www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дните на България са преброени.


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дните на България са преброени.
gеorgi_nz
Публикувано на: 6.10.2005, 11:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Искам да поясня: когато говорим за ДОКАЗАТЕЛСТВА да се разбира: доказателства които са неоспорими в съда , а не додазване на факти помежду ни. Защото тези които сме тука нямаме нужда каквото и да си доказваме помежду си - ние сме се убедили вече.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 6.10.2005, 11:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Целта на този форум не е да събира доказателства за някакво въображаемо правосъдие, каквото в бивша България не съществува. В бивша България съдебните процеси се решават с пари, а не с факти и доказателства. Целта на този форум е да учи хората да мислят със собствените си глави. Целта на този форум и на този сайт е да показва неподправената и неизопачена истина. Целта на този сай и на този форум е да постави основите, да създаде една българска, националистическа информационна среда. Какво ще израстне върху тези основи, какво ще бъде изградено на базата на тази информационна среда, то е отделен въпрос. Засега ние не разполагаме нито с толкова големи средства, нито с толкова много хора, та да променим съгласно нашите разбирания цялата заобикаляща ни действителност. Ние се заехме само да променим мисленето на хората, които идват тук и ни вярват. А после то, промененото човешко мислене, излекуваната от глобалистичната и семитска отрова човешка мисъл ще довърши останалото. Правим каквото можем. Който мисли, че може да направи повече, нека го направи.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 6.10.2005, 11:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Точно така. За какво трябва да събираме всички доказателства и да ги даваме на антибългарския съд? За да се изгаврят и за да обезценят ли? Въобще не е това целта. Хората трябва сами да се научат да си намират доказателства.
А в промяната на информационната среда донякъде има успех. Доста хора почнаха да използват терминологията, която ние въведохме. Това е една от първите стъпки - нещата да бъдат назовавани с истинските им имена.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 11:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Точно така Георги - доказателства издържани в съда. Защото знам поне за 10 групировки в страната, в Брюксел, в Хелзинки и къде ли не, които събират доказателства от циганите в България. Само това е валидно (не казвам изгодно за нас)!

Елтимир Организацията на Войните спечели доверието на хората. Както виждаш искрици от този форум и статии разпалват огньове другаде. Прав си - действията трябва да се поемат от ДЕЙСТВАЩА парламентарна група и е естествено това да е Атака, нали?

Но първо трябва да се почне със събирането на доказателства - от всеки, който попадне на такива издевателства. Трябва да се направи сайт или отдел при вас (пак повтарям - хората ви имат доверие) който да изнесе фактите с доказателства. И после трябва да се атакуват партиите, хората и медиите с това. Ако Атака откаже - нищо не пречи да се пратят фактите на други партии в парламента - нали претендират, че защитават интересите на народа. Това е нож с две остриете за тях - и ако откажат и ако не откажат, победата е на страната на българите.

Помислете!
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 6.10.2005, 12:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Какъв Брюксел, какво Хелзинки? Каквото и да им представиш, те си знаят тяхната. Виж ми биографията, там има документация за опита да заведа дело в Страсбург за политически аргументираните преследвания срещу мен. Ако бях мангал, преследван за обири, убийства или изнасивания, досега да съм спечелил делото. Обаче щом съм фашист, за мен няма правосъдие. А фашист е всеки, който нещо не е съгласен с тях. Промяна в мисленето, а от там - промяна в заобикалящата ни среда. това е единственият изход. Тяхното "правосъдие" е създадено да брани единствено техните интереси. Трябва да съм идиот, та да повярвам, че ще брани мен. Ако тогава се съгласих за Страсбург, то беше поради настояванията на адвоката ми и заради възможността да имам преки доказателства за престъпността на това ев/оп/ейско, с извинение правосъдие.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 12:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Точно това искам да кажа - атаката е срещу европейските народи и организации като тези в Хелзинки и Брюксел се занимават с малцинствата само за сметка на другите народи.

Не казвам, че само войните трябва да събират доказателства - това е непосилна задача. Аз предлагам Воините да поемат инциативата и да апелират към всички Българи да събират доказателства. И не само за съдилища или европейската общност - преди всичко заради българите и българските партии и българската кауза.

Ако при вас не може да се отвори такъв отдел, нека се разтърсим за друг сайт, но трябва да се почнат тези публикации за геноцида срещу нас.

Тогава - както писах може да се натиснат действащи партии, които са в правото си да изискват действия от правителствени органи като полиция, парламент и т.н.

