www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Избори 2013


Страници: (11) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Избори 2013, Призоваваме към пълен бойкот
anti666
Quote Post












Както се очаква, в опит да запази републиката си, Олигархията назначи избори на 12 май. След масовите протести, на които българският народ се опита да изхвърли партиите от парламентарните избори, чудовищната матрица на злото се рестартира. На Олигархията и изродите зад нея им е жизнено необходимо да има партийни избори. По този начин те си легитимират Геноцида. Пред света, пред българския народ и пред Бога.
Повече по този въпрос е засегнато в ТАЗИ ТЕМА

Днес четем как Плевню жалостно призовава българите да гласуват. Щото иначе щяла да продължи политическата криза.
QUOTE
"Президентът предупреди, че при неблагоприятен сценарий съществува риск от нова дестабилизация и делегитимация на следващия парламент и изрази надежда активността на имащите право на глас на 12 май да бъде по-висока"

Ние пък точно това искаме - криза с последващо срутване на републиката. Това го иска и Небето, иначе саможертвата на Пламен Горанов ще е напразна. Небето обаче ще се намеси ако ние го поискаме. А това може да стане само с един пълен бойкот на тия изроди.
Денс четем и за любовта на българите към политиците
Замерят политици с яйца
Top
anti666
Quote Post












В коментарите под нея има интересни мнения;
QUOTE
Radi Chuhlev
Вървим към анархия! И съвсем не е случайно, а закономерно! Тази власт наистина с кръв ще си отиде!
Reply · 26 ·
· 3 hours ago

    Yvan Svetan
    Е, ако българите разберат що е то БЛОКАДЕН БОЙКОТ, и то придружен с ХУМАНИТАРЕН ПРЕЦЕДЕНТ, вероятно може да се мине и само с тази кръв от КРЪВОДРЯВАНЕ - КРЪВНИЯТ ВОТ!!!?

Какво ли има предвид под БЛОКАДЕН БОЙКОТ? smil4334aa44c7e89.gif
Top
anti666
Quote Post












Че ще има 14-о партийно правителство от началото на Прехода - ще има. Така трябва и да бъде. Въпросът е то да бъде избрано с гласовете на малцинствата и полуизкукали старци, дето ще ги излъжат че ще им вдигнат пенсиите. Колкото и парадоксално да звучи, ще е добре и ГРОБ отново да кадрува, начело с нашата любима Буда-Тиква.

Важното е по-голямата част от българите да НЕгласуват. Като по този начин се обявят срещу чудовищното ЗЛО, което унищожава родината ни и откаже да легитимира слугите му. Само тогава ще получим помощ. Иначе пак ще следват климатични удари, глад, мизерия и чалга.
Повече от това Движението не може да направи.

"Бог дава, но в кошара не вкарва"
Top
Болгар
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 31
Участник # 5 945
Дата на регистрация: 30-March 13



На предните избори през 2009-та нямах години още и тогава батковците от националистическите среди масово гласуваха за коалицията БНС-БНРП и ако можех да гласувам сигурно, и аз щях да го направя за тях, но сега съм доволен, че не съм имал нищо общо с републиканските избори. Долу републиката!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Небето и Земята ще се намесят, неизбежно е. Жалко само за Варна. Преди 8000 години е била Столица. Тогава там е бил главният удар. Ненапразно Асеневци повеждат такава война, за да я върнат в пределите на България. После турците искаха да я обявят за своя. А същите турци се побояха за 500 години да разрушат Варненската крепост. Разрушиха я оръдията на руските кораби през Първата световна война. Заплатиха със 100 годишно еврейско робство, продължаващо и до днес. Сега пък евреите се опитват да си я присвоят. Няма да стане. Варна е свещено място и никога няма да бъде еврейска. Но... Освен в България, град Варна съществува и в Италия. Едва ли е случайно. Просто името трябва да се запази. Очаквайте жесток удар от Небето. "И градовете ще ще разлетят като ято подплашени гълъби." Цитирам по памет и може да не съм съвсем точен. Но сегашната Система ще рухне, а ние, Българският народ ще се възродим отново.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












В медийната империя на Райчефф news.bg където от време на време правим набези и представяме идеите си, бе пуснато провокативно мнение срещу нас. Явно от човек, който е наясно какво представлява Движението.
Та там четем;
http://news.ibox.bg/news/id_791747265
QUOTE
Един от вас, един от нас ... нещо се обърках. Нека почнем от начало! Т.е. на хората, които споделят твоите политически възгледи, им викаш един от нас, а на останалите един от тях ... Т.е. и ти като сегашните управляващи делиш хората на наши и ваши? В такъв случай от какъв ХУЙ се мислиш че си по-добър от сегашните управляващи, или си поредния червей който се гърчи по хлъзгавата наклонена равнина, водеща към властта? Защо си мислиш, че в България има бъдеще партия (организация) в която присъства думата Македония? Ако задълбая още мога да ти изкарам още много причини, поради които не ставаш, но мисля че това за сега е достатъчно

