www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Симон Визентал умря. Изгнии в мир!


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Симон Визентал умря. Изгнии в мир!
Миро
Публикувано на: 8.10.2005, 19:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Е,ти щом за този форум казваш,че ни е страх да говорим за зулумите на комунистите,то не знам къде другаде ще намериш.
Айде това да оставим настрана,ама да те попитам-какви доказателства имаш,че В.Сидеров е ченге от ДС?
PMUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 9.10.2005, 12:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Миро @ Oct 8 2005, 07:42 PM)
Е,ти щом за този форум казваш,че ни е страх да говорим за зулумите на комунистите,то не знам къде другаде ще намериш.
Айде това да оставим настрана,ама да те попитам-какви доказателства имаш,че В.Сидеров е ченге от ДС?

Ако си ми чел по-внимателно коментара, ще забележиш, че визирам конкретно човека с когото споря, както и косвено този на когото е фен - Волен Сидеров!

Доказателства викаш!

Ами сори, ама нямам достъп до секретните архиви на Държавна Сигурност и трудно ще мога да се докопам до досието на Волен, което би предстъвлявало всъщност единствения юридически обоснован документ с тежест на ДОКАЗАТЕЛСТВО!

Но ще ти отговоря така!

Ами я ти ми дай доказателства, че Софиянски е корумпиран! А ми дай доказателства, че Костов и Жан Виденов са корумпирали и че са източвали държавата, чрез престъпна приватизация и т.н.

Защо ли си мисля, че няма да ми намериш такива!?

Е, по твоята логика тогава, гореизброените са много готини пичове и твърдението, че са извършвали престъпления е долна клевета или най-малкото форма на ПАРАНОЯ!

За мен обаче трезвата логика твърдо доказва, че гореизброените са крадци и корумпирани политици, нанесли огромни финансови щети на държавата и на столицата ни!

Е също така ТРЕЗВАТА ЛОГИКА, категорично отвежда всеки ТРЕЗВО МИСЛЕЩ човек до извода, че Волен Сидеров е агент на Държавна Сигурност!

Първо ако си наясно кой направи "прехода" в България, бързо ще се сетиш, че тези които го направиха, нама да допуснат до особено важния пост за въпросните времена, а именно главен редактор на вестник "Демокрация", някой който не е тяхен човек! Плюс това всички главни редактори на вестник "Демокрация" са били агенти на ДС, така че звучи доста странно точно Волен Сидеров да не е! И то точно в онзи ключов период когато той беше такъв!

Второ Волен Сидеров се огради с хора изключително свързани с червената комунистическа върхушка и хора ДОКАЗАНИ агенти на ДС! Такива са кръга "Защита" и кръга "Нова Зора"! А всеки истински и уважаващ себе си националист едно от първите неща които би направил като дойде на власт е, да вкара точно тези хора най-малко в затворите, точно където им е мястото!

Петър Берон например е ДОКАЗАН агент на Държавна Сигурност! Да точно хора които имаха достъп до архивите на ДС бяха влезнали с него в някакъв вътрешен конфликт и това ги накара да му извадат досието наяве! Да ако не знаеш, досието на Берон беше извадено на показ в началото на "промените"! А агентурния му псевдоним е Агент Бончо!

Това накара Желев, да се прави на чист, какъвто не е и да отстрани Берон като кандидат за негов вицепрезидент и на негово място да постави Блага Димитрова!

За Румен Воденичеаров също е обществена тайна, че е агент на ДС! Е досието му не бе извадено като на Берончо, ама няма кой да ти каже, че Воденичаров не е агент на ДС, освен самия той!

Всъщност извън аудиторията на фенове на АТАКА и Волен, както и извън аудиторията на хората с червени убеждения, та извън въпросните аудитории също е обществена тайна, че Волен Сидеров е агент на ДС! И това е известно и се говори за него не от вчера или от днес, не отпреди 5,6 или 7 години, а от доста доста отдавна!

Изобщо аз твърдя, че в АТАКА няма един читав! В интерес на истината за 1 - 2-ма чувам, че МАЙ са свестни и толкова!

Абе изобщо работата е толкова видна, че аз сериозно се чудя на хората които не са зацепили за какво иде реч!

Да не говориме, че Волен поде национализма някак си странно изведнъж преди околу 7 години! Накъде към късния край на 90-те! Преди това той беше човек чужд на национализма! Той беше краен демократ-либерал като един Костов например! На мен такова рязко сменяне на убежденията в твърде напреднала за подобно нещо възраст ми се струва меко казано, доста странно!
Изглежда все едно някой му е наредил ей така изведнъж да стане националист! Щото той до преди това, определено не беше такъв! Той не че сега е, ама се прави!