Вярно, че информационната среда се промени благодарение на вас, но докато ние стоим "информирани", враждебни на нас сили и организации събират доказателства срещу нас.....
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 6.10.2005, 12:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



За кого събират доказателствата? Къде представят тези доказателства? Пред институциите, защитаващи само и единствено тях. С доказателства или без доказателства - за тях е все едно. Играта на доказателства е предназначена за нашите хора. За да бъдат заблудени именно те, че има нещо като правосъдие. Спомням си един полски филм, казваше се "Извинете, тук бият ли?". Едното ченге казва на протестиращия задържан да напише жалба. "Ще я чета аз" - допълни второто ченге. Много по-важно е хората да разберат, че всичко е игра и да нямат капчица доверие към тези противочовешки институции. Тогава вече може да се тръгне към някаква самоорганизираност. Тогава могат да се търсят пътища за нашата самозащита. Докато им вярваме, докато се страхуваме, докато имаме респект от тоги, прокурори, съдии и айдукати, извинявай, исках да кажа адвокати, нищо няма да се случи. Нищо добро, нищо полезно за нас.
"Не вярвай! Не се страхувай! Бори се!" Това е формулата, и тази формула не е измислена от мен. На мен ми я дадоха с поръката да я предам на следващите. което и правя.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 13:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Доказателствата е да си информира българската и световната общност за "другата" потърпевша страна - нашата.

Защото нищо не се знае за техните безчинства срещу нас. Първо тази едностранна информация ни създава лоша репутация и второ - тези доказателства ще ни дадат оръжие в ръцете. Каквото и да направим, каквото и да кажем - ще имаме тези факти, подкрепени с доказателства в наша защита. Тогава международни "кенгурски" съдилища както викаш не могат да ни пипнат. Тогава ще имаме правото и да ги задължим да си плащат тока и водата и да си ги прибираме по затворите.......

Спомни си от историята кога освобождението ни от турско набра истинска скорост - когато света разбра за безчинствата на турците срещу нас и останалите европейски държави се вдигнаха в наша защита - най-малкото помогнаха на хъшовете ни да организират четите в чужбина, дадоха средства, а много от австрийците, унгарците, румънците и италианците се присъединиха към нас. Накрая и руснаците... Защо - защото БЯХА УБЕДЕНИ, ЧЕ СЕ ВКЛЮЧВАТ В КАУЗА ЗА ЗАЩИТА НА ОНЕПРАВДАНИЯ БЪЛГАРСКИ НАРОД !!!!!

Кой ще ти повярва сега, че в България вилнее геноцид срещу българите, кой ще повярва, че расизма срещу циганите е подтикнат от техните престъпления срещу нас? Кой - като медиите бълват помия и доказателства срещу нас?
PMEmail Poster
Top
Scapegrace
Публикувано на: 6.10.2005, 14:07
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



QUOTE
Spacegrace хубаво е, че ги имаш, но имаш ли свидетелски показания - документирани или заснимани с видео-камера?


Ами всъщност точно там беше проблемът, информацията я получавахме главно от вестниците и смятахме да сложим статийте като доказателство,един вид
"Това не са бълнувания на параноични националисти".И макар вестниците
внимаваха да не оцапат етническият мир,нямаше как да не схванеш идеята
като видиш стотина статий пълни с неща от сорта на "мургави с висящи дела,
изнасилиха баба" и т.н.Обаче някой можеше да реши че "интерпретираме грешно информацията без позволение" и зарязахме цялата работа.
Пък и след време Войводата и БНС си пуснаха сайтовете, и те почнаха да вършат същото че и много повече.

П.С. Един хубав пример е онова видео на сайта на БНС с оня нагъл мангал,
който съвсем спокойно си казва че лъже и ,че полицаите и съдиите са замесени, заснет с скрита камера естествено,очаквах да стане скандал,
ама ония гадове въобще не го отразиха.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 6.10.2005, 14:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



В архива има няколкостотин такива статии. Е и какво? Да не би някой адвокат да се навие да заведе дело? Такива самоубийци сред хайдукатите не се намират. Да не би някой преводач да се навие да ги преведе безплатно?
Преди имаше една-единствена правозащитна организация Български Човешки Права, но за жалост май вече въобще я няма.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 6.10.2005, 14:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Scapegrace @ Oct 6 2005, 02:07 PM)
QUOTE

П.С. Един хубав пример е онова видео на сайта на БНС с оня нагъл мангал,
който съвсем спокойно си казва че лъже и ,че полицаите и съдиите са замесени, заснет с скрита камера естествено,очаквах да стане скандал,
ама ония гадове въобще не го отразиха.

