www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Хакерска атака


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Хакерска атака
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 11:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Според мен, Бойковид в момента осъществява поредната хакерска атака срещу сайта. Броят на "Гости"-те се увеличава, но много малко от тях, правят каквото и да е в сайта;))) Поредната дос атака smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Hatshepsut
Публикувано на: 26.3.2020, 14:34
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 3 657
Дата на регистрация: 6-May 11



Би трябвало хостингът да предлага защита срещу DDOS атаки.
Ние сме на Суперхостинг.БГ, там има такава защита и досега не сме имали подобни случаи. В някои дни има по-голяма активност, най-често това са ботове от Китай, но до срив на сайта не се е стигало.


--------------------
User posted image
PM
Top
anti666
Публикувано на: 26.3.2020, 17:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Хостингът си имат добри защити и успяха за два дни да вдигнат сървъра. Но зависи каква е точно тази ddos атака и от кого идва. Бопаджиите (ударният юмрук на Хунтата) , начело с Явор Колев, са получили нови израелски хакерски програми и дори и най-добрите защити имат проблеми с тях

И друго нещо искам да кажа. Хостинг услугата (годишният абонамент) ни изтече на 24.03. Струва 16560 тенге или 66.38 лева. Всеки момент на този сайт ще бъде му дръпнат шалтера, щото никой вече не го интересува. Ако някой все пак би искал да го има, да си направи труда по поща ли, по какво ли, да се свърже с админа и да пита как може да бъде платен.

Аз самият нямам тази възможност в момента, нито пък имам желание когато мога, ако никой друг не го интересува.

Това е! Очаквайте изключване smil4334aa05d5cb2.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.3.2020, 21:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 26.3.2020, 20:08 )
Хостингът си имат добри защити и успяха за два дни да вдигнат сървъра. Но зависи каква е точно тази ddos атака и от кого идва. Бопаджиите (ударният юмрук на Хунтата) , начело с Явор Колев, са получили нови израелски хакерски програми и дори и най-добрите защити имат проблем пред тях

И друго нещо искам да кажа. Хостинг услугата (годишният абонамент) ни изтече преди на 24.03, два дни. Струва 16560 тенге или 66.38 лева. Всеки момент на този сайт ще бъде му дръпнат шалтера, щото никой вече не го интересува. Ако някой все пак би искал да го има, да си направи труда по поща ли, по какво ли, да се свърже с админа и да пита как може да бъде платен.

Аз самият нямам тази възможност в момента, нито пък имам желание когато мога, ако никой друг не го интересува.

Това е! Очаквайте изключване smil4334aa05d5cb2.gif

Електората се е сдухал тотално, изпаднал е в тотален шок и амок, окопал се е по къщята и носа навън не показва. Лично аз, очаквах точно това поведение на електоралната маса - да се покрие, да се сниши и да чака да отмине бурята, треперейки за нищожният си живот, т.е. настоящият българин да се провали тотално на този тест на Сомор.

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 26.3.2020, 23:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



При нас знаеш как е. Или ще сме имунизирани, за да си изпълним мисията или чумата ще ни утрепе, за да избие и враговете ни. И в двата случая не би трябвало да ни вълнува

Надявам се от Казахстан да ни дадат малко време отстрочка да оправим плащането. Парите ги имаме събрани от минали дарения на симпатизанти, проблемът е повече технически.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 31.3.2020, 18:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Днес със седмица закъснение годишният абонамент за хостинга бе платен от чужбина. От България не успяхме, но винаги се намира начин.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Искаме да благодарим на тези Българи, които се отзоваха и предложиха да помогнат с оскъдните си средства за сайта, докато върлува вируса боковид. Той вече е платен, с наличните пари от общата каса ще пратим на човека от Украйна да си покрие разходите 68лв, тъй като и там ги щавят яко еврейските банкстери.

Ако все пак решите да пратите пари, обявената сметка в сайта е валидна. Това понеже някои наши съмишленици питаха Данчо за сметката. Тези пари ще ги запазим за догодина по това време.
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=1630

Още веднъж се убеждавам, че българският Дух е жив. И докато ги има тези хора, Небето ще пази България
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Сметката за Сайта си е смета. Аз предложих и опитах да платя хоста с моя сметка и да не ползваме средствата набрани с дарения, но не ми се получи. Имаше някаква казашка спънка в банковия превод и не стана.
Така. че сметката за сайта си е същата като цифра.
Ще бъдат възстановени средствата на човека платил хоста - да е жив и здрав!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020