www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Антон Дончев


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Антон Дончев, едно интервю на академика
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Благо ти по душа си либерал. Аз не съм - дай да не спорим....

Знаеш ли каква е разликата между турист и расист в Южна Африка? - 3 дни.

И не ми излизай с тези сърцераздиратели думи за сополивите хлапета, защото не си виждал бездушни майки......

Аз от всичките майки през живота си по-бездушни от англичанките не съм виждала..... след тях са циганките. А ако трябва да говорим за перфектни майки и детегледачки - това са черните!

И къде са българските деца? Провери "тайната статистика"... В чужбина. Вече от няколко години се раждат повече българчета наречени Чарли и Алберт и Дуцинея и каквото и да отколкото в България. ТОВА Е ТРАГЕДИЯТА!

Аз бях и в Совето и в другото страшно гето Александрия и в много проекти в които англичани си загубиха работата, защото беше дадена на евтини индийци, бях и в проекти в които се борих да се дадат проекти / инвестиции на България - и какво спечелих - риска от малцинствата е прекалено голям...Проектите бяха дадени на комисионни на гърците (ако могат да се оправят в Българската джунгла). Спечелих обаче точно 2 проекта за Русия - защо ще кажеш? - ами защото те нямат цигански проблем....

Правителството е право да крие броя им - с тях никога няма да влезем в Европа - ще ни класифицират като Азиатска държава. И защо ако някой попита - ЗАРАДИ АЗИАТСКАТА ИМ КУЛТУРА, КОЯТО Е НЕСЪВМЕСТИМА С НАШАТА!

И като казвам азиатска нямам впредвид китайците и японците, които са нещо съвсем друго - само индийската и под-расите.

И не си мисли, че имаме вечно право на земята на пр-българите дето викаш - на път сме да я загубим, защото платени "историци" ще докажат, че не е наша.....
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 5.10.2005, 10:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Успеха и величието на една държава е право пропорционална на единството и силата на моралните и човешки закони на нацията и обратно пропорционална на успеха на много-културното и расово развитие на страната.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 5.10.2005, 11:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Какво става с един организъм, нападнат от паразити? Особено, ако не му позволяват да се чисти от паразитите. Такъв организъм загива. Сега ни казват, че не било хуманно, не било демократично, не било либерално и социално да се чистим от паразитите, налегнали България. Но ако не се очистим, България като държава на българите ще загине. Ако не се очистим от тях, те ще очистят нас, ще загинем самите ние. Затова аз ви питам кое е по-добре: демократични мъртъвци или недемократични, но живи? Каквото и да ни говорят паразитите, каквото и да ни говорят защитниците на паразитите, въпросът се свежда до живота или смъртта на българската нация. Аз избирам живота. Дори с риск да не ме признаят за демократ. А вие?
Ето как виждат решението на проблема в някои не чак толкова демократични страни:
"Новые знамена на древних башнях,
Рабочий в цеху, а крестьянин на пашне,
Пидерасты по тюрьмам, наркоманы в больницах
И везде только белые лица!"

"Нови знамена на древните кули,
Работникът в цеха, а селянинът на оран,
Педерасите в затворите, наркоманите в болници
И навсякъде само бели лица."

Може да не е демокраДично, обаче пък е красиво!


--------------------
PM
Top
kardama
Публикувано на: 7.10.2005, 16:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 82
Дата на регистрация: 15-August 05



за блаже и за другите,които постоянно повтарят глупостта за смесването на народа ни,да питат бабите си за колко смесени бракове и копелета са чували и да си направят сметката щото нямам нерва вече да обяснявам.то бива слепота ама чак толкова
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 7.10.2005, 18:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (kardama @ Oct 7 2005, 04:16 PM)
за блаже и за другите,които постоянно повтарят глупостта за смесването на народа ни,да питат бабите си за колко смесени бракове и копелета са чували и да си направят сметката щото нямам нерва вече да обяснявам.то бива слепота ама чак толкова