Пък да не говориме за крайно негативните му статии във вестник "Демокрация" към националистите в началото на прехода! И те не са една и две! Тук вече е качена една такава, ако незнаеш, но когато му дойде времето ще бъдат "разсекретени" и останалите статии на Воленчо в които той яростно оплюва националистите! И забележи! Не го прави от някаква друга подбуда, а именно в защита на ДПС! Точно в годините когато националисти с действията си оказваха обществен натиск конституционния съд да преразгледа законноста на ДПС като етническа партия! Е точно тогава той ги нападаше за това и защитаваше яростно ДПС!

Сега обаче всяка втора дума му е, че ДПС е анти-конституционна партия! Абе не наглост и безочливост е това, ами и аз незнам какво е!

Абе фразата "Всеки народ си заслужава оправниците" е твърде вярна явно! Докато вЕрваме на всеки втори, който бъде лансиран в общественото пространство от юдео-масоните-комунисти и заяви, че ще ни оправи, то само ще ни ОПРАВЯТ!

Когато народа ни почне да гласува с разума си, а не с емоциите, тогава ще се появят и свестните хора които ще си изберем!

Всъщност, не че не трябва да се гласува емоционално, но преди всичко трябва да е разумно! Или иначе казано, имам предвид, да се замисляме тоя който ни обещава "светло" бъдеще и "ново" време, да го видиме кой е, къв е и с какви хора е обграден и какви хора са в листите му, както и те кои са и какви са!

Докато си избираме масони, ченгета на ДС и хора обвързани с комунистическия режим, оправия нема да видиме! ВеРВАЙ МИ!


П.П. За Волен много още може да се напише и може да се кажат още много и много, много по-интересни неща от тези за които сега споменавам! Но когато му дойде времето!

2-ри П.П. Е айде от мен да мине! Ще издам и още нещо! Понеже феновете на Волен освен, че твърдо не вярват, че той е ченге на ДС както и на останалите неготивни ФАКТИ за него! Те също така го считат за някакъв супер МОРАЛИСТ, едва ли не СВЕТЕЦ, а за сравненията с Левски апостола на свободата, просто не искам да говоря, защото ще взема да повърна на клавиятурата!

Е ако Волен е такъв голям моралист, как неговите фенове, ще си обяснят факта, че Волен Сидеров лъже, че е бил във НДЗПЧ на Илия Минев? Прави го това, за да си изгради фалшив имидж!

А това вече може да се докаже, ама не от мен, а от други хора!




--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.10.2005, 12:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сега имам малко работа, но щом се освободя, ще набера и ще пусна едно писмо на Волен Сидеров до мен. Писмото е от 28 февруари т. г. и в него той пише, че не знае дали изобщо ще има възможност да участва в изборите под коквато и да било форма. После имаше преговори с коалиция "Да живей България" на другаря Данов /син на бивш вътрешен министър/ и другаря Татарчев /бивш главен прокурор/. После изведнъж се образува Коалиция Атака с ченгеджийската "Защита" и с финансираната директно от Русия "Зора". Дълго време разчитах, че ще можем да обърнем събитията в полза на България и на българската нация. Волен обаче отказва всякакви контакти. Има още смущаващи факти, но не мога да ги изброя всичките наведнъж.


--------------------
PM
Top
Scapegrace
Публикувано на: 9.10.2005, 17:02
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



QUOTE
Ако си ми чел по-внимателно коментара, ще забележиш, че визирам конкретно човека с когото споря, както и косвено този на когото е фен - Волен Сидеров!

Доста съм длече от определението "фен" а иначе всичко което казваш дотук
си е вярно, че е от ДС от ДС си е,Петър Берон пък е бил тяхна слушалка,
Ония тримата дето ги изгониха бяха висши от запаса издигнати с идеите на комунизма,още повече че Волен искаше да сложи начело на разузнаването
"опитни хора с стаж в службите".Също така обаче беше писал в либерален вестник началото на деветдесетте(нагаждач).Това обаче нищо не значи
виж сръбския "национал-комунизъм" например.
А иначе хората това цялото въобще не ги интересува, те искат КРЪВ.

