www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движение “Воини на Тангра” -> Общобългарски поход за мир и неутралитет

Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Общобългарски поход за мир и неутралитет
Йордан_13
Quote Post

Админ

Група: Админ
Съобщения: 15 556
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

Както виждате, идеята за войната и идеята за мира, които се сблъскаха в Годината Бури Барс, неслучайно бе лансирана от мен, като в ролята на Миротворец исках да бъде България! Само че, слугите на Яга Албасти, управляващите еничари, които вие избрахте, не позволиха това! Те превърнаха България в агресор нарочно, само и само, за да не стане Миротворец! И освен рехавите демонстрации в подкрепа на това, тази идея не се възприе и масово от населението!

„Сега обаче високопоставена фигура в Руската православна църква се обяви за мир. След експлозията в Белгород Белгородският и Старосколски митрополит Йоан каза, че е време "да превърнем мечовете в рала".
На уебсайта на Белгородската епархия той написа: "Смирено се молим починалите да намерят мир и ранените да се излекуват. Молим се за прекратяване на кръвопролитията, които се извършват на украинска земя, но които днес стигнаха до домовете ни."
Лидия се съгласява.
"Трябва да възстановим добрите отношения по мирен начин", казва тя. "Трябва да се опомним."

След взрива в Белгород: Какво мислят руснаците за Украйна? - Последни Новини от DNES.BG

Бензинка с ракети
преди 0 секунди
Киру Курни Кокоров: Русия е бензинка с ракети!
Митрофанова: Киро, ша наблягаме на ракетите, не на бензиня!;)))

Един от най-големите петролопроводи в света спря работа
Руски съд нареди на консорциума да прекрати дейност за 30 дни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/world/2022/07/06/edin-o...#comment-newest

Tенгри кан
преди 0 секунди
Ние с Русия винаги можем да възстановим дипломатичексите си отношения, но когато закрием американското посолство, да видите тогава какъв рев ще настане в България, не само по интернет форумите. Ша реват и вият на умрело секви пиклювци;))) и посеричковци;))) Разбрахте ли ве, посерковци, мамини? А?! ;))) Закриването на американското посолство, ще е завинаги! Ние там нямаме интереси, а и Америка е една варварска държава, още държи индианците в резервати, а говори за демокрация и човешки права!;)))

Ехо от Москва: Няма друг изход, освен закриване на посолството в България
Ние отговаряме огледално, твърди човек от руските дипломатически кръгове

Прочети още на: https://www.dnes.bg/rusia/2022/07/06/eho-ot...#comment-newest

Киру Курни Кокоров
преди 0 секунди
Аз, Ваш Киру, съм българският Зеленски!;))) Кат ма гледате тъй, не съм ли негово копие? Да ви пошушна на уше, за кво ма инсталира пасольства США;))) Аз ще отвора втори фронт на Русия на Балканите, а България ша е втора Украини! Слава Украини, пезевенци, ааааааа, блещ, блещ, хахахахахах.... Бахти, колко съм луд, че ча, аз не мога си повервам,че съм такъв;)) Аз ша са скрия в бункера, докато руснаците, ва бомбат и тепат (щот той, руският душ е с ракети, не с вода) и ша въ надъхвам оттам и ша ви пра скечове и пиески, докато вие са разбегвате кат улави из Хеуропсата!
Руски сенатор: Българските власти са изгубили здравия си разум
Сенаторът Карасин препоръчва „освежаващ душ“

Руски сенатор: Българските власти са изгубили здравия си разум - Последни Новини от DNES.BG

Доц. Валентин Вацев: Oчаквам България да обяви Bойна на Pусия през месец септември - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=nymX7C1RlPA

