www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Изборите


Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Изборите
antijew
Публикувано на: 19.5.2007, 19:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Rina @ May 19 2007, 06:44 PM)
Добре, чакайте малко. Признавам си не знам, кажете ми Вие, има ли и колко е минималния брой гласували, така че да се зачетат едни избори?

РИНА,БОБИ с риск да ви обидя/не го желая/,ще ви помоля да се върнете на предния ми пост и да го прочетете три пъти БАВНО.Ако вникнете в неговата същина, ще разберете,че въпросите ви след него са излишни. smil4334abded4493.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 19.5.2007, 19:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (bobired @ May 19 2007, 05:56 PM)
QUOTE
Който гласува е червен....!!!!


Това е парадокс smil4334ad1724132.gif Напротив, който не гласува задочно подкрепя БСП и ДПС, защото техните електорати са твърди и само те печелят от негласуването.

Bibired, в това се състои проблема, че те винаги печелят, без значение дали гласуваме за тях или против тях. Ти подкрепяш тази долна чифутска игра, като гласуваш. Това е тяхната игра, а не моята или твоята. Които пък не гласуват умишлено, означава, че те не искат тази игра, не защото е модерно или забавно, а защото няма никакъв положителен ефект за тях от "работата" на политическата система. Ето това е нужната позиция, която човек, ако се е самоосвободил от рамките, които му поставят, е достоен да защитава. Прави разлика между едното и другото. Ако ти търсиш близката победа, не си мисли, че като стане работата си хванал господа за топките и това е за винаги. Ние, като гласуваме за политическата система, всъшност й показваме, че не можем без нея, че сме нищо без нея, че тя е всичко за нас. А дали е така? Ти как мислиш?
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 19.5.2007, 19:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Запознат @ May 19 2007, 07:12 PM)
QUOTE (bobired @ May 19 2007, 05:56 PM)
QUOTE
Който гласува е червен....!!!!


Това е парадокс smil4334ad1724132.gif Напротив, който не гласува задочно подкрепя БСП и ДПС, защото техните електорати са твърди и само те печелят от негласуването.

Bibired, в това се състои проблема, че те винаги печелят, без значение дали гласуваме за тях или против тях. Ти подкрепяш тази долна чифутска игра, като гласуваш. Това е тяхната игра, а не моята или твоята. Които пък не гласуват умишлено, означава, че те не искат тази игра, не защото е модерно или забавно, а защото няма никакъв положителен ефект за тях от "работата" на политическата система. Ето това е нужната позиция, която човек, ако се е самоосвободил от рамките, които му поставят, е достоен да защитава. Прави разлика между едното и другото. Ако ти търсиш близката победа, не си мисли, че като стане работата си хванал господа за топките и това е за винаги. Ние, като гласуваме за политическата система, всъшност й показваме, че не можем без нея, че сме нищо без нея, че тя е всичко за нас. А дали е така? Ти как мислиш?

Точно в това е разковничето на проблема...!!!
Ако ти Боби смяташ, че тези за които гласуваш защитават интересите ти, си свободен да го направиш...!!! Аз не мисля така обаче...!!! Никой от онези задници не е направил нищо за мен...!!! Защо аз да им уреждам заплата от десетина хиляди евро на месец..?!!! Ако някой от тези или партиите които представляват бе направил така, че да имам повече работа през последните години, да живея по-добре разбирам, но нещата не стоят така...!! Напротив...!!! Принуждавали са ме да нарушавам закона, за да свържа двата края...!!! Защо да гласувам за хора, които ме принуждават да стана престъпник...?!!! Няма да бъда част от схемата им, защото не съм видял нищо добро от тях... ДА ГО ДУХАТ....!!!
PM
Top
Rina
Публикувано на: 19.5.2007, 21:11
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 961
Дата на регистрация: 13-May 07



QUOTE (antijew @ May 19 2007, 07:04 PM)
QUOTE (Rina @ May 19 2007, 06:44 PM)
Добре, чакайте малко. Признавам си не знам, кажете ми Вие, има ли и колко е минималния брой гласували, така че да се зачетат едни избори?

РИНА,БОБИ с риск да ви обидя/не го желая/,ще ви помоля да се върнете на предния ми пост и да го прочетете три пъти БАВНО.Ако вникнете в неговата същина, ще разберете,че въпросите ви след него са излишни. smil4334abded4493.gif

Не се обиждам, обаче казваш :

"Дано всички като теб,които мислят да гласуват,по-скоро еволюират и осъзнаят,че живеят с голямата заблуда,че те определят нещо в политиката чрез гласуване.Илюзията ви е много голяма.Всичко е лъжа и измама.Щом ви е хубаво да ви лъжат и мамят добре."

"Дано" - добре, обаче докато това стане за "всички" - какво? Затова Ви питам какъв е минималния брой гласували, за да се зачетат едни избори.
Съжалявам, ако ви досаждам. smil4334ad4cc8e95.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 19.5.2007, 21:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Rina, изборите са утре. След като минат и станат ясни резултатите искам да ни посетиш отново тук във форума и да ни споделиш, как точно се промени в положителна насока твоя живот. В момента няма смисъл да раздухваме повече този въпрос. След утрешния ден, темата за изборите отива право на бунището, където й е мястото. Сега я заключвам.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020