Като оставим фалоса, обръщам му внимание заради това;
"...поредния червей който се гърчи по хлъзгавата наклонена равнина, водеща към властта "
Щото тоя рефрен е използван и от бивши участници тук, само да се окаже след време, че Движението им трябвало или като трамплин за власт или да го "опитомят" в удобна за режима рамка.

Ние претенции за власт и облаги към РъБъ нямаме. Нито искаме нещо от нея, освен скоропостижната й смърт.smil4341944e6b0c8.gif Нито ще участваме в предстоящите избори. За същото призоваваме и симпатизантите от БНС. Не участвайте в шоуто, което са ви приготвили на 12-и май! От вашия вот нищо не зависи, само влизате в тяхната игра по техните правила с белязани карти. Файда никаква, само дето ще загубите подкрепата на Небето.
Категорично мога да кажа, че ако направим коалиция с БНС, ние ще излъчим депутати в управлението, но това е идейно самоубийство и за нас и за БНС.
Top
anti666
Quote Post












А въпросния господин от news-а да го успокоя, че Движението вече Е делигирано за представител на Небесната власт в България. Въпрос на време след пукването на юдокомунистическото изчадие РъБъ, хора от Движението да поемат тежката отговорност и за реалната власт. Просто няма кой друг и няма за какво да мучат републиканските скотове. Не ние ще сринем републиката, а самата тя се саморазрушава заради втъканото Зло в нея. По начало зачената в кръв, измама и нечестие с тежка карма, която си изчерпа функциите.

Съжаляваме, може и да сме нескромни или да ни приемат с насмешка засега, но това е положението. Свобода и всекиму своето.
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE
Избори 2013, Призоваваме към пълен бойкот


И за да е пълен бойкота - призовавам да заформим активно мероприятие - всеки в своя град, всеки с каквото може.

Аз смятам, че ще е добре да измислим няколко въздействащи изречения в смисъл да не се гласува под никакъв предлог - за да не узаконяваме отново мафията и да не и даваме легитимност за пред света чрез своя глас. Понеже изборите ще са фалшифицирани така и така - то поне да нямаме принос към новото лице на мафията.

Може да се изпечатат плакати на А4 и да се сглоби по-голям - А2 от четири листа А4.
Ако е на лазерен принтер - цената е ниска и за 20-30 лева може да имаме около 100 - 150 плаката А2.

Предложението ми е да покажем на мислещите човеци, че негласуването не е безотговорност, а позиция. Че и други освен тях не желаят да гласуват, че има алтернатива и това сме ние.

Очаквам мнения и предложения.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Ако модераторите сметнат, да пресместят мнението ми,понеже не знам в коя тема да го напиша.
Всякакво гласуване за "български" партии е в полза на антибългарите.По-точно трябва да се отиди,и да се зачеркнат с хикс всички полета, в противен случай гласът Ви го начисляват.Поне така прочетох...
Искам да Ви помоля да изкажете мнението си за Атака.Отнова ли е същият фарс,прах в очите на хората за да си изберат послушници и колето да се завърти отново?В мен се зароди любопитство дали и те са такива,понеже Атака изказва фактологии,които никой друг не казва.Сидеров крикикува публично,заявява,че ще национализира добива на злато,компаниите за ток и пр.Ще вдигне заплатите (все неща,които сме ги чували),но заяви,че ще подпише документ за публичен разстрел.По телевизия Алфа,онлайн засякох филма на Аарън Русо : "Америка : от свобода към фашизъм".Неща,които са вярни, и които друг не ги казва,показва.Това трик за да се гласува за тях ли е?


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 077
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




http://www.segabg.com/article.php?id=644209

Мнения

"тези не знаят изобщо каква революция ги чака ... и то много преди 2016..."


"Ще те подкрепя с две ръце, суетно самоцитирайки се с туй, дето го писах вчера, когато в Горещите новини писаха, че Баце казал като стане пак премиер какво щял да прави:

Ако Бате Бабуин пак стане премиер (при наличния матрял вече не изключвам и тази екзотика като възможност) ни чакат съвсем неприятни случки есента-зимата. Тъй като бюджетът е оплескан отвсякъде, на дянковчето бюджетчето - ръстче на фалитчетата, ръстче на безработицата, ръстче на обедняването, свиване на потреблението, оттам - още фалитчета, още безработица и още обедняване и още, и още... - изобщо в чудната спиралка на икономическата депресия, в която ни вкара очилатият социопат.

