хаква оригиналния сайт не е ли проказа?

Това са твърдения, които сега ги чувам за пръв път.
И, понеже твърдиш, че празни приказки не приказваш, ти поне, за разлика от Йордан, можеш ли да го докажеш?
QUOTE
На какъв език да ти го обясня, че и аз в началото си мислех, че Елтимир преувеличава.

Преувеличава за какво?
Че Димитър Радев е искал да го съди?
Че той имаше намерение да го съди преди може би 2 години!
Дотук Ангел на съд от Радев изправян ли е?
QUOTE
Докато не разбрах, че е имало конкретни заплахи именно от Димитър Радев към Станислав и Георги. Това го знам от два различни източника, на които имам пълно доверие. А за заплахите, които не знаем, само беше загатнато.

Аз пък предпочитам тези два независими източника, войни, големи мъже, с акъла си, да го напишат тук, и да потвърдят, че заплахи от Радев са получавали, тези заплахи са им взели тока и са започнали да сандърдисват сайта.
Става ли?

QUOTE
Мартин Христов пък си беше направо директен. В сайта си го обяви, ако не го е изтрил.

Директен в заплахите си?
Да, видях го. Такива заплахи за такива саморазправи имаше много, и от Ангел, и от Йордан, и от много хора.
Но аз предупреждавах всички: кой и как има намерение, желание и възможности да удари сайта, както и стана! Само че кой да слуша и кой да се замисли!
Предложих и регистрациите на нови потребители да се забранят, освен на препоръчани от старите потребители, които да носят морална отговорност и да бъдат гаранти за новите - пак глас в пустиня!
И сега, когато враговете на България потриват доволно ръце благодарение на недостойната ви и омерзителна постъпка на вас с Йордан, и някой от тях реши отново да го прасне, сигурно първата ви работа ще е да обвините отново опонентите си?
Защото тази версия на IPB е слабо, лошо защитена, твърде стара!
Тачо затова похарчи толкова време и усилие да сложи максимално обновената, практически предпоследна версия!
В същото време същите тези паразити, които удряха сайта, си имат обновени регистрации, и то именно в този форум, напук на старите банове, и вероятно е въпрос на хрумване и каприз - да изберат кога да е ударен сайта.
Вие с Йордан им дадохте прекрасен повод да го направят и да се позабавляват отново от сърце, като ни гледат как се самоизяждаме с взаимни обвинения!

QUOTE
Факт е, че и с двамата от които идват заплахите поддържаш връзка. А че тези заплахи са координирани от един общ център - няма и съмнение.

Поддържам, кога съм го крил?
Който ме е питал, винаги съм му го казвал.
На мен лично те двамата нищо лошо не са ми направили. Не знам да са направили и на който и да е от тук, с изключение на конфликта между Ангел и Радев и на Парадокс със Йордан.
Въпреки, че Радев година и половина не желаеше да общува с мен заради участието ми във форума. Но аз не съм липсвал година и половина от тук, нали?

А вече за координацията и общия център, когато става дума за един умиращ или вече умрял човек и за Мартин, който беше изритан заради личния му конфликт със свещенната крава Йордан, царя на безпардонността и грубиянщината, за мен е смехотворна.
Без да съм специалист, не натрапвам на никого мнението си, но за мен това е параноя. Или аз съм наивник.

QUOTE
По време и адресанти съвпадат. Резултатите от тези заплахи са налице. Сайта е блокиран, регистрациите са спрени, създателят му е баниран. За какво говорим повече?

Няколко въпроса:
Кой блокира сайта?
Кой е спрял регистрациите? (въпреки, че според мен, особенно в тази версия на форума, това си е наложително от гледна точка на софтуерната безопасност)
Кой е банираният създател? Ангел ли? А обруганият с несправедливи обвинения и практически напуснал Севар? А също така засипаният с хули Тачо?

QUOTE
А за сайтчето с 5-имата посетители - нямам нищо против да си го качват на безплатен сървър, да пускат там който искат - Бафомети, Хасани, защо не и Левита. Нали там щели да важат нови правила. Такива има хиляди в интернет. Едно повече или по-малко няма значение.

Тогава защо дръпнахте шалтера?

QUOTE
Но останалите масово тук си искаме стария сайт.

Кои сте вие "останалите", че и "масово" при това?
Ти и Йордан?
Други масовици?