Ей затова говори Елтимир : Гадовете не се интересуват от такава информация. Натях им дай къде е набит цигански крадец - не изтъкват, че краде ами че мангала е набит и дискриминиран ( тоест възпрепятстван от изконното му право да краде от българите).
Затова почвам да се убеждавам, че със събиране на факти и доказателства няма да се постигне нищо. Случая с проф. Калоянов го доказва - няма задържани дори!!!
Събуждането на българите е ще е копие в сърцето на звяра!!!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 17:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



И да се доизкажа, защото трябваше да тичам до една болница да превеждам. (Един българин е в много тежко състояние - молете се за него - 5 операции и английските касапи се държат с него като с животно. Не мога да си позволя да ги нарека и доктори....Знам,знам....да не е идвал тука, ами да си е стоял в България при свестните доктори..... smil4334aa05d5cb2.gif )

Аз имам конкретно впредвид да се разпространи тази информация по света, точно както и за циганите. Точно както правят и Британската Националистическа партия. Защото ако след време те въведат закони срещу мюсюлманите или пакистанците или която и да е паплач, която е направила престъпление срещу тях:

- фалшивите европейски съдилища и институции няма да направят нищо срещу тях, защото и обществото и адвокати и ВСИЧКИ имат доказателствата черно на бяло

- световното общество ще каже - ДА! крайно време беше да защитят своите си след нолкова репресии в собствената им страна

- другите националистически партии ще вземат пример от тях и ще се надигнат също

Знаете, че в България сме големи на приказки - дайте да си го признаем! Каквото и да побликуваме в Българския печат или сайтове, ще си остане затворено там. Трябва да излезем в международното пространство за да се разсмърди работата и тоя подмолни комитети и комитетчета (аз цитирах вече няколко) да им замръзнат усмивките..... smil4334a8edcde62.gif

Всичко обаче трябва да се представи в правилната светлина - и тя е ГЕНОЦИД срещу българите на най-високо ниво в тая страна.

АКО ЩЕ ИМА ЗАКОНИ - ТЕ ДА СА ЗА ВСИЧКИ!

АКО ЩЕ ИМА ПРИВИЛЕГИИ - ТЕ ДА СА ЗА ВСИЧКИ!

АКО ЩЕ ИМА ГРАЖДАНСКИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ - ТЕ ЩЕ СА ЗА ВСИЧКИ!

АКО ЩЕ ИМА ПОМОЩИ - ТЕ ДА СА ЗА ВСИЧКИ!

АКО СЕ ЗАЩИТАВАТ ПРАВАТА НА МАЛЦИНСТВАТА, ТО ЩЕ СЕ ЗАЩИТАВАТ И НА БЪЛГАРИТЕ!

АКО МАЛЦИНСТВАТА ИМАТ ЕТНИЧЕСКИ ПАРТИИ, ТО И БЪЛГАРИТЕ ЩЕ ИМАТ!

и т.н. и т.н.

Поставени при демократични и равни права (за което се борим) НИЕ СИ ЗНАЕМ КОЛКО СМЕ СИЛНИ!!!!

Друга идея е да се пращат контра статии в сайтовете които рапортуват за "геноцида" над циганите.

Аз ще превеждам безплатно......
Лемс превежда безплатно.......
Сигурна съм, че и други с познания по германски или италиански или каквото и да било могат да се привлекат.....

НО ИСТИНАТА ТРЯБВА ДА СЕ ЗНАЕ!
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 17:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
П.С. Един хубав пример е онова видео на сайта на БНС с оня нагъл мангал,
който съвсем спокойно си казва че лъже и ,че полицаите и съдиите са замесени, заснет с скрита камера естествено,очаквах да стане скандал,
ама ония гадове въобще не го отразиха.


Това специлано беше копирано и разпространено в десните сайтове из Европа и има своя ефект. Организации като Чест и Кръв и гръцката Златния Изгрев обявиха подкрепата си....

Да - статии от вестници (стига жирналистите да са си направили труда да вземат имена) и да се цитират медиите са добър източник.
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 21:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Какво съвпадение!

Тъкмо обяснявах защо трябва да се изнесат всички факти за геноцида над нас и БНП публикува статия за двойната роля на американското и английското правителство в кризата в Босня, обяснявайки как с тяхна помощ белите християни в Босня са матретирани и избивани. Статията е тук: Амриканска и английска помощ за мюсюлманите в Босня

Само че тяхната връзка не работи - сайта на сърбите е този: Сербиана

Ето това имам впредвит като казвам, че света трябва да знае.......
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020