Eх,Кардаме в ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА КОЛКО ДЕЦА ИМАШ?????Ако си обърнал внимание тук ИМА хора които знаят моето житие - битие ,И ОТ УВАЖЕНИЕ и утчивост не КРЯКАТ smil3dbd4dbc14f3f.gif като теб НЕМАМ НЕРВИ?????Наистина питай КАРДАМЕ как нашите прабаби в началото на ХХ век. са раждали децата по КЪРА и са ги чували БЕЗ МЪЖЕТЕ,които са били по фронтовете и от ДЕВЕТ ДУШИ ЕДИН НЕ СЕ ВРЪЩАЛ И ПОНЕ ПОЛОВИНАТА СА БИЛИ РАНЯВАНИ???????Питай тия баби и майки как са превивали ГЪРбОВЕ пред ЕВРЕИ И ПОПОВЕ и не са давали и една крива дума да се издумва с/у ДЕЦАТА ИМ!!!!Ако има как да питаш но тия НАШИ ПРАБАБИ, техните ПРАБАБИ ,как са давали мило и драго МОМЧЕТАТА ДА УЧАТ ЧЕТМО И ПИСМО???????Как на АГИ И ПОГЪРЧЕНИ БЪЛГАРИ СА ИЗМЕКЯРУВАЛИ ,НО СЕМКАТА ИМ Е ОЦЕЛЯВАЛА??????Това е Кардаме , ЧЕТМОТО И ПИСМОТО Е СПАСЯМАЛ ДУХЪТ БЪЛГАРСКИ,С НЕГО СМЕ ПРЕКРЪСТВАЛИ ДЕ ЩО Е МИНАЛО ПРЕЗ БАЛКАНИТЕ И СМЕ ОЦЕЛЯВАЛИ!!!!!! Питам те проф.Чирков един от НАЙ-ИЗВЕСНИТЕ РОМИ колко деца има-ЕДВА ЛИ СА 10-12 ДЕЦА?????
Мистик прав си ЛИБЕРАЛ СЪМ ПО - ДУША ,но така са се стекли НЕЩАТА.Пишеш за СОВЕТО,амче в началото на промените даваха ФИЛМ ЗА СОВЕТО И ИСКАХ ТАМ ДА ЖИВЕЯ ,А НЕ В ПАНЕЛКИТЕ "А ЛА ЩАСЛИВА ХУРСШЧОВКА" в "Х.Димитър" smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif .Май наистина е важена репликата "ДА , АМА НА МЕН ГУСПОДАР МИ Е БИЛ АНГЛИЧАНИН, НЕ АРНАУТ И КАЗАК?????"Та по някой път е важно и на какъв ГУСПОДАР ШЪ ПОПАДНЕШ?
Колкото до това че "Чарли и Алберт и Дуцинея и каквото и да отколкото в България. ТОВА Е ТРАГЕДИЯТА!"-За мен не е трагедия - НЕ ЗАБРАВАЙ ,ЧЕ БАЩАТА НА ДЖОН АТАНАСОВ Е БИЛ СПАСЕН ОТ АМЕРИКАНСКИ МЕНСИОНЕРИ ОКОЛО АПРИЛСКОТО ВЪСТАНИЕ ПРЕЗ 1876 ГОД.
Така,че пак казвам - ТАКА Е БИЛО ПИСАНО??????Но не забравай и като академика стой мирно и с ПРИКЛОНЕНИЕ ПРЕД БЪЛГАРСКИТЕ ГЕНИИИИ?????
Грубо казано НИЕ ТУК МИСТИК ПАЗИМЕ "КОТИЛОТО" В ДОБРИЯТ СМИСЪЛ НА ДУМАТА.Така ,че ти каква СТАТИСТИКА четеш проблема е ТВОЙ,аз я гледам на МЯСТО И ТИ КАЗВАМ - В ПОСЛЕДНИТЕ 6-7 ГОД. ЛЕКА ПОЛЕКА НАСТИГАМЕ РОМЧЕТАТА ПО БРОЯ НА БЕБЕТАТА?
Пък и не забравай другото ,ако влезнеме в ЕС те(РОМИТЕ) сами ШЪ СЕ ИЗНЕСАТ ОТ ТУК????????ХАХАХА


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 7.10.2005, 19:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (blag009 @ Oct 7 2005, 06:46 PM)
В ПОСЛЕДНИТЕ 6-7 ГОД. ЛЕКА ПОЛЕКА НАСТИГАМЕ РОМЧЕТАТА ПО БРОЯ НА БЕБЕТАТА?
Пък и не забравай другото ,ако влезнеме в ЕС те(РОМИТЕ) сами ШЪ СЕ ИЗНЕСАТ ОТ ТУК????????ХАХАХА

Първото просто не е вярно, а второто е един доста широко разпространен идеен вирус - това, че мангалите щели да се махнат след като влезем в ЕС. Надявам се дядо Блаже не вярва в такива глупости.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Миро
Публикувано на: 7.10.2005, 19:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Блаже,май ще се окаже,че ние нашата работа-да опазим "котилото"-като че ли ще си я свършим.Днес съвсем официално по радиото един доктор съобщи,че тази година са се родили по-вече бебета -за пръв път от...не чух колко години насам.И от думите му не останах с впечатлението,че този прираст се дължи на небългарски етнос,беше много въодушевен.
Да даде Господ по-вечко бебчета-и бели да са!
PMUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 20:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Благо ще ме разболееш.......