QUOTE
Бройката читатели (100 към 5), които тотално игнорираха паразитното сайтче, въпреки променената директна връзка към него говори красноречиво.

Красноречиво би говорила анкета, обсъждане, гласуване и други подобни проверяеми, обективни и човешки средства.
Вашето говори красноречиво за нещо съвършенно различно от приподнасяното от тебе.

-----

QUOTE (Мещера @ Feb 24 2009, 03:40 PM)
Става въпрос за чат с  Пламенчо мойто момче, но това не ти влиза в работата.

Наистина не ти влиза в работата.
Потребителите ми в списъка на скайпа са над 250.
Искаш да ме изкараш съучастник със всеки един и отговорен за делата им само защото те тресе параноята ли?
----------------------------
Пламене,това до мен ли се отнася.Извинявай,недоразбрах.

Става дума за това, че страшното обвинение на Йордан към мене е чат-кореспонденцията ми с Димитър Радев, ако правилно го разбрах.
И ако утре Радев пресече някъде с инвалидната си количка на червено, Йордан смята, че аз ще съм съотговорен за това престъпление, и че то е било задължително координирано помежду ни.

-----

QUOTE (anti666 @ Feb 24 2009, 02:14 PM)
Знаеш ли Миро, ако трябваше да спазваме древните закони някой за измяна щеше да бъде удушен. Щото подмяната на оригиналния сайт, който е в десетте най-четени сайтове в България би се равнявало някога с подмяна на Саракта с нещо като нищо.  Така че Йордан дори е много кротък. А това че е директен му е в стила на говорене. Предпочитам такъв пред някой, който те четка, а зад гърба ти точи ножа.
И точно такъв човек ни трябва като админ. Стига с тази толерантност, тук не е форума на Атака. Щяло в онова сайтче да има еднакво отношение към всички. Ама това, че е заплашвал Движението - е, трябва да сме толерантни. Това че е помак или мутра - ами лошо няма. Това, че някой бил служител на ДС - ами и той е човек. Аз казвам, баста!

То ест, аз това го разбирам като един глас "За" Йордан да е админ.
Аз веднага обаче бих искал да дам своя глас като "Против!"
нещо повече: аз съм твърдо против да е модератор!
Предлагам и другите да си кажат мнението:

"За" или "против" Йордан за админ и/или модератор?
----

QUOTE (Мещера @ Feb 24 2009, 04:05 PM)
А Йордан участвал ли е и той в този чат?Конкретния,дето го визира.
Защото по-торе твърди,че никога не е участвал в чат с радев.

Аз поне не знам.
Ако Радев е жив и се обади, ще го питам.
Всъщност, Йордан знае за моята чат-кореспонденция с него от мене. Преди много-много месеци. И тогава това не му направи някакво впечатление.
Ако не е лицемерничел в общуването си с мен, естественно.
Но неизвестно защо, се възпалиха с анти666 именно сега и започнаха да сатанизират Радев, който със страшните си заплахи от инвалидната си количка бил взел тока на нашите админи.
----
Значи, от 486 потребители целта е шефовете, ако не и всичко-на-всичко, да останат 2-3. Ще станат обаче "много вожд и никак индианци".
С двамата днес проведохме съдържателна дискусия.
Третия (очаквания, анти666 му готви червената пътека за завръщането) поне има над 15,000 постинга, то ест, половината.
Как ще мелят брашно с Йордан обаче, ума ми не го побира, но вероятно ще доживеем да я видим и тази веселба.
"Втори етап" ли беше?
Както обикновенно: "Джам прайм-буркан става"
-----
QUOTE (Admin @ Feb 25 2009, 01:20 PM)
Спокойно Иван, то който каквото прави-на себе си го прави!
Викторе, ще получиш всичко каквото си поискал, когато ти ми предоставиш моето!
Ще чакам до първи март (01.03.2009) да получа линк за сваляне на пълния архив, който оставих на недостъпния вече за мен хостинг в началото на месец февруари 2009 година.

Тачо, ако позволиш, искам да внеса поправка: ти искаш не "твоето", а нашето!
И ако форумът позволяваше анкетите и гласувания, щях задължително да отворя две анкети: първата вече я предложих:
За или против Йордан като админ и/или модератор ?
Резултатът дотук е 2:1 в полза на "Против".