Лятото ще го изкараме някак, не е случайна приказката "ще се хванем за зелено", пък и сметките за отопление (ток или парно, или дърва, или въглища) ги няма.

Ама есенес и зимъс - не ми се говори. Ще завижда Шебек паша на Виденов. Щото няма да се размине само с една потрошена врата на парламента и с един депутат, улучен с камък по главата, докато парламентарните червени кхмери тичахае към автобуса, охранявани от полицаи с щитове. Ще завижда, ох, как ще завижда."
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 077
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Камък Антижидов @ 8.4.2013, 23:26 )
Ако модераторите сметнат, да пресместят мнението ми,понеже не знам в коя тема да го напиша.
Всякакво гласуване за "български" партии е в полза на антибългарите.По-точно трябва да се отиди,и да се зачеркнат с хикс всички полета, в противен случай гласът Ви го начисляват.Поне така прочетох...
Искам да Ви помоля да изкажете мнението си за Атака.Отнова ли е същият фарс,прах в очите на хората за да си изберат послушници и колето да се завърти отново?В мен се зароди любопитство дали и те са такива,понеже Атака изказва фактологии,които никой друг не казва.Сидеров крикикува публично,заявява,че ще национализира добива на злато,компаниите за ток и пр.Ще вдигне заплатите (все неща,които сме ги чували),но заяви,че ще подпише документ за публичен разстрел.По телевизия Алфа,онлайн засякох филма на Аарън Русо : "Америка : от свобода към фашизъм".Неща,които са вярни, и които друг не ги казва,показва.Това трик за да се гласува за тях ли е?

Аз лично не бих гласувал за никого. Не и когато съм поискал премахване на партийната система, ликвидиране на политическите партии, конфискация на имуществото, капиталите, абе пълна сеч. Гласува този, който смята, че партийната система ще му реши проблемите. Ако това беше така, ние нямаше да затъваме все повече в блатото. Имаме исторически примери, че забраната на политическите партии води до просперитет. Еврейския запъртък Чехльо, нарочен за президентин на республиката, когато коментира това, казва, че ние вече сме имали такова историческо "дежа ву", но мълчаливо спестява факта, че тогава за 6 години се нареждаме на челните места в Европа по икономика. Да не говори, че партийният модел е фактически модел на диалектиката, която разединява българите: теза+антитеза = синтеза. За да съществува управление, му е нужна опозиция, противопоставянето им задвижва и преразпределя капиталите, които ги създават, противопоставяйки една част от българите на друга. Партийната система неизбежно ражда противопоставяне и разделение. Ние не се стремим към това.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 077
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 077
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Просперитетът, който ни чака в следващите 4 години: от постна пица към лукче!


http://www.segabg.com/pic/11106/644166-l.jpg
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Данчо, нещо си се ядосал. Не че и аз не съм се ядосал. В хладилника вече няма никой, а вчера изпуших последната си цигара. После лягам и поставям длани на болните места, успокоява болката. Сутринта изненадващо идва дъщерята. Жена ми не може да върви и не знам дали няма да загуби краката си. Ама да им се предадем на тея катили, да им паднем на колене съвсем не става. Та ще се бием докрай! Друго не ни остана. Всички ние накрая ще умрем, ама нека умрем с чест, а не в безчествие.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 077
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не, дразнят ме имбецилите, дето ще отидат до урните на 12 май. Лично за мене, де се казва, ако трябва само картофи и лук ще ям и пак ще оцелея, но защо трябва да стигам до това дередже, заради множество имбецили, които са си повервали, че партийната система и политическите партии ще им решат проблемите?! Проблемите им ще станат още по-големи и покрай тях и нашите, щото ние си патим от тяхното виждане за държавност, което е имбецилно. Гледам ги сега, се надъхват взаимно да ходят да гласуват - със задраскана бюлетина, без задраскана бюлетина... Това не решава нищо, свободното падане в пропаста на държавата ще продължи и се ускорява с всяко едно правителство.
Гласуването е абсолютен вид самоубийство, точно както самозапалването, обесването и прострелването с пистолет в слепоочието, хвърлянето от скала и всякакви други прийоми на самозатриване, които наблюдаваме в последните дни на представителната демо-срация.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020