www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ЛЕМС


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ЛЕМС
ЛЕМС
  Публикувано на: 23.4.2007, 16:49
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Елтимир @ Apr 23 2007, 08:50 AM)
"1984"+ ... 22
Излиза 2006-та, годината на нейния провал. И за 19-ти излъга, разказа за 20-ти. Писна ми от лъжи! Искаше да я оставим на мира, и когато махнах темата за нея, тя започна поредната си атака. Тоя път обаче тя е слабата, а силните сме ние.

Чакай малко ... в неделята ти ме попита какво съм правила предния ден , т.е. в съботата (21 април)!! То и в писмото ми си е цитирано!!!

На 20-ти си бях в апартамента - в София е.
И на 19-ти не съм напускала София! И пак имам с какво да го докажа:

Точно по обед - в 11.35 теглих от ДАБЧ документи-дубликати за произход на мои клиент + да взема едно УБП с направена корекция. 2 преписки не ми бяха придвижени, та останаха за следващия четвъртък. На гишето без лична карта и пълномощно, които ОПИСВАТ!!! не можеш и справка да направиш, камо ли да вземеш документ!!!
После пак имах срещи в кафенето в двора на ДАБЧ .. докъм 15.30.

Писах ти още и че от 16.03.2007 не съм напускала София, Елтимире!

smil4334aa21c9ca7.gif

______________________

Колкото до игричката с цифрите - не се прави, че не я разбираш:

"1984" - това е име на книга (на Дж. Оруел), от която се СТРАХУВАШ, Ангеле!
22 - пък е другата ти фобия и мек намек за едно лъжливо `погребение`, на което ме повика преди 2 години. Разказвал ли си на форумците тук за ТОВА?

И последно: не съм те молила да махаш темата, а само да спреш да пълниш пощата ми в АБВ-то с параноични писма, пълни с голословните твърдения и заплахи.


smil4334a6f863501.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
PARADOX
Публикувано на: 23.4.2007, 16:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Ето ви още малко от нейната същност: http://www.vbox7.com/play:57543342
PM
Top
Севар
Публикувано на: 26.4.2007, 21:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



ЛЕМС, защо ни губиш времето с детайли от твоето ежедневие, след като сме поставили ясни и конкретни въпроси?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 27.4.2007, 5:43
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Севар @ Apr 26 2007, 09:32 PM)
ЛЕМС, защо ни губиш времето с детайли от твоето ежедневие, след като сме поставили ясни и конкретни въпроси?

Привет, Админе!
Кво да правиш: УЧА СЕ! НЕПРЕКЪСНАТО и винаги от най-добрите! Обогатявам арсенала си от оръжия (словесни!!!).

Пак си до болка неясен в изказа, Севар, но няма да правя анализ на хаотичността в мислите ти. Разбирам, че си подразнен - аз също и ... напомням:
Като ме питат винаги отговарям и ИЗИСКВАМ от събеседника ми също да отговаря на въпросите ми. А виж какво получавам:

"Контролен панел
Re:да забравя, Аз? НИКОГА!
[ Препрати | Отговори ]
Лично съобщение
Елтимир
Re:да забравя, Аз? НИКОГА!, Apr 23 2007, 06:18 PM
Delete Post Quote Post




Група: Модератори
Съобщения: 11350
Дата на регистриране: 17-July 05

Защо трябва да коментирам? Ще коментирам и ще пиша каквото си искам.

--------------------
[ Добави потребителят в книгата с адреси ]
Mini ProfilePMEmail Poster
Top"
__________________

И сега на темата: Въпрос без отговор - НЕ ОСТАВЯМ. И на вашите бръщолевяния и лъжи - пак съм отговорила.
Е, не както го искате, а каквато е Истината. А че тя не ви изнася и не се вписва "мисловни" модел на параноичните пихтии дето се плискат в черепите ви, това си е ваша грижа!

__________________

Колкото до "губенето" на време: твой си избор, ваш де. Мога да го напиша и в пощата, като отговарям на поредните плюнки на Елтимир. Спестявам времето му - той така или иначе ще го изнесе в нета...

smil3dbd4daabd491.gif

П.П.Ако не си схванал, пояснявам: цитатчето е ЛС от Идола ти, което можеш да провериш. smil4334a87ce0a9c.gif



--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Още съм жив, за ме превръщат в идол. Лидер също не съм. От горното са мои единствено думите: "Защо трябва да коментирам? Ще коментирам и ще пиша каквото си искам."
Да, нямам намерение да коментирам всичко, което Силвия напише. Сега ми е написала ЛС, че съм се издънил. Не, издъни се тя. Нейният замисъл се провали, провали се замисъла на нейните шефове. Нека да публикува отговора на Дришков и ще стане ясно как са навързани като свинки черва. Сега в задачата се пита коя е голямата Свиня. Защо ли ми се струва, че някои я наричат мадам Йехова? Вижте темата за ЕС и поясненията на anti666.