Първо за гетата - бях и в двете - Совето и Александра....щото отидох в Южна Африка либералка като тебе. И аз си въобразявах, че можем да живвеем заедно черни и бели, но не би - тяхната омраза към нас е безкрайна, точно колкото и на пакистанците и индийците.... (както установих по-късно).

Кажи ми либерале - как ще живееш с хора, които те мразят и в червата си и си мечтаят само за тоталното ти унищожение?

И какво като си изравним бебетата с циганите, КАКВО? ЩЕ СИ ИЗРАВНИМ ЛИ КУЛТУРИТЕ ЛИБЕРАЛЕ? Ще ги научим ли да не крадат, да са грижовни стопани, да РАБОТЯТ, да си плащат и имат задължения към държавата?

.................................

Нищо лично Благо....и аз бях либерал като тебе......
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 7.10.2005, 20:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Думите либерал, демократ, интегрант и толерант се приемат за обиди в този форум.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 22:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Добре - не искам да обидя Благо, ама отношението му е ЛИБЕРАЛНО..... smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 7.10.2005, 22:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Севар е прав. Да те нарекат либерал си е доста обидно.

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...album=44&pos=42

smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 8.10.2005, 14:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Севар говоря това което виждат очите ми?Колкото до ВИРУСИ,БАЦИЛИ И КРАКАЦИЛИ шъ,шъ сами шъ се махнат от тук.
Миро слава богу ЧЕ СИ ЧУЛ...НО ВЪПРОСА Е ,И ТИ НА НАПРАВИШ НЕЩО ЗА БЕЛИТЕ БЕБЧЕТА smil3dbd4dbc14f3f.gif
Мистик ти пък сега ДА ТЕ РАЗБОЛЕВАМ от кво???рАЗБЕРИ ПАК ТИ КАЗВАМ ГЛЕДАХ ПО ФИЛМА ЗА "гетото" Совето и техните блокове.аКО КАЖЕШ ,ЧЕ ТЕ СА ПО скапани от нашите "ХУРШЧОВКИ"-явно лъжеш във всичко ????? Колкото до омразата - тя се насажда не е БОЖИЕ ВСЕВИШИЕ????Ти питаш :"Кажи ми либерале - как ще живееш с хора, които те мразят и в червата си и си мечтаят само за тоталното ти унищожение?"--КАК ОЩЕ В МАЙЧИНАТА ЛИ УТРОБА ТЕЗ ИНДИЙЦИ ,ПАКИСТАНЦИ И ЧЕРНИЛКИ МРАЗАТ БЕЛИЯТ ЧУВЕК??????Мистик СЪМНЯВАМ СИ ДА СИ ТАКЪВ СПЕЦИАЛИСТ В СВОЯТА ОБЛАСТ "АРХИЕКТУРАТА",КАКТО ЕДИН МАНГАЛ(с извинение)ПРОФ.Д-Р.ЧИРКОВ В СЪРДЕЧНО -СЪДОВАТА ХИРУРГИЯ????
ТАКА,ЧЕ НИЩО ЛИЧНО МИСТИК?????ХА smil3dbd4e4c2e742.gif
Севар ,чадо ИНВАЛИД СЪМ И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ ЗАСЕГНЕ И ОБИДИ ,КАТО МЕ УБИЖДАХА КАТО МАЛЪК И ТО В ДЕТСКИТЕ ДОМОВЕ(СИРОПИТАЛИЩА).ТАКА,ЧЕ ДУШАТА МИ Е ГРУБА ОТНОСНО ОБИДИТЕ????ПЪК СЪМ И ДЕДО БЛАЖЕ - ДРЪТ ЧУВЕК ОДАВНА НЕ СЕ ОБИЖДА ОТ ТАКВИЗ "ЗАКАЧКИ" smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif .Нали знаеш - ТИ ВЪРВИШ ПО МОИТЕ СТЪПКИ ,НЕ АЗ ПО ТВОИТЕ.
Така,че чада да даваме по същество - ТОВА МАНГАЛИ И ЧЕРНИЛКИ ГИ ИМА ,НЕ МОГАТ ДА ИЗЧЕЗНАТ ОТ ТОЗИ СВЯТ??????Лека-полека ,БЪЛГАРСКОТО ПАК ЩЕ НАДДЕЛЕЕ ВЪПРОСА Е КАК??????Е снощи гледах Слави в ДЕВНЯ и средното училище за НАРОДНА МУЗИКА в Широка Лъка и отговора на РОДОПСКОТО МОМИЧЕ,ЧЕ КОЙТО СВИРИ И СЛУША ЧАЛГА Е -ГЛУПАК?????Беше "ЖЕСТОК" СМЯХ ДОРИ ОТ СТРАНА НА СЛАВИ,НО ИСТИНА ИЗРЕЧЕНА ОТ УСТА НА ДЕТЕ Е СВЕЩЕННА?????
Така,че това ДЕТЕ ПОКАЗВА КЪДЕ Е ИСТИНАТА,ДРУГОТО Е ОТ ЛУКАВИЯ!!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 14:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Според теб чернилките не могат да изчезнат. Ами тогава ще изчезнем ние. Трети път няма. Ей, освен Блаже има ли някой друг, който да мисли, че е по-добре да изчезнем ние, та да освободим място за чернилките?
Не са се радили с омразата, казваш. Родили са се! Там е работата, че те са се родили с омразата към нас. Също както човек се ражда с омразата и неприязънта си към влечугите. Защото както подсъзнателно ние приемаме змиите, гущерите и останалите влечуги за нещо зло и опасно, така и черните приемат нас за опасност. Влечугите са владели планетата много преди нас и страхът от тях се е запечатал в нашите гени. ние сме владели планетата преди чернилките да надигнат глава и те се раждат със страха и омразата към нас. Нещо повече, всяко същество се ражда с инстикта за омраза и недоверие към чуждото. А за тях ние сме чужди. Както и те за нас. това е реалността, от която не можем да избягаме. Ако някой си мисли друго, нека премине нощем сам и без оръжие през някоя циганска махала и ще се убеди в правилността на моите думи.