П.С.През студената война ДС са били с една от най страховитата репутация,
знаеш за "Нева" и за твърденията че всички мокри поръчки на КГБ са били изпълнявани от българи.


PM
Top
Scapegrace
Публикувано на: 9.10.2005, 17:03
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



Забравих и онова студентче Кинов/комунистически интернационал хаха няма шега тука...
PM
Top
Миро
Публикувано на: 9.10.2005, 23:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Е,Стоимене,какво ще правим от сега нататък? 300 000 човека дадоха своя глас за идеята на национализма,вкараха партията в парламента,два месеца след туй се появяваш ти и казваш:В.Сидеров е ченге от ДС ,не му вярвайте!
Не искам ни най-малко диалогът ни да прераства в спор,искам истината.Както забеляза не те попитах за нито един от другите,които ти споменаваш,защото те са ясни.Питам те за доказателства,защото знам как ще се почувства всеки един от тези 300 000,ако ги дадеш.Питам те,защото това ще бъде поредният брутален,гаден удар срещу обикновения,изтерзан и унижен българин.
Признавам си честно,почувствах се много гадно.Питам се-защо чак сега го казваш?Може да е истина,ама може и да е провокация и то поднесена много навреме.
Та затуй те попитах имаш ли нещо конкретно за В.Сидеров-не за да спорим,а заради истината.Явно засега само червеят на съмнението ще дефилира,а кой има полза от това?Този,който е против национализма.
Така мисля аз,уверявам те и много други обикновени хора.
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 10:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещата не са нито черно-бели, нито еднозначни. Всички ще имате истината. Обещавам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 10:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо за размисъл тук: http://isperih.narod.ru/boz_kurt.htm
Ще бъде качено и на нашия сайт. Повтарям, нещата изобщо не са черно бели.


--------------------
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 10.10.2005, 14:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Миро @ Oct 9 2005, 11:21 PM)
Е,Стоимене,какво ще правим от сега нататък? 300 000 човека дадоха своя глас за идеята на национализма,вкараха партията в парламента,два месеца след туй се появяваш ти и казваш:В.Сидеров е ченге от ДС ,не му вярвайте!
Не искам ни най-малко диалогът ни да прераства в спор,искам истината.Както забеляза не те попитах за нито един от другите,които ти споменаваш,защото те са ясни.Питам те за доказателства,защото знам как ще се почувства всеки един от тези 300 000,ако ги дадеш.Питам те,защото това ще бъде поредният брутален,гаден удар срещу обикновения,изтерзан и унижен българин.
Признавам си честно,почувствах се много гадно.Питам се-защо чак сега го казваш?Може да е истина,ама може и да е провокация и то поднесена много навреме.
Та затуй те попитах имаш ли нещо конкретно за В.Сидеров-не за да спорим,а заради истината.Явно засега само червеят на съмнението ще дефилира,а кой има полза от това?Този,който е против национализма.
Така мисля аз,уверявам те и много други обикновени хора.

Първо да спомена нещо за Scapegrace! Ти явно от последния си пост оставяш впечатлението, че верно не си "фен"! Или поне не такъв за какъвто те помислих първоначално! Явно е, че и на тебе не са ти убягнали някой основни неща! Само мога да те поздравя!

То май се оказва, че "фенът" тук е Миро!

Сега... да кажа, че за мен фен на АТАКА не означава нещо лошо! Лошото е ако фенът е СЛЯП или е БЕТОННА ГЛАВА! А Миро явно не е такъв и е отворен за истината! Разбира се, че тук няма самоцелно да спориме и аз ни най-малко не целя това!

Така, темата е доста дълбока и обширна и за това ще се задълбоча повече!

300 000 казваш дали гласа си за национализма! Това добре, похвално дори! И аз вярвам, че те не са си дали гласа конкретно за Волен или АТАКА, а заради национализма!

Мене ако питаш обаче, хората които биха гласували принципно за национализма са много, ама много повече от тези 300 000 души! Аз съм живия пример за това! Аз не гласувах на изборите! А понеже казваш, че ей сега изведнъж съм се появил и съм почнал да оплювам АТАКА ще ти кажа, че това го правя още от преди Волен да си направи предаване през лятото на 2003 година, ама над това ще се задълбоча по-нататъка!

Както вече споменах, хората които биха гласували за национализма са много, много повече, вЕрвай ми!

