www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Антон Дончев


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Антон Дончев, едно интервю на академика
ЛЕМС
Публикувано на: 11.10.2005, 8:46
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 10 2005, 10:55 PM)
Аз се боря за равенство - ни повече ни по-малко. Писах вече:
- ако ще има привилегии  - да са равни за всички
- ако ще има задължения - да са равни за всички......

smil4334a4c5e23b8.gif ама що ли се повтарям.......

Здрасти, Мистик!
В ОГРОООООООМНА грешка си!

В ПРИРОДАТА е заложено НЕРАВЕНСТВОТО като основен ЗАКОН на Съжителството на видовете МАТЕРИЯ.

Това за равните права е КОМУнистическо-ЧИШ-ФУТСКА измишльотина и си мирише на християнска ГНИЛОЧ!!! А целта на апологетите на тази теория е да притъпят ИНСТИНКТИТЕ НИ, за да ни вкарат в шибаната си "кошара". И да не Мислим, а да блеем както им е изгодно. Политиците (заблудените ни `овчари`) се грижат при теб на острова поне да сте добре нахранени и да ви е топло, за да не бягате, а да давате хубаво `мляко` и здрава вълна. И да си похапват с месцето ви ... Ма и тях също си ги перкат ... Световните ни ГОСПОДАРИ от небългарски произход...

Дълга е темата. Нямаме време за губене в приказки. Ето ти само един пример:
"Да си видяла трева да яде крава или сит вълк да нападне човек?" Само хората нарушават хармонията във Вселената и то ЗАЩОТО Някой се грижи ... ВСИЧКИ ДА "МИСЛЯТ" ЕДНАКВО по "овчия шаблон"!

Стига заблуди! smil4334a8edcde62.gif smil4334a62fd4260.gif smil4334a62fd4260.gif smil4334a62fd4260.gif
Тангра ни е създал РАЗЛИЧНИ - уж сме с един и същ набор от хромозоми, пък и `ревем` и се СМЕЕМ РАЗЛИЧНО. И не в еднаквостта и оматричването ще съхраним многообразието ... и ще ЗАПАЗИМ РАВНОВЕСИЕТО. Именно РАВНОВЕСИЕТО Е В ОСНОВАТА НА ТЕНГРИАНСТВОТО, а не в шибаните постулати на масоно-чифути!!!!!!!!!

Не го приемай лично, Мистик, а като материал за РАЗМИСЪЛ. Поне Ти можеш да Мислиш. До петък ще съм инцидентно в нета - кофти случки имах последните седмици, но отминават. Подготвям някои `любопитности` за форума и само се моля да съм що-годе здрава за да ви ги пусна тук.

БЪДЕТЕ!
ЩАСТЛИВЕЙТЕ!

Чакар



--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 11.10.2005, 23:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Хммм- явно съм раздвоена личност - знам, че сме различни, ама започнах от страната на ненормалниците - демикрация, равенство и т.н.

Та по техните закони - ние не сме еднакви с циганите - те са по-привилигировани.

Така, че моята идея (ако играем по тяхната свирка) е, че трябва първо да сме рвани - със равни права и задължения.

От там нататък (както писах) само ние си знаем на какво сме способни - щото при законно равенство, ние сме ПО РАЗЛИЧНИ - по способни.

Разбра ли ме сега? Не можеш да живееш в свят, в който те принуждават със закони - трябва да им противостоиш със същото - стара българска хитрост.

Ако някой ми се похвали, че може да прескача българските, европейските или международните закони ще е чудо. Например играта с избори и "единственото демократично право да гласуваме" - защо я играем? Защо изобщо им играем по свирката?

Защото трябва с техните камъни по техните глави - аз доскоро се разправях защо трябва да се публикува на международно ниво геноцида на циганите срещу нас - ЗАЩОТО ТЕ ГО ПРАВЯТ и това е единствения възможен начин да слезем НА ТЯХНАТА ВЪЛНА и да се защитим....по много причини - такава е обстановката. smil4334ad4cc8e95.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 12.10.2005, 0:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



И като говорим за гени и как ще правим циганите българи, тука е списък на гените на ромите, с чиито проблеми се борят световните здравни организации:


Генетично заболяване Страна Общо Рискови

Идиоти по рождение Словакия 5% 11%
Пердета от галактозен диабет България 2% 4%-5%
Кистозни бъбреци Унгария 2.4%
Ломска болест -
нервно-двигателна
инвалидност България 2% 20%
(Идентифицирана единствено в България в гр. Лом - затова е наречена така)
Мускулна атрофия България 2% 6%
Грешка в метаболизма Испания 2.5% 10%
Phenylketonuria Чехословакия 6%
Албиноси Испания 3.4% (Има ги и вАнглия)
Деформации на главата и лицето Испания 2.7%
Генетична болест на кожата Испания 2.4%

Забележете, че и ний сме дали нещо на света - Ломската болест!

Ромски генетични проблеми
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 12.10.2005, 11:29
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Божееееее! Недей бе, Мистик!

Ти говориш за законите ... осигуряващи ДЪРЖАВНОТО ФУНКЦИОНИРАНЕ!!!
Аз Ти говоря за НАШИЯ ЗАКОН - "Равновесието", ситуирането ни в КОСМОСА.

Според Този закон и чандалата е нещо потребно, но ако `отскача` нависоко - НИЕ ПАДАМЕ В НИСКОТО!!!

Вече не знам КАК да ви го описвам. Май и на ЛЕМС им дойде времето да замлъкнат...

УЖАС!!!!!

И за да предотвратя изцепките по повод "странното" СЪ-гласуване на глагола и `ника` ми (още не съм съвсем "шизо" smil4334a580902ca.gif ) напомням/пояснявам :
Любов
Енергия
Мисъл
СВЕТЛИНА ... по Пътя на БЪЛГАРИТЕ желая !

Ма ... каталясах.

sorryyyyyyyyyyyyyyyyy

Това съобщение е редактирано от ЛЕМС на 12.10.2005, 11:31


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Миро
Публикувано на: 12.10.2005, 13:09
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



И как ли пък си представяш,че нещо такова като ЛЕМС би млъкнало?Ми те са си заедно и си се движат в целия този хаос и ...те са хаосът,де.Пък той все пак си е подреден,нищо ,че ние му викаме "хаос".
А,че ние сме си халосани-не са ни виновни ЛЕМС,те са си в равновесие.
PMUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 12.10.2005, 14:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Миро @ Oct 12 2005, 01:09 PM)
И как ли пък си представяш,че нещо такова като ЛЕМС би млъкнало?

Аз си го представям.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020