И втората анкета би звучала така:
За или против да се върне новият сайт на създателя му (респективно, и на останалите, без анти666, Йордан и Ангел) и да се остави новосамоназначения триумвират (Йордан, анти666 и Ангел) в старата версия, в която сега пишем, да си градят нещо, което смятат за свой, частен Саракт.
---
Оставям настрана въпросът: как този триумвират ще бъде сформиран, и как Йордан ще приеме Ангел и обратното. И за двамата ако тръгнат да мелят брашно означава да си плюят многократно в лицето, но това са си техни проблеми.
Всъщност, не толкова техни, колкото на този, който се опитва да направи всичко това и го изрежисира: анти666.
Не съм по залаганията, но според мен анти666 ще бъде поставен пред избор от двамата: или с единия, или с другия. И понеже е явно, че цели и подготвя завръщане на Ангел, Йордан най-вероятно ще изгори, и ще се прибере в блога си. Просто прогноза, нищо повече.
-------
"Не съм по залаганията, но според мен анти666 ще бъде поставен пред избор от двамата: или с единия, или с другия."

QUOTE
Точно така! Добре ги знаеш нещата. Това беше и режисурата от института по психология. Някой може и да си скубе косите сега. Щото подцениха или по-скоро въобще не знаят за силата на кръвта.

А по-конкретно?
Като за прости хора, ако може?
QUOTE
Аз съм готов да подам ръка на всеки българин, който не е ченге или негов доносник или не е зомбиран с нлп.

И по кой начин ги определяш, кой е такъв?
Като слушаш преди това обработените в затвора с тези методи ли? И не ми казвай, че аз го казвам, защото това е цитат по смисъл на мнението на Йордан, с който обвини не само Ангел, но и всички политзатворници. При което ти, незнайно защо, изобщо не издигна глас в защита на Ангел, както правиш сега.
Аз не мога да обвинявам Ангел за сътрудничество и за това, че е воден от контролиращи офицери след излизането си от затвора. Но отговора на въпросите, които така и не дочаках, във връзка със случая с Войнов, както и злостните му безпочвени нападки към мен от негова страна само затвърдиха подозренията ми.
Та, на кого беше казал, че си готов да подаваш ръка?

QUOTE
Точно пред такава дилема ни поставиха през есента, не само мен, но и цялото Движение.

Кой?
Заплахите на един умиращ пенсионер-инвалид? Който беше поливан тук с тонове помия от Ангел, без да може да се защити, и всички, вярвайки на безпрекословния авторитет на Ангел, приемаха всичко за чиста вода?
Този човек ли е уплашил нашите доблестни войни-админи?
Тачо ми каза, че му е отказал, меко казано.
За Георги не знам, но подозирам, че е същото.
Заплахи към членове и към движението е имало, имаше и ще има.
На всяка заплаха ли ти, от Дубай, ще решаваш, че някой се е наакал като малко дете и ще се втурвате с Йордан или с друг съмишленик да рушите всичко, наричайки го спасение от зомбирани и изплашени админи?

QUOTE
Админа изиграва номера с отказването от администриране след като многократно бламира действията на Елтимир, така че онзи да избухне.

Защо не оставиш самия Админ да си каже, защо е, цитирам те: "изиграва номера с отказването от администриране"?
Дали заплахите на инвалида-пенсионер, или отношението на гуруто на движението не го доведоха до такива решения?

QUOTE
Оттам всички ние сме поставени пред дилемата  - да имаме ли админ и Движение или да загубим създателя му - Елтимир. В крайна сметка той беше баниран.

Като сме, пак те цитирам: "всички ние сме поставени пред дилемата", защо нямаше обсъждане и гласуване между тези "всички ние" или поне повечето от тях, а се вземаха решения само от теб лично с Йордан и се осъществяваха само от вас двамата?
Защо когато Йордан "риеше лайна" което на негов език казано означаваше и "трия Елтимир, каквото и да напише", ти мълчеше и пак беше зад Йордан, а сега се оказваш защитник на Ангел?

QUOTE
За да ти дам жокер в залаганията - проблемът Йордан/Ангел ще бъде решен по съвсем нестандартен начин, с някои древни закони от Саракта, които ти въпреки присъствието ти тук няма как да си ги разбрал. Както Тангра каже, това ще бъде.