Това е, което вчера писах, че Кирчу е турнат, за да направи България воюваща страна в конфликта Русия-Украйна. Аз мисля, че ние ще изпреварим дори Полша. Много зависи какво правителство ще имаме, нататък, а неслучайно исках Румен Радев да няма втори мандат! Да, ама дори гербери..., имам сведения, че немалка част от ГЕРБ гласува за вторият ман
дат на Радев! Именно, заради предстоящите геополитически събития, в които България ще воюва с Русия пълноценно, т.е. към нас ще летят ракети, ще се разрушават къщи и жилищни блокове, ще се убиват хора, а към западните държави ще има голяма бежанска вълна от България, защото на повечето българи, не им се умира! И тези процеси се спешиха, след като активирахме идеята България да бъде Миротворец в конфликта, а не Ястреб. Ние, ястреби, винаги можем да бъдем, само дето сме на гол тумбак - чифте пищови;))) Обаче, вервайте ми, русофобите нема да отидат да се бият срещу руснаците;))) Първи, те ще избягат;)))
PM
Йордан_13
Публикувано на: 31.8.2022, 10:19
Quote Post

Админ

Участник # 544

https://www.youtube.com/watch?v=R10gPTnBhjo

Русия и Украйна, това, де факто са две Българии! Когато две Българии воюват, Дунавска България исторически често е била въвличана;))) Как и кога ще стане, не е наш кахър, нашите кахъри, започват след това. Затова и неслучайно апелирах, Дунавска България да инициира преговори за мир, а не Турция, нищо, че е икономически и военно силна. Проблема е, че отново сме в позиция "малшанс", т.е. нямаме правилното за целта управление на страната. Имаме управления, които са европейски или руски лоялни, но български нефелни, т.е. Българската Идея липсва в тях! Проблема е, че Дунавска България отново не е на необходимата висота в съвремието, а тя е задължена да бъде на тази висота! Затова ще се отиде към Саракт, за да имаме висотата и да нямаме тука, политическите боричкания на хора, които дори мотика не са държали през живота си - професионални политици, т.е. ясладжии и лаладжии !
PM
Йордан_13
Публикувано на: 16.9.2022, 12:09
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 0 секунди
Преговори за мир ще има. Началото им ще сложи годината на Заека - Дванш, която е Годината на Дипломацията. Затова Запада и Русия трябва да въведат в бойна готовност, висшият пилотаж на своите армии - дипломатическите си корпуси. Тук нема да имаме сблъсък на армии с оръжия, а сблъсък на армии с умове и дух. И който е по-добър в това ще спечели Войната smil4334ad8a149e0.gif

Имало сключено мирно споразумение с Украйна, но Путин го отхвърлил?
Това се случило в началото на войната
14 сеп 2022 21:17, Нели Христова
333
https://www.dnes.bg/rusia/2022/09/14/imalo-...#comment-newest
PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Участник # 544

https://www.youtube.com/watch?v=EKGVMZugb4g

Хахахахахахаха, Марков е ти дойде на мойта;))) За това и това интервю с теб ми хареса, защото се чух отстрани. Затова то, коренно, ама коренно се различава от предишните, които съм слушал от теб,(да, аз съм слушал други твои участия в предавания, но ми направиха доста посредствено впечатление). Тук вече се чух и се видях;))) Но, има още да учиш, де. Сега, няма кой да ти даде отговор за войната в Украйна, но тя е вследствие енергийният микс, да се изразя така, на трите български нови години от календара Сомор, Шегор и Бури Барс и ще завърши в Дванш. В Дванш ще започне установяването на Мира. Затова първи излязох с Инициативата за Мир от страна на България, която доведе до ястребова реакция от страна на Петков и Лена;))) Затова мира, няма да дойде с магическа пръчка;))) Колкото до златото, до парите, които не приличат на хората, които ги имат, е годините Шегор и Бури Барс, точно това прибавиха към енергетиката на Сомор, в която стои Златото на Яга, с което той оробява човешкото съзнание, опитва се да узурпира човешката душа, за да бъде неин господар, защото за господар на човешкото плът се смята самият той. Виж как хубаво си усвоил идеята за блокажа на политическата система в България!;))) Ах, ти;))) Този блокаж трябва да го държим 12 години!;))) До краят на календарният цикъл, за да успеем. Нужен е, разберете го!
PM
Йордан_13
Публикувано на: 12.10.2022, 16:11
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 0 секунди
Ако се покани Митрофанова, трябва да се покани и украинският посланик с едно единствено условие: да се ръкуват публично!;))) Инак и двамата нямат место в Парламента! Колкото до мултака, който не искаше да бъде калтак в живота, той не е българин, в смисъла, в който го разбираме, ние. Но, в едно е прав: на Българската държава, трябва да и се запали свещичка по християнски, за Бог да прости!

Рашидов: Ако не поканим Митрофанова в НС, това е обявяване на война
Кой ще носи отговорност, ако утре хвърлят една бомба, попита той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/10/12/ras...#comment-newest

Веселин 7112136860
преди 6 минути
Рашидов е евреин.Няма турци.Думата "турчин" е отскоро в употреба от османците,сиреч евреите на ОсМАН.Руснаците са същата трагедия. Естественно,че османецът евреин Рашидов иска интервенция на сефардската еврейка Митрофанова. Няма нищо по-логично.Те затова ,евреинът от грузински клон Путин и евреинът от грузински клон Ердоган са съюзници. Засечка обаче,защото Българите сме били и под османско и под руско еврейски робства.Апропо,Хитлер и Сталин също бяха евреи.За справка : историци в Израел.
PM
18j
Публикувано на: 13.10.2022, 10:36
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 1 109
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11

Тая тиня в парламента на дунайския санджак трябва да бъде изтрещяна по всички параграфи щом тая алкохолизирана каруца се счита за доайен смятай за каква клоака говориме а смятай ако се опре до международни преговори и дипломация кого ще пратят тия сигурно пак плевела и мони трабанта и кой още колю на петър младенов племеника и сталинка от междунароната банка това е позор и трагедия. Предполагам че не за първи път се оказва държавата в такава позиция и друг път елита е бил унищожаван от войни, но само като забележим как последните 50-60 години се ликвидират естествените водачи в обществото и се налагат тотално олигофрени и подлизурковци то мерките следва да са радикални, за да се премахнат няколко слоя тиня. Те за това се отприщват коритата на реките ама народа не може да види.

--------------------
Свобода и всекиму своето!
PM
Йордан_13
Публикувано на: 13.10.2022, 13:55
Quote Post

Админ

Участник # 544

QUOTE (18j @ 13.10.2022, 12:36 )
Тая тиня в парламента на дунайския санджак трябва да бъде изтрещяна по всички параграфи щом тая алкохолизирана каруца се счита за доайен смятай за каква клоака говориме а смятай ако се опре до международни преговори и дипломация кого ще пратят тия сигурно пак плевела и мони трабанта и кой още колю на петър младенов племеника и сталинка от междунароната банка това е позор и трагедия. Предполагам че не за първи път се оказва държавата в такава позиция и друг път елита е бил унищожаван от войни, но само като забележим как последните 50-60 години се ликвидират естествените водачи в обществото и се налагат тотално олигофрени и подлизурковци то мерките следва да са радикални, за да се премахнат няколко слоя тиня. Те за това се отприщват коритата на реките ама народа не може да види.

Тенгри кан
преди 2 секунди
Пичовки, евайти държавата е Дунайски сънжакь, щом в нея, сичко са връти около украинското знаме!;))) Па, мъжки, що ша подаваш оставка?;))) Аз не бих подал! Щех да очепа крака на некой стол от залите тамка и да нагоста кметилото, чий ней дошла навреме на работа! Фъндърата, едва ли е била възпитавана през живота си с крак от стол или маса;)))

обективен
преди 2 минути
Браво на човека. Недопустимо е на Българска обществена сграда да се развява чуждо знаме. Който иска може да си го развява на балкона.

Иванов, който свали украинското знаме от СО, подаде оставка
Той напуска и Комисията по обществен ред и сигурност

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/10/13/iva...#comment-newest
PM
Йордан_13
Публикувано на: 13.10.2022, 16:33
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 0 секунди
Нал мож да прочете на български кво пише на бункера?;))) Та, толкова за руснаците и украинците - български диалекти, български гени (някои викат, че имали други гени, ама, ако не лъжат са непричьом) и по нашенски ся, ша са изтепат кат най-върлите врагове, заради кефа на англо-саксите и гадните кермекци (европейци). Наистина са нужни ядрени удари, но върху Англо-саксия!;)))

Ядрена заплаха: Все повече украинци инвестират в частни бункери
Такива услуги вече се предоставят от десетки частни компании
https://www.dnes.bg/eu/2022/10/13/iadrena-z...#comment-newest

Бойко Тиквата
преди 1 секунда
Щом не щете, мене, родният евреин от Банкя, ша ва управлява, другият, зеленият евреин от Украйна! Нал видехте, как арно си грухахми с третия евреин, чийто бизнес в България процъфте, благодарение на мен? За Поросенко ви думам!;))) Аз им продавам автомати и бомби, а оттам чоколати и цомби!;))) Чи то, 2005-2009 г., кой ва управлява? Един евреин от гр. Херсон! Па, Украйна ва управлява ве... Е, и Ердо, ама той Ердо, са не брои, ние с него, жижи-бижи, нали, разбирати?:)))

Анонимен
преди 8 секунди
Аз предлагам македонският министър председател!

Анонимен
преди 3 минути
ЧАКАЙТЕ СЕГА ВИЕ БЪЛГАРИЯ ЛИ ЩЕ УПРАВЛЯВАТЕ ИЛИ УКРАЙНА?

Анонимен
преди 3 минути
Майкооо, гласувалите за ГЕРБ да се гръмнат някъде. Ето какво докарахте на власт

Бойко Тиквата
преди 1 минута
До Анонимен

Мъ от 2005 до 2009 г., кой ва управлява, ва? Един евреин от гр. Херсон ва управляваши! Демек, па Украйна ва управляваши;))) После, Аз, Царат Слънце го заместих и ва спасих от Украината, понеже го плюх цял мандат: Станишеф, тва, Станишеффф, онва... Не помните ли? Въх, кат маамуните сте вря;))) Плюх, плюх, ама сега не мъ щети и са налага, па Украйна, а ва управлява! Ииииииииии, вашият мин. председател, Зеленскииииииииииии....;))))

Анонимен
преди 6 минути
Бойко, не сме гласували за Зелето! Айде спри се с тия представления!

Бойко Тиквата
преди 0 секунди
До Анонимен

- Ааааааа, не се знай, за кого сте гласували? ;))) Не били гласували за Зелето;))) Нима ни знайхти, че: гласувате за Бойко, получавате Зеленски?! ;)))

ГЕРБ поиска и Зеленски да говори на тържественото заседание на НС
Партията предлага среща на парламентарните групи за решение
13 окт 2022 16:30, Камелия Цветанова

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/10/13/ger...546983#comments

PM
Йордан_13
Публикувано на: 13.10.2022, 17:01
Quote Post

Админ

Участник # 544

Много ми е смешен електората: гласувал за ГЕРБ, за да им се решат проблемите, не бил гласувал за Зеленски!;))) Електорат, в условия на жесток геополитически сблъсък, в който България не е независима държава, а политическият елит - от слуги, вашите проблеми, ще се решават от геополитиката! Просто няма през къде другаде! Затова самите вие се разделяте "За" и "Против" Русия и са ядете едни -други, защото на едните стандарта им иде от Запада, а на другите заплатата от Русия, т.е. инстинктивно и съзнателно знаете, че решението на вашите лични проблеми е геополитическо, понеже и вие сте, като излъченият от вас, политически елит - слуги сте по натура!
Кога може, вашите проблеми да се решават през иконом иката, т.е. през вашият труд и разпределението на стойността му? Когато имате независима държава и независим по натура политически елит, защото, нал се досещате: сега такъв нема откъде да дойде!;))) От вас, не може, вие сте същите слуги, от децата ви, няма да може, защото ще ги възпитате като слуги;))) Тогава? Ще загубите държавата си и ще попаднете под робство! Ново робство! - Ама, защоооо...?, чува се вопъл и вой!;))) - Не се безпокойте, робството не е нещо задължително лошо, да нямате лична и държавна свобода (не, че сега я имате), но робството има една позитивна страна - поражда чувството и желанието да бъдеш свободен на всяка цена с времето!;))) Вие, това сте загубили и трябва да си го върнете!
МРАК СЕ СПУЩА НАД ВАС И ДЪРЖАВАТА БЪЛГАРИЯ! Ще трябва да се научите да живеете като нощните животни и птици!
PM
18j
Публикувано на: 15.10.2022, 11:37
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 1 109
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11

То не е само слугинаж а долен профанитет гледам дитирамбите кого щели да пуснат на първото заседание на някаква сбирщина олиговрени което щяло да се води от една вмирисана анадолска тиня. Че то е персонална обида да присъстваш на тая кочина. Ами те ако искат да накажат мутрофанката трябва да я вържат там да стои зорлем а не да я гонят. Русия и Беларус огромни държави с огромно международно влияние ще бъдат изключително засегнати от факта, че няма да гледат сеира на най-изпадналата политическа шайка в европа. Ама защо?!
Те това е най-интересното - че не така и не успяха да обяснят защо, от гледната точка на националния ни интерес митрофан паша и сие не трябва да идват. Ама защо не успяват да обяснят? Ами защото са прости и зациклили, не следят събитията и нямат акъл да обърнат нещата в своя полза.
Ако искаш да водиш антируска пропаганда в България днес - това е най-лесното занимание. Ела бе големи брате сипи ми 10 мильона и аз ще настроя българския народ срещу руското управление в няколко кратки седмици. Но само ако искам, а ти знаеш, че може и да не поискам за тия 10 мильона да ти върша работа. Докато боцко може и да не може 3 логични приказки да върже ама иска да прави каквото кажеш и то без пари. И те така и кирчо и така и костя.
На големия брат не му трябва България единна срещу Русия. На големия брат не му трябва българите да са обединени в което и да е отношение. На големия брат му трябва Българите да са разделени между Русия и Запада, а това ги устройва и братушките. Да бъде болшинството про-западно, но да не забрави, че може и да го настроят про-източно. Пазят си един скелет в килера на парламата, за да страхува народа от миналите дни.
Иначе причини да напъдиш митрофан паша има вече бол, но ти трябва първо да заявиш своята позиция на национален интерес и да я защитаваш с времето. Защото Украйна е България и там големи райони са все още етнически български. Ти бе боци и куролиро как се застъпихте за интереса на тези хора. Нато можеше директно да влезе в Украйна под претекста, че българите от България подсигуряват положението на българите в Украйна. И тогава историческата истина дава обосновка на всяко действие на България срещу Русия. Но явно за големия брат са по-важни всичките активни мероприятия в обществото ни отколкото реално да обедини света и надделее срещу Путин. Това е простата логика драги ми бантустанци и вие телекторат гербераски. Ние можеше и оръжие да сме вкарали в Украйна, и руснаците да сме погнали с натовски отряди и да сме защитили правото на запорожките българи да учат български и сега вече да сме сложили руската дипломация на колене, а и народа окаян български да е подкрепил такива операции срещу братушките. В такава държава митрофанката би имала файда да се отърка от българските държавници, а те можеха да направят силно впечатления като я изритат. Но сега в момента изглеждат просто смешно и доказаха, че са най-вмирисаната клоака на европа. А митрофанката тихичко се посмихва под еврейския си мустак как тъпаците се дърлят в задунайското околие.

--------------------
Свобода и всекиму своето!
PM
Йордан_13
Публикувано на: 2.11.2022, 21:03
Quote Post

Админ

Участник # 544

Днес, комисиите в Парламата приеха България да доставя оръжие и боеприпаси за Украйна, утре, това ще се гласува в Парламента. Гласове да се приеме, има достатъчно. Днес, са търсили Корнелия да я арестуват, същата тази Корнелия, слугата на Яга, която направи така, че блокираният Свише Парламент на РБ да не може да работи, да си намери председател от най-мрачните времена на "българският преход" с аргумента, че трябва да се "грижим за хората". Корнелия, аз лично на гърба си изпитах това, как твоите хора се "погрижиха" за мен!;))) Грижата на Корнелия за хората, в крайна сметка, ще се изрази в участие на България във войната срещу Русия !;))) Защо? Защото Парламента работи, благодарение на нея и ще гласува утре влизането на България във войната, официално!
PM
Йордан_13
Публикувано на: 3.11.2022, 15:09
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 1 секунда
Тук изненада няма;))) Корнелия, затова се самопожертва и как Веждичката й се върза, при положение, че предният ден, бе категорично отказал, запита ли се, някой? Хм?;))) Как за една нощ, както Бойко, Веждичката се обърна на 180 градуса под напора на Корнелия;))) и имаме работещ Парламент, който приема това? Какво му предложи Корнелия?:))) Хм?;))) И сама ли бе, тя в това начинание? Хм?:))) България официално е във войната с Украйна вече и доброволно, както казва Георг;))) Георг на фронта доброволно, ще иде ли?;))) А Георг, а, мойто момченце с миеко дупенце?:))) ПОСЛЕ: ЖЕНИТЕ НЕ ЗАПОЧВАЛИ ВОЙНИТЕ:))) ТЕ БИЛИ ЗА МИР И ЛЮБОВ! АЙДЕ, БЕ;)))

Окончателно решено: България изпраща оръжия на Украйна
Ще разчитаме на ЕС и НАТО за повишаване на отбранителните ни способности

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2022/11/03/oko...kraina.549252,2
PM
Йордан_13
Публикувано на: 4.11.2022, 10:27
Quote Post

Админ

Участник # 544

Тенгри кан
преди 1 секунда
Сега разбрахте ли, как евреите си подадоха перфектно топката и ви разцъкаха едно 10:0?;))) Защото евреите играят отборно, а българина е единак! Зеленски и Поросенко-евреи, Гонзо-евреин, Бойо-евреин, Корнелия-еврейка, Доган - евреин, за Костя има съмнения;))) нема се учуда и ако папазлийският генерал Янев и той се окаже евреин;))) Сега, всички ще страдате за да са щастливи евреите и ще умирате за тяхна радост, защото войната е еврейската жетва!;))) Какво ви казвах преди? ВОЙНАТА ПРЯКО ЗАСЯГА БЪЛГАРИЯ! КОЙ ДА МЕ ЧУЕ?
=========================================================
"Стискаме палци, уважаваме депутатите, искаме да поздравим ГЕРБ и Бойко Борисов и разчитаме на президента да подпише подкрепата", каза Порошенко за вчерашното решение на Народното събрание страната ни да даде военна помощ за Украйна.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Окончателно решено: България изпраща оръжия на Украйна
По думите на Порошенко най-краткият път към мира в Европа е даване на помощ за Украйна, това е инвестиция и за вашата държава, каза още той.

"Бъдещето, включително и на България, сега се решава в Украйна. Това е решение в името на единството, благодарим на всички българи от цялото си сърце.", каза още той.

Според бившия президент България вече е част от войната, защото действията на Путин са срещу Европа и НАТО.

Не вярвайте на Путин, не се страхувайте от Путин, обърна се към депутатите още Порошенко.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/voinata-v-ukraina/2022/...u-evropa.549314

Хахахаха
преди 3 минути
Вчера нашите продажници обясняваха как ще се "освободим старата съветска техника" и ще получим "безплатно" нова натовска.... Та питам аз ЗАЩО при положение, че ОТАН и краварите открито дават техника на укрите те искат старата съветска?!?! Нали получават "нова и модерна техника" за какво им е нашата стара?!?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/voinata-v-ukraina/2022/...u-evropa.549314
PM
Йордан_13
Публикувано на: 4.11.2022, 11:09
Quote Post

Админ

Участник # 544

11:0 за евреите!:))) Някой да е изненадан от поредният еврейски гол в нашата врата? Лорер - поредният певец в еврейският хор на войната!

Анонимен
преди 2 минути
Евреин, който да казва истината виждали ли сте?

Лорер: ПП ударжа на немалко кризи
Според него може да дадем оръжия за Украйна без да се оголи армията ни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2022/2022/11/04/...#comment-newest

PM
Йордан_13
Публикувано на: 10.11.2022, 17:45
Quote Post

Админ

Участник # 544

Този българин съм аз;))) с ключовата роля. Аз съм този, който каза, че целта на тази война е България и България трябва да играе ключова миротворческа роля и се аргументирах, че тук става въпрос за война между Българиите, т.е. Украйна и Русия са огледалото на това, което се случва у нас, но вече в макроплана! Докато при нас тече тиха и нетолкоз тиха гражданска война, отражението й, (защото тя се ожесточи и започна да се отразява и на другите Българии, независимо как се наричат сега и се прожектира макрофилма й) е войната между Русия и Украйна. И тази война, ще е баш кат турска сапунка! Сега, доволни ли сте?
Прехода в България също завършва с мен;))) Няма да кажа, че "аз съм алфата и омегата", щото не съм, но за този исторически период, имате само мен. Който, не го осъзнае, ще е като торта дет мъкна в чувалите за нивите;)))
Дори нещо повече, аз пуснах тази идея за миротворчеството в общественото пространство именно за да бъде открадната, както други идеи, идващи чрез мен, бяха откраднати в политиката, но не получиха развитие, просто бяха използвани за политически пи-ар в изборите и който я открадне, да се провали;))) защото само един може да реализира подобни идеи - този, чрез когото те са дошли. Точно това идва, за да ви каже Годината Бури: не търсете друг, а си отворете Окото на Истината! Чрез него ще видите. Ако не видите, ще изтлеете. Това е. Нито Коцето от "Възраждане", нито някой друг, ще може да реализира идеите за бъдещето на България. Разберете, ако бяха те, тези с парите;))) идеите щяха да дойдат чрез тях! Но, те не идват чрез тях, идват чрез мен, безсребърника;))) Още едно убождане на вашето съзнание, стига да го имате, за да разберете, че бъдещето не е на днешният финансов ресурс;))) за който неистово и инстинктивно се залавяме, за да оцелеем. Не оцелявайте, днес, елате с мен за Утрото!

==============================================

Мирът може да тръгне от нашата страна
Войната ще продължи много по-дълго, отколкото предполагаха тези, които я причиниха. Възможно е освен Русия и Украйна да бъдат въвлечени и други страни, но България няма да е сред тях. Има голяма вероятност мирът да тръгне именно от България или българин да има ключова роля за решаването на конфликта. Преходът в родината ни ще се точи още, но българският футбол ще „живне“ след 2027 година, убеден е човекът-индиго.

https://vox64.com/%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%...HHJpk82EXWyvjmw
PM

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
AntonGlove 27/11/2022
AltaKluge 27/11/2022
Matthew710 27/11/2022
PreciousKo 27/11/2022
ZHKCamille 27/11/2022