www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Обявиха “Атака” във В. Търново за нелегитимна


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Обявиха “Атака” във В. Търново за нелегитимна
Калоян
Публикувано на: 26.6.2006, 18:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Копирано от сайта на "Атака"

Попаднах на доста интересна статия.

http://www.dnesbg.com/showNews.php?id=2289

"Обявиха “Атака” във В. Търново за нелегитимна Биляна МИЛЧЕВА
Висшето партийно ръководство на “Атака” забрани провеждането на общинска отчетно-изборна конференция във В. Търново и обяви структурата в града за нелегитимна. Въпреки това 35 от общо 44 членове на партията в старата столица се събраха вчера и преизбраха за общински координатор Наталия Сотирова. Д-р Христо Първов бе втората номинация, но след направен самоотвод той стана заместник на Сотирова.
Забраната дойде с два нарочни факса ­ единият с дата 24 юни, а другият от 25 юни. Членовете на общинския сбор твърдят, че първият факс, разпространен още на 24 юни от областния координатор Стефан Стоянов, не е бил подписан от Волен Сидеров.
Пълномощията на Сотирова трябваше да изтекат на 30 юни. Още през ноември м.г., когато бившият координатор Милко Колчев подаде оставка, на Сотирова е било наредено да заздрави структурата във Велико Търново и в рамките на мандата на новия общински сбор да организира конференция. Ние не правим вътрешнопартиен преврат, а спазваме устава, коментира Сотирова. Членовете на “Атака” в старата столица ден преди конференцията са били увещавани да не присъстват на форума.
Ако Волен Сидеров реши, че сме нелегитимни, трябва да се обоснове, категорична бе тя. Цялата документация от конференцията ще бъде депозирана пред партийното ръководство.
Никой от Централния сбор не пристигна във Велико Търново за конференцията. От местната организация признаха, че са поканили поне 15 общински координатори от други места, но на тях е било наредено да не присъстват. Хората на Сидеров от общината признаха, че още през май са връчили на ръководството декларация с настояване за сваляне на политическото доверие от областния координатор Стефан Стоянов. Очаква се Централният сбор да реши как да се процедира оттук насетне.
Няма да правим паралелна структура, обясни Сотирова, такава ще бъде направената от някой друг. Не получаваме подкрепа от никой от висшето ръководство, въпреки че сме сред най-стабилните структури.
И организацията на “Атака” в Горна Оряховица се забърка в скандал. Ако се потвърдят слуховете за заселване на близо 7 хиляди роми в града, ние сме готови на отпорни действия, обяви в петък общинският координатор на партията в железничарския град Николай Москов. Той обаче направи уговорката, че няма официална информация за ромското нашествие.
Областният координатор Стоянов пък излезе с декларация във връзка със снетия имунитет на Сидеров. В нея се изразява безрезервната подкрепа на отстояваните от Сидеров позиции."

Интересно какво ли става в "Атака"? Аз обаче имам един такъв въпрос-Защо областният координатор на "Атака" за Велико Търново е масон-ротарианец?! Че даже и секретар на Ротари клуб за Велико Търново. smil4334a79125a1c.gif

http://www.formulam.com/rotarybg/sites/vta...irectors.bg.php


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Калояне, отговор на въпроса си едва ли ще получиш от централата на Атака.

Аз писах на човек в Търново, който е в кухнята и ми разказа цялата история. Гадна работа.
Как си е по вестниците. Обаче нещо от централата в София се опитват да покрият цялата история, защото смърди ужасно.

Ето описание на човека спуснат от централата на Атака в Търново:

"До тук нищо, но проблемът беше свързан с това, че ние още в края на май връчихме една декларация, подписана от 28 души с искане да се свали политическото доверие от областния координатор Стефан Стоянов. Докато се стигне до тази декларация десетки пъти сме информирали хора от ръководството и депутати от АТАКА за изцепките на този човек, за великото му комунистическо минало и славното масонско настояще. Той бе спуснат за областен координатор в края на ноември миналата година. Беше що-годи кротък до среда
та на януари и си показа рогата. То не бяха опити да прави паралелни структури в общината, то не бяха обиди и крясъци, то не бе саботиране на мероприятия, то не бе биене по масата и заявяване, че всички трябва да му се подчиняват, то не бяха клевети и интриги, то не бяха доноси и пасквили до централата. Простотията му няма да я коментирам. Човекът е известен в Търново с няколко неща - странната му склонност да топи всеки един, дори без повод (например: пие бира с колега и след като човекът си тръгва, наш Стефчо звъни в КАТ, за да каже къде и кого да спрат за употреба на алкохол, след което се хвали какво е направил); простошкото му хилене, благодарение на което си е спечелил прозвището "Усмивката"; неистовият му стремеж да се види я кмет, я депутат без значение от коя политическа сила; спомените на търновлии за златния му период в ДКМС и БКП като активист, а по-късно и партиен секретар, който верен на линията на партията и заветите на Ленин и Димитров съсипва живота и бъдеще
то на не едно търновско семейство; основател на ротари клуба в старата столица и понастоящем секретар на масонското сдружение; един от замесените в аферата Акрам перачи на пари (трудно доказуемо за съжаление, но е факт)."