Този джокер си го задръж за себе си, защото на теб наистина ще ти трябва. От тази каша, която я забърка, и това разрушаване на междучовешките отношения не знам и Тангра как ще те извади. И не само тебе.
------

QUOTE
"Чакай сега, имаме ситуация - заплахи. Какво правим, казвай да видим."

Ами ние го правим в момента. Като отговорностите на админа му идват в повече, било заради заплахи или лични причини, то тогава някой друг може да ги поеме. Какъв е проблема и ако нямате нещо друго наум, защо драматизирате?

Защото го правите по най-неправилния начин. Събирате се всичко на всичко двама и решавате за всички, защото сте се самоназначили за ядро. Останалите за вас са кучета, не-хора, "стари войни" и прочее измет. Цитирам Йордан, нищо повече.

QUOTE
Въобще подобни проблеми в Саракта са били много ефективно решавани. Ако някой, дори и самия кан не може да си носи отговорността, той се оттегля. Ако сам не ще, има си начини да го принудят. И се намира друг, който може.

Но е решавал съвет на боилите, не двама самоназначенци!

QUOTE
Разбирам ти и логиката - "лесно ви е на вас с Йордан да давате акъл отстрани". Само че и той и аз слизаме често в Матрицата. Където също може да ни блъсне кола. Просто той ще си поеме отговорността за риска и толкова. От нас се иска да го подкрепяме.

За мен Йордан стана ръконеподаваем човек. Подкрепата си за него вече я изразих: оттук нататък тя е НУЛА!
И да напомня: само ти и единственно ти за момента го подкрепяш, но нарочно се опитваш на моменти подвеждащо да се изразяваш в първо лице множественно число: зер, "ние" го подкрепяме.
Кои са другите мистични "ние", би ли ни осветил?
Къде е обсъждането за избор на админ, на модератори?

QUOTE
Ако нещо му ce случи, на извършителите трябва да им е ясно, че няма да остане безнаказно.

Това важи за всички, не само за него.

QUOTE
Aко и той не може да си носи отговорностите според целите и задачите на Движението - просто ще си плащаме на външен админ да ни върши програмната работа и на скрит модератор да банира. То не че досега беше по-различно. Да съдят Назърбаев или казхските камове ако им стиска. Какво толкова сложно има?

Още веднъж същия въпрос: кои "ние"?
Вие двамата ли?

QUOTE
А на втория ти въпрос отговора е свързан с горния. За да се разрастне това Движение, трябва да има читаво ядро. Което да реагира като едно цяло. Както и да имаме ефективен механизъм за самоконтрол.

Трябва.
Ама затова това ядро се ИЗБИРА след ОБСЪЖДАНЕ!
Колко пъти, къде и кога са правени такива обсъждания досега? колко пъти, при многократно възникналите кризисни ситуации, когато членови и симпатизанти бяха обругавани и отказвани на партиди, някой някъде предложи и направи обсъждане и избор?
А иначе все Саракта ви в устата на двамата, все в Тангра се кълнете, пък пикаете на древнобългарските закони!
Що така двоен стандарт?
QUOTE
А той е именно в принципа на вишегласието и  разделение на отговорностите.

Браво!
Най-после! И де го това вишегласие? Двамцата си гласувахте стопроцентово единодушие ли?

QUOTE
А не всичко да се концентрира в един географски център (Варна), който е силно уязвим. Това са все неща, които подлежат на обсъждане по-нататък.

Това са неща, които подлежат на обсъждане ДНЕС, защото не бяха обсъдени ВЧЕРА и по-рано! Не да ги отлагате отново към неопределеното бъдеще!
А това териториално разделение, дето го измислихте като нова страшна угроза, много ми напомня на разделението на България, предприето от евреина Шишман. Също с такива благи помисли като вашите, впрочем.

QUOTE
Мещер, да те попитам по работа на Движението ли беше тогава в София или нещо с Атака да беше? И досега имал ли си заплахи заради участието ти в Движението? Щото други са имали, включително и аз, на което ми беше отговорено "междуличностни проблеми на пазара".
Извинявам се,но повече не ми се занимава с излишни и очевидни неща. Нещата са ясни, има си лични пощи, решението е в други хора вече. Това е последния ми отговор тук.