--------------------
PM
Top
blag009
Публикувано на: 8.10.2005, 16:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Елтимир за да няма АМА НЕ ВИ РАЗБРАХ шъ те цитирам точ в точ:
--""Според теб чернилките не могат да изчезнат.""

--Смятам ,че светът е ХУБАВ ,че е шарен,махни ЕДИН цвят от него и той става СИВ.ЧЕРНИЛКИТЕ ги има въпреки моето и твое желание да ги НЯМА.

""Ами тогава ще изчезнем ние.""

--Като гледам и чета из форумите поне през тия 1300 год. КОЛКО империи са мечтали за ТУЙ - ДА ИЗЧЕЗНАТ БЪЛГАРИТЕ???????

""Трети път няма.""

--ИМА ТРЕТИ ПЪТ ДА ГИ ПОГРЕБВАМЕ!!!!Кой се е заял с нас ХАИР не е видял.

""Ей, освен Блаже има ли някой друг, който да мисли, че е по-добре да изчезнем ние, та да освободим място за чернилките?""

--Елтимир БЛАЖЕ никъде не е твърдял ПО-ГОРНОТО?ДРУГОТО Е ДО ГЕНИИ И АКАДЕМИКА ЗАТОВА СВАЛЯ ШАПКА НА НАШИТЕ ГЕНИИИ.Свали и ти шапка ЕЛТИМИР НА ТОЗ НАРОД!

""Не са се радили с омразата, казваш. Родили са се! Там е работата, че те са се родили с омразата към нас. Също както човек се ражда с омразата и неприязънта си към влечугите.""

--Да твърдя ,че на са се раждали с омраза.

"" Защото както подсъзнателно ние приемаме змиите, гущерите и останалите влечуги за нещо зло и опасно, така и черните приемат нас за опасност. Влечугите са владели планетата много преди нас и страхът от тях се е запечатал в нашите гени. ние сме владели планетата преди чернилките да надигнат глава и те се раждат със страха и омразата към нас.""

--Първо наистина до РАЗРЕД там змии ,гущери ,риби и т.н.Наистина те знаят една АТАКА И ГЪЛТАЙ??????Наистина има тоз ГЕНЕТИЧЕН СТРАХ от техният инстинкт за ОЦЕЛЯВАНЕ.В сравнение с ЖИВОТА на нас хората НАИСТИНА трябва някои и други СТОТИЦИ милиони години да СМЕ ГОСПОДАРИ НА СВЕТА И ВСИЧКО ЖИВО ДА ГИ Е СТРАХ КАТО НИ Е СТРАХ ОТ ВЛЕЧУГИТЕ.Самият страх показва че на ГЕНЕТИЧНО нимо НИЩО НОВО !!!!!Колкото до ЧЕРНИЛКИТЕ ,не забравай че там в АФРИКА е родина на човечеството smil3dbd4daabd491.gif

""Нещо повече, всяко същество се ражда с инстикта за омраза и недоверие към чуждото. А за тях ние сме чужди. Както и те за нас. това е реалността, от която не можем да избягаме.""

