www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Посягат и на Странджа


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Посягат и на Странджа
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



QUOTE (violence @ Jun 30 2007, 06:51 PM)
и като ги разобличиш какво??? кой и как ще ги накаже? съдебната система ли, която служи на тях? или може би медиите, ще ги нахокат... не мисля... smil4334ac775281d.gif

Ако ние, Българите, не ги накажем, няма кой, наистина.
PM
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



Не знам за Странджа , но тия дни ми се наложи да пътувам за Гоце Делчев да се видя с роднини . Обикновенно минавам през Папазчир , но този път пътувах с автобус и трябваше да мина през Бнаско и Разлог . Бях чувал , че там се струи с пълни сили , но чак такова нещо не подозирах . През половин километър хотел , вилите никнат като гъби в горите , гората се сече и изкоренява всеедно е някакъв плевел . До 10 - 15 години красотите на Пирин ще станат спомен !


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top
Tangru
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (DragSShaN @ Jul 1 2007, 09:51 PM)
Не знам за Странджа , но тия дни ми се наложи да пътувам за Гоце Делчев да се видя с роднини . Обикновенно минавам през Папазчир , но този път пътувах с автобус и трябваше да мина през Бнаско и Разлог . Бях чувал , че там се струи с пълни сили , но чак такова нещо не подозирах . През половин километър хотел , вилите никнат като гъби в горите , гората се сече и изкоренява всеедно е някакъв плевел . До 10 - 15 години красотите на Пирин ще станат спомен !

Природата се руши.

Но почакай докато паднат отново дъждовете - ще видим какво ще остане, и от вилите!


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



QUOTE (DragSShaN @ Jul 1 2007, 09:51 PM)
Не знам за Странджа , но тия дни ми се наложи да пътувам за Гоце Делчев да се видя с роднини . Обикновенно минавам през Папазчир , но този път пътувах с автобус и трябваше да мина през Бнаско и Разлог . Бях чувал , че там се струи с пълни сили , но чак такова нещо не подозирах . През половин километър хотел , вилите никнат като гъби в горите , гората се сече и изкоренява всеедно е някакъв плевел . До 10 - 15 години красотите на Пирин ще станат спомен !

Нали уж имаше Natura 2000, та ходиха да лягат по пътищата даже. Не знам какво направиха накрая, но май успяха да си запазят правото за строежи..
Чак като тръгнат свлачищата и им паднат хотелчатата и вилите ще се сетят, че не всичко трябва да се застроява
PM
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



Дано всички се срутят , ако питаш мен . Те не са строени за българи така , че не ни трябват . За нас българите и 20 хотела могът да ни стигнат . Не са ни нужни 1000.


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top
Tangru
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (DragSShaN @ Jul 2 2007, 02:25 PM)
Дано всички се срутят , ако питаш мен . Те не са строени за българи така , че не ни трябват . За нас българите и 20 хотела могът да ни стигнат . Не са ни нужни 1000.

На нас какви хотели ни трябват, в страната ни ? smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



За почивка ! Ти да не си носиш къщата на гърба :)


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top
Tangru
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (DragSShaN @ Jul 2 2007, 05:59 PM)
За почивка ! Ти да не си носиш къщата на гърба :)

smil4341944e6b0c8.gif На мен и една палатка в гората, ми стига smil4453a8352265e.gif smil4341944e6b0c8.gif :)


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Неизбежното не се забави много.Върховен административен съд обяви решението за нищожно.
PM
Top
Balkhani
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 980
Дата на регистрация: 23-May 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Jul 4 2007, 08:43 PM)
Неизбежното не се забави много.Върховен административен съд обяви решението за нищожно.

Т.е. се отменя решението Странджа да не бъде парк?
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Не се косете за Странджа... Тя сама се грижи за себе си! Ако си спомняте на времето имаше държавна политика провеждана от политбюро на БКП за заселването на Странджа-Сакар....!!! Бяха измислили даже и някакъв младежки град там! Раздаваха безплатно апартаменти на тези които приемат да отидат! Гарантираха работа, по-високи заплати и социални облаги..!! Какво стана..?!! Нищо!!! Комунистите не успяха, та няколко измислени новобогаташчета ли ще успеят..?!!! Съмнявам се..!! Под Странджа спи нещо много древно и мощно...!!! Малцина са тези, които са се завърнали без поражения, опитвайки се да обезпокоят силите, които населяват тази свещенна планина! Вековните и гори ще останат девствени, въпреки жалките домогвания на неколцина алчни люде!!! Един малък жокер! Помислете защо почти няма незаконна сеч в Странджа на фона масовото обезлесяване на България..?!!! Циганите и фесовете усещат някои работи май..?!! Скоро и на някои самозабравили се Българи ще им се наложи да ги усетят...
PM
Top
Tien
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Родопите са също свещена Планина-Храм... Но това не спира бандитите да изсичат наред smil4334aa21c9ca7.gif Лошото е че от местните всеки мърмори, но като се стигне до действия и до излизане от анонимност - никакви ги няма! Имахме идея миналата година да направим барикада с камъни и дървета на пътя, да спрем дърварските камиони (по 20-ина на ден) с незаконно изсечени дървета, но се оказахме само 2-ма ентусиасти... Писах и до всички медии които имаха ел.адреси, познайте дали някой ми отговори! smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
Tangru
Публикувано на: 13.7.2007, 13:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (Tien @ Jul 5 2007, 09:59 PM)
Родопите са също свещена Планина-Храм... Но това не спира бандитите да изсичат наред smil4334aa21c9ca7.gif

Така е smil4334af067a7a3.gif

Пък и позабравихме за същината на Родопите. Сега те се описват като едва ли не бойно поле smil3dbd4d99c6eaa.gif


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Всички велики хора са живели сред природата. Бях писал в нюза.бг когато чифутите искали да изтребят индианците, започнали масово избиване на бизони. Индианците са разчитали на бизоните за тяхното съществуване. Няма бизони - няма индианци. Балканът и гората, природата на България - това са Българите.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020