www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Рожден ден !!!


Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Рожден ден !!!, Радостни поводи!
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Той Елтимиръ каза че скоро ще дойде! Нуженъ ни е на Средниятъ святъ. Да бъде при насъ! Да бъде!
PM
Top
18j
Публикувано на: 6.11.2013, 11:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Честито и от мен. Не знаех че е толкова млад. Та това е едва средата на живота на един българин - в тези години мъдростта и силата на човек трябва да са в разцвет. Не само мизерията целия режим съсипва съдбите на нашите бащи и дядовци. Толкова хора познавам на 50 години които страдат от тежки болести. Съсипани органи лежане по болниците скъпи лечения. Дори и пари да имаш и връзки да имаш и големец да си - пред геноцида всички българи сме равни. Колкото по-бързо го осъзнаят това българите - по-скорошно и спасението. Няма лечение за атаките на които е подложен нашия народ освен въздигането на Саракта.

Елтимир не го познавам лично. Аз станах активен в този сайт когато имаше някаква нелепа вражда между него и останалите участници. Когато отново се върна тук се зарадвах изключително. Знайте българи - подложени сме на енергийни атаки от различен вид. Да не се разбираме и да враждуваме по между си е най-силното оръжие на общият не враг и той не пести методи или средства в това начинание. И Елтимир за мен е символ на победата над тези усилия. Опитаха се да го смачкат. Изтриха му сайтовете. Но това доведе до сплотяване между съмишлениците. Нека всеки техен опит води до сплотяване между българите до пълното разпадане на тежките енергии които чужди сили оказват над България. България ще пребъде и делото на Елтимир ще пребъде.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 087
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Честит рожден ден и от мен. Архангелът да го пази и напътства!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 5.11.2020, 23:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Днес, 5-и ноември Елтимир имаше рожден ден. Щеше да бъде на 61.

В памет на него, любимата му песен;

http://www.voininatangra.org/modules/news/...%F1%F2%E8%E0%ED
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020