www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Цел на движението


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Цел на движението, Информация за Войните на Тангра
infomar
Публикувано на: 25.7.2005, 13:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Информацията която е поставена в сайта е много и е чудесна, понеже отваря очите на всички заспали българи за действителната ситуация в която се намираме.

Моля някой да ми оговори какви са целите на Движението ВОЙНИ НА ТАНГРА .

От информацията на централната страница получих информация за следното която цитирам дословно:

1.Движение "Воини на Тангра" се опита да изгради информационна среда,
различна от официалната. Тази среда трябваше да послужи като основа
за изучаване на миналото, анализиране на настоящото и създаване на
прогнози за бъдещето.

2. Движение "Воини на Тангра" не е организация, а Идея.

3. Да внесе в света Идеята-Сила, това бе задачата на Движение "Воини на Тангра".

4. Това, че някой се е простил с мечтата си да стане председател на регистрирана организация няма никакво значение. Задачата на Движение "Воини на Тангра" е да промени действителността, а действителността често не се съобразява с
дребните ни егоистични желания.

От горното стигам до извода, че ВОИНИТЕ НА ТАНГРА е ИДЕЯ целяща да изгради информационна среда. Това ми звучи нещо подобно на НАРОДНИ БУДИТЕЛИ ?? Може би греша нещо??
Не ми е ясно как ще се ПРОМЕНИ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА само със създаване на ИНФОРМАЦИООНА СРЕДА. Все едно да си създам в къщи библиотека и да си я чета !!!

Струва ми се, че нещо куца. Мисля, че не е досттъчно само създаване на подобна среда, но и разпространяването и в медииното пространство с всички законови средства.

Не ми е ясно също как може да съществува движение което няма никакъв отговорник или както искате там да се нарича е без значение.

Никъде не е споменато също как се става член на това движение??

Може би сайта е още нов и не всичко е поставено в него, затова моля за извинение ако избързвам с въпросите си, но когато искам да членувам някъде искам всичко да ми е ясно и да знам кого и защо подкрепям.

Приемете извиненията ми, но отскоро се запознах с тази идея и още не съм навлязал навътре в нещата.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2005, 15:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 25.7.2005, 16:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Рабирам, че това движение съществува отдавна. Защо не се напише от някой който е навътре в нещата нещо като малка история - как е създадено, през какви премеждия е преминало.
Ще представлява интерес за новодошлите.
Не е зле да се направи във форума раздел в който да се поставят въпроси от подобно естество касаещи движението.

Не съм доволен от отговорът, но това не е проблем...
Предполагам, че това не е секта, не се кланя никой на богове или нещо подобно, защото малка част от изложените материали са с подобна насоченост, което ме навя на подобни мисли, а лично аз не харесвам религиите без значение какви са. Добра религия няма !
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2005, 16:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 28.7.2005, 12:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Имам въпрос :

На митинга на АТАКА пред парламента по телевизията СКАТ постоянно даваха някакви личности със страшни лица - бръснати глави и конски опашки Много воински физиономии.
Искам да попитам тези хора от Войните на Тангра ли са или от друга някаква организация.

Попитах двама софианци които бяха наблизо и те казаха че са от тях, но нямам потвърждение защото и те не бяха сигурни.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Admin
Публикувано на: 28.7.2005, 12:36
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Трябва да звънна в отдел "Кадри" и да попитам smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4daabd491.gif
PMEmail Poster
Top
infomar
Публикувано на: 28.7.2005, 13:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Въпросът ми е поставен сериозно, защото бяхме една компания тогава и когато започнаха да дават митинга се запоявяваха тези с конските опашки, имаше двама софиянеца които веднага започнаха да бълват глупости по повод на Войните на Тангра, понеже изкараха, че това им било бойната част. Нямам все още цялостна представа за всичко и затова питам дали наистина е така?
Има ли традиция членовете по старобългарски да се бръснат главите и да се оставя опашка само на върхът? Или това са били други типове??

Имайте в предвид, че в останалите градове се знае много малко или почти нищо за вас и всичко е повече слухове...
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 28.7.2005, 13:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (infomar @ Jul 28 2005, 01:32 PM)
Въпросът ми е поставен сериозно, защото бяхме една компания тогава и когато започнаха да дават митинга се запоявяваха тези с конските опашки, имаше двама софиянеца които веднага започнаха да бълват глупости по повод на Войните на Тангра, понеже изкараха, че това им било бойната част. Нямам все още цялостна представа за всичко и затова питам дали наистина е така?
Има ли традиция членовете по старобългарски да се бръснат главите и да се оставя опашка само на върхът? Или това са били други типове??

Имайте в предвид, че в останалите градове се знае много малко или почти нищо за вас и всичко е повече слухове...

Аз видях един такъв. От БНС беше май, като охрана.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 16:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 28.7.2005, 20:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Въпросът е поставен не толкова колкото АЗ да разбера каква е истината, (от галерията видях какви са другите от Тангра) колкото на десетки други хора да им светне лампичката, че това са нормални хора, зашото в далечните от София градове а и в самата София много хора ви отъждествяват с гологлави с конски опашки яки бойци виждащи се по митингите, колкото и тъпо да е.

Надявам се никй не обиждам с въпроса си.

PMUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 30.7.2005, 16:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Воини на Тангра са тези, които са Воини на Тангра в сърцето и в духа си!
Воини на Тангра са стабилизираш фактор във времето, Те са носители на
справедливост и скрита сила, която ще се прояви тогава, когато бъде наредено от действащите, които са с поглед към проявлението на Тангра.
Воините на Тангра са от Тангра.
Ние сме сред всеки и не сме, ние сме един на стохиляди-това е равновесието, което е в основата на природата.

Всеки може да бъде Воин на Тангра!
Дедите ми са знаели какво е Йерархия, аз знам също!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 30.7.2005, 17:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



О, Висши Служителю, един друг се мислеше за "бог", "апостол", "ариец", "метафизичен синтезатор" и сега май щели да го прибират в Карвуна или Карлуково.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 30.7.2005, 18:38
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



ПАК ЛИ ПОЧВАТЕ???

Ще ме уморите!
Няма ли за вас друга форма на изясняване? ЛС например?

smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020