За очевидни, очевидни са.
За излишни, айде не така. Откраднахте ключовете, узурпирахте сградата и останалия плебс вече не ни трябва даже и в качеството на количество.
"решението е в други хора вече", нали така?
За такъв израз обикновенно рипате веднага и крещите: агенти на комунистите!
Ама като го пишеш ти, ние трябва да го приемем като нещо в реда на нещата, така ли?
----

Това съобщение е редактирано от Пламен Пасков на 28.2.2009, 23:20


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Цитат;
"Точно така. И грешката на Тачо е, че въобще отвори тая тема. Нарочно го провокирах към това. Това даде възможност да разбера, точно кои хора стоят на тези позиции и кои са. Не, че не бяха ясни, но добре е като ти излязат на гюме. Нали помните от нашата история, как един кан, излови и избеси византийските шпиони."
Йордан

Верно ни излязохте на гюме. Излишно е и да питам Пасков кога се занимава с ветеринарство с толкова много обществена работа. Да си пише със Сиви вълци, въоръжени терористи-зомбита, отвличащи автобуси. Така пламенно да защитава двама агенти - добрия стар Радев и режисьора Бафомет, които не спират със заплахите си към Движението. Колко кротичко започнахте тук, с надеждата че ще ни организирате с Йордан публично порицание, преди Тачо да ни сложи бан както на Елтимир. И тогава вече цялото Движение да е под ваш контрол. Каква я мислехте, каква стана тя. Дойдохте кат аслани, тръгнахте си кат пос....и.
Сега Пасков, взимай си парцалките и бягай да си правиш ченгеджийската медия "Изход" с Парадокса. Щото този 666-и пост ще ти е последния. Хубава цифричка, нали? Точно като масонския дявол Бафомет.
По-нататък Елтимир ще има да добави нещичко и за теб. Но така и не разбрахте, че не само "триумвирата" с Йордан и Ангел е срещу вас. Срещу вас е и Българския Бог. А пред него дяволиите ви не вървят.
Поздрави на сивото вълче Тюрхан. Малко време им остана.
Top
Ognia
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 27
Участник # 1 706
Дата на регистрация: 30-November 08



Сайтът вече е отблокиран да се пише във форума, качват снимки и материали.


Сайта е отблокиран, ама що не се пише...............????


--------------------
?????? ????
PM
Top
ATILAFOREV
Quote Post












Йорданке

Долнопробна Руска Аграрно Славянска Пачавра

Внимавай как говориш за най-Българския град Пазарджик и за нас Българите Арийци от Центъра на Цивилизацията в 130 годишния Руско-Турски Кенеф а именно ПАЗАРДЖИК, да не те Сполети Съдбата на малките Атила :lud: винаги прав:

Преди 2 години ви казах че този сайт е Долнопробен Интернационален Комунистически Руски Аграрно Славянски КЕНЕФ.

Резултатът е налице !
=============================

Българи Арийци

Много мина малко остана, скоро започва Възстановяването на БЪЛГАРСКИЯ РОД и БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА и Ликвидирането на този 130 годишен Руско Турски Кенеф и населяващата го Славянска, Турска и Чифутска СГАН

КАЗАХ !!

Славяните и Чифутите са ТОР за Земите Български Арийски

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

Това съобщение е редактирано от Admin на 6.3.2009, 18:38
Top
anti666
Quote Post












QUOTE (Ognia @ Mar 3 2009, 10:03 AM)
Сайтът вече е отблокиран да се пише във форума, качват снимки и материали.


Сайта е отблокиран, ама що не се пише...............????

Значи, може би си забелязал, че тук в този форум участват активно броени хора. Така е от година и повече, мен тая работа лично не ме бърка. Броят на постингите нищо не значи, въобще масовостта не ни е цел. Във форума на Атака на ден се пускат по няколко десeтки мнения, по-ценните се затлачват от неспирния информационен поток и въпреки всичко пак имат по-малко читатели. Горните дитирамби и дълги обяснения в други сайтове може да са добре дошли, не и тук. Предпочитам да прочета едно смислено мнение на седмица, от колкото нещо подобно на горното. Този форум е бил и ще остане като допълнение. За мен лично материалите и снимките са много по-важни, което е и текущ проблем, защото по настоящем все още материали не могат да се пускат.
Форумът тук ще бъде използван за координация и нещо като чернова на по-важните идеи. Масовото участие въобще не е задължително. Както и на друго място беше споменато, някои неща са били капсулирани в продължение на векове, спокойно могат да останат още няколко години, докато им дойде времето и хората разберат за какво иде реч. Ако ли пък не достигнем този критичен минимум - просто българската цивилизация ще последва съдбата на други велики култури, изчезнали в небитието.
Top
anti666
Quote Post