Ей това е избранника на централата. Такива хора трябва да съсипят Атака , не други !!!

"От петък насам циркът вече е пълен. Сутринта, когато изпратихме в централата поканите и преписа от протокола на заседанието на сбора сякаш гръмна бомба. Започнаха неистови опити да спрат събранието. Обажданията по телефона с молби, заплахи, оферти и пр. не постигнаха нищо. Още в петък следобед изпращат факс на Стефан и оня тръгва да дава пресконференции как централното ръководство не разрешава да се проведе събранието. Факсът не е подписан от Волен. Той се опъва до последно и чак вечерта късно подписва един друг документ, който гъмжи от противоречия, няма изходящ номер и е изпратен по факс в събота сутринта. Журналистите само това чакат и веднага захапват Стефан с въпроси от рода на как може централното ръководство на партията да заобикаля устава и дали АТАКА е тоталитарна партия. Оня се плете и дрънка още повече глупости как ние сме войници, как субординацията е в основата на нашите взаимоотношения и редовите членове са длъжни само да се подчиняват и пр. Пуснаха го дори в местните телевизии вечерта в петък, за да го доскапят, а той не се усети и продължи с простотиите та стигна до там, че изцепи това, че на поканените е забранено от София да присъстват на събранието, като са заплашени, че ще се разделят с постовете си на общински и областни координатори, ако го направят. Ние обаче си проведохме събранието и го записахме цялото на видео. Никой не посмя да дойде, а централата си измисли спешно учредяването на две структури в Монтана и Берковица, за да имат алиби защо не са дошли на първото свикано общинско събрание на структура на АТАКА в България. Волен се покри и дори телефонът си не вдигаше в неделя сутринта. Ноев направо изключваше, ако някой от сбора го потърси. Стефан, който е длъжен по устав да присъства на събранието не дойде, като още в петък вечерта каза, че не знаел, че ще има такова събрание, а в същото време обясняваше как е забранено на останалите координатори да припарят до Търново във връзка с него.
Финалът е много интересен. Сега вече каквото и да направят от централата си го вкарват още повече, защото ще трябва да обясняват как така са против изборното начало в АТАКА. Ето това беше целият проблем. Те искат да назначават, искат да контролират цялата информация, искат да забранят на всички в АТАКА да се срещат и да обменят информация."


Разбрахте ли сега за какво иде реч?
Иде реч, че Атака трябва да е контролирана от незнам си къде партийка ( поне аз знам че Волен е получил едни пари от Шалом и лично от другаря Емил Кало), да няма инициатива от долу нагоре, да не може да обърне колата на власта и да е само канализатор на недоволството. Да държи народа под контрола на тези отгоре.
Обаче от нас отдолу зависи дали ще оставим нещата така или ще нададем вълчи вой до небесата заради попарената ни идея да се самоосвободим от гнета на другородците дето ни управляват.
Сега е момента да се организираме и прегрупираме.
Искренно пожелавам успех на Памир в старата столица Царевград-Търнов. Нека и помогнем с разгласяване на случая и така ония безформенни твари в централата да си покажат истинското лице.
А пък снощи админа с ник АТАКА бе банна от сайта по АйПи. И сега резолването ме праща на сайта на ДПС. Дрисльо. Явно от там му плащат за подръжката на сайта на Атака.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 27.6.2006, 14:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Няма ли чалъм да се получи информация от самият Емил Кало, той да каже давал ли е пари на "Атака"? Защото това е меко казано скандално.

И са те баннали теб, georgi_nz, който си член на "Атака"? А щом и с Памир се заяждат-с "Атака" е свършено!
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 27.6.2006, 16:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



А пък аз се надявам да е свършено само с официалната Атака. То понеже структурите си ги има - какво пречи да се работи с хората: ограмотяване, събуждане от зомбажа и прочие.
След като са ни изоставили - взимаме се в ръце и караме по нашему, без да се съобразяваме е никой продажник от централата.
Тогава не ни требва лидери и прочие магарета .
НЕКА БЪДЕМ КАТО ЛИШЕЯ, КАКТО Е ПИСАНО В МАТЕРИАЛИТЕ НА ТОЗИ САЙТ!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 27.6.2006, 19:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Съгласен съм, че трябва да се работи по места, но "шапката" ако е същата...не разбирам "каква ще е ползата от файдата", както казваше един приятел. Ама вие си знаете по-добре smil4334ad1724132.gif и наистина се надявам да си прав.
PMUsers Website
Top
Калоян
Публикувано на: 27.6.2006, 19:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Писах го и във форума на вестника,откъдето и мен ме баннаха-Атака си беше създадена за да бъде отдушник на напрежението.Тази партия никога няма да вземе властта,никой няма да и позволи.Всичко е просто.Волен е една марионетка и нищо повече.Това за Шалом незнам колко е истина,но при положение,че около Атака гравитира Цветан Начев,който е пръв приятел с Румен ЛеоГнидов,напълно е възможно. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 27.6.2006, 19:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Миро @ Jun 27 2006, 07:00 PM)
Съгласен съм, че трябва да се работи по места, но "шапката" ако е същата...не разбирам "каква ще е ползата от файдата", както казваше един приятел. Ама вие си знаете по-добре smil4334ad1724132.gif и наистина се надявам да си прав.