--------------------
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 27.4.2007, 12:46
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Имаше време,когато поустовете под ник-името "ЛЕМС" се открояваха с досадно осторумие,стараещо се с всички сили да задълбае по-надълбоко.Само че при всичките усилия,това остроумие сякаш копаеше в скалата и си остана плитко като налеп.

Сега вече поустовете са изключително отегчителни.А когато видя ония безразборно окликани емотинкони направо ми идва да им ги закова на тъпите мутри с една тупаница.

На по колко години са тия ЛЕМС ? Не им ли е време да измрат или пък са млади? ЛЕМС ЛЕМС ЛЕМС все едно муха ми каца по носа и само чакам да видя,кога ще се удави в чая.Няма ли кой да ги банне? Къде е рулото вестник,когато ти трябва...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.4.2007, 16:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ЛЕМС се оттеглиха заедно с оттеглянето на тъжбата срещу мен. Те загубиха тая битка. Според мен е време да си насочим мислите към по-полезни неща.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.4.2007, 20:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Защо злобееш, че спечелих делото, Силвия? Това дело беше несправедливо и гадно от самото начало. Ти го предизвика, нали? И сега място не можеш да си намериш, че си го загубила. Остави делото, минало е. Не търси реванш, че пак ще загубиш. Има по-важни неща, но не ме обричайте на нови страдания, че ще си затворя очите и ще се престоря, че нищо не знам. Дори ще се престоря, че не знам и оня език, на който съм говорил на сън, и от който ти /или някой друг от вашата група/ каза, че са го побили тръпки. А уверявам те, съвсем скоро ще има нужда от някой, който знае този език. Уверявам те, че друг, освен мен няма да откриете на цялата си шибана планета."

"Новината за прекратяването на делото разбирам от теб. И те поздравявам с резултата: ЛЪЖАТА ПОБЕДИ! Стана, както го искаше!"


--------------------
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 28.4.2007, 20:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Елтимир @ Apr 28 2007, 08:41 PM)


"Новината за прекратяването на делото разбирам от теб. И те поздравявам с резултата: ЛЪЖАТА ПОБЕДИ! Стана, както го искаше!"

Тези думи биха били достатъчни за мен да забраня достъпа на ЛЕМС.Това е признание,че оправданията й(им) са лъжа,което превръща поустовете им във фруд.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.4.2007, 20:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Важно е това: Дори ще се престоря, че не знам и оня език, на който съм говорил на сън, и от който ти /или някой друг от вашата група/ каза, че са го побили тръпки."
Тогава не бях спал две денонощия и съм заспал. На сън съм говорил нещо, от което тя призна, че са я побили тръпки. Макар да не е разбрала нито дума. Побили са тръпки от самия език, на който съм говорил.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.4.2007, 20:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Apr 28 2007, 08:52 PM)
Важно е това: Дори ще се престоря, че не знам и оня език, на който съм говорил на сън, и от който ти /или някой друг от вашата група/ каза, че са го побили тръпки."
Тогава не бях спал две денонощия и съм заспал. На сън съм говорил нещо, от което тя призна, че са я побили тръпки. Макар да не е разбрала нито дума. Побили са тръпки от самия език, на който съм говорил.

Тука ми стана интересно..?!!!
За какъв език иде реч..?!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.4.2007, 21:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сюейн. Като "с" се изговаря между "с" и "ш". Трудно е да се представи с Кирилица. С латиница ще е още по-зле.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.4.2007, 21:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Apr 28 2007, 09:04 PM)
Сюейн. Като "с" се изговаря между "с" и "ш". Трудно е да се представи с Кирилица. С латиница ще е още по-зле.

Значи ще трябва да го чуя с ушите си...!!! smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 28.4.2007, 21:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Не че не смятам,че този факт буди интерес.Просто го смятам за закономерен и не чак толкова изненадващ...Побили са я тръпки,не защото не го е очаквала,а защото това,което си казал,е било насочено към нея,ако ме питаш...
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020