Много хора, включително и Запознат искат да знаят, какво смятаме да правим нататък. Тачо отново ни предупреждава, че би могъл да срине сайта ако поиска. В това не се и съмняваме, макар в сайта си Елтимир бегло намекна какво може да се случи на всеки, посегнал срещу Движението. Рано или късно. Защото този сайт съществува тук с някаква причина, и тя е дори над нашите разбирания. Много хора си мислят, че този сайт оцеля вече няколко години въпреки масивните атаки, щото Елтимир или аз и Данчо сме били ченгета. Дори сега пак се тиражират тия приказки за Елтимир от враговете му. А отговорът за мен е на съвсем друго ниво, което човек който не вярва в идеите на тенгрианството не може да си го обясни.
Сега, за нас тук. Пасков беше задал въпроса как ще решим проблема между Елтимир и Йордан. А аз да попитам - имало ли е въобще проблем? Или някой се е опитвал да раздухва нещо като нищо. На Елтимир вече му е махнат бана. Ако Тачо иска, може да му обясни защо е сложен и защо му беше леко променено името.
А ако Елтимир има желание да пише тук - може да го направи. Макар да му е ясно, че каквито и да са дълги обяснения ще бъдат трити от "дебелия" админ. Който по-скоро e дебелокож и не се вълнува особено от психодрами и наранено самочувствие. Елтимир си има свой сайт и нещата които го вълнуват най-вече ще си ги пише там. Тук има две неща, които са най-важни и заради които Българският Бог пази това Движение. А те са миналото на България - Старата Вяра. И бъдещето на България - Саракта.
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Успях да вляза едва след като публикувах това:
http://eltimir.ucoz.ru/forum/2-105-4
"Прочетох за махането на БАН-а, ама не е вярно. Или пък има още нещо, което само ей тоя трезвеник от снимката го знае:
http://erigkan.ucoz.ru/photo/18-0-1521-3
Само че на Елтимир му дреме на шапката. Уморените коне ги убиват, а изразходваните гои ги унищожават. Само че аз никога не съм се поставял в услуга на евреите и за мен техните закони и за кончета не важат. Да му мислят Запознатите с юдейското законодателство."
Проблеми обаче има, и то много проблеми. Само че тези проблеми не са междуличностни, а международни. Защото идват от оня, разселения народ. Да не казвам кой, че ще ме обвинят в антисемитизъм. А пък аз не мога да бъда антисемитист, след като не знам кои са семитистите. Антийеховист - да. Антикабалист - да. Антиталмудист - също да. На тези другарчета и на техните другарчета съм посветил специално сайтче:
http://vazrajdane.ucoz.ru/
Имам намерение на същото сайтче да поставя и галерия със снимки на най-малките другарчета. От дружинката на шабец-гойчетата.
Нещо против? Против няма. Значи сички сте съгласни.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А иначе все Саракта ви в устата на двамата, все в Тангра се кълнете, пък пикаете на древнобългарските закони!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
М-да, това е от устата на човек, който идейно няма нищо общо с Тенгрианството, пък бил той Добревист или какъвто и да е, а говори за "древнобългарски закони". Наистина това, не са закони от книгите на Петър Добрев.
В случая за изненадващия г-да полицаите обрат, приложихме институцията на "двойното владетелство", т.е. приложихме древнобългарски закон, който се оказа доста ефикасен. Това е за сведение на доста само четящи.
Така, че, нормално е, Пасков, да ни титулува "вие двамата". Така е, било и в рода Дуло, при тяхното управление на Първото българско канство. Имало е владетел и съвладетел, кан и капхан.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В "Джагфар Тарихъ" пише за отделни Български държавици, които носели своите племенни имена. Тези държавици нерядко враждували помежду си, няма какво да се лъжем. Но когато се обединявали, наричали страната си България или по-просто Държавата. Това дотук го знаем, не казвам нищо ново. Нов е въпросът защо все пак тези държавици понякога са успявали да преодолеят враждите и са се обединявали? И дали, ако не са го правили, днес щеше все още, напук на всякакви теории да има Българи на този свят?
Дали някои нещо не са забравили? И дали ще е полезно за нас, ако им го припомним?