А защо не гласуваха за АТАКА ли? Ами точно заради това, заради което аз например не гласувах и за което писах по-надолу! Тези неща си се знаят! Ти какво си мислиш, че само аз ги знам ли? Жалко, че тези 300 000 като тебе, или не ги знаят, или за пореден път проявяват наивност, като хем ги виждат кривиците, хем пак си вЕрват и ходат да гласуват!

Който си мисли, че електората от негласуващи е А-политичен, или че въобще не се интересува от политика, или че вече тотално е отчаян от политиката, е изпаднал в жестока и тотална заблуда!

Напротив, така наречения електорат от негласуващи мога да се подпиша с две ръце под твърдението, че е най-политически интересуващия се и най-разбиращия от политика! Този електорат, се е излъгал веднъж, или най-много два пъти и след което му е станала ясна цялата картинка и цялата схема на политическата ни система! Той вече не може да бъде излъган, той вижда лъжите и измамите от далече и понеже веднъж се е опарил, втори път не иска да се пари, за това и негласува! Появи ли се обаче нещо наистина читаво и свестно, то вЕрвай ми, че негласуващите, ще са първи пред урните!

Има и още нещо много важно! Под това също се подписвам с две ръце! Ама просто категорично го твърдя!

Негласуващите са дясно ориентирани! Ще го повторя за да стане пределно ясно на всички! НЕГЛАСУВАЩИТЕ СА ДЯСНО ОРИЕНТИРАНИ! Или поне 90% от тях! Червените тикви са болни и бетонни мозъци, те винаги си гласуват за БСП!

И пак ще повторя! АТАКА ИЗПОВЯДВА ФОРМА НА КОМУНАР-ПАТРИОТАРСТВО! За което считам, че вече достатъчно убедително доказах в по-предните си постове! Ако трябва прочети ги пак! Това с наблягането върху 8-те последни години, е неоспорим факт, че се тръби от Волен и от АТАКА! Тука не говориме дали Волен е ченге или не е, а какво изповядва в общественото пространство!

Това, че на Волен всяка втора дума му е, че единствения грях на БСП е отпреди 3 месеца и той е съюза им с НДСВ, също е неоспорим ФАКТ! За това също говорих достатъчно и достатъчно убедително!

И е ФАКТ, че подобни твърдения са просто ЧЕРВЕНИ ГНУСОТИИ! И е ФАКТ че за да се говорят от политик, то той гони червения електорат, все едно е по-доброто БСП! Щото, червените си гласуват за БСП, ама вече с ОТВРАЩЕНИЕ както е популярно да се перефразира един съветски виц! Защото не са фенове на про-западната, про-натовска и про-американска политика на БСП!

Ние националистите също сме анти-западно и анти-американски настроени, но защото сме националисти, а не защото обичаме и бленуваме по комунистическия СССР!

Ето само това е достатъчно да откаже НЕгласуващите да гласуват за АТАКА!

И тук аз тълкувам нещата така!

АТАКА я създадоха чифутите, точно за да спре вълната от националистически настроения обзела народа ни! Аз твърдя, че ако вместо АТАКА се беше появила истинска националистическа партия, която да изповядва истински национализъм, а не комунар-патриотарство, то тя не просто щеше да влезне в парламента, ами щеше да получи пълно мнозинство! ВеРВАЙ МИ!

И сега без да си кривиме душата, ще си признаеме, че не всички хора са убедени националисти по мироглед! Но когато един народ и една нация е дълго време мачкана, и тероризирана, когато един народ и една нация е подложена почти на геноцид, то точно тогава национализма неизбежно завладява умовете и душите на хората от тази нация! Защото в тежки и трудни моменти точно национализма е единствената истинска алтернатива, която може да даде най-много сили на дадения народ! Да национализма действително е имунната защита на нацията! И нацията и народа ни действително са нападнати от тежък, опасен и дори смъртоносен вирус! И то от 44-та година, та до днес! Но вече много дълго сме болни от тази болест и сили нямаме вече! Просто след толкова дълго боледуване не са останали! Само национализма ще ни спаси и избави! Е и това е факт! Не 300 000 вече са склонни да дадът карт бланш на национализма, ами те са 3 000 000! И всъщност не вече, ами от време оно! Просто досега националистите бяха умело мачкани и умело държани настрана от голямата политическа сцена с помоща на всевъзможни методи! Това продължава и до днес! Но вече народа съвсем е подивял и е бесен на подтисниците си! И кукловодите усетиха, че колкото и да държат настрана националистите и колкото и да ги мачкат, вече и най-накрая, ще вземе от некъде да се пропука защитната им стена и тогава ще им се ЕБЕ МАЙКАТА!