--Инстинкта е за ОЦЕЛЯВАНЕ,но темата е МНОГО ОБШИРНА !!!!!Не забравай ,гледал съм го по филмите как малките гущерчета при ОПАСНОСТ се крият в устана на ГУЛЕМИЯТ ГУЩЕР???????

""Ако някой си мисли друго, нека премине нощем сам и без оръжие през някоя циганска махала и ще се убеди в правилността на моите думи.""

--Амче и бат Бойко иска да направи тоя номер ,НО ЕДВА ЛИ ШЪ СТАНЕ??????
Но за пократко шъ ти обясня едино мое чуство.Когато ида на гости при приятел в чужд квартал добре осветен и т.н. ИМАМ НЕПРИЯТНО ЧУСТВО ЗА ОПАСНОСТ.Когато съм в моят квартал и ДОРЕ зле осветен съм ПО-СПОКОЕН и т.н.Та нещата не опират само до ПУШКИТЕ И ТОПОВЕТЕ?????
Та Елтимир за мен е важно все пак КАК ДА ПРЕБЪДЕМЕ ПО НАТАТЪК,НИКОГА НЕ НИ Е БИЛО ЛЕСНО НА НАС БЪЛГАРИТЕ ,ПОНЕ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 1 300 ГОД.
Ама и ОЦЕЛЯВЯНЕТО не е ставало само с КАЛЪЧКА,народа го е казал КОЙ НОЖ ВАДИ ,ОТ НОЖ УМИРА така че ТОЙ Е МЪДАР.


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 8.10.2005, 17:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Благо рабирам те какво искаш да кажеш, но ножа е опрял в кокала - или ние или те..... Един френски автор беше написал за съдбата на Европа обиколена от всякъде с азиатски и черни емигранти - гладни, боси, голи.....

Ето почна се - виж по границите какво става денонощно:

User posted image

Благо - не можеш да си представиш срама ми толкова години вече, когато са ми набивали в очите кражбите и зулумите на ромите из Европа... Последния път когато направиха масова хайка в няколко държави и депортираха повече от 500 циганина, вестниците и телевизията бяха пълни с оплювания по бедните и крадливи българи.....Напуснах работа плачейки, безсилна да да ги убедя, че това не сме ние, че това НЕ СА БЪЛГАРИ!

Оттогава ако някой си направи труда да ме пита за България, ВИНАГИ казвам, че на територията живеят 3 етнически групи........

Много от бизнесите в Европа и Америка отварят 24-часови услуги за клиентите, 7 дни в седмицата (или по кратко 7/24). За да го постигнат изнасят отделите си в други региони. Например часовото време на България е перфектно за американците.......ако не беше толкова лоша славата ни.

Други компании изнасят призводства и по-трудоемка работа като сканиране на документи или процедиране им до ниво одобрение от началник - заради по-ниски наеми и по-евтина работна ръка. Ние сме перфектни и за Европа и за Америка.......

Да ама не - ние сме познати като мръсни и крадливи туристи и просяци. Ние сме познати като хакери и фалшификатори........

И дума не искат да чуят за България.

Изнесоха си отделите в Индия - банки, телекомуникации, застрахователни компании. Беше голям бум за 4-5- години, докато индийците не им скъсаха задниците с кражби - банкови данни на потребител в щатска и английска банка се продавали по $5.00 парчето.......Много банки изгърмяха.

Взеха да се връщат в Европа.....Виждала съм рапорти където пише, че даже и Чехословакия не е сигурна за данните. Досега най-много проекти взеха руснаците - ДА РУСНАЦИТЕ! На тях им се има доверие - защо ли? След това поляците......

И така Благо - АЗ ДЪРЖА ДА СЕ ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ БЪЛГАРИ, ЦИГАНИ (РОМИ) И ТУРЦИ В ТАЯ СТРАНА. Държа всички да знаят, че има различни етнически групи в България и държа всички да знаят коя група какви качества и ценности притежава.....

Надявам се, че и ти ме разбираш......
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020