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 10:15
Quote Post












Понеже се искат обратно пари, дадени за да го има този сайт, щото бил узурпиран - повдигам пак тази тема.

За тези, на които им е къса паметта повтарям пак. Сайта беше заключен и изхвърлен на бунището. Ако възстановяването му се нарича узурпация - така да бъде. Колко човека ще пишат в него - това не ме касае особено. За мен важното е този сайт да работи. Архива от новото форумче, което Запознат направи му е предаден обратно и ако иска, да си го качва на друг хостинг (с по-добра видимост от този). Да нарича някой узурпация задето сме прибрали изхвърления на боклука сайт си е нагличко.

Това, че някои са несъгласни Йордан да е администратор на възстановения тук сайт е вече друго нещо. Ако такива са помогнали финансово през лятото на 2007 за подновяване на сайта и сега си искат парите сякаш сме бирария - да казват овреме. Един вече се обади и ще му бъдат възстановени. След което профила му ще бъде изтрит, айпитата с които е участвал блокирани и всички негови постинги ще бъдат изтрити по усмотрение на админа.
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 13.3.2009, 11:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Като става дума за финансови претенции - аз съм човека в чиято сметка бяха събирани парите за хоста, домейна и разни други неща. Аз ги изтеглих и изпратих където се бяхме разбрали преди да ги получа. И сега има дребна сума в тази сметка, която на практика е на мое име, но средствата не са мои, а общи.
Така, че който си иска парите обратно - нека ми пише на мейл, лс или както намери за добре. Ще намеря средства за да му върна парите по желания от него начин. Дори някой лев отгоре ще донадя за по-сигурно.

Имам разпечатка кой колко е пращал и грешка не може да стане.

Изчистването на финансовите претенции става по най-лесния и достъпен начин.
За разлика от другите претенции помежду хората.

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 13.3.2009, 11:23


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2009, 13:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Оттук нататък забравете за Елтимир. От утре няма да имам Интернет, отклоних категорично всички предложения да ми го платят. Това е, щото съм авантаджия. Благодаря за плюнките и клеветите, оправяйте се без мен. Аз ви бях последната връзка с едни хора, щом не го оценихте, гледайте си работата. Забравих да кажа, че предпоследният го убиха през май 2006-та. Обесиха го с един синджир. Обесиха го, докато аз се намирх в Дубай. Вече нямате никой. Да сте живи и здрави.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2009, 13:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Забравих да ви кажа да си берете лайката, щото се подразбира. Гадно постъпихте с мен, гадно ще ви се отвърне.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 13:52
Quote Post












QUOTE (Георги-НЗ @ Mar 13 2009, 12:04 PM)
Като става дума за финансови претенции - аз съм човека в чиято сметка бяха събирани парите за хоста, домейна и разни други неща. Аз ги изтеглих и изпратих където се бяхме разбрали преди да ги получа. И сега има дребна сума в тази сметка, която на практика е на мое име, но средствата не са мои, а общи.
Така, че който си иска парите обратно - нека ми пише на мейл, лс или както намери за добре. Ще намеря средства за да му върна парите по желания от него начин. Дори някой лев отгоре ще донадя за по-сигурно.

Имам разпечатка кой колко е пращал и грешка не може да стане.

Изчистването на финансовите претенции става по най-лесния и достъпен начин.
За разлика от другите претенции помежду хората.

Аз пък не съм съгласен да плащаш ти за чужди грешки. Нямаш нищо общо с тая работа. С Мещера сме се разбрали и по този въпрос няма повече какво да обсъждаме. А иначе за Елтимир аз вина нямам за сегашното му положение, нито пък е тръгнал да си иска нещо обратно. Бана му е махнат, ако желае да пише. Онези другите, дето му го сложиха да се оправят с него. Аз лично си му признах че през есента, когато надигаше за Радев излезе прав, но тогава не знаех цялата истина. Дори и сега знаем само детайли, подробностите едва ли ще излязат скоро. А за характера му, извинявам се но няма човек, който да не е бил плют тук от него.
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020