Ама човеко - аз ти казвам ,че шапката я удряме в земята и караме без шапка. Лято е все пак!!! smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
tov
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 399
Дата на регистрация: 24-May 06



QUOTE (Калоян @ Jun 27 2006, 07:24 PM)
Писах го и във форума на вестника,откъдето и мен ме баннаха-Атака си беше създадена за да бъде отдушник на напрежението.Тази партия никога няма да вземе властта,никой няма да и позволи.Всичко е просто.Волен е една марионетка и нищо повече.Това за Шалом незнам колко е истина,но при положение,че около Атака гравитира Цветан Начев,който е пръв приятел с Румен ЛеоГнидов,напълно е възможно. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

явно всички са ни баннали -ми то кой остана там тогава ? справедлив -да пее дитирамби ......
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



tov, това че са ви баннали от форума на Атака, незначи че са ви затрили. И тук можете да изразявате мнение. Все пак "Воини на Тангра" е националистически саит.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (LETO @ Jun 28 2006, 08:41 AM)
Все пак "Воини на Тангра" е националистически саит....

с национално значение и тежест!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
SPRAVEDLIV
Публикувано на: 28.6.2006, 18:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05



QUOTE (tov @ Jun 28 2006, 08:08 AM)
QUOTE (Калоян @ Jun 27 2006, 07:24 PM)
Писах го и във форума на вестника,откъдето и мен ме баннаха-Атака си беше създадена за да бъде отдушник на напрежението.Тази партия никога няма да вземе властта,никой няма да и позволи.Всичко е просто.Волен е една марионетка и нищо повече.Това за Шалом незнам колко е истина,но при положение,че около Атака гравитира Цветан Начев,който е пръв приятел с Румен ЛеоГнидов,напълно е възможно. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

явно всички са ни баннали -ми то кой остана там тогава ? справедлив -да пее дитирамби ......


Ти пееш повече дитирамби - но СРЕЩУ партия АТАКА.

Сякаш имаме нещо друго - имаме САМО АТАКА - всички други са продажници и турски мекерета - и Костов и Ново Време и СДС и НДСВ и БСП - само врагове - и само един съюзник на всички патриоти - АТАКА
Разбира се и Воини на Тангра и БНцС и хора от ВМРО и милиони честни българи !

Много лесно се поддадохте на клюките на селските вестници от търновска околия - на врясъците на клеветниците и на разни измислени "неподписани" факсове и непотвърдени - полу-анонимни телефонни обаждания.

В АТАКА всички си е наред - естествено че ще трият провокаторите във форума - крайно време беше.
Даже някои ментета - врагове влизаха с ваши никове - имаше един даже с ник на МОДЕЛ - и обидих човека без да искам - после се извиних на ИСТИНСКИЯ Модел - та това си беше жива АТАКА срещу АТАКА във форумите - и трябваше да се ПРЕСЕЧЕ -

Аз подкрепям да се гонят всички ПРОВОКАТОРИ - които не обичат България а обичат паричките или постовете, които са им предложили за да оклеветят или Волен или АТАКА като цяло, или Памир.

Стегнете си и да погледнем към истинските си врагове - знаем ги кои са - а не да си измисляме конфликти и недоразумения !!

УСПЕХ ЗА БЪЛГАРИЯ !!
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 28.6.2006, 18:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



И какво се оказва Справедлив,че областният на Велико Търново не е масон ли? smil3dbd4e398ff7b.gif Хайде стига глупости.


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 28.6.2006, 19:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (tov @ Jun 28 2006, 09:08 AM)
явно всички са ни баннали -ми то кой остана там тогава ? справедлив -да пее дитирамби ......

Чувствам се пренебрегнат, искам и аз бан! smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 28.6.2006, 19:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Севар @ Jun 28 2006, 07:00 PM)
Чувствам се пренебрегнат, искам и аз бан! smil4334ad8a149e0.gif

Ееее, ами не се блъскайте де - един по един!
То онзи не може да смогне да банва. Не му давайте зор , че виж в бързината вземе да се самобане. И после край. Няма да има кой да свали форума от интернет пространството .


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
tata
  Публикувано на: 28.6.2006, 22:59
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 17
Участник # 455
Дата на регистрация: 27-June 06



Справедлив, мен за провокатор ли ме имаш? И аз бях баннат въпросната вечер. Трябва да сме много баннатите.Това си беше чиста проба истерия.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020