Е за това си създадоха АТАКА!

Обаче са се излъгали! Отново подлъгаха 300 000! Ама другите 2 700 000 изобщо вече не им верват! И стената ще се пропука в недалечното бъдеще! И тогава сметката към българския народ ще трябва да си я плати цялата политическа мафия и върхушка! А голяма част от сметката, ще си пратят хорицата от партията АТАКА! Защото те също излъгаха народа, ама лъжата им е много нагла, излъгаха че са националисти! Айде да беха лъгали че са демократчета, че са по-доброто СДС, да им простиш някак си! Ама аз лично като националист доста се ядосвам на хора които не са, а се правят на националисти!



Що се отнася до доказателствата, вече ти казах и ти отговорих на този въпрос!

Незнам какъв отговор по-конкретен да ти дам от този:

"Ами сори, ама нямам достъп до секретните архиви на Държавна Сигурност и трудно ще мога да се докопам до досието на Волен, което би предстъвлявало всъщност единствения юридически обоснован документ с тежест на ДОКАЗАТЕЛСТВО!"


Останалите работи обаче които съм ги написал могат да се докажат! Те са достатъчно компрометиращи Воленр въпреки че не са свързани с това дали е ченге на ДС или не е!

Това, че беше краен либерал-демократ и че чак в късния край на 90-те години се пребоядиса на националист, е много лесно доказуемо!

Статиите за които споменах по-нагоре също могат да се намерят и ги има! Една е вече "разсекретена" за останалите както казах, когато му дойде времето!

Може да се докаже също и това, че Волен лъже, че е бил в НДЗПЧ на Илия Минев, с цел да си изгради несъществуващ имидж и несъществуваща история!

За това дали е агент на ДС вече казах! Но то е очеизбождащо! Ако не беше такъв, то нямаше да се обгарди с такива за които е доказано, че са! Плюс това тука не говоря за догатки а имам също сериозна информация от сериозни източници! Но това за теб пак ще са празни приказки! Повтарям! Сори но досието е единствения доказателствен документ, а аз достъп до секретните архиви на ДС нямам! Така че моля те не ме карай да се повтарям, с въпроси от сорта на: "Дай доказателства"!


А сега по въпроса, че съм се появил вчера или днес след като АТАКА са в парламента и съм почнал да ги храча, което видиш ли било странно!

Да подчертая първо, аз не съм нещо специално и нямам претенции да съм и да се искарвам някакъв големец! Но това което го говоря сега за АТАКА го говоря още от пролетта на 2002 година!

Още пролетта на 2002 година, казах на приятели следното:

- Чифутите са решили да правят менте националистическа партия, моите наблюдения до момента са, че чифутите са предвидили на въпросната партия място в парламента! За лидер на тази партия са решили да поставят лицето Волен Сидеров който е агент на Държавна Сигурност!

Това са думите ми и ти ги цитирам почти дословно! Повтарям, казах ги през пролетта на 2002! Беше април месец! Бях с едно бивше гадже и един мой приятел който е националист! Бяхме седнали на една пейка в западен парк в часта от към "люлин 6"! Спомням си го този момент все едно беше преди 5 минути! Помня, че с моя приятел спорихме тогава и за това хубаво ли е да се псува или не е! Аз твърдях, че е хубаво, той твърдеше, че не е!

Правя това лирично отклониние, щото можеш пак да кажаш, че лъжа! Нто ако не вярваш, мога да те запозная с моя приятел и да го питаш дали тогава съм му го казал! И без това с него не съм се виждал по стечение на обстоятелствата от тогава! Или само още веднъж - два пъти! Така че трябва да си спомни това което си говорихме тогава!

А този миг си го спомням много добре, защото това си мнение тогава го споделих само с него! Като цяло избягвам да говоря много подобни неща щото биха почнали да ме бъзикат примерно, че ме гони няква параноя за конспирации!

Само дето тогава предполагах, че ще има предсрачни избори! Мислих си, че НДСВ няма да си искарат мандата и ще се срутят на втората година! Имаше подобни индикации! Имаше поне 3 вота на недоверие които на косъм не минаха! И си мислих, че при предсрочни избори ще се появи тази партия, начела с Волен! По този начен споделих нещата с моя приятел!

Понеже той не се интересува кой знае колко от политика въпреки, че е националист си спомням, че леко прояви интерес към тази моя теория и каза че е възможно, но ми се строи, че си помисли, че май ме гони параноята за заговори и т.н.

Това е! И на детектор на лъжата мога да се подложа! Нали доказателства исакш! Питай обаче дали Волен е готов да се подложи на детектор на лъжата на въпроси като: Агент на ДС ли е? Масон ли е? И служи ли на чифути и масони? И изобщо, стои ли някой зад него дето да го е назначил за националист и да му дърпа конците зад завесте?

За 2002 година все пак ще ми е трудно да докажа, но ще ти докажа за есента на миналата година! Когато все още нямаше индикации, че Волен ще си прави партия! Или поне никак не беше сигурно и пак беше в областа на догатките!

Копирал съм си една тема от есента на 2004 г. от форума на "тангра.орг" два месеца преди да бъде осран, чрез службите!

Защо я копирах ли? Ами точно заради такива като тебе които днес ще ме питат, ама ти такова, ама ти онакова! И заради друго! Защото още тогава бях сигурен, че това ще се случи! Че Волен ще прави партия и че чифутите са и предвидили място в парламента! Тогава дори и вие феновете на АТАКА не бяхте сигурни дали Волен ще прави партия и дали, ако все пак си направи, тя ще успее да влезне в парламента! Ето за това си копирах темата и си я запазих! Само същалявам, че през 2002 година почти не влизах в интернет и не съм писал по форумите, че да мога да ти докажа думите си от тогава!

Ще отворя нова тема и там ще поставя това което съм си копирал от стария форум на стария бивш сайт "тангра.орг" хвърли и един поглед!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Scapegrace
Публикувано на: 10.10.2005, 15:36
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



Гадно е ,че така се размиват идеологийте, не е като едно време.
В Русия например свастика татуирана на коляното значи освен сподвижник на руската мафия и "анархист".Техните скинове (най много и най агресивни в света)пък носят редом със свастиките и сърпове и чукове.Италианските фашисти пък правеха шествия в чест на Милошевич,а немските бяха за хърватите.От друга страна Хитлер е бил очарован от исляма и е правил от резаните фесове СС дивизий, имал е също така дивизий "Ост"-от руснаци.За сръбския и особено оня параноичен албански комунизъм не ми се говори...
Та мисълта ми е че си АДСКИ много прав като казваш че нищо не е черно и бяло.И все пак това е първата шумна проява на национализъм откакто през 81
се опитаха да згазят Тато с "Москвич".
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 10.10.2005, 20:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Scapegrace @ Oct 10 2005, 03:36 PM)
Гадно е ,че така се размиват идеологийте, не е като едно време.
В Русия например свастика татуирана на коляното значи освен сподвижник на руската мафия и "анархист".Техните скинове (най много и най агресивни в света)пък носят редом със свастиките и сърпове и чукове.Италианските фашисти пък правеха шествия в чест на Милошевич,а немските бяха за хърватите.От друга страна Хитлер е бил очарован от исляма и е правил от резаните фесове СС дивизий, имал е също така дивизий "Ост"-от руснаци.За сръбския и особено оня параноичен албански комунизъм не ми се говори...
Та мисълта ми е че си АДСКИ много прав като казваш че нищо не е черно и бяло.И все пак това е първата шумна проява на национализъм откакто през 81
се опитаха да згазят Тато с "Москвич".

Пиини си розовото Хапче! smil4334a8edcde62.gif


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Миро
Публикувано на: 11.10.2005, 8:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Стоимене,много внимателно прочетох обширните ти съобщения и в двете теми.Няма да коментирам нищо,само едно ще кажа:спокоен съм за бъдещето на България (от твоите думи).
Ти казваш,че 300 000 сме се излъгали,но има други 2 700 000 ,които чакат своя звезден миг ,за да подкрепят истинската националистическа партия.Е,чакайте си и гледайте сеир,а ние през това време ще се дообразоваме и ще търсим все пак...Истината.
PMUsers Website
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 11.10.2005, 9:00
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Изместили сте темата, `колеги` smil4334a6f863501.gif . Сидеров не е от ранга на Визентал.
smil4334a3ebd31a5.gif smil4334a3ebd31a5.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Какъвто и да е обаче Волен, поради АКТУАЛНОСТТА на проблемите "С" и "ВЪВ" Коалиция и Партия, които той оглавява е редно да има "Собствена" тема.
СЕВАР, моля те, обмисли подходящото заглавие (може и 2-3 даже) и да канализираш дискусиите.
Благодаря ти